Jelenleg

17
látogatónk van

Élnék a lehetőséggel

5 éve 2 hónapja #286208 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Szia Greysword!
Köszi az elemzést.
Türelem. Na, ez ami elég gyakran elfogy. :lol:
Legénységgel, felszereléssel, lőszerkiosztással rendben vagyok, szerintem.
Tier 10-et mostanság fogom elkezdeni egy kicsit jobban. Eddig a játékban leginkább a fejlesztések motiváltak (tier 10-en meg már nincs mit fejleszteni), de mostanra kifogytam a fejlesztendő tankokból, jöhet a tier 10! :) Viszont mivel általában prém fiók nélkül játszok, muszáj alacsony tier-ben is játszanom.
Skill4ltu-t, Lemmingrusht nem ismerem, de rákeresek, meglesem a videóikat.
Még egyszer köszi. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286214 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80
Nagyon köszönöm az elemzést. Valóban sokat td-zem picit, ezen igyekszem változtatni hogy komolyabb résztvevője lehessek a csatáknak.
A nagy igazság az hogy a játék kezdetén jóval 5000 csata alatt egy barátom meghívására klánba léptem. Ott azonnali elvárás volt hogy IS-7-et fejlesszek. Természetesen hatalmas csalódás volt, vesztes csaták nulla sebzésekkel stb. , még a legénység képzésével sem voltam tisztában. Sajnos rossz beidegződéssé vált, hogy amint kihúzok egy új tankágat , megremeg az egér a kezemben és ha tízes tankkal megyek, elizgulom a csaták többségét. Videókból próbálom ellesni hogyan is kellene csinálni, de még bőven van mit tanulnom hogy jobban élvezzem a játékot, hiszen a lényeg az lenne természetesen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #286221 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Sziasztok!

Tetszenek az elemzesek es engem is kivancsiva tett, hogy vajon kulso/hozzaerto szemmel milyen kep alakul ki rolam illetve a jatekomrol ezert kernek szepen egy elemzest. Persze van magamrol sajat velemenyem, de erdekelne mas, hogy latja. :) Nem kell sietni vele en raerek csak, ha eppen van ideje valakinek ralesni a profilomra... Jatekosnevem ugyan az mint itt a tankjaim amik a garazsban vannak azok mind szerepelnek az alairasomban, ha szamit valamit...
Elore is koszonom az idot s energiat! :thx: shaking

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286224 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword
ZsoltHun76

Szia!
- Látok nálad, egy lassú, de biztos fejlődést.
- Ami szemet szúr nekem leginkább, hogy nagyon alacsony a túlélési %-od.
- Mivel relatíve még nem magas a csataszámod (7,5k), ezért én azt mondanám, hogy részben még hiányoznak a kellő háttérismeretek (játékmechanizmusok, pálya- és tankismeret), vagy ha meg vannak, akkor nem használod őket. A fejlődésed fő forrása a játék közben magadra szerzett tapasztalat.

Amit javasolnék:
- Feküdj rá egy kicsit a háttérismeretekre ( wiki , tankelemzések ), szerintem a játékkal töltött időhöz képest elenyésző, amit ezekkel foglalkozik az ember, mégis szépen kifizetődik a teljesítményben.
- Ha megvan az előző pont próbáld meg átültetni a gyakorlatba, gyakorold a bokorhasználatot, tedd rendbe a legénységi skilleket, lőszerkiosztást, tank felszerelést (ha nem lenne rendben), figyelj arra, hogy a pályákon a tankod erősségeinek megfelelő pozíciót vegyél fel, mik a veszélyes tankok rád nézve, mi a helyed a táplálékláncban stb.
- Látom éppen elérted a nyolcas tiert. Tudom, hogy az ember szeretne minél hamarabb nagyobb tankokat, de arra intenélek, hogy a még kb. 2-3 ezer csatát áldozd tier 6-7-re. Sajnos a tier 8-as tankoknak az MM miatt a legnehezebb helyzetük a játékban.
- Tankjaidat elnézve, én leginkább az IS-t és a T-29-et javasolom, de a KV-3 se olyan rossz szerintem, e-25 pedig elég op. A német tankok esetében, mindenképpen a Maus ágat javasolom egyelőre, a Tiger II-vel most ősszel játszottam és szerintem egyik legrosszabb 8-as nehéztank a jelenlegi játékkörnyezetben, a Panther II-vel is sajnos hasonló a helyzet.
- Összességében én úgy látom, hogy kicsit foglalkozol a játék alapjaival, és alacsonyabb szinten (tier 6-7) begyakorolod ezeket, akkor nagy fejlődésen fog átmenni a játékod, és felvértezed magad a magasabb tierek kihívásaihoz. Ez egy játék, én csak a saját tapasztalataim alapján adok tanácsokat, szóval végső soron azt csináld, ami szórakoztat. Viszont szerintem, ha valaki nem kellő felkészültséggel vág neki a tier 8-nak akkor inkább csalódások fogják érni.
Sok sikert, remélem segítettem valamit!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZsoltHun76, Biter73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286225 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

