Jelenleg 367 vendég és egy tag online

Kulikum Modpack

2 éve 7 hónapja #226365 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum

KopiBDW beküldte: Kulikum ez te vótál????

Igen, én. :-) Nem néztem a ellen neveit, ezért nem vettelek észre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #226368 Írta: Kulikum

MKLS21 beküldte:

Kulikum beküldte:

XVM frissítve.

Beraktam egy kis modot, ami számolja térképenként a csatát. Igazából csak kipróbáltam, hogy néz ki, és elfelejtettem kiszedni frissítés előtt, így marad. ;) :troll:
Amikor a garázsban vagy, nyomj F11-et!
Csak a RESET gomb megnyomására nullázódik, így folyamatosan használható. Számolja a játékban eltöltött időt is, csak hogy lásd, mennyi időt veszel el mástól a játékkal! :trollol: :thx:

Szia Kulikum!

Ha most szeretném használni az új veziódat, akkor a Te és Thothem segítségével módosított .cf fájlkban azt a 4 sort újra át kell állítanom, vagy elég azokkal a .cf fileokkal felül íratni ebben az újban lévőket?

Nincs más módosítás, nyugodtan másold be a saját fájljaid! Egyedül most a carousel.xc más.

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #226369 Írta: Kulikum
Nem lőttem ki Kopit, nagyon vacakul ment az este. De most már értem miért! Ilyen pro ellenfelek ellen hogyan mehetne jól? :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW

2 éve 7 hónapja #226382 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW

Kulikum beküldte: Nem lőttem ki Kopit, nagyon vacakul ment az este. De most már értem miért! Ilyen pro ellenfelek ellen hogyan mehetne jól? :-)

De én ki akartalak a szakasz társad el is kaptam,te le léptél a kastély mögé -na nem mert bajom van veled,neked az arty-t is elnézem. De az a csata nektek tényleg rossz leosztás volt ,ha én Grille-vel eljutottam a pálya túlvégéig ahol ti voltatok :pinch:

MaximusAquila

2 éve 7 hónapja #226451 Írta: Kulikum
:)

Restellem magam az arty miatt, de próbáltam a neki szóló küldetéseket megcsinálni KV 3-al, Nashorn-al, meg egyebekkel, de ha bele szakadtam, akkor sem ment. Muszály volt arty-t venni! :trollol:

2 éve 7 hónapja #226458 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Küldetéseket én is meg csinálom vele.bármennyire is utálom és az azokat akik használják,de kezdéskor be szoktam írni ,hogy bocsi küldetés miatt vagyok arty-val,elszokták fogadni...megérti az ember.

MaximusAquila

2 éve 7 hónapja #226978 Írta: Kulikum
Célkereszt cserélve!

Végre elkészült ehhez a klienshez is a Damoklész célkereszt. Igaz, más az arty nézet, mint eddig, de a legfontosabb infókat hozza. Ha valami nem jelenne meg rendesen, telepítsétek a micrac.otf fájlt (dupla katt és telepítés)! Benne van a csomagolt fáljban, kibontás után ott lesz a játék főkönytárában (ahol a res_mods mappa is van).

2 éve 7 hónapja #227043 Írta: Kulikum
XVM frissítve, mindkét csomagban .

2 éve 7 hónapja #227097 Írta: caravan
Megválaszolva: caravan
Sziasztok!
Szívesen kipróbálnám a pack-ot, de nem tudom hogy kell telepíteni. Biztos egyértelmű, de nekem valamiért nem megy. A Jacktor pack, ahogy leírja a telepítést rendben van. Nézzétek el nekem, de nem gépen nőttem fel.

Előre is köszönöm.

További szép napot!

2 éve 7 hónapja #227126 Írta: Kulikum
Szia!

Pedig ugyanúgy kell felrakni!

Letöltöd a neked tetsző verziót. Kapsz egy Kulikum_Modpack....rar fájlt. Ezt másold be a játék főkönyvtárába ( C:\Games\World_of_Tanks ). Töröld itt a res_mods mappát, nehogy akadjon valami másik modcsomaggal! Utána katt jobb egérgombbal a beillesztett fájlra, és "Kibontás ide". (Mondjuk ez az utolsó lépés tömörítő-program függő, nálam Winrar van.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: caravan

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #227134 Írta: caravan
Megválaszolva: caravan
Szia!

Sikerült felraknom, köszönöm. Tetszik a pack, valószínűleg marad is egy darabig. :thx2:
Egyetlen kérdésem lenne még. A garázs olyan rendezetlen lett, hogy tudom nemzet szerint sorolni a tankokat?

A választ mint a munkádat is megköszönöm.

Szép estét!

Az előző visszavonva, most vettem észre a tier szerinti besorolást.

2 éve 6 hónapja #227730 Írta: Kulikum
XVM és a mappák is frissítve!

A garázsban visszatértek az eredeti xvm-es tankikonok. ;) (Az előző, átlátszó hátterű a sirmax mappából volt. A letöltött xvm mappákban mindig ott van.))

2 éve 6 hónapja #227777 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Most használom először a pakkodat :thx: Minden jól működik. :)

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulikum

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #231962 Írta: Kulikum
Frissítve!

Végre rögtön frissítették a kedvenc célkeresztem, így azonnal bekerült, ráadásul a régebbi arty-nézettel . :-)
Nejo12, működik, használd egészséggel! ;-)

Mivel vannak új xvm funkciók, fontos a teljes res_mods mappa törlés telepítés előtt! Ne lepődjetek meg, mostantól két mappa van a csomagban, mert a WG csinált egy "mods" nevű mappát is a modoknak, és például a célkereszt már oda került. Ez igazából a csomagkészítőknek fontos, nektek ezentúl sincs más dolgotok, csak kibontani a letöltött packot a WoT főkönyvtárba!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nejo12

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #232207 Írta: Kulikum
Javítás!!

Fenegyerek fordítási hibát talált, én pedig bekapcsoltam a napi automata nullázást, reggel hatra állítva.
Egy fájl, ezért a csomagot most nem frissítettem. Hogy ne kelljen keresgélnetek a fájl helyét, a teljes elérési útvonalat raktam fel. Nincs más dolgotok, csak a -

- szokásos! Bemásolni a játék főkönyvtárába és kicsomagolni.

MOST SEMMIIT SE TÖRÖLJ ELŐTTE!!!!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gacsaly

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.