Jelenleg 354 vendég és 6 tag online

Akciók, kedvezmények, bónuszok, ünnepek

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256867 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Lehet hogy nem számít de a fájlok között megjelent az Object 262 BF azaz a Defender Black Friday változata......

Melléklet:

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky, easypc

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #256869 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Az én tippem az, hogy az Adventi naptárban lesz elérhető csak a Premium Shop-ban jó nagy csomagban 6-7k gold-al, boosterekkel, 18k goldért, dec. 21-én Chrysler, dec. 22-én Skorpion G, dec. 23-án Lorrain 40t, dec. 24-én utolsó nap Defender. Legalábbis én így csinálnám, ha nekem lenne egy ilyen vállalkozásom. Ezek mindegyike július-augusztusban volt utoljára megvehető, úgyhogy most már mindenki betárazta ugrásra készen a pénzét valamilyen formában ezekre a tankokra.

1 éve 11 hónapja #256871 Írta: easypc
Megválaszolva: easypc

bodzy beküldte: Lehet hogy nem számít de a fájlok között megjelent az Object 262 BF azaz a Defender Black Friday változata......

Te várjál. A defender az obj 252. Te pedig hatvanketőt írtál. Az nem egy másik tank? :huh:

Egyébként, ha betennék új tankként a defi black változatát, akkor a kecske és a káposzta is megmaradna. Vagyis a defendert sem rakták be, hisz az egy másik tank minimum a nevében a betű és a festés más. Ugye a swarcpanzer sem ugyanaz mint a Mutz, lehet mindkettő meg neked. Így megkapják a játékosok is a defendert és a játékba sem keleltt betenniük. :applause:

A magam részéről nem akarok fekete Defendert vezetni, remélem a szép piros bekerül az adventi naptárba. Viszont félek tőle, hogy nem fogják ezek után betenni adventre, így lehet megveszem feketében, ha az valóban a defender lesz és nem egy új tank 262 név alatt. Viszont így fekete péntekre esély van jóval olcsóbban megszerezni ezt a masinát.7-8 ezresért, hisz a fekete péntek erről szól. Mit gondolsz? ;)

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256872 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

bodzy beküldte: Lehet hogy nem számít de a fájlok között megjelent az Object 262 BF azaz a Defender Black Friday változata......

Úgy sejtem a WG ismét sajátosan fogja értelmezni ezt a Black Friday dolgot, OP fekete tank még úgyse volt, majd most lesz.
Gondolom az ára is szép lesz így hogy ennyien várnak rá, és még csak a háborgó tömeggel sem kell szembenézni akik a korábbi Defender 40 eurós vételárat szajkózzák, mondván "gyerekek, ez egy másik tank", szóval simán fel lehet tolni 60 euróra. :troll:

Persze most ez így csak találgatás, de én simán kinézem belőlük. :cheer:

#easypc
Az 252, csak bodzy elírta, a screenshot-ot nézd!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: easypc

1 éve 11 hónapja #256876 Írta: easypc
Megválaszolva: easypc

Nortonor beküldte:

Úgy sejtem a WG ismét sajátosan fogja értelmezni ezt a Black Friday dolgot, OP fekete tank még úgyse volt, majd most lesz.
Gondolom az ára is szép lesz így hogy ennyien várnak rá, és még csak a háborgó tömeggel sem kell szembenézni akik a korábbi Defender 40 eurós vételárat szajkózzák, mondván "gyerekek, ez egy másik tank", szóval simán fel lehet tolni 60 euróra. :troll:

Persze most ez így csak találgatás, de én simán kinézem belőlük. :cheer:

#easypc
Az 252, csak bodzy elírta, a screenshot-ot nézd!

Bocs Most látom csak a képen hogy elírta. Vakon megbíztam benne. :lol:
Szóval szerinted drágább lesz? De fekete péntek pont az akciókról szol nemde ?
Én komolyan nem akarok teljesen fekete tankban furikázni. Ha már betették BF-ra, nem törvényszerű hogy adventkor is bent lesz pirosban? Érdemes várni az eredeti festésre? vagy be lehet későbbcserélni? Egyáltalán miért nem zöldben vagy speckó digitális terep CW-s festéshez hasonlóval jöjjön, ki hogy kedve legyen az embernek megvenni. Ne így :(

1 éve 11 hónapja #256880 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Amikor bejött ez a "fekete" dolog, nagyon nagyon sok ilyet lehetett látni a csatákban.
Aztán eltűntek. Nem játsszák őket, vagy átfestették? Át lehet festeni egyáltalán?

