Jelenleg 341 vendég és 4 tag online

Adminok figyelmébe

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #266913 Írta: -
Megválaszolva: -
#PZoli

Igazad van, ezt a stílust senkinek sem szabad megengedni magának. Sajnálom, hogy gondot okoztam vele :( Legközelebb visszafogom magam.

straubbazsi beküldte: Ha az oldal adminai határozottan és tartósan fellépnek ellene, akkor egyszerűen türelemmel és bizalommal?

Hidd el Bazsi, én igyekeztem sokáig türelemmel lenni, de te is láthatod, mi megy itt az elmúlt... hetekben, a topicok alatt. Justice "munkásságát" is sajnos figyelemmel kísértem, pedig nem szerettem volna, és már számtalanszor panaszkodtak rá, mégis itt maradt jóideig. Elfogyott itt a türelmem, és kikeltem magamból, ami ugyancsak egy hiba volt. mert 1.) addigra letiltották 2.) Én sem engedhetem meg azt a stílust, amit ellőttem ott.

Sok ember türelme elfogyott már, és inkább szünetelteti azt, hogy hozzászóljon egyáltalán bármihez is... vagy többet fel sem jön, mint pl C.C., vagy a regje törlését kéri, mint pl dobilaci, és még páran előttük.

Mindenki máshogy éli meg, én szomorúan. Példának okáért pl ott volt az az eset, amikor a prémium lövedékek használatáról írtál egy bejegyzést a saját topicodban, és Bhala lezárta. Miért is? Mert jött volna az a tömeg, ami manapság az összes többi topic alatt siránkozik. Szomorú, hogy nem lehet hozzászólni egyáltalán, mert a sok rossz májú komment között elveszik az, aki érdeklődik a téma iránt, esetleg csak beszélgetni szeretne róla. Persze, teljesen érthető volt, hogy miért is zártátok le, nem kell senkinek se ez a sok negatív komment és okoskodó ember.

Ez persze csak az én véleményem, nem vitatkozni akarok veled, és igazad van, az adminokra és moderátorokra kell bízni ezt az egészet, én pedig csak elvesztettem a fejemet, és türelmesnek kell maradnom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #266917 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Hidd el Bazsi, én igyekeztem sokáig türelemmel lenni, de te is láthatod,

Hát nem is szemrehányásnak szántam! Nem is hátrafelé tekintésnek.

Számomra is sokszor már mindenekelőtt elkeserítő volt az olvasható. Szóval, nem tudom, a fejlemények fényében csak akartam magamban (is) keresni egy pozitív hangot? : )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: -

1 éve 9 hónapja #266922 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Az a baj, hogy a stílus mögött is van néha értelem.

Nem tudom, hogy ti mióta vagytok itt a fórumon (tudom meglehet nézni, de most az hosszú :oops: ), de régebben 2-1,5 éve volt itt egy "Amerikai autómárka nevű" egyén, akinek valóban volt egy stílusa, de a stílus mögött volt fogalma a játékról. Sajnos egyesek ezt használták ki ellene és ment a levesbe

Volt egy Jackal_hun nevezetű úriember, aki ha belekezdett egy vitába, azt élvezett volt olvasni. Sajnos az ő karrierjét a fórumon, pont az agyatlan stílus vitte el.

Tehát a trollokat csak akkor lehet kiszúrni, ha már hosszabb ideje csinálja azt amit és rendíthetetlenül kiáll a valótlanság mellett.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #266924 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
[moderálva]

Hunti

1 éve 9 hónapja #266925 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

fly beküldte:
Mellesleg pm-ben nyugodtan leírhatod neki a cifra szavakat.....

Ez a baj, hogy ezt egyesek ki is használják...

1 éve 9 hónapja #266926 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Hamár arta...

RanZar
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Trollz be flippin' out, Mon!

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #266927 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

pap32 beküldte: moderálva[/color]

Ennek es neki még egyszer :D

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/

1 éve 9 hónapja #266928 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Thothem beküldte: Hamár arta...

RanZar

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Azért az első pár képkocka "kicsit" másképp néz ki manapság...pláne tier 9 tájékán... :unsure:

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #266929 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

pap32 beküldte: [moderálva]

Ne keverjük azt a bizonyos végterméket, főképp akkor ne, ha nem is vagyunk tisztában azzal, hogy pontosan mi is történt.

