Jelenleg 316 vendég és 3 tag online

Kulikum Modpack

2 éve 9 hónapja - 1 hete 4 napja #210704 Írta: Kulikum
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW

2019.06.15.

Tartalma:

- XVM 7.9.5 - A szokásos beállításaimmal. ( utolsó szerver megjegyzés, zoom out: 400, totaleff, nagykaliber, csapathp, átlag sebzés, xte a tankikonokon)

- Full statisztika - YasenKrasen_Base - reggel hatkor nulláz Lásd Wotinfo Mod-ok topik!

- Hatodik érzék tíz másodpercig hangjelzéssel - Tíz másodpercig "csipog". Ha akarod használni, a Beállítások --> Hangerő résznél állítsd át Felhasználói hangra, és tesztelheted is! Ez az alap tíz másodperc spoton. Ne tévesszen meg! Tovább is lehetsz spoton!

- Damoklész kardja célkereszt - fehér

LETÖLTÉS:

HASZNÁLAT ELŐTT TELJES res_mods és mods MAPPA TÖRLÉS, ha most használod először a csomagot, vagy volt fenn másik pack.
Ha rendszeresen használod a csomagot, akkor szólok a topik utolsó hsz-ban, hogy most törölj!

Alkalmazás: töltsd le az aktuális csomagot a fenti LETÖLTÉS linkről a WoT főmappába, vagy másold, vagy rakd át letöltés után oda! ( alapesetben: C:\Games\World_of_Tanks_EU vagy C:\Games\World_of_Tanks ), és utána jobb klikk, kibontás ide. ( WinRar vagy WinZip progi)

(Esetleges ideiglenes vagy végleges változások mindig le vannak írva a topik utolsó hozzászólásaiban! Csak kényszerből változtatok, tehát ha egy mod úgy átalakul, hogy a saját beállításaim már nem alkalmazhatóak.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nejo12, Fenegyerek, paripa21

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #210714 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

Kulikum beküldte: Sziasztok!
Elkészítettem a nekem tetsző csomagot. Főleg a tájékoztatást tartom fontosnak (ki lőtt, honnan, mivel, én kit sebeztem, és úgy összességében hogy áll a csata), ezért az ebben segítő modokat használtam. Új skin-t a damage-indikátor kapott, no meg KopiBDW üzeneteit is hagytam.

Modpack tartalma:
- XVM 6.4.5 (zoom beállítva, minimap körök bekapcsolva, két soros garázs, minimap nagyítás kikapcsolva. Alt módon nem változtattam: több info a tank felett és hp sáv a név mellett)
- KopiBDW napi stat és colored message
- GambitER damage panel_Kornet_WA config ( "0"= lepattant, "0*"= kritikus sebzést kaptál)( lepattanó+saját sebzés+szakasz sebzés számláló, a damage panel felett)
- spotted_extended_light (üzenetek felderítőknek)
- damage indikátor.

Letöltés:

Jó játékot!
Üdv!
Kuli

Melléklet:

..................

A minimap nagyítás bekapcsolás vagy átrakás másik billentyűre a bal CTRL-ról:

C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\configs\xvm\default\hotkeys.xc

14. sor: "minimapZoom": { "enabled": false, "keyCode": 29, "onHold": true },

Bekapcs.: a false-t írd át true-ra. Átállítás: a 29-t írd át. Billentyű kódlista lejjebb a fájlban. Olyan helyre tedd, amit könnyen elérsz, és még nincs funkciója a billentyűnek!

Hali.Elözö verzát használtam én,Volt pár hiba.Pl ha irtam a chatre,vagy minimappon jelöltem,utána vagy a chat info jelent meg hogy mi micsoda,vagy a minimapp marad felnagyitval,és mikor betöltöttte a csatat,elkezdet volna visszaszámlálni,tan se látszot,meg semmi se,csak a háttér,tank helyet meg valami kockás vacak volt csak,igaz pár mp után betöltött rendesen.Amúgy jó a pack,nekem eddig ez jött be legjobban :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulikum

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #210716 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum
Köszi, boba_fett!

Teljesen üres res_mods mappára raktad rá az előzőt?
De végül is mindegy! Most ezt tesztelgettem, úgy tűnik, minden jó, még convoy-ban is.

2 éve 9 hónapja #210783 Írta: boba_fett

Kulikum beküldte: Köszi, boba_fett!