Sziasztok :)
Megkérhetlek titeket, hogy megnézzétek szerény személyem?
Mire kell(ene) figyelnem, javítanom? :)

Ez lennék én: hu.wot-life.com...46647/

Előre is köszönöm a fáradozásaitokat :)


Elkészült elemzésekben megtalálod!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #286226 Írta: pucer7
Megválaszolva: pucer7
Akkor kihasznalom az alkalmat es kernek egy elemzest magamrol.

pucer7

22k csataval sajnos eleg nehezkesen ivel a stat. Ez lehet betudhato annak, hogy 5os szinten a KV-1S nem spottolt ugy ahogy kell, de en azert eroltettem !? :))) kb cromwellnel jottem ra , hogy a hevi az nem spotol, szoval volt mit frissiteni kb 5-6 tier utan.

Elore is koszonom es nagy LIKE a topic ert.


kerem az admin-okat toroljek, nem ertem miert kulon temaba irtam. Elnezest.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286227 Írta: Mars
Megválaszolva: Mars
Mortein

Szia!
-Látok egy nagyon lassú stat emelkedést, de inkább stagnál a teljesítményed.
- Legtöbb csatád tier 10-ben és 8-ban van, ami számomra üdvözítő mert inkább ezeket tiert ismerem.

-Számodra preferált tankok a oroz heavy-k, ennek ellenére nagyon rossz a páncél használati arányod, de ezt elmondható az orosz medekre is. Tudom a hatalmas prémium spam idején és repesz lövő agy nélküli Type korszakban nem egyszerű a helyzet, de hidd el hogy megfelelő pálya ismerettel és tank ismerettel javítható ez az érték. Célszerű lenne az 1-es arány elérése. Pl ott van a Super Conqueror aminél ez az arány szám 0.49, ez nagyon kevés egy ennyire jól páncélozott tornyozós pozícióba teremtett tanknál. Viszonyítást ként én, aki nem heavy-zek túl jól és utálom ezt tankot el tudom érni a 0.85-öt, amin lenen mit javítani.
+Javaslat: Javaslom, hogy nézd át a térképeket olyan szemmel, hogy melyik tankkal hova érdemes menni, máshol kell tornyozni egy 5 fok és más hol kell egy 7 fok-os ágyúlehajlással tornyozni. Próbál jobban együtt élni a csapattal és figyeld folyton a térképet, hogy ne alakuljon ki az a szituáció, h körbe kerítenek, vagy egyszerre több oldalról lőnek, mert csak egy tanknak tudod a tankot jól forgatni.

- Feltűnt, hogy alapvetően a találati arányod nem rossz, de a sebzés arány és az ehhez kapcsolódó megsemmisítés arány, hát nem acélos. A Legtöbb tankkal nem sebzed meg a saját HP-át. Hozzá néztem a túlélt csaták %-át. Ez alapján kijelenthető, hogy idejekorán elhagyod a csatamezőt, így nem tudsz komoly tényező lenni egy csatában.
+ Javaslat: Mivel úgy gondolom, hogy eltalálod a tankokat, de a sebzés még is elmarad, fontos lenne ha utána néznél, hogy az egyes tankokat az adott típusú tankkal, hol milyen arányban lehet átütni. Erre ajánlom a tanks.gg/ oldalát. Ezen felül, mit az előbb is élj együtt a csatával, olyan helyzetbe menj bele ,amit megtudsz oldani akár egyedül is. Az elején menjetek szakaszban és próbáljatok meg össze dolgozni, fókuszt lőni védeni egymást, amikor ez megy, akkor menj egyedül is, hogy tovább fejlődj és képes legyél akár 1 vs 2 szituációkat is megoldani. Törekedj mindig megsebezni a minimum a HP-éd 1,5X de inkább 2X-ét. Ezt nem azt jelenti, hogy a leghátsó bokorban kell ülni, pont ellenkezőleg, de nem is elsők között kell berohanni keresztben 8 tank elé. A kezdetekbe nem ajánlom a táras tankokat, mert nekik egy saját egyedi tankspecifikus ritmusuk van, aminél a ritmus hozzá kell igazítani a csata lüktetéséhez.

