Jelenleg 290 vendég és 9 tag online

Adminok figyelmébe

5 hónapja 13 órája - 5 hónapja 12 órája #288788 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Egy csomó tank jött Magyarországra. A hétvégén megtekinthetőek a budaőrsi reptéren a Honvédelem Napja alkalmából
www.portfolio.h...7.html

Edit- látom már cikkeknél korábban kirakták, de szerintem megérne egy hírt a főoldalon, főleg, hogy meg is lehet őket nézni

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, JackassJana, AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 4 hete #288805 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Indul a rangsorolt csata:
worldoftanks.eu...son-1/

4 hónapja 2 hete #289066 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Figyelem! Troll veszély a ""Feketepiaci ajánlat: Pz.Kpfw. V/IV "" Posztnál!
A meni nevezetű tag nem tudom mit szívott de nagyon beütött neki szépen elbeszélget magában bár kicsit összefüggéstelenül, ügyes kis Troll-nak néz ki kb 1 hónapos regisztrációval.....

4 hónapja 2 hete #289068 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

CheckEngine beküldte: Figyelem! Troll veszély a ""Feketepiaci ajánlat: Pz.Kpfw. V/IV "" Posztnál!
A meni nevezetű tag nem tudom mit szívott de nagyon beütött neki szépen elbeszélget magában bár kicsit összefüggéstelenül, ügyes kis Troll-nak néz ki kb 1 hónapos regisztrációval.....

De azért adtad alá a lovat :rofl:

Nem hiszek a tér létezésében...

4 hónapja 2 hete #289070 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine

Echiron beküldte:

CheckEngine beküldte: Figyelem! Troll veszély a ""Feketepiaci ajánlat: Pz.Kpfw. V/IV "" Posztnál!

Szerintem egy normális választ írtam elsőre, akkor még csak 2 hozzászólás volt aztán arra írta fikás választ amire írtam a szőlőset, utána meg elszabadult a pokol :D Saját magának írogat és provokál, erre már nem válaszoltam mert nem akartam etetni a Trollt. ;)

4 hónapja 2 hete #289071 Írta: Echiron

CheckEngine beküldte:

Echiron beküldte:

Szerintem egy normális választ írtam elsőre, akkor még csak 2 hozzászólás volt aztán arra írta fikás választ amire írtam a szőlőset, utána meg elszabadult a pokol :D Saját magának írogat és provokál, erre már nem válaszoltam mert nem akartam etetni a Trollt. ;)

Ugyan már az ilyet hagyni kell... szórakoztató :D :fetreng:

4 hónapja 2 hete #289091 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
Mélyen tisztelt Adminok!
Ezúton hívom fel szíves figyelmeteket arra, hogy az oldalra több helyen is kibiggyesztett belépési lehetőség nem funkcionál.
Sajnálatos módon erre csak egy napnyi szitkozódás, kamu profil létrehozásának kísérlete, és felétek történő, ámde hiábavaló e-mailezés után sikerült egy véletlen, elkeseredett kísérlet után rájönnöm.
Tisztelettel kérem a hiba javítását, avagy közhírré tételét, hogy más, hányatott sorsú tagnak már ne hulljon ki emiatt egy maréknyi haja.
A zölddel jelölt jó, a pirossal jelölt nem működik.
Üdv:
Y.C.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

4 hónapja 2 hete #289097 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Nálam semmi probléma a menüben lévővel (Chrome). Böngésződ? Cache törlés nem segít? (csak mert más még nem nagyon jelezte a problémát)

4 hónapja 2 hete #289099 Írta: Echiron

Jacktor beküldte: Nálam semmi probléma a menüben lévővel (Chrome). Böngésződ? Cache törlés nem segít? (csak mert más még nem nagyon jelezte a problémát)

Hát ha nem tudtak belépni akkor ugyebár elég nehezen lehetett volna ezt közölni :troll:
Ellenben jelezném én is ,hogy a jelszógenerálásnál nem engedi az új jelszót használni; én vagy 5x generáltam újat végül már nem is csináltam sajátot csak az emailben kapottat másolgattam be és még így se működött (végül 1x sikerült és egyből elmentettem így csak a laptopomról tudok belépni... otthonról nem)
Ez viszont nem cache hiba...

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #289100 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
Firefox-szal és IE-rel is próbáltam, mindegyik gatya.
Csak ott sikerült, ahol zölddel jelöltem.
A generált jelszót szinten csak a nálam hibás felületen próbáltam beadni, és ezért értelemszerűen nem működött.
De tovább megyek, esetenként mobilról is jelentkezik valami anomália.
Van egy olyan halovány érzésem, hogy az egész jelenség valamiképpen összefügg a mobilos vs. PC-s belépésekkel/ kijelentkezésekkel.
Ha lesz időm, és addig nem találtok magyarázatot, még kísérletezek.
Mellékletek:

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #289102 Írta: NomaxXx
Megválaszolva: NomaxXx
Süti politika -> sütik engedélyezése nálam így működött a dolog :D

4 hónapja 2 hete #289103 Írta: Echiron
Jó de akkor az miért van, hogy a kért újragenerált jelszót hibásnak érzékeli a bejelentkezés? És miért van az, hogy 5x hibát dob majd 6.ikra beenged? Mondom én csak a laptopon tudok jelenleg belépni a fiókomba mert a gépemről nem fogadja el a jelszót (és ez a generált jelszó már amit másolok!)

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #289112 Írta: meni
Megválaszolva: meni
Szia,ahogy nomaxxx írta a sütiket engedélyezd és utána simán be tudsz lépni...1 troll :)

4 hónapja 2 hete #289121 Írta: Echiron

NomaxXx beküldte: Süti politika -> sütik engedélyezése nálam így működött a dolog :D

Na majd kipróbáljuk. Kösz a tippet

@Meni hagyjuk már koma, pár kommentel feljebb rólad szólt ez a topic ...

4 hónapja 2 hete #289134 Írta: meni
Megválaszolva: meni
Hahó...bepróbál engem ez a regisztrált kommentelő állandóan,mindenhol fikáz....nem szeretek árulkodni ,de a koma az mindenen túltesz az értékrendemben

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.