Jelenleg

36
látogatónk van

Segítség!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #218787 Írta: Jorg_
Megválaszolva: Jorg_

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218793 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly


Lehet, hogy le van terhelve, mindenki most akar vásárolni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jorg_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252842 Írta: Iceman11
Megválaszolva: Iceman11
Sziasztok!!egy kérdésem lenne...szerintetek megéri a Panther Mit 8,8 tier 8 as prém tank??credit farmolás lenne a célom...vagy mit tudtok ajánlani..ennek az ára is baráti pl egy Löwéhez képest...köszönöm..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252882 Írta: Gspzoli
Megválaszolva: Gspzoli
Helló! Minden 8-as medet és nehezet folyton tier X-be dobál az MM. Az utolsó 72 meccsemből 30-szor voltam X-ben, 19-szer IX-ben. Hét alkalommal láttam hatos tankot.
Ettől eltekintve szereztem, páncélja nincs, de az ágyúja nagyon jó.

Érdemes a választásnál arra is gondolni, hogy legyen a kiválasztott tankhoz jó legénységed. Nálam a legénység alapból a VK 30.02 (M)-ben ül, azok mennek át a Turánba és a prém Párducba.
Opció lehet olyan tank is ahol a legénységhez alapból van 0. soros BIA.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Iceman11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253062 Írta: Tyrannus9
Megválaszolva: Tyrannus9
Szerintem jelenleg az mm miatt a TD-n kívül tier 8 alkalmatlan farmolásra, nekem az fv med van meg, de ha nem muszáj, inkább nem jhátszom vele... vagy tier 8-al egyáltalán.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253088 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Szerintem jelenleg az mm miatt a TD-n kívül tier 8 alkalmatlan farmolásra, nekem az fv med van meg, de ha nem muszáj, inkább nem jhátszom vele... vagy tier 8-al egyáltalán.


Nekem a Revo-val összejön 20-30-50E meccs függvénye. Szóval nem rossz az, oké nem 100-120.
De hát nem lehet mindig karácsony.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253095 Írta: Tyrannus9
Megválaszolva: Tyrannus9

Szerintem jelenleg az mm miatt a TD-n kívül tier 8 alkalmatlan farmolásra, nekem az fv med van meg, de ha nem muszáj, inkább nem jhátszom vele... vagy tier 8-al egyáltalán.


Nekem a Revo-val összejön 20-30-50E meccs függvénye. Szóval nem rossz az, oké nem 100-120.
De hát nem lehet mindig karácsony.


Csak 20-30k-ért nem érdemes idegösszeroppanást kapni. Ennyit megkeresek Rudy/85m kombóval is, így nincs értelme a 8-asnak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253096 Írta: Achotep
Megválaszolva: Achotep
Amennyiben prémiumfiókot veszek, az a megvételtől vagy az első belépéstől ketyeg? A Skorpion G-re gondoltam beruházni - nagyon tetszik a tank az elemzések és a videók alapján, azt gondolom, megéri rá beruházni -, és a középső meg a nagyobb csomag között gondolkodom. Utóbbihoz jár 30 nap prém, viszont a hétvégén nem fogok igazán tudni játszani. A válaszokat köszönöm előre is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253097 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Azért nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy egyesek lefestik. Én most vakartam össze 4 gurigát T25 Pilot-tal, igaz kellett hozzá vagy másfél-két hét :lol: , napi 1 óra játékkal, de nem rémlik, hogy idegösszeroppantam volna. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #253098 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Szerintem jelenleg az mm miatt a TD-n kívül tier 8 alkalmatlan farmolásra, nekem az fv med van meg, de ha nem muszáj, inkább nem jhátszom vele... vagy tier 8-al egyáltalán.


Nekem a Revo-val összejön 20-30-50E meccs függvénye. Szóval nem rossz az, oké nem 100-120.
De hát nem lehet mindig karácsony.