1 éve 11 hónapja #256883 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Amikor bejön egy új prémtank a játékba, akkor mindenki aki megvette megy vele egy halom csatát. Így van ez a vásárlást követő első pár napban, hétben sokaknál.

Aztán elmúlik az újdonság varázsa... és ha tolja is, de már nem annyit.

És hát vélelmezhető, hogy van vagy 100x annyi T-34 a játékban mint ahány T-34B ... és 100x annyi IS-6 mintt IS-6B. ( Vagy mindkettőből inkább ezerszer annyi, mármint az alaptípusokból.)

Hát ezért látjuk őket ritkán manapság: az alaptípusokból sokkal több játékosnak van ... és így játszani is jóval többen játszanak az alaptípusokkal.

1 éve 11 hónapja #256970 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Az igen!
Halloween streamben beszélt róla az egyik fejlesztő, hogy nem a Defender erőssége az igazi probléma, hanem maga a T8 volt elmaradva a Defenderhet képest!

;)

Khm.

Ha most, hogy ugye már jól felbuffolták a nyolcasokat a defender szintjére, most már jöhet újra.

Khm.

Gondoltam, majd karácsonykor. Én hülye, fekete verzió eszembe se jutott! :woohoo:

1 éve 11 hónapja #256971 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Úgy legyen!
Csak egy Lorr-t szeretnék, a többi megvan :-)

tankosmedve beküldte: Az én tippem az, hogy az Adventi naptárban lesz elérhető csak a Premium Shop-ban jó nagy csomagban 6-7k gold-al, boosterekkel, 18k goldért, dec. 21-én Chrysler, dec. 22-én Skorpion G, dec. 23-án Lorrain 40t, dec. 24-én utolsó nap Defender. Legalábbis én így csinálnám, ha nekem lenne egy ilyen vállalkozásom. Ezek mindegyike július-augusztusban volt utoljára megvehető, úgyhogy most már mindenki betárazta ugrásra készen a pénzét valamilyen formában ezekre a tankokra.

1 éve 11 hónapja #256983 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes

straubbazsi beküldte: Az igen!
Halloween streamben beszélt róla az egyik fejlesztő, hogy nem a Defender erőssége az igazi probléma, hanem maga a T8 volt elmaradva a Defenderhet képest!

;)

Khm.

:

Akkor sok prém tank kell még, hogy felhúzza a tier8-at. :trollol: :troll:

Őszintén kedves tőlük, hogy egy rég várt tankot, amitnek visszatérését egy általunk ellenőrizhetetlen dolog fggvényében lebegtetik, most extra színvilággal teljesen azonos paraméterekkel elérhetővé teszik. Hát, nem?

Jöhetne Type 59 BF feketében, Black friday felírattal is.
A legjobb egy Crysler BF lenne. :woohoo:

1 éve 11 hónapja #256987 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Nem értem a logikát: a Black Friday nem a színre utal, hogyan lettek összekapcsolva ezek? :dry:

1 éve 11 hónapja #256997 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv!

Beléptem az accomba és kaptam/tunk egy harckocsizó csajt
Kérdezem, milyen apropóból!? (örülünk neki!)

1 éve 11 hónapja #256998 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Béé beküldte: Üdv!

Kárpótlás, amiért a bugos személyes küldetéseket kikapcsolták pár napra.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

1 éve 11 hónapja #257048 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

CrawlingChaos beküldte:

Ertem en, orulok is neki.
De egy holgy tag nem ugy van,h csak ugy atvesz es bedobom valahova. Tegnap nem vettem at, mert at kell gondolnom hova kerul, esetleg osszegyujteni a tobbivel es uj tankba uj legenyseg. Tegnap kerestem talalok-e valahol infot rolla , atvehetem-e kesobb is.
Majd kiderul.

1 éve 11 hónapja #257049 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

AntTheZ beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Ertem en, orulok is neki.
De egy holgy tag nem ugy van,h csak ugy atvesz es bedobom valahova. Tegnap nem vettem at, mert at kell gondolnom hova kerul, esetleg osszegyujteni a tobbivel es uj tankba uj legenyseg. Tegnap kerestem talalok-e valahol infot rolla , atvehetem-e kesobb is.
Majd kiderul.

Válasz: wotinfo.hu/inde...257041
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, Béé

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.