Jelenleg 403 vendég és 2 tag online

Segítség!

4 éve 5 hónapja #184537 Írta: szalker
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Nem tudom megvásárolni a kiválasztott jármúvet, pedig minden feltétel ok! Felhozza az ablakot, de a vásárlás gombon nincs semmi! Mit rontok el?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #184538 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Tankvásárlási segédlet. 0.9.14 topik 184191hsz. vagy frissíted az xvm-et.

4 éve 5 hónapja #184544 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
de ne kelljen keresgetned itt van:

www.wotinfo.hu/...0-9-14
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

4 éve 5 hónapja #184637 Írta: szalker
Megválaszolva: szalker
köszi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina

4 éve 5 hónapja #185998 Írta: xarell
Megválaszolva: xarell
Sziasztok.
Nem igazan tudtam forumot talalni a bajomhoz, ezert irom inkabb ide.
Egyre tobbszor fordul elo, hogy szembol kapok talalatot es serul az uzemanyagtartaly.
Megelozom a feltetelezeseket, tipus, es nemzet fuggetlen dolog, szinte mndegyiknel ezt tapasztalom.
Mar hulyet kapok ezektol, egyre rosszabb a jatszhatosaga, sotmitobb az elvezhetosege a jateknak.
Ezert rakjak megelozo karbantartas skillt, hogy ezt a f**sagot kikuszoboljem ?
Rohej....

4 éve 5 hónapja #186020 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

xarell beküldte: Sziasztok.
Nem igazan tudtam forumot talalni a bajomhoz, ezert irom inkabb ide.
Egyre tobbszor fordul elo, hogy szembol kapok talalatot es serul az uzemanyagtartaly.
Megelozom a feltetelezeseket, tipus, es nemzet fuggetlen dolog, szinte mndegyiknel ezt tapasztalom.
Mar hulyet kapok ezektol, egyre rosszabb a jatszhatosaga, sotmitobb az elvezhetosege a jateknak.
Ezert rakjak megelozo karbantartas skillt, hogy ezt a f**sagot kikuszoboljem ?
Rohej....

A megelőző karbantartás a motor-tűz esélyét csökkenti, emlékeim szerint. Az üzemanyagra a CO2 feltöltés felszerelés volna hivatott.

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #216907 Írta: [A-HUN] gekkomester
Megválaszolva: [A-HUN] gekkomester
Üdv!
Nagy választás előtt állok ezért a segítségeteket szeretném kérni.
A T28 HTC-s személyes küldiknél a heavy küldikhez (pl.: 8000 pattintott &okozott sebzés, szerezz kétszer annyi sebzét ahány a géped hp-ja...stb)
Tehát IS KV-3 Churchill 7 vagy O-NI alkalmasabb erre???? :talking2:

3 éve 10 hónapja #216920 Írta: FrankeeHUN
Megválaszolva: FrankeeHUN

[A-HUN] gekkomester beküldte: Üdv!
A T28 HTC-s személyes küldiknél a heavy küldikhez (pl.: 8000 pattintott &okozott sebzés, szerezz kétszer annyi sebzét ahány a géped hp-ja...stb)

Szia!
Szerintem az IS-Churchill duót ki is zárhatjuk, előbbinek nem túl jó a páncélja, utóbbival nagyon keveset lehet sebezni. A másik kettőhöz a csillagok 100 évenkénti ritka együttállása szükséges, de nem lehetetlen. Valószínűleg csak T8+ tankkal tudod majd megcsinálni. Ezeket nekem az ST-1 hozta össze, most a 12k-val szenvedek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: [A-HUN] gekkomester

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #216923 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az van ezekkel a küldetésezésekkel, hogy mindenre másik tank a jó.

1500 HP-t leginkább IS-sel lehet lőni. O-Ni-val nem tudom mennyire jön össze, arról tényleg fogalmam sincs... a másik kettővel szerintem "nehéz lesz". ( Bár egyikkel sem lehetetlen, főképp a csillagok szerencsés állása esetén jöhet össze, illetve ha az MM vészesen hülye ellenfeleket ad, meg ha esetleg egy nagyobb leég.)

Saját HP-d kétszeres pattintása: O-Ni és KV-3 lehet rá képes leginkább... a felsoroltak közül. ( Ha lennbe T-29 és valaki kitartóan lőné a tornyát... ) Minden esetre ehhez is kell azért szerencse.

8000 hp: ehhez szerintem kell a nyolcas heavy, minumum. És azzal is vagy nagyon jó kört kell menni (irgalmatlanul sokat sebezni) vagy nagy szerencsével igen sokat pattintani. WZ-111-el sebeztem már 3000-et és (másik csatában) pattintottam 2600 körül ... ez a kettő még együtt se volna elég.