Csak 20-30k-ért nem érdemes idegösszeroppanást kapni. Ennyit megkeresek Rudy/85m kombóval is, így nincs értelme a 8-asnak.


Tegnap (három hatos kör kivételével, ami ugye javítja az arányt) 8-as tankokkal átlagtier 9,5 :) Persze keresni kerestem szépen, de rettenetesen unalmas volt X. alkalommal is sunnyoigni és bízni a 800 Wn8-as toptier 10es pro játékosok képességeiben, winrátám 38% :) MM is perfect! Jácc ingyen :thx:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253099 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Amennyiben prémiumfiókot veszek, az a megvételtől vagy az első belépéstől ketyeg? A Skorpion G-re gondoltam beruházni - nagyon tetszik a tank az elemzések és a videók alapján, azt gondolom, megéri rá beruházni -, és a középső meg a nagyobb csomag között gondolkodom. Utóbbihoz jár 30 nap prém, viszont a hétvégén nem fogok igazán tudni játszani. A válaszokat köszönöm előre is.


Én úgy gondolom, hogy a megvételtől ketyeg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Achotep

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253103 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Amennyiben prémiumfiókot veszek, az a megvételtől vagy az első belépéstől ketyeg? A Skorpion G-re gondoltam beruházni - nagyon tetszik a tank az elemzések és a videók alapján, azt gondolom, megéri rá beruházni -, és a középső meg a nagyobb csomag között gondolkodom. Utóbbihoz jár 30 nap prém, viszont a hétvégén nem fogok igazán tudni játszani. A válaszokat köszönöm előre is.

A Skorpion G-re a 30 nap prémiumos akciós csomag ma jár le, holnaptól már nem él az akció!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Achotep

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253118 Írta: Zoleeka
Megválaszolva: Zoleeka

Amennyiben prémiumfiókot veszek, az a megvételtől vagy az első belépéstől ketyeg? A Skorpion G-re gondoltam beruházni - nagyon tetszik a tank az elemzések és a videók alapján, azt gondolom, megéri rá beruházni -, és a középső meg a nagyobb csomag között gondolkodom. Utóbbihoz jár 30 nap prém, viszont a hétvégén nem fogok igazán tudni játszani. A válaszokat köszönöm előre is.

Szerintem, ha a hétvégén kívül van időd játszani, akkor vedd meg!
Jó kis tank, lehet farmolgatni vele. De fejleszd a kamót mert ha észrevesznek akkor annyi! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Achotep

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253120 Írta: Achotep
Megválaszolva: Achotep
Köszi az infót, tanácsot mindhármótoknak. Most beruházok rá :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #253122 Írta: Tyrannus9
Megválaszolva: Tyrannus9

Szerintem jelenleg az mm miatt a TD-n kívül tier 8 alkalmatlan farmolásra, nekem az fv med van meg, de ha nem muszáj, inkább nem jhátszom vele... vagy tier 8-al egyáltalán.


Nekem a Revo-val összejön 20-30-50E meccs függvénye. Szóval nem rossz az, oké nem 100-120.
De hát nem lehet mindig karácsony.


Csak 20-30k-ért nem érdemes idegösszeroppanást kapni. Ennyit megkeresek Rudy/85m kombóval is, így nincs értelme a 8-asnak.


Tegnap (három hatos kör kivételével, ami ugye javítja az arányt) 8-as tankokkal átlagtier 9,5 :) Persze keresni kerestem szépen, de rettenetesen unalmas volt X. alkalommal is sunnyoigni és bízni a 800 Wn8-as toptier 10es pro játékosok képességeiben, winrátám 38% :) MM is perfect! Jácc ingyen :thx:


Erről beszélek. :)
Állandóan abban reménykedni, hogy a top tier csapattársak nem halnak ki rögtön nagyon fárasztó. Aztán ha mgésem így megy te vagy a hülye szerintük, mert T44-el nem mészárolom le a 10-es, 9-es hevyk-et.
Tier 6 legalább élvezetes.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.