Jelenleg

23
látogatónk van

Adminok figyelmébe

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265538 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Most ahhoz szólok akmindezt előidézte.. Gratulálok, miattad lehet el veszítünk egy nagyszerű játékost itt a forumon. Eddig sem voltál közkedvelt, ezután sem leszel. Remélem büszke vagy magadra... Remélem az oldalon sem nyilvanulsz meg többet, mert ezekutan Sztem senki nem kíváncsi sem rád sem a problémáira.


Dobulaci remélem köztünk maradsz, az egoistat meg ki kell rakni innen a francba... Senkinek nem fog hiányozni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265539 Írta: -
Megválaszolva: -
FYI srácok

Ez a szeszpióca már blokkolt felhasználó :D

Viszont ezen kívül Lacinak teljesen igaza van. El vannak szaporodva a trollok kegyetlenül. Feltűnően kevés a moderátor manapság, valószínűleg ez az oka :(

Meg mintha egy icipicit toxikussá váltak volna a cikkek alatti komment szekciók.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265540 Írta: DonGattoHUN
Megválaszolva: DonGattoHUN

Mivel latom szeszpioca trollre-reg meg mindig itt van es szemelyeskedik/tragarkodik tovabb barmifele retorzio nelkul ezert ugy dontottem, hogy szeretnem kerni a regisztraciom torleset.

Az utobbi idoben tul nagy ter lett engedve a trolloknak, nekem mar nincs se kedvem se energiam veluk birkozni, a baromsagaikat olvasgatni. Az oldalhoz erdemeben nem tesznek hozza de flame-elnek, konteoznak, tragarkodnak.

Az oldalhoz tovabbi sok sikert kivanok!

Laci ezt a drámai megnyilvánulásodat nem értem és fölöslegesnek tartom! Egyszerűen az ilyen trollokat reregeket lépd át! El olvasod mit írnak nyelsz egyet és szó nélkül tovább lapozol ennyi. Ha se te se más nem keveredne szóváltásba velük elég hamar ráunnának a trollkodásra. Egyébként is a forum bannok mindig kiosztásra kerülnek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265542 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

FYI srácok

Ez a szeszpióca már blokkolt felhasználó :D

Viszont ezen kívül Lacinak teljesen igaza van. El vannak szaporodva a trollok kegyetlenül. Feltűnően kevés a moderátor manapság, valószínűleg ez az oka :(

Meg mintha egy icipicit toxikussá váltak volna a cikkek alatti komment szekciók.

Valóban kevés az aktív moderátor.Mostanában nekem is kevesebb a szabadidőm + a hozzászólásokat is egyre ritkábban olvasom el, mert már elegem van az örök negatívizmusból.
Viszont ezt a topicot figyelem, ha bárkivel probléma van jelezzétek itt, és amint időm lesz rendezem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265545 Írta: FishTank
Megválaszolva: FishTank
NA szerveren februárban visszatér a Defender

thearmoredpatro...month/

:rofl:

plusz teszt szerveren tank változások

thearmoredpatro...anges/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bittus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265546 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Csak egy dologban nincs igazatok: szeszpióca nem egy re-reg volt, már 4 éve is itt volt, csak most kezdett el aktívan kártékonykodni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265547 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
The 2nd iteration of the 9.22 Common Test is upon us, and here are the changes.

thearmoredpatro...mments

szerk.: Elnézést a dupláért, átsiklottam a második linken két hozzászólással feljebb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265549 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

FYI srácok

Ez a szeszpióca már blokkolt felhasználó :D

Viszont ezen kívül Lacinak teljesen igaza van. El vannak szaporodva a trollok kegyetlenül. Feltűnően kevés a moderátor manapság, valószínűleg ez az oka :(

Meg mintha egy icipicit toxikussá váltak volna a cikkek alatti komment szekciók.


Ez így van, bár szerintem ez nem most kezdődött. Hónapokig teljesen figyelmen kivül hagytam a cikk hozzászólásokat. Pár hete újra elkezdtem olvasgatni, még 1x-1x kommentáltam is, de alapvetően a legtöbb cikk alatt csak a shitstorm megy. Így az embernek visszaolvasni sincs kedve, akár már csak 2 oldalt sem, de az ember felelősen úgy meg nem kommentál, hogy nem olvasta az egészet.
Magam részéről inkább arra jutottam, hogy visszatérek ahhoz a gyakorlathoz, hogy a cikkek alatti részre már nem görgetek a saját nyugalmam érdekében.

Az a baj a normál fórum témáknál is, hogy szerintem a régi tagok többsége eljut odáig, hogy már nem pazarolja az időt értelmes hozzászólásokra, amikor meg orbitális hülyeségekre és ótvar stílusra reagál egy-egy régi arc, akkor sokszor az jön le, hogy ő a hibás, miért nem lép túl azon, amivel nem ért egyet.

Mindenesetre az biztos, hogy én nem irigylem a moderátorokat, de most már lassan azokat sem, akik napi szinten végigolvassák a hozzászólásokat. De az újoncokat is sajnálom, akiknek a sok pelyva közül kéne kiválogatni, hogy mi az a komment, ami tényleg segítség.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Balista1, Rallyefan81, Zaphire23, KLC_KTE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265551 Írta: singes
Megválaszolva: singes
Crawling, én is pont így vagyok ezzel. Nagyon ritkán olvasok csak bármit is, többnyire az elemzéseimre azért ránézek, és ha új hír van, abba néha belekukkantok. Egyébként magát a fórumot nem olvasom egyáltalán.

Régen nekem segítettek azok, akik már nincsenek itt (ki önként, ki más okból, de ez mind1), utána én is próbáltam segíteni annak, aki tényleg segítséget kért, több ember szakaszoztam is. De már belefáradtam, hogy egy érdeklődőre min. 4-5 troll/conteo-gyártó-nagyiparos érkezik. Pont ezért nem is szándékozom nyilvánosságra hozni az új accomat, mert anno ingame is írogattak néhányan rendesen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265555 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Figyelem: Spoiler!

Dettó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265558 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Lehet, hogy kellene egy kis mod vérfrissítés. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265561 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Lehet, hogy kellene egy kis mod vérfrissítés. :)


Sokáig gondolkodtam, hogy mit akarsz te frissíteni a mod-okon aztán rájöttem, hogy a modi-kra gondolsz:)
:rofl: :rofl: :rofl:

A legjobban nevetni a saját hülyeségemen tudok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265563 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Valóban fogalmazhattam volna pontosabban, lusta voltam végigírni a szót. Most vezeklek érte. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265565 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Valóban fogalmazhattam volna pontosabban, lusta voltam végigírni a szót. Most vezeklek érte. :P


Nem,nem, én voltam az automata. Te helyesen írtad, csak hát ugye 1 szónak van több jelentése is:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265579 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Lehet, hogy kellene egy kis mod vérfrissítés. :)


Tess. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.