Bónuszkódok

3 napja 4 órája #299202 Írta: Jatekos_Fater
Megválaszolva: Jatekos_Fater

Tank_szemelyzete beküldte: Sziasztok!

Rossz hír: úgy néz ki, hogy a MANKERCODE meghívókód nem működik, noha látszólag elfogadja a rendszer.
Jó hír: aki most csinál kis accot, az az évfordulós tankkészletet még megkapja! T29 tier 3-ban 100%-os legényekkel tapasztalataim szerint (1700+ WN8) még úgy is tarol, ha nincs rajta semmilyen felszerelés, és így enyhíti a kreditgondokat. (Te-Ke stb. eladását én nem csináltam, de az is segíthet.)

Részletek (ez KLC naplójához jobban passzol, mint ide):

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Azért nem működik mert nem az EU szerverre érvényes, hanem a NA szerveré.Én a SUPERNOVA kóddal regisztráltam és én se kaptam semmit, de a sutporton keresztül ki derült hogy ez is NA s.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 napja 10 órája #299217 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Jatekos_Fater beküldte:

bandras32 beküldte: Toborzóprogram 5. szakaszára van két meghívóm, ha esetleg valaki most kezdené, vagy most kezdené újra a játékot. :)

worldoftanks.eu...675893

El kezdtem.

Írtam PM.

2 napja 7 órája #299222 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Jatekos_Fater beküldte: Azért nem működik mert nem az EU szerverre érvényes, hanem a NA szerveré.

Köszi az infót! Ez meg se fordult a fejemben... Sebaj, majd a következő kisaccnál jobban odafigyelek.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 8 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

1 napja 1 órája #299238 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Ím egy meghívókód kezdők és újrakezdők számára:

worldoftanks.eu...b9d4c4

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.