Jelenleg

17
látogatónk van

Csehszlovák harckocsik

8 éve 2 hónapja #170772 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

Kis tapasztalati infó.
Tegnap gyakorlóban Singes és Cézár kartársakkal teszteltük a 6-os tankot. T34-85 ellen nincs esélye, vesztett 3-ból 3-szor, és a T34-85-nek maradt 150-250 HP között, jobb gombbal nem lehetett 1 vs 1 csatában közelharcban kiszedni a T34-85-öt vele. Sok-sok lepattanó volt, mivel nem jó szögben van az ágyúja a T34-85 auto aimos sebzéséhez, így ha ti mentek skodával akkor ne rontsatok rá a full hp-s T34-85-re, de fordítva viszont igen!
Ugyanígy, ugyanezt csinálva Cromwellel kétesélyes a csata, aki nyert az minimális HP-val élte túl, éppen csak. Így nem javallott az 1 vs 1-es csata, mert kétélű a dolog.
Gondoltam hasznos lehet, főként SH-ban.


300hp fölött nem érdemes rámenni egyetlen tankra sem... az autoaim óriási fail ennél a tankál szerintem, nálam legalábbis 100 csata alatt ez volt a tapasztalat... egyébként lehet vele jó köröket menni, de biztosan nem lesz a kedvencem.

Valaki árulja már el, hogy ez a T-34/100 tényleg ennyire hulladék? Bár még csak 2 csatát mentem vele, az elsőben rögtön kétszer lőtték el az ammorackemet, a másodikban M44 szedett ki vagy 700hp-ról... van értelme grindelni, vagy inkább gyűjtsek szabad tp-t? :/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #170778 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Kedves Pitizen!

Én ugyan még csak az 5-ös tierű skodánál tartok (nem véletlen, a 6. érzéket szeretném még tier X előtt kifejleszteni ;) ), de az M44 miatt ne aggódj: az egy spéci dög, nekem is volt, és az a különlegessége, hogy T6 artyként általában 200-300-at sebeztem vele lövésenkét, de arannyal - ha betalál - bizony bevarrja a 700-at. Szóval ez nem a cseh tank hibája. Az ammorack előfordulási aránya pedig néhány frissítés óta a TÖBBSZÖRÖSÉRE nőtt minden, általam használt tanknál, igaz ez oda és vissza is (én is több ilyet lövök, meg is szoktam kapni ilyenkor, hogy fákén émbotjúzer). És sajnos vizes lőszertárolóval, megfelelő legénységi képzettséggel se nagyon fog lecsökkenni a bekapott ammorackek száma, esetleg csak kicsivel. Talán azóta van ilyen sok ammorack - viccen kívül írom - amióta bejöttek ezek a "hűdemarhajó ahogy lerepül a robbanástól a torony, pláne ha agyonba**za a gyilkost". Komolyan. Szóval fel a fejjel, ne add fel, én a X-es cseh tankkal 1 kört mentem csak tesztszerveren, és annak ellenére, hogy nem vagyok egy Rosszpénz, 5200 sebzéssel zártam a kört :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #170781 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

Talán azóta van ilyen sok ammorack - viccen kívül írom - amióta bejöttek ezek a "hűdemarhajó ahogy lerepül a robbanástól a torony, pláne ha agyonba**za a gyilkost".


Mintha lett volna olyan, hogy a WG beismerte, azért gyengítette a lőszerrekeszeket, hogy gyakran láthassunk repülő tornyokat. És valóban, eddig minden elhúzódó csatában láttam legalább egy lefejezett tankot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #170791 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Figyelem: Spoiler!


Köszi! :) Igazából nem a robbanásra értettem, hanem arra, hogy 3 lövésen belül kétszer sérült a rekeszem... ugyan nem robbantottak még fel vele, de akkor készülök rá lelkileg. :D Szerintem az 5-6-os Skodák élvezhető kis jószágok függetlenül attól, hogy abszolót nem királyai a saját tierjüknek. Azért is vagyok kicsit csalódott, mert azokkal a kezdetektől fogva egész jó köreim voltak ellenben a hetessel . :( A gundepet meg inkább nem is említem... :whistle: Ma E5-tel engem is lecsítereztek, fél hp-nál rámjött egy 50 120, ahogy megpróbált körbejárni rádobtam az autoaim-et és elsőre elrepült a kalapja... még én is meglepődtem, nemhogy ő.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #170796 Írta: Matthiew78
Megválaszolva: Matthiew78

Talán azóta van ilyen sok ammorack - viccen kívül írom - amióta bejöttek ezek a "hűdemarhajó ahogy lerepül a robbanástól a torony, pláne ha agyonba**za a gyilkost".


Mintha lett volna olyan, hogy a WG beismerte, azért gyengítette a lőszerrekeszeket, hogy gyakran láthassunk repülő tornyokat. És valóban, eddig minden elhúzódó csatában láttam legalább egy lefejezett tankot.


