Jelenleg 489 vendég és 7 tag online

Csehszlovák harckocsik

3 éve 7 hónapja #166482 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

sajna nekem is csak 1 meccsre volt időm vele menni, full gold, és 3. kill után a saját csapattársam lő ki féltékenységből.

tuti megtartós darab, majd freeből kihúzom a 10est egyszer:D

Maus is szekszi, szuperszekszi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bobeni95

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #166486 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

MPeter71 beküldte: Nekem megvan, a klánunkban egyből meg is kaptam a Jirzsi becenevet érte! :-)

Inkább Jozin-t kellett volna. :trollol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71, papele0827, pkrusi

3 éve 7 hónapja #166500 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
A X-es tankot volt szerencsém tesztszerveren kipróbálni, 5200 dmg első csatán nem rossz, ugye? :love: Élvezet volt hajtani a masinát, csak az a hatalmas farönk a hátulján...vajon mi célt szolgál? Korabeli lökhárító? :trollol:

3 éve 7 hónapja #166522 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A tier2 és tier3 lightok azt kell mondjam igencsak jók!

Ami izgatja a fantáziámat: a tier6 prém skoda illetve a tier6-os normál med mennyire "cw-képesek" szerintetek?

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #166524 Írta: Sics
A tier2 és tier3 lightok azt kell mondjam igencsak jók!

Ami izgatja a fantáziámat: a tier6 prém skoda illetve a tier6-os normál med mennyire "cw-képes" szerintetek?

3 éve 7 hónapja #166526 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Volvo_elcsap beküldte: A X-es tankot volt szerencsém tesztszerveren kipróbálni, 5200 dmg első csatán nem rossz, ugye? :love: Élvezet volt hajtani a masinát, csak az a hatalmas farönk a hátulján...vajon mi célt szolgál? Korabeli lökhárító? :trollol:

Azzal a farönkkel evickéltek ki a sárból ha elakadtak.

,,Akinek nincs Pool medálja és 150 IQ-ja, az annyit is ér!" AraHun&mydocumentes
,,A legtöbb, amit a barátomért tehetek, az az, hogy felfogom előle a Jagdpanzer E 100 lövését" saját bölcsesség

3 éve 7 hónapja #166530 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71

Sics beküldte: A tier2 és tier3 lightok azt kell mondjam igencsak jók!

Ami izgatja a fantáziámat: a tier6 prém skoda illetve a tier6-os normál med mennyire "cw-képesek" szerintetek?

Megvan mindkettő.
A T40-es nem éppen alkalmas CW, SH csatákra mert 5,8 másodperc alatt tölt, lassan szűkül. Olyan Chi-ri módra kell vele játszani.
A sima Skoda T-25 a nagy toronnyal 7,5 másodperc alatt tölti be a 3-as tárat, az már elég korrekt, ráadásul 10 fok az ágyúsüllyedése is. Majd ha lesz legalább 1 skilles legénységem rajta próbát teszek vele SH, CW csatákban is. Addig húzom randomban a 7-est. Nem lesz rossz, szokni kell. A 3 lövés közben sajnos szétesik a célkereszt.

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől

3 éve 7 hónapja #166937 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Tier 10-es cseh harckocsi:

Érdemes megnézni! Rendkívül jó visszajátszás!

3 éve 7 hónapja #166976 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Valaki kifejlesztette már a cseh X-et? Én is gondolkodtam rajta, de meg sem mertem számolni, hogy mennyi free xp-t kellene összegyűjteni rá.

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #167880 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91
hát én a t5 skodához annyit tennék hozzá, hogy soha még ilyen szar tankom nemvolt egyszerűen pocsék haszontalan semmi és még mintha el is lenne átkozva mert nyerni szinte lehetetlen vele...armor:0 /ágyú:gyenge/ látótá:gyenge/ mozgékonyság jó de mit sem ér /pontosság: inkább hagyjuk
sajnos et tényleg áttkell szenvedni és nagyon fájóssan... számomra nagy csalódás :( bizok a t6-ban de a 132pen viccnek is rossz O-I-t áttnemlovi és az mégcsak t6 de majd meglássuk

3 éve 7 hónapja #167897 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Norbi91 beküldte: hát én a t5 skodához annyit tennék hozzá, hogy soha még ilyen szar tankom nemvolt egyszerűen pocsék haszontalan semmi és még mintha el is lenne átkozva mert nyerni szinte lehetetlen vele...armor:0 /ágyú:gyenge/ látótá:gyenge/ mozgékonyság jó de mit sem ér /pontosság: inkább hagyjuk
sajnos et tényleg áttkell szenvedni és nagyon fájóssan... számomra nagy csalódás :( bizok a t6-ban de a 132pen viccnek is rossz O-I-t áttnemlovi és az mégcsak t6 de majd meglássuk

Azt kell mondjam egyetértek. Tényleg az egyik legpocsékabb t5 med lett. Még nem 100% os a legénységem az igaz, de többet vártam volna tőle. Az ágyú karakterisztikája egyenesen szánalmas, a többi t5 medhez képest.

3 éve 7 hónapja #167905 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007

MPeter71 beküldte:

Sics beküldte: A tier2 és tier3 lightok azt kell mondjam igencsak jók!

Megvan mindkettő.
A T40-es nem éppen alkalmas CW, SH csatákra mert 5,8 másodperc alatt tölt, lassan szűkül. Olyan Chi-ri módra kell vele játszani.
A sima Skoda T-25 a nagy toronnyal 7,5 másodperc alatt tölti be a 3-as tárat, az már elég korrekt, ráadásul 10 fok az ágyúsüllyedése is. Majd ha lesz legalább 1 skilles legénységem rajta próbát teszek vele SH, CW csatákban is. Addig húzom randomban a 7-est. Nem lesz rossz, szokni kell. A 3 lövés közben sajnos szétesik a célkereszt.

Tier6 os erődben jött velünk szemben kék/lila klán skodákkal.Felvillantunk/majd elpárologtunk bár kicsit lőnek de mire felfogod már benned van 2-3 lövés és az ha mondjuk *3 akkor az erősen fáj és garázsmenet, míg te max 2 lősz az alatt a 6-8 sec alatt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71, Sics

3 éve 7 hónapja #167963 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91
azért kiváncsi leszek a WG statisztikáira mert ha arra a tankra rámondják hogy rendben van akkor nemtudom mit néznek annak nemlessz 50% körüli winrate-ja az tuti

3 éve 7 hónapja #167975 Írta: Sics
Én is ezen tűnődtem el.

Hogy a t6-os med penje miatt random csatában magasabb tierben szívni fog ... de SH-ban kegyetlen lesz "light rush" csapatok ellen. Hisz ha egyszer kitáraz valakibe... ( Bár ilyen alapon a T-37 is bevihető táras ágyúval)

Mondjuk az O-I-val érkezőket meg a light rush grup veri meg, az O-I-s csapat meg veri a a 6 skodát... körbeverés.

3 éve 7 hónapja #168078 Írta: sturmanek
Megválaszolva: sturmanek
Nektek nincs olyan tapasztalatok a Skoda t24 el kapcsolatban hogy valami nem stimmel a bekapott sebzésekkel ? Ma 2x de az elmult pár napban is furcsa volt hogy nagyon nagyokat kapok vele.. most konkrétan egy t150 rombolt belém 306! ot de nem ez volt az első ilyen. és nem robban lőszerrekesz vagy bármi egyszerű sebzésnek mutatja a stat.
De az is lehet hogy nálam a baj...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.