Jelenleg 590 vendég és 17 tag online

Segítség!

2 éve 2 hónapja #253128 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ha magadnak veszel prémfiókot, az tényleg onnét ketyeg hogy megvetted.

De szerintem a következőt lazán megteheted:
- saját accal belépsz
- veszel elvileg MÁSNAK ajándékba prémfiókkal együtt Skorpinyót
- aztán a bónuszkódot nem adod ám másnak
- hanem a neked tetsző pillanatban a saját accodon aktiválod

... próbáld ki előtte mondjuk max 500 gold megvásárlásával ... de működnie kell!

... az is megjátszható, hogy beregelsz egy új fiókot, egyszer belépsz vele a webfelületre, veszel bónuszkódos ajándékként másnak ilyen izét, és természetesen a fő accodon aktiválod a bónuszkódot
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Achotep

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #253141 Írta: Achotep
Megválaszolva: Achotep
Erre nem is gondoltam, köszi a tippet, Sics!

2 éve 2 hónapja #253145 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Tyrannus9 beküldte:

Robb_HUN beküldte:

Tyrannus9 beküldte: Szerintem jelenleg az mm miatt a TD-n kívül tier 8 alkalmatlan farmolásra, nekem az fv med van meg, de ha nem muszáj, inkább nem jhátszom vele... vagy tier 8-al egyáltalán.

Nekem a Revo-val összejön 20-30-50E meccs függvénye. Szóval nem rossz az, oké nem 100-120.
De hát nem lehet mindig karácsony.

Csak 20-30k-ért nem érdemes idegösszeroppanást kapni. Ennyit megkeresek Rudy/85m kombóval is, így nincs értelme a 8-asnak.

Én nem kapok idegösszeroppanást. :) Bemegyek, teszem amit tudok, aztán lesz ami lesz.
Volt olyan hogy az első mp-ben szarrálőttek mert jók voltak, én meg figyelmetlen.
Azért használom a Revót, mert nekem bejött.
Mostanában vagy nagyon jó ellenfélt kapok, és úgy szednek szarrá hogy nem is látom honnan, vagy meg lehetne csinálni, de egyedül akkor is kevés vagyok. Még ritkábban van az , hogy én vagyok a "Jani".
Szóval ez van, ennyire futja, majd lesz jobb is.
Néha meglepődöm én is hogy mennyire "páfrány" csapattársak vannak, de gondolom a nálam jobbaknak meg én vagyok az.:)

Klán: ROTON
A legjobb hely

10 hónapja 1 hete #286759 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!
Bocsánat ha rossz helyre írom de nem találtam jobb helyet.

Szóval. Azt rudom hogy van prém tank és Elit tank.Azt is tudom hogy a kettő közt a krdeit hozam a lényeges különbség.
Az elit tank legénysége is szabadon átrakható egy másik tankba.Ha jól tévedek.Pl. T28 htc be most a T30 legényei vannak.

Amit nem tudok.Ha kifejlesztek egy tankot elitre a TechTree ből, akkor arra is ez vonatkozik?
Gondolok itt arra, hogy a VK 100.01 P legényit átraknám az utánna következőbe.(nem tudom a nevét)Át képezném rá a legényeket, és mivel a VK 100 elit lett így nyugodtan vissza pakolhatom a legényeket?

Nem tom érthetően írtam-e le?

Köszönöm hogy elolvastad.

10 hónapja 1 hete #286760 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

eddi11 beküldte: Sziasztok!
Bocsánat ha rossz helyre írom de nem találtam jobb helyet.

Szóval. Azt rudom hogy van prém tank és Elit tank.Azt is tudom hogy a kettő közt a krdeit hozam a lényeges különbség.
Az elit tank legénysége is szabadon átrakható egy másik tankba.Ha jól tévedek.Pl. T28 htc be most a T30 legényei vannak.

Amit nem tudok.Ha kifejlesztek egy tankot elitre a TechTree ből, akkor arra is ez vonatkozik?
Gondolok itt arra, hogy a VK 100.01 P legényit átraknám az utánna következőbe.(nem tudom a nevét)Át képezném rá a legényeket, és mivel a VK 100 elit lett így nyugodtan vissza pakolhatom a legényeket?

Nem tom érthetően írtam-e le?

Köszönöm hogy elolvastad.

Szia! Teljesen ertheto voltal. Konkret kerdesedre a valasz nem.
A techtreeban szereplo, fejleaztheto tankomba akkor sem pakolhatod a legenysegwg atkepzes nelkul ha azok elertek az elit statusz.
Amit tehetsz, h mielott a kovetkezo tankba atteszed a legenyaeget elidozol az adott tankban es bepipalod a legenyseg fejlodes felgyorsitasa rublikat. Igy a csataban megszerzett osszes xp-t a legenyaeg kapja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11

10 hónapja 1 hete #286763 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Köszönöm szépen válaszod.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.