- Spotolás, van pár könnyű tankod, de ott is alacsony a túlélési és a felderített járművek aránya.
+Javaslat: Itt is a pálya ismeretet ajánlom, hogy melyik bokorból mire lehet rálátni, ha benne vagy akkor honnan tudnak felderíteni. Sosem szabad berohanni! Egy ligt azzal, hogy folyamatosan mutatja az ellenfeleket csatát dönthet el!! Nagyon fontos a kezdő spotnál megnézni, a csapatod mozgását, hogy azt világítsd meg,amit el is tudnak lőni.

Alapvetően ennyit tudok most mondani, tankspecifikusan jobban tudok válaszolni. Szerintem jó úton haladsz, picit megtorpantál, de nem vészes.
Sok sikert és ha bármi kérdésed van ,mert nem világosan fogalmaztam, akkor írj és megoldjuk.

Remélem segítettem!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mortein, Biter73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286228 Írta: Mars
Megválaszolva: Mars

Sziasztok!

Tetszenek az elemzesek es engem is kivancsiva tett, hogy vajon kulso/hozzaerto szemmel milyen kep alakul ki rolam illetve a jatekomrol ezert kernek szepen egy elemzest. Persze van magamrol sajat velemenyem, de erdekelne mas, hogy latja. :) Nem kell sietni vele en raerek csak, ha eppen van ideje valakinek ralesni a profilomra... Jatekosnevem ugyan az mint itt a tankjaim amik a garazsban vannak azok mind szerepelnek az alairasomban, ha szamit valamit...
Elore is koszonom az idot s energiat! :thx: shaking


szia! az elkészült elemzésben megtalálod!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286237 Írta: Shilcor
Megválaszolva: Shilcor
Sziasztok!
Ahogy a Tárgyban írtam Piroska vagyok és ezen változtani szeretnék. :) Ebből ki folyólag kérlek Elemezetek ki és Lássatok el esetlegesen Tanácsokkal hogy sikerülhessen a cél kitűzésem:)
Magamról annyit hogy 3 műszakban dolgozom két gyermekem van és egy feleségem együtt élünk, Igy nem mindig tudok teljes Focussal a játéké lenni. Előre is Köszönöm:)

Itt a Profilom:
wot-life.com/eu...54224/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286243 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY

Sziasztok!

Mivel az eleje kicsit káoszkapitányosra sikerült, ezért csináltam egy gyors összegzést, az alábbi kollégák várnak még válaszra jelenleg:

Kexizsolt
Shilcor
Sweetpoison
TetranV
pucer7

Köszönöm annak, aki foglalkozni fog vele!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286267 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword
Kexzsolti

Szia!
- Az nem probléma sok tankkal szeretsz játszani, inkább az a gond, ha rohansz egyik csatából a másikba, szerintem hasznos, ha kilőnek vagy vége a csatának rászánni egy percet, hogy átgondold mit csináltál jól és mit rosszul, ez segít a fejlődésben szerintem.
- Ami szemet szúrt, hogy alacsony a túlélési arányod és a kiosztott sebzésed, ami azt jelenti, hogy hajlamos vagy idő előtt eldobni a tankod hp-ját. Főleg tier 10-es csatákban könnyű 1-1 hiba után a garázsban kikötni.
- A fentiekből következik szerintem, hogy nem fejlődsz, az utóbbi 2 ezer csatádban állandó a wn8-ad.
- A játék alapjai valószínűleg meg vannak a fejedben, de talán nem alkalmazod őket elég tudatosan a csatákban (bokorhasználat, pálya melyik részén tudom kihasználni a tankom erősségeit stb.).
- Az hogy nem tudsz egyenletesen teljesíteni minden tankkal természetes, mindenkinek vannak tankok, amik jobban kézre állnak, ezeket kell megtalálni, de egy tier 10-es tankkal nehezebb jól teljesíteni mint 9-essel szerintem.