Ja: ne vegyél O-Ni -t !
Hanem tartsd meg az O-I-t ... ezzel van legjobb esélyed megcsinálni a saját hp valahányszorosának a pattintása küldiket ... A O-Ni esélyei rosszabbak volnának a saját szintjén. ( Százados O-I-val pattintotta asszem a saját HP-ja négyszeresét :D ... igaz ő akkor már nem a HTC-ért ment...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: [A-HUN] gekkomester

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #217938 Írta: CsapszLee
Megválaszolva: CsapszLee
Sziasztok
Szeretnék segítséget kérni.
Nem nagyon szoktam játékokra költeni és ebbe az esetbe se szeretnék kivételt tenni, és a garázsomba elfogytak a szabad helyek.
Olyan helyzet adódott h melyik tankot tartsam meg. KV-1 vagy a KV-1S?
Tudnátok nekem segíteni pro kontra dologba? Hogy mi mi mellett szól és mi ellene?

3 éve 10 hónapja #217955 Írta: Sics
Üdv!

Szerintem költs a játékra. Könyörgöm, egy garázshely kb 500 Ft. ( Ha nem akciósan veszed, amikor 150 arany csak... akkor kp-ben is a fele. )

Telefon/SMS esetén drágább a gold, bankkártyával olcsóbb....

Ha egy játék annyi szórakozást ad nekem mint a WOT ... hány óra játék naponta, hetente ... ha valami sok csatornás TV-előfizetésem lenne az mennyi is volna havonta? Ha mozira vagy mittudoménmire költeném, az mennyi lenne? ...

No mindegy.

Ha mindenképp választani akarsz, akkor azt tartsd meg amelyikkel jobban szeretsz játszani!

Még valami: néha a WG utánunk hajít kis tieres prém tankokat ( t2, t3...) ezek általában nem túl használhatóak ... egy két hete is volt ugye egy VIC amit elég egyszerűen meg lehetett szerezni a hétvégi küldiben .... az ember eladja az ilyeneket és hopp van egy garázshelye ... Karácsony körül is már tudható hogy jön egy tier2 prém...

3 éve 10 hónapja #217960 Írta: CsapszLee
Megválaszolva: CsapszLee
Oké h 500 Ft de minek annyi tank mikor a 10et se tudom teljesen kijátszani. Van 3 Standard Hellcat, Cromwell, T29. Ebből gondolva kettő KV-1 felesleges mert a KV-85 is nyomnom kellene az IS miatt. Igazából arra gondoltam h valaki tudna segíteni abba h melyiket tartsam meg, és most nem a pénzfordításon volt a hangsúly.

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #217966 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

CsapszLee beküldte: Oké h 500 Ft de minek annyi tank mikor a 10et se tudom teljesen kijátszani. Van 3 Standard Hellcat, Cromwell, T29. Ebből gondolva kettő KV-1 felesleges mert a KV-85 is nyomnom kellene az IS miatt. Igazából arra gondoltam h valaki tudna segíteni abba h melyiket tartsam meg, és most nem a pénzfordításon volt a hangsúly.

Nekem már 60 garázshelyem van, de még nem költöttem pénzt erre a játékra.
Érdemes a másik ágon is elindulni, de ha nagyon meg akarod tartani az egyiket, akkor azt válaszd, amelyikkel jobban élvezed a játékot.
KV-1 (T-150, KV-3, KV-4, ST-I, IS-4) : Vastag páncél, pontos ágyú (amennyire egy orosz ágyú lehet), ellenben kicsit lomha.
KV-1S (KV-85, IS, IS-3, T-10, IS-7) : Gyengébb, de áramvonalasabb páncél, jobb mobilitás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CsapszLee

3 éve 10 hónapja #217967 Írta: Sics
Játszani az a mittudomén 6-8 tank tényleg elég :)

Nekem most harminc körüli vas van a garázsban.

- kis tieres ajándék tankokat megtartottam, mer mért ne ... jók garázsdísznek :D

- vannak vasak amikkel szeretek játszani ( sima KV-1 és a kis ruszki t-34 ilyenek pld... de SU-152, Crusader, M7 ugyanak.. és még jó pár vasat megtartottam ezen okból )

- vannak a t6 osztagtankok ( T-37, A-43 ... T-34-85, Skoda T25, 59-16 )

- van a 110 amit t8 osztagra tartogatok

- vannak a prémtankok... farmolónak és-vagy legénységhúzónak álltak be a garázsba: PzT25 , Chi-Nu-Kai ... WZ-111, BlackDog

- vannak aztán olyan vasak, amiket csak a mission-özés miatt tartok ill húzok... ilyen pld az ISU-152, bár ő is egy "szerethető" dolog

- vannak az "ágak" amiket épp húzok és ahol tartok rajtuk

... De ki hogy szereti :D

3 éve 10 hónapja #217970 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ahhoz (12k-hoz) nekem már a Maus kellett - csak ezért fejlesztettem ki :-( Igaz, meg is lett kb. 10. csatára nem 12k de 15,5k :-D

FrankeeHUN beküldte:

[A-HUN] gekkomester beküldte: Üdv!

Szia!
Szerintem az IS-Churchill duót ki is zárhatjuk, előbbinek nem túl jó a páncélja, utóbbival nagyon keveset lehet sebezni. A másik kettőhöz a csillagok 100 évenkénti ritka együttállása szükséges, de nem lehetetlen. Valószínűleg csak T8+ tankkal tudod majd megcsinálni. Ezeket nekem az ST-1 hozta össze, most a 12k-val szenvedek.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.