Teljesen üres res_mods mappára raktad rá az előzőt?
De végül is mindegy! Most ezt tesztelgettem, úgy tűnik, minden jó, még convoy-ban is.

eredeti res mappát másoltam,mondom hátha gebasz van,akkor az eredetit vissza tudjam tenni.Full üres res mappába másoltam,ami bent volt töröltem,és ugy másoltam be ami a zip-böl kicsomagoltam.Ténylegg jó,nekem bejött.Új verzát is feltettem,de ahogy olvastam,meg észrevettem a minimappot nem lehet nagyitani,inkább nem vackoltam,visszatettem a 6.4.4 verzát.Viszont ahogy megnyitom a játékot,és van a seroválasztás,elején full pirosba van nekem és 300 felett van a ping,3-4x becsukom a seroválasztásos részt,és lemegy úgy 40körülire,zöld szinüre,akkor választok serot és belépek.Amúgy elözö modoknál mikor pl csak célzó modot tettem be,volt hogy meg se jelent a célkereszt,ennél meg mindig lehet látni.Tetszik hogy minden sebzést meg egyebet kiirja,kijelzi,meg a 2 soros hangár,és a tanknál a %.

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #210803 Írta: Kulikum
Nem tudom a hibák okát, nálam tökéletesen működik minden. A régi verziókkal már nem foglalkozom...

Nem annyira nehéz visszakapcsolni a minimap zoom-ot, de megcsináltam neked! :-) Töltsd le ezt:

2 éve 9 hónapja #210850 Írta: boba_fett

Kulikum beküldte: Nem tudom a hibák okát, nálam tökéletesen működik minden. A régi verziókkal már nem foglalkozom...

Nem annyira nehéz visszakapcsolni a minimap zoom-ot, de megcsináltam neked! :-) Töltsd le ezt:

ooo...köszi :cheer: :cheer: :cheer:

Deegies-sights blue 0.9.15 célzó modot használtam nagyon sokáig,csak hát bejött a frissités,azóta sajnos nem jó.Pedig szerintem a legjobb célzó mod.Ezzel véletlen nem tudnál csinálni valamit???Szerintem sokan használták és örülnének neki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

2 éve 9 hónapja - 2 éve 8 hónapja #210856 Írta: Kulikum
:-)No, pont ezen dolgoztam! :-) Csak most olvasom, amit írtál, szóval:

Azt kerestem én is, de sajnos nem ment. Viszont találtam arty-nál hasonlóan informatív célkeresztet. Már frissítettem is a csomagot. Kép van a leírásban.

Neked ( és aki esetleg még letöltötte már a csomagom) nem kell mást csinálnod, csak ezt letölteni, és felrakni (kiegészítés):

2 éve 8 hónapja #211168 Írta: Kulikum
Mivel én nem tapasztaltam a hibát, amit az új xvm-nél leírtak, így nem frissítem azt. Kb egy hét, és itt van a 9.16 verzió. Addig elviselem, hogy belépéskor ajánlgatja a frissítést. :-)

Ti megtehetitek, de néhány beállítás változni fog!

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #211359 Írta: Ryek05
Megválaszolva: Ryek05
Szia,

Jó kis pakk amit összeraktál, engem egy dolog érdekelne:
Hogyan lehet a sniper módos zoom beállítást módosítani?
Rettentően zavaró, hogy minden sniper nézetre váltáskor 16x zoom jön be...
Az lenne a legjobb, ha az utoljára használt zoom jönne be ismét, a default meg 4x.

Melyik fileban, hol lehet ezt megoldani?
Köszi előre is

2 éve 8 hónapja #211370 Írta: Kulikum

Ryek05 beküldte: Szia,

Jó kis pakk amit összeraktál, engem egy dolog érdekelne:
Hogyan lehet a sniper módos zoom beállítást módosítani?
Rettentően zavaró, hogy minden sniper nézetre váltáskor 16x zoom jön be...
Az lenne a legjobb, ha az utoljára használt zoom jönne be ismét, a default meg 4x.

Melyik fileban, hol lehet ezt megoldani?
Köszi előre is

Szia és köszi!

C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\configs\xvm\default\camera.xc

62. sor: "startZoom": 16. ide írd be a 16 helyére, hogy null. Ne számmal a nullát, hanem pont ezt, null! Így az utoljára használtra fog ugrani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ryek05

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #211961 Írta: Kulikum
Adoptálva 9.16-ra! Lásd topiknyitó hozzászólás!

2 éve 8 hónapja #212402 Írta: Kulikum
Xvm frissítve, napi stat javítva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gacsaly

2 éve 8 hónapja #212429 Írta: HUNatesy
Megválaszolva: HUNatesy
tök jó köszi szépen... :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulikum

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #212488 Írta: Kulikum
Napi stat másikra cserélve. Egyelőre meghagyom az előző verzát is, de azt hiszem, az esetleges következő xvm frissítéssel együtt végleg cserélem a statisztikát az újra.

Szerintetek v5 vagy v6? Melyik statisztika legyen?

Nálam v6, és az enyém tízet ér. :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gacsaly

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #212504 Írta: gacsaly
Megválaszolva: gacsaly
V6 több információt tartalmaz adott egység csatában nyújtott teljesítményéről.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.