Jelenleg

38
látogatónk van

Tankos Apukák Fóruma #3

8 éve 7 hónapja #142635 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Csókolom.

Már rég gondolkodom, hogy ideje lenne light tankkal is játszani, de valahogy nem merek belekezdeni. :S
Van egy majdnem 4 skilles német legénységem(heavy skillek), akik már nagyon unatkoznak. Tehát, ha belekezdenék német ág lenne a vk 28.01 töl indulva.
Van e valaki, aki végig vitte az ágat vagy legalább elért a ru251-ig. Amennyiben van, ha lenne szives leirni tapasztalatait, valamint amikor ideje engedi, egy kicsit gyakorlózni velem.

A RU egy eszméletlen jó light.Én imádom,ha nem nagyon megy vele,akkor is 2K sebzés összejöhet.A felfüggesztése kissé gyenge,kicsit ugratsz és már piros is.Ezért,lehet furán hangzik,én tettem rá tekercsrugót,jobban bírja.Az egyik kedvenc tankom.A VK2801 a troll csővel...... :woohoo: A másik szivem csücske:)
Én csak ajánlani tudom őket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Seewan, Kopasz
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142640 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
Na ezzel teljesen egyetértek :)

Csókolom.

Már rég gondolkodom, hogy ideje lenne light tankkal is játszani, de valahogy nem merek belekezdeni. :S
Van egy majdnem 4 skilles német legénységem(heavy skillek), akik már nagyon unatkoznak. Tehát, ha belekezdenék német ág lenne a vk 28.01 töl indulva.
Van e valaki, aki végig vitte az ágat vagy legalább elért a ru251-ig. Amennyiben van, ha lenne szives leirni tapasztalatait, valamint amikor ideje engedi, egy kicsit gyakorlózni velem.

A RU egy eszméletlen jó light.Én imádom,ha nem nagyon megy vele,akkor is 2K sebzés összejöhet.A felfüggesztése kissé gyenge,kicsit ugratsz és már piros is.Ezért,lehet furán hangzik,én tettem rá tekercsrugót,jobban bírja.Az egyik kedvenc tankom.A VK2801 a troll csővel...... :woohoo: A másik szivem csücske:)
Én csak ajánlani tudom őket.

Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142653 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
MPeti, neked is mihamarabbi jobbulást és gyógyulást!


Mixi, köszike a linkelt videót!!! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #142654 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

Sziasztok!

Na mondom megint mit csináltunk, hogy zárolva lett a topic. De semmit, köszi Jactor!
Sokkal gyorsabb!

Cézár Neked jobbulást!!!

Úgy néz ki csoportosan kapjuk a "jót". Ma a fél napom az urológián telt, nem volt faja érzés amikor csattant a gumikesztyű, de ez van, meg kényszerbarátságot kötöttem Gyulával, pedig nem is akartam :-( de ő meg igen :-(


Ajjajj Peti! :(

Először is JOBBULÁST Neked !!!
El tudom képzelni, milyen borzalmas érzés, amikor "gyula" veszi el ott a szüzességed...

nem úgy, mint a Cool-túra c. filmben, az anyagleadásnál a szexi asszisztensnő !!! :lol:

Végülis ég és föld a különbség, gondolom én !!! :lol: :lol: :lol:



Ui.: a lényeg, gyógyulni, gyógyulni, gyógyulni !!! :whistle: :whistle: :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142655 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
Igen, mostmár okés :) Én is örülök és bevallom őszintén elég ritkán szakaszoztam eddig, mert valahogy nem igazán sikerült olyanokat találni akivel tényleg eredményesen együtt lehet játszani, és nem a golyófogót látják a szakasztársban :) Még kellene egy ilyen őrült és mehetünk darálni :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142656 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Sziasztok!

Na mondom megint mit csináltunk, hogy zárolva lett a topic. De semmit, köszi Jactor!
Sokkal gyorsabb!

Cézár Neked jobbulást!!!

Úgy néz ki csoportosan kapjuk a "jót". Ma a fél napom az urológián telt, nem volt faja érzés amikor csattant a gumikesztyű, de ez van, meg kényszerbarátságot kötöttem Gyulával, pedig nem is akartam :-( de ő meg igen :-(


Ajjajj Peti! :(

Először is JOBBULÁST Neked !!!
El tudom képzelni, milyen borzalmas érzés, amikor "gyula" veszi el ott a szüzességed...

nem úgy, mint a Cool-túra c. filmben, az anyagleadásnál a szexi asszisztensnő !!! :lol:

Végülis ég és föld a különbség, gondolom én !!! :lol: :lol: :lol:

Ui.: a lényeg, gyógyulni, gyógyulni, gyógyulni !!! :whistle: :whistle: :whistle:


Ennyi beteg embert. :( Gyógyulni, kórházat kerülni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati, MPeter71
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142666 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati
... beszarás... ; ;) :lol:

Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, DarkRaven73, lucha_nDall
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142668 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati
új mém ;

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142674 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73
Végre egy olyan kör, ahogy minimum kellene játszanom a T-54-el.




Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142676 Írta: lucha_nDall
Megválaszolva: lucha_nDall

:silly:

Figyelem: Spoiler!


...hát ezen besz...tam! :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142690 Írta: Thuntech
Megválaszolva: Thuntech
Szia! :)

lightre én a kicsi kínaiakat merném ajánlani, nekem megvan az összes T8as light, de a kína ver mindent szerintem.... persze a ru is op ;) legjobb repesz átütéssel.

nálam az 59-16 a top1

Csókolom.

Már rég gondolkodom, hogy ideje lenne light tankkal is játszani, de valahogy nem merek belekezdeni. :S
Van egy majdnem 4 skilles német legénységem(heavy skillek), akik már nagyon unatkoznak. Tehát, ha belekezdenék német ág lenne a vk 28.01 töl indulva.
Van e valaki, aki végig vitte az ágat vagy legalább elért a ru251-ig. Amennyiben van, ha lenne szives leirni tapasztalatait, valamint amikor ideje engedi, egy kicsit gyakorlózni velem.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Seewan
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142705 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien

... beszarás... ; ;) :lol:

Figyelem: Spoiler!


A fotó egy péniszcsillárt gyártó Holland cég katalógusából származik 2007-ből (Igen, nekem jár a lap. :oops: ), a kommentár viszont hamis. Először 2011-ben
jelent meg itthon ugyanezzel a felirattal... :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Szete58, sandorati, MPeter71, lucha_nDall
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142706 Írta: Apa1972_hu
Megválaszolva: Apa1972_hu
Kicsit nem vagyok itthon, és megnyitják a Vásárlók könyve 3. kötetét..... :lol:
Lassan szükségünk lesz egy könyvtárosra is. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71, DarkRaven73, lucha_nDall, Katjaton
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142751 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Sajnálom, de a TFK........ háziorvos szerepét vállalni nem tudom :side:
jobbulást Mpeti !!!
Mivan roller helyett már rontást kapunk ?? Bár ez nem most kezdődött ! Kátja a lábával kötözködött valamivel Axe a kezével és még volt azt Hiszem Sándoratisunk is ! lehet hogy nevet kellene változtatni? : -OET-
Orvosi Esetek Társasága !
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pipogyusz, Szete58, sandorati, Gyilokzóna, MPeter71, DarkRaven73, lucha_nDall, Katjaton
Téma zárolva.
8 éve 7 hónapja #142757 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Rawen Bátyó !

Elemezd ezt a körömet, bár nem brutál, de szerintem a végén lehoztam a folyamatos pozició váltással és ez a med lényege ! Azért a Top Gun meglett ! :evil:

wotreplays.com/...well_b

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.