Jelenleg 338 vendég és 2 tag online

Csehszlovák harckocsik

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #163872 Írta: Tettigonia
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok!

Megnézte valaki alaposabban a csehszlovák harckocsikat?
worldoftanks.eu...-tree/

Esetleg próbáltátok a tesztszerveren?

A rövid leírás alapján a tier 5-ös és tier 7-es tűnik érdekesnek, illetve a 9-10-es.

A Tier 8-as nagyon hasonlít a Skoda T-40 (Tier 6 Prémium tank)-re, csak nagyobb csövet és több HP-t kap.
worldoftanks.eu...a_T40/

Szerintetek érdemes lesz nekivágni az ágnak, vagy sok free xp-t kell felhasználni, hogy használható tankot kapjunk?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #163896 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Én amennyit tudtam, kipróbáltam őket a tesztszerveren.

Rövid véleményem:

- Tier 1 Kolohousenka: viccesen néz ki, de ótvar az egész. Lassú, páncélozatlan és a löveg is csak olyan mint az MS-1-en. Túl kell esni rajta, és mihamarabb továbblépni.

- Tier 2 Lt vz 35: semmi érdekes, majdnem ugyanaz mint a Pz 35(t).

- Tier 3 Lt vz 38: egy Pz 38(t) autoloaderrel megspékelve, de semmi különös.

- Tier 4 St vz 39: na ez a tank szívás. Gyenge átütés, pocsék páncél, oké mozgékonyság. Ágyútöltelék, amit érdemes átugrani, vagy szenvedés lesz a vége.

- Tier 5 T 24: Hatalmas gyengén páncélozott célpont, gyenge álca emiatt, egész jó mozgékonysággal, viszont kicsit csalódást keltő löveggel, de jó ágyúsüllyedéssel. 105mm-es és nagyobb kaliberű ágyúk (O-I Exp, KV-1, Sherman, Pz IV, stb) simán egylövésezik HE-vel. Ha a mozgékonyság a kulcs, akkor egész jó, de amúgy vannak nála jobb tier 5-ös közepes tankok.

- Tier 6 T 25: Mozgékonyság olyasmi mint a német T-25-ösön, gyors, de nehezen fordul. Páncélzat pocsék és nagy célpont. Az ágyú viszont nem rossz, kb mint a Chi-Ri lövege csak tier 6-ban. Elfogadható szerintem, sima út a következő tankig.

- Tier 7 K. T-34/100: Ez egy lassabb T-34-85 egy tierrel feljebb, szóval páncélzat és mozgékonyság nuku. Az ágyú jó.. lenne, ha lenne lövegsüllyedés, ami csak 5° itt.
Egy tipikus tier 7-es 'gold sink', ami arra van, hogy mivel baromi nehéz vele játszani, itt el tudod költeni a fölös aranyad és free xp-det. Mint a Chi-Ri..

- Tier 8 T 40.. ja nem, bocs TVP VTU: a modell, páncél, sebesség kb ugyanaz mint a prémium T 40-esen két tierrel lejjebb, szóval.. nem túl jó. Az ágyúk közül nekem a 88mm-es jött be leginkább, egész jó, de istenem, itt is csak 6° az ágyúsüllyedés. Összességében szerintem ez a leggyengébb tier 8-as közepes tank jelenleg.

- Tier 9 T 50: na ez már végre egy jó tank, ezért már megéri szenvedni. Mozgékony, nulla páncél a lövegpajzson kívül, és egy 3 lövéses autoloader. Jó volt vele menni.

- Tier 10 T 50/51: QB jobban összefoglalja mint amennyire én tudnám
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen, Thothem, deaxus, Rallyefan81, Christofia, MPeter71, Tettigonia, flexman911, singes, ManfredMambo, pkrusi, Káposztaarcú

3 éve 8 hónapja #163900 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

akkor t9ig freeből kimaxolni, és kevesebbet költünk gyógyszerre :evil:

Maus is szekszi, szuperszekszi.

3 éve 8 hónapja #163901 Írta: singes
Megválaszolva: singes

pkrusi beküldte:

akkor t9ig freeből kimaxolni, és kevesebbet költünk gyógyszerre :evil:

Nem tudom, te hogy csinálod, de én vagy 3 hete egyáltalán nem költök gyógyszerre. :whistle:

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

3 éve 8 hónapja #163905 Írta: pkrusi

Csak pozitív energiával kell feltölteni a csakrákat, s kész is

Nah meg szedek azért magneb6-t a biztonság kedvéért :silly:

3 éve 8 hónapja #163995 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Első blikkre elég gyenge az egész ág, csak a végén van használható tank. Na de addig elég szenvedősnek tűnik... :(

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #164081 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Így elsőre tetszik az ág vége.
Viszont nem akarok Skoda prémmel legénységet húzni (mert nincs és nem is fogok venni) ugyanakkor T6 felett nem szívesen játszok lámp anélkül. Melyikben lehet kihúznia legénységet? Addig kihúznám az ágat free xp-ből. Ötlet valaki?

Karika beküldte: Én amennyit tudtam, kipróbáltam őket a tesztszerveren.

Rövid véleményem:

- Tier 1 Kolohousenka: viccesen néz ki, de ótvar az egész. Lassú, páncélozatlan és a löveg is csak olyan mint az MS-1-en. Túl kell esni rajta, és mihamarabb továbblépni.

- Tier 2 Lt vz 35: semmi érdekes, majdnem ugyanaz mint a Pz 35(t).

- Tier 3 Lt vz 38: egy Pz 38(t) autoloaderrel megspékelve, de semmi különös.

