Jelenleg

12
látogatónk van

Örömködő (2)

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #308398 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Legnehezebb T7 light (non-premium) letudva. Ennyit tesz egy jó wotinfos szakasz (is). Köszönet Mikroby és mistadabolina uraknak. Csupa élvezet vele a játék. Mindenkinek ajánlom, aki egy kis könnyed puttyogtatásra vágyik! 

87.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Nortonor, Tank_szemelyzete, KLC_KTE, Slandyke, Mikroby

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 hete #308405 Írta: fabyzol3
Itt is ( replay ) feladhattam volna 2 perc után 0 sebzéssel, de újraterveztem a dolgotkat és ez lett belőle:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Slandyke, Mikroby

2 hónapja 3 hete #308410 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Nem rossz ez a tank, nem bántam meg érte az aranyat.

Mellékletek:

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #308422 Írta: wot.replays.bagó.wot.replays
Megválaszolva: wot.replays.bagó.wot.replays
Ez az alapkoncepció:

Mellékletek:

2 hónapja 3 hete #308428 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Tiger I.  VII.tier   Gleccser
6 kilövés
  IS , T78, SU-8, Bishop, M10 RBFM,  Ho-Ni III

Sebzés : 2342

Pascucci medál Nagy Kaliber,Top Gun

Gratulálunk!
A Második front kampány személyes küldetéseinek sikeres teljesítéséért a következő jutalmakat kapod:
Kreditet kaptál: 200 000
Hozzáadva: Nagyméretű elsősegély készlet (x5), Automatikus tűzoltó készülék (x5), Nagyméretű szerszám készlet (x5)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke, wot.replays.bagó.wot.replays

2 hónapja 3 hete #308431 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Tiger I.  VII.tier   Gleccser
6 kilövés
  IS , T78, SU-8, Bishop, M10 RBFM,  Ho-Ni III

Sebzés : 2342

Pascucci medál Nagy Kaliber,Top Gun

Gratulálunk!
A Második front kampány személyes küldetéseinek sikeres teljesítéséért a következő jutalmakat kapod:
Kreditet kaptál: 200 000
Hozzáadva: Nagyméretű elsősegély készlet (x5), Automatikus tűzoltó készülék (x5), Nagyméretű szerszám készlet (x5)

Gratulálok a meccsedhez! 
Azonban én azt az álcázást erősen átgondolnám Tigrisen. Az eleve gyenge álcázásán nem sokat javít az álca skill. Mondjuk helyette a javítást tettem volna, vagy más hasznosabbat. Javaslom skill4ltu oldalát nézegetni, illetve hogy ő miket javasol.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

2 hónapja 3 hete #308465 Írta: wot.replays.bagó.wot.replays
Megválaszolva: wot.replays.bagó.wot.replays
Nekem ez kihívás volt, de csak meglett:

Ez már Mikroby szintje, hiszen mint írta, neki is egy tankján van dupla kiválóságjel...
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Nortonor, Laccvacc, bhaalhun, javadamka1, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Mikroby, LesPgt

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #308466 Írta: fabyzol3

Nna ez már valami!!! Látod, Bagókám, tudsz te, ha akarsz, csak be kell lőni a szinted...

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #308468 Írta: Mikroby

Ez már Mikroby szintje, hiszen mint írta, neki is egy tankján van dupla kiválóságjel...

Nem akarlak elszomorítani, de kettőn van, és a régi accomon meg vagy 10 dbon van 3, bevallom nem számoltam.
Mi lenne ha foglalkoznék is vele?
De gratulálok, el kell ismerni ez határtalan fejlődés a részedről. Látod, nem véletlen mondom a kis tiert.
Legyünk korrektek, a régi accommal nem foglalkozom, tehát akkor még van 1 tank amire rá kéne húzni a 2.-at:)

2 hónapja 2 hete #308469 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
Ugyan nem akkora teljesítmény, mint Bao 2 markja az AT 2-re (innen is grat), de azért az a 240 alfa nem valami nagy egy tier8 heavytől :( 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Laccvacc, Tank_szemelyzete, fabyzol3, LesPgt, Tas_Lee

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #308483 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_
Nagy kihívás volt számomra, hogy megtanuljak könnyű tankkal játszani. Az eddigi út hosszú és rögös volt, ezért különösen büszke vagyok a B-C 12t csövén a második csíkra. Megerősít abban, hogy jó úton járok.   
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, javadamka1, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Mikroby, LesPgt, Tas_Lee

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #308488 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
Pár buraszk meccs az elmúlt napokból.

Bourrasque - 9 kill utolsó perces szívrohammal:

Ripléj

Itt inkább a spotoláson volt a lényeg:
Highway

Itt is, de ha beszariak vagytok akkor nem nyertek:
Malinovka

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, Tank_szemelyzete, Slandyke, Mikroby

2 hónapja 2 hete #308489 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
Újabb amcsi med kipipálva, nagyon kellemes kis tank

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, Mikroby, Tas_Lee

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #308491 Írta: Mikroby

Figyelem: Spoiler!

Az elsőt néztem meg, szép meccs volt. Végig kétséges volt a kimenetel.
Látszik, hogy türelem az nagyon kellett, nem volt szabad kapkodni.
Néhány kérdés:
1. A fizetett színészeket akik az elején berohannak megdögleni hol lehet bérelni? :)
2. Gondolom szerver célkeresztet használsz? 
3. A végén azért álltál be foglalni, hogy jöjjenek az artyk? Ezt a részt nem értettem hogy miért nem keresed te őket.

2 hónapja 2 hete #308492 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
Figyelem: Spoiler!

1. Holiday Ops van, ez minden második csatában így megy :) . A malinovkás csatában durvábban adják elő, ott nem is bírtam magam viselni a chatben :) .
2. Igen.
3. Igen, a 8. killt akartam mindenképpen. Mivel viszonylag gyors artyk ezért nem akartam kergetni őket. Reménykedtem benne, hogy jönnek és a sok HE fedezék majd nekem kedvez. Illetve az M12-ről tudtam, hogy borzalmas közelharcban (húztam az ágat én is). Arra nem számítottam, hogy 2-en egyszerre jönnek ilyen közelről + pepegán lövök majd - amit a francia artyra leműveltem az viccnek is rossz.

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.