Nos igen, erre remek példa:
Cromwell shot

Enyhén szólva én is meglepődtem, nem kicsit...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #174930 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91
igen a t34/100 tényleg nagyon szar... a penje meg valami förtelmes t7-nél játok most de eddig az összes tank szar volt ezen az ágon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #174940 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
HA végre lesz elég kreditem és megveszem a hiányzó tankokat, akkor az írásaitok alapján elég sokszor fogok a dühöngő részben tevékenykedni? :silly:
T-34/100-ban mi a rossz? Én jobnak látom mint a T-43 (pedig a T-43 volt a kedvenc med tankom!!) ezen oknál fogva nem értem, hogy miért rosszabb? -5 fok gundep az tényleg satnya, de 175 pen 250 DMG HEAT prémium lőszer. Igaz, hogy lassan tölt, de arányaiaban jobban kellene müködnie, mint a T-43/Comet/VK 30.02D triónak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #174948 Írta: gezapapa
Megválaszolva: gezapapa
A T34/100 nekem sem volt bejövős, maximum az első 10 meccs. Alig vártam, hogy meglegyen a TVP. Igaz még az első "beetető" 10 meccsen még belül vagyok (10-es tiert még nem láttam vele), de máris sokkal jobban tetszik mint az elődje. Igaz stockosan még elég lomha, de a (free-ből kihúzott) 2. löveg eszméletlen jó. Pontos, gyors a lövedék, az alap lőszer 9-es tierben nagyjából mindent beüt...
Mondjuk az 5-ös és a 6-os szerintem elég jó gépek, csak kicsit pontatlan a lövegjük.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #175020 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nekem a tier4-es skoda nagyon tetszett, olyannyira hogy meg is tartottam... erre eddig csak a t4 japán mednek volt esélye, aminek hasonló az ágyúkarakterisztikája.

De a T-24 azaz a tier5-ös med eddig nem igazán lopta be magát a szívembe. Igaz, a legénysége még nem túl hozzáértő (90% körül járnak asszem) meg egy töltésgyorsító is hiányzik neki mint egy falat kenyér ... de ez gyakorlatilag egy nagy méretű (ám gyorsan mozgó) tornyos TD ... lassan tölt, lassan forog a torony.. TD-zni végül is lehet vele csak a kamo, az ne volna olyan amilyen.

***

T-34/100: én kíváncsian várom ezt a tankot. (Majd csak eljutok egyszer oda.) A kínai 7-es meden ( T-33-1 ha jól emlékszem) is ugyanez az ágyú van (gundep is hasonló) és azt dícsérni szokták ... ez alapján a skoda 100 mm-ese se lehet rossz.

Amit meg kell szokni (gyanítom eddig NEM orosz ággal játszottál ahol ez a nyomorú 100 mm-es ágyú és adott pen az "alap" ... ) ... szóval azt meg kell szokni, hogy ha amcsi hevy vagy med ha szembe jön azt ő nem tudja szemből átütni. ( Németet ha tudja az ember hova kell lőni akkor rendszerint át lehet ütni.)

Lényeg hogy a kemény frontú tankokat elölről békén kell hagyni evvel a 100 mm-es ágyúval, és flankelni kell elszántan... a komolyabb ellenfelek oldalát és hátulját már remekül fogja vinni, és sebezni is embereseket sebez. ( Nekem a kínai IS-2-őn volt ez a 100 mm-es az alap ágyú, de a 122 mm-es top löveg átütése is pont ugyanennyi... ezt épp emiatt hevy/med hibridként lehet csak használni. )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #175024 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

HA végre lesz elég kreditem és megveszem a hiányzó tankokat, akkor az írásaitok alapján elég sokszor fogok a dühöngő részben tevékenykedni? :silly:
T-34/100-ban mi a rossz? Én jobnak látom mint a T-43 (pedig a T-43 volt a kedvenc med tankom!!) ezen oknál fogva nem értem, hogy miért rosszabb? -5 fok gundep az tényleg satnya, de 175 pen 250 DMG HEAT prémium lőszer. Igaz, hogy lassan tölt, de arányaiaban jobban kellene müködnie, mint a T-43/Comet/VK 30.02D triónak.


Papíron lehet hogy jobb, de nekem nagy csalódás volt (nem tudom pontosan megmondani, hogy jobb-e az orosznál pl. mert T-43-at kb. 3évvel ezelőtt, még ifjú nob koromban használtam...nem túl jól :D ) gundep miatt korlátozva vagy, illetve célzórendszerrel is igen lassan céloz, ellenben eléggé pontatlan (érzésre nekem sokkal rosszabb, mint pl. a Cromwell). :( A pen és a 250 dmg nem rossz, de én kicsit keveslem a lőszert (főleg, hogy - némi túlzással - a felével nem találok célt). Kajával és egy jó legénységgel azért biztosan lehet vele maradandót alkotni (nekem még csak 1 perkesek a legények). Az utóbbi 4-5 csatában sikerült vele egész jó köröket menni, kíváncsi leszek mit tudok kihozni még belőle, remélem a korábbi negatív hozzászólásaimat meg tudom majd cáfolni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #175054 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
OFF
Figyelem: Spoiler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #175059 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

OFF
Figyelem: Spoiler!

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #175076 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

OFF
Figyelem: Spoiler!

Figyelem: Spoiler!

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen, Morphelo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #175077 Írta: singes
Megválaszolva: singes
Na, most már nálad kellene szolgálatra jelentkezni? ;)

Grat!

(Ugye ha egyszer újra jelentkeznék, alapból megkapnám a jóváhagyásodat. :beer2: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #175084 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Figyelem: Spoiler!



Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.