1 éve 9 hónapja #266937 Írta: -
Megválaszolva: -

Hunti beküldte:

pap32 beküldte: [moderálva]

Ne keverjük azt a bizonyos végterméket, főképp akkor ne, ha nem is vagyunk tisztában azzal, hogy pontosan mi is történt.

What happened?

1 éve 9 hónapja #266948 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Ferrari-fan beküldte: Az a baj, hogy a stílus mögött is van néha értelem.

Nem tudom, hogy ti mióta vagytok itt a fórumon (tudom meglehet nézni, de most az hosszú :oops: ), de régebben 2-1,5 éve volt itt egy "Amerikai autómárka nevű" egyén, akinek valóban volt egy stílusa, de a stílus mögött volt fogalma a játékról. Sajnos egyesek ezt használták ki ellene és ment a levesbe

Volt egy Jackal_hun nevezetű úriember, aki ha belekezdett egy vitába, azt élvezett volt olvasni. Sajnos az ő karrierjét a fórumon, pont az agyatlan stílus vitte el.

Tehát a trollokat csak akkor lehet kiszúrni, ha már hosszabb ideje csinálja azt amit és rendíthetetlenül kiáll a valótlanság mellett.

Á rá emlékszem, neki komoly problémái lehettek, mert még azt is nehezen tűrte ha valamiben mellé álltál. Ő a példája annak, hogy a komoly játéktudás még nem jelenti azt hogy nem vagy seggfej.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Patsky, Grande__Reagel

1 éve 9 hónapja #266951 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Dodge és Jackal személyes kedvenceim voltak, mindkettejüknek releváns volt a szava.

Dodge nem volt (valószínűleg most sem az) 'seggfej', egyszerűen nem bírta a hülyéket/hülyeségeket; igaz, nem is szúrkált be ritka megnyilvánulásaiban idióta képeket/gifeket...

Ha jobban megvizsgáljuk, Dodge pont azt nem tűrte (azt hiszem ez a legjobb szó rá), ami elüldözi a jó, tapasztalt, játékismerettel és -tudással rendelkező fórumozókat: trollok.

Akármikor kérdeztem tőle pm, vagy in-game, mindig válaszolt (néha a chatban miatt később ;) ), mindig értelmesen és mindig hasznosan!

Annak idején sokat szakaszozott Rosszpénzzel, talán megvannak azok a videók, ilyen többórás sessionök: hallgasd meg, köze nincs a realtime Dodge-nak a fórumtaplóhoz; tényleg csak ez az egy hibája volt, de - szerintem - többet használna most is a közösségnek, mint pár jelenlegi - khmm - szakértő...

1 éve 9 hónapja #266968 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Aztakurva.Troll vagyok? :xmas3:

Betanított magfizikus

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #266969 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Lord_Loga beküldte: Dodge és Jackal személyes kedvenceim voltak, mindkettejüknek releváns volt a szava.

Dodge nem volt (valószínűleg most sem az) 'seggfej', egyszerűen nem bírta a hülyéket/hülyeségeket; igaz, nem is szúrkált be ritka megnyilvánulásaiban idióta képeket/gifeket...

Ha jobban megvizsgáljuk, Dodge pont azt nem tűrte (azt hiszem ez a legjobb szó rá), ami elüldözi a jó, tapasztalt, játékismerettel és -tudással rendelkező fórumozókat: trollok.

Akármikor kérdeztem tőle pm, vagy in-game, mindig válaszolt (néha a chatban miatt később ;) ), mindig értelmesen és mindig hasznosan!

Annak idején sokat szakaszozott Rosszpénzzel, talán megvannak azok a videók, ilyen többórás sessionök: hallgasd meg, köze nincs a realtime Dodge-nak a fórumtaplóhoz; tényleg csak ez az egy hibája volt, de - szerintem - többet használna most is a közösségnek, mint pár jelenlegi - khmm - szakértő...

Hülyeség. Dodge egy seggfej volt. ( egyébként én is bírtam :lol: ) Volt vele jó pár vitám, arty témában ( akkor még artyztam ), de valóban Ő értett a WOT-hoz, csak a stílusával voltak egy kis gondok. :lol:
Ja és Ő nem a hülyéket nem bírta, csak az artysokat ( bár szerinte a két csoport ugyanaz ).

1 éve 9 hónapja #266974 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Feri38_HUN beküldte: Aztakurva.Troll vagyok? :xmas3:

Minimum... :xmas1: :troll:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.