Jelenleg

33
látogatónk van

Adminok figyelmébe

6 éve 1 hónapja #266684 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Igggeenn,ez lenne az :thx2:
Akkor ha jól emlékszem és értelmezem a dolgokat,az IS vagy JS ágból indul majd ki a 2 vonal,és az JS-ből jön majd ki az IS-M,ami nem ingyenes,ellenben ha megvan a T-10,az az új "alternatív" ágra kerül és ingyen megkapjuk az Object 257-et.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266688 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Igggeenn,ez lenne az :thx2:
Akkor ha jól emlékszem és értelmezem a dolgokat,az IS vagy JS ágból indul majd ki a 2 vonal,és az JS-ből jön majd ki az IS-M,ami nem ingyenes,ellenben ha megvan a T-10,az az új "alternatív" ágra kerül és ingyen megkapjuk az Object 257-et.


Igen így lesz. Legalábbis remélem, mert ezért vettem vissza a T-10-et. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mustang4244

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266746 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

A kínai újéves küldetésnél az 1. feladatnál rosszul van írva, hogy naponta 75-ször teljesíthető, mert a hivatalos oldalon nem napi limit szerepel, hanem "75 times per account". Javítsátok, mert a jelenlegi elég OP :)
Chinese New Year



Jeleztem Jacktornak.

:thx2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #266798 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen
9.22 release announcement ;)



Érdekes változtatás a teszt szerver állapothoz viszonyítva... :)

Object 257
Insignificantly improved the hull side armor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266819 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Object 257
Insignificantly improved the hull side armor


Jah, csak visszatolták 45 milire.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266843 Írta: Mikszi67
Megválaszolva: Mikszi67
EU szerveren is elkezdődött a tankcsere akcijóóóóó :)
worldoftanks.eu...adein/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266867 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
A kötvényes küldetés megint aktív. És meg is lehet rá kapni a 100 kötvényt. Személyesen nem tapasztaltam, de meg lehet nézni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #266885 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

A kötvényes küldetés megint aktív. És meg is lehet rá kapni a 100 kötvényt. Személyesen nem tapasztaltam, de meg lehet nézni.


Aktív volt, de kb. negyed órája észbe kaptak, és nincs többé (1000XP-re voltam a 13k alap XPtől, kijövök csatából, várom, mi a helyzet, nagy semmi...visszanéztem a korábbi csatákat, amikor tuti számolta, de már ott sem írta a csatajelentésnél. De legalább a 100 kötvényt nem vette el a 15 győztes csatáért...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #266902 Írta: -
Megválaszolva: -

Függetlenül attól, hogy kinek van igaza, ez a stílus elfogadhatatlan és moderálást kíván:
www.wotinfo.hu/...155586


Ó Igen Zoli? És az, amit a kedves justice csinál, kb minden topic alatt, ahogy minősítget engem, és az összes többi embert, az nem kíván valamilyen moderálást? Ő nyugodtan fikázhatja az én klántársamat, aki kb nemrég kezdte a játékot, és még nem profi, csak érdeklődött, hogy ő hogy játszik egy tankkal?
Tehát az, ami itt hetek óta megy, azt az ilyen embereknek szabad, és ha valakinél elszakad a cérna, azt egyből moderálni kell?

Tény, hogy van olyan rész, ami kimoderálható lehetne, de azért álljál már meg te is egy pillanatra, és inkább olvasd végig, vajon miből is pattant ki ez az egész, mielőtt még én lennék a "rossz gyerek", oké?

Az senkit se zavar, hogy régi tagok akarják elhagyni az oldalt / töröltetni a felhasználóikat az ilyen elszaporodott trollok miatt? Komolyan????

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266904 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Justive már ki lett rakva, még mielőtt reagáltál rá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, -

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #266905 Írta: -
Megválaszolva: -

Justive már ki lett rakva, még mielőtt reagáltál rá.


Én ezt értem Jacktor, de szerintem te is tisztába vagy vele, hogy nem csak az ő személye a probléma, hanem az, amit ő megtestesít a többi hasonszőrű emberrel együtt: A trollokkal van a probléma.

Hogy lehetne azon segíteni, hogy ne legyenek annyian? Mi tudunk bárhogy is segíteni azon kívül, hogy ide írunk?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266906 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Nehéz ám különbséget tenni troll és nem troll közt. Bármennyire is azt gondoljátok valakiről hogy az, attól még lehet hogy valóban meggyőződésből írja amit. Viszont ha az egyértelmű érvek ellenére is folytatja a hülyeségeinek terjesztését, na akkor jelezzetek itt és moderálva lesz, és ne idegből ugorjatok neki, mert az semmi jóra nem vezet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, -

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266907 Írta: -
Megválaszolva: -
Rendben, legközelebb úgy lesz. Elnézést azért a kommentért. Köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266908 Írta: fly
Megválaszolva: fly

Függetlenül attól, hogy kinek van igaza, ez a stílus elfogadhatatlan és moderálást kíván:
www.wotinfo.hu/...155586


Ó Igen Zoli? És az, amit a kedves justice csinál, kb minden topic alatt, ahogy minősítget engem, és az összes többi embert, az nem kíván valamilyen moderálást? Tehát az, ami itt hetek óta megy, azt az ilyen embereknek szabad, és ha valakinél elszakad a cérna, azt egyből moderálni kell?

Tény, hogy van olyan rész, ami kimoderálható lehetne, de azért álljál már meg te is egy pillanatra, és inkább olvasd végig, vajon miből is pattant ki ez az egész, mielőtt még én lennék a "rossz gyerek", oké?

Az senkit se zavar, hogy régi tagok akarják elhagyni/töröltetni a felhasználóikat az ilyen elszaporodott trollok miatt? Komolyan????


Ez ugye most vicc?
Ez az ok,amiért a régi felhasználók törölteni akarják magukat?
Rám is azt írták,hogy troll vagyok,és,hogy shitstormot kavarók a CW-személyes küldik jutalomfestése miatt.De természetesen azok,akik ezt mondták,érdemben nem tudták bizonyítani a trollkodásomat,még válaszlevélben sem.
Egyszerűbb az ilyen elterjed szavakkal dobálozni olyan felé,akivel nem értünk egyett,de cáfolni nem tudjuk az állítását.

Mellesleg pm-ben nyugodtan leírhatod neki a cifra szavakat.....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #266910 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Hogy lehetne azon segíteni, hogy ne legyenek annyian?


Ha az oldal adminai határozottan és tartósan fellépnek ellene, akkor egyszerűen türelemmel és bizalommal?

Viszont ha az egyértelmű érvek ellenére is folytatja a hülyeségeinek terjesztését, na akkor jelezzetek itt és moderálva lesz


Viszont ezt nem igazán látom működőképesnek. Tegnap hosszú idő után jeleztem - szerintem finoman - egy hozzászólónak. Nem itt, nem adminnak, hanem neki. Még ebből is seperc az lett, hogy nem a viselkedésének érdeme, hanem én rúgattam ki. Meg a jelzők az anyukámra. Ki akarná ezt magára vállalni?
wotinfo.hu/inde...155342
wotinfo.hu/inde...155388

Másrészt, valószínűleg nem is jó az, ha itt beindulna egyfajta egymásra mutogatás. Végül mindenképpen az admin döntése, megítélése, külön felhasználói "csetepaté" nélkül is. Legalábbis ez jutott eszembe.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.