- Tier 4 St vz 39: na ez a tank szívás. Gyenge átütés, pocsék páncél, oké mozgékonyság. Ágyútöltelék, amit érdemes átugrani, vagy szenvedés lesz a vége.

- Tier 5 T 24: Hatalmas gyengén páncélozott célpont, gyenge álca emiatt, egész jó mozgékonysággal, viszont kicsit csalódást keltő löveggel, de jó ágyúsüllyedéssel. 105mm-es és nagyobb kaliberű ágyúk (O-I Exp, KV-1, Sherman, Pz IV, stb) simán egylövésezik HE-vel. Ha a mozgékonyság a kulcs, akkor egész jó, de amúgy vannak nála jobb tier 5-ös közepes tankok.

- Tier 6 T 25: Mozgékonyság olyasmi mint a német T-25-ösön, gyors, de nehezen fordul. Páncélzat pocsék és nagy célpont. Az ágyú viszont nem rossz, kb mint a Chi-Ri lövege csak tier 6-ban. Elfogadható szerintem, sima út a következő tankig.

- Tier 7 K. T-34/100: Ez egy lassabb T-34-85 egy tierrel feljebb, szóval páncélzat és mozgékonyság nuku. Az ágyú jó.. lenne, ha lenne lövegsüllyedés, ami csak 5° itt.
Egy tipikus tier 7-es 'gold sink', ami arra van, hogy mivel baromi nehéz vele játszani, itt el tudod költeni a fölös aranyad és free xp-det. Mint a Chi-Ri..

- Tier 8 T 40.. ja nem, bocs TVP VTU: a modell, páncél, sebesség kb ugyanaz mint a prémium T 40-esen két tierrel lejjebb, szóval.. nem túl jó. Az ágyúk közül nekem a 88mm-es jött be leginkább, egész jó, de istenem, itt is csak 6° az ágyúsüllyedés. Összességében szerintem ez a leggyengébb tier 8-as közepes tank jelenleg.

- Tier 9 T 50: na ez már végre egy jó tank, ezért már megéri szenvedni. Mozgékony, nulla páncél a lövegpajzson kívül, és egy 3 lövéses autoloader. Jó volt vele menni.

- Tier 10 T 50/51: QB jobban összefoglalja mint amennyire én tudnám

3 éve 8 hónapja #164085 Írta: ManfredMambo
Megválaszolva: ManfredMambo
Szevasztok!

Az okosak mondanának egy-két tapasztalatot a Skoda T-40ről?Szemezgetek vele egy ideje,és nemtudom,megvegyem-e.
A másik meg,hogy ingame elérhető lesz e szerintetek,mint a japán tigris?

Don't worry,don't cry,drink vodka and fly!!!:)

3 éve 8 hónapja #164086 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Karika beküldte: Én amennyit tudtam, kipróbáltam őket a tesztszerveren.

Rövid véleményem:[...]

Tök jó lesz, ha ezekkel kell majd a marathont megfutni. :huh:

3 éve 8 hónapja #164171 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71

ManfredMambo beküldte: Szevasztok!

Az okosak mondanának egy-két tapasztalatot a Skoda T-40ről?Szemezgetek vele egy ideje,és nemtudom,megvegyem-e.
A másik meg,hogy ingame elérhető lesz e szerintetek,mint a japán tigris?

Szia!
Nekem megvan, a klánunkban egyből meg is kaptam a Jirzsi becenevet érte! :-)
Az ágyú a VK3002D-nek a top ágyúja, csak 1 tierrel lejjebb. 132 pen 220-as alfa sebzés, 5,8 másodperc alatt bia nélkül. Mozgékonysága kb T34-85 szintjén van, nem rossz, mondhatni korrekt. Tipikus hátsó támogató tank. Páncél szinte nulla, ágy viszont pontos.
Pénzhozama a Rudy/Cromwell B körül van.
Sokan viszik 6-os SH-ba.
Szerintem olyan közepes+ vétel. Nem bántam meg.

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, ManfredMambo, Sics

3 éve 8 hónapja #166084 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71
Nahhhhh, 70K free XP és már is a 6-os tankban ülök, csak a nagy torony, motor és rádió kell hozzá, hogy fullos legyen :-)
3-as táras ágyú, 9,5 alatt tölt ventillátorral. Meglássuk milyen lesz :-)

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől

3 éve 8 hónapja #166428 Írta: pkrusi
Kolohousenka, az új szerelmem :izmena:

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #166429 Írta: pkrusi

Én nagyon szeretem ezt a tankot, bitang jó az ágyúja, legnagyobb sebző a T6os medek közül. Cserébe papír, kicsit lomha érzésre (de lazán megy 50-nel), és a csőlehajlást is csak hírből ismeri.

Golddal kétszáz körüli az átütése, ha ügyesen használod, igazi pénznyomda. Elején érdemes TD módba kapcsolni, mert ha pofozkodásba kezdesz, akkor hamar vége dalnak. Főleg hogy szeret ammoracket kapni.

Festések mellett, szokásos venti célzás és töltésgyorsítót viszek be

3 éve 8 hónapja #166435 Írta: Káposztaarcú
Megválaszolva: Káposztaarcú
hát nekem ez a cseh ág valahogy úgy néz ki hogy a t5 t6 free XP-s a t7 t8 megtartós. főleg a 8as két jól használható ágyúja tetszik meg a 12° (!) gundep

3 éve 8 hónapja #166481 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
LOL, mondom kipróbálom ezt a kis csehszlovák tier 1-es talicskát, ha már 100%-os legénységet adtak hozzá. Első meccs, elindulok, jön szembe az első ellenfél, és első lövésre ammó racket robbant. Ez a Kolohousenka egy csoda! :banana:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.