Amit javasolnék:
- Próbálj a csatáidban odafigyelni az apróságokra, például, hogy mikor tornyozol az E5-el csak annyira tedd ki a tankot, amennyire szükséges a lövéshez, mozgasd a tankot, amikor az ellenfél a kupoládat célozza, ne forgasd túl a 60TP ha sidescrepelsz vele.
- A csaták elején próbálj óvatosabb lenni, ne vállalj kockázatos lövéseket, figyelj a körülötted zajló eseményekre, és próbáld a hibázó ellenfeleket ellőni, törekedj arra, hogy akkor menj ki lőni, amikor a másik éppen ellőtte magát. Szerintem sok játékos hajlamos a csaták elején túlvállalni magát, még kiegyenlített állásnál, aminek általában gyors garázs a vége. De fontos, hogy ne passzív legyél, csak ne vállalj fel olyan helyzetet, amiben nem vagy biztos, hogy megtudod oldani.
- Tűzz ki kisebb célokat, például, hogy minden csatában megsebezd a hp-dat, vagy nem halsz meg az első három percben.
- A találati arányaid nagyon jók, amiből arra következtetek, hogy türelmes vagy célzásnál, a nagy alfás tankoknál ez kifizetődő tud lenni. Ha ezt türelmet áttudod ültetni más területekre is, akkor szerintem meg lesz az eredménye.

A lényeg pedig az, hogy élvezd a játékot és szórakoztasson! Sok sikert, remélem segítettem valamit!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286268 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

Sziaztok!

Nagyon tetszett a korábban elkészített játékos (esefi) elemzés, Ezért ha lehetséges kérnék én is egyet magamról: wot-life.com/eu...30809/
Előljáróban magamról annyit, hogy két munkahely plusz család melett nem mindíg van elég időm játszani, (kivéve a hosszabb ünnepeket) így amikor van egy kis időm szeretnék mindennel játszani. Továbbá valamiért nem tudok kellően egyforma teljesítményt nyújtani, minél jobban koncentrálok annál rosszabb köröket megyek.
Előre is köszönöm!


Az elkészült elemzéseknél megtalálod.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #286272 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Hello!

Koszonom szepen a gyors reakciot!
Igen sajnos a fejlodesem lassunak tunhet es stagnalonak, bar ez sajnos szerintem annak koszonheto, hogy a 7 evem alatt sokszor volt kihagyasom ezt a 19k csatam mutatja is, honapokra sot volt, hogy 2 evig se neztem a jatek fele es ugye az ember kijon a rutinbol es kb. ujra kell tanulnia a jatekot. :(
Az orosz heavy vonal meg a leges legelejen dominalt az elso T10 az IS7 volt eleg sok csatat is mentem vele es akkoriban nagyon-nagyon kezdo voltam es nem is feszultem ra a KV5-be 2k-t tettem mint elso es egyetlen prem tank evekig volt meg...
Miota ujra kezdtem kb. 1-1.5 eve azota amugy jobban probalok figyelni a dolgokra, de boven van hova fejlodni ez teny.

Jatekstilusom agressziv vagyok nem az a bokorban ulo fajta es igen sajnos bele-belemegyek olyan dolgokba amikbol nem jovok ki jol es az a plane, hogy nagyon sokszor tudom, hogy nem kene sot azt is tudom mit kene csinalnom, de valahogy elbaszom, fejben megvan csak a kivitelezes nem mindig jon ki jol amugy a tulelesi arany becsapos mert hiaba alacsony azert nem 1-2 perces csataim vannak sot azok vannak kisebb aranyban eleg sokszor benne vagyok a vegjatekban.

Szakaszban sajnos nem tudok menni mert parom nem toleralja, ha beszelek fulesbe, de ez valtozni fog, ha elkoltozunk vegre egy sajat kis lakasba azt kiteszem a nappaliba a gepet ott mar nem fogja zavarni...:cheer: Klanba se tudok menni ez miatt mert nem tudok kommunikalni ugy meg ertelme nincs szerintem no meg ejjeli jatekos vagyok ejfel es hajnal 4-5 kozott nyomatom nagy atlagban... :d3:

Egyebkent nagyjabol jol latod a dolgokat! shaking

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #286282 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
isziasztok,én is szeretnék kérni magamról egy elemzést,főként mert úgy érzem az utóbbi időben inkább vissza fele fejlődök és nem tudom miért.a rám szánt időtöket előre is köszönöm!
wot-life.com/eu...81905/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286284 Írta: Geri101
Megválaszolva: Geri101
Szevasztok,

kíváncsivá tettetek mi lenne a véleményetek a stattomról, mire kéne figyelnem miben lenne még potenciál, nem sietős de a ráfordított időt előlre is megköszönöm :)
wot-life.com/eu...24411/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.