MOD keresés

9 éve 1 hete #104354 Írta: EJ
Megválaszolva: EJ
az a baj, hogy ebben a modpackben nem találok ilyen fájlt:( azért köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #104358 Írta: clxing
Megválaszolva: clxing
Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy tud e valaki esetleg egy olyan MOD-ot ami valahogy/valamilyen módon leegyszerűsíti a HUD-ot (jelige: "minimal design"). Kevesebb csicsával, de a hasznos információk megtartásával. Elsősorban azért szeretnék egy ilyet kipróbálni, mert ha csekély mértékben is, de növelné az amúgy se sok FPS-em játék közben(komplett HUD eltüntetéssel megduplázódik, de az úgy nem olyan szórakoztató :cheer: ). Már átnyálaztam pár helyet, de eddig csak olyanokat találtam, amelyek supportja már jópár verzioszámmal korábban megszűnt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #104371 Írta: Stariah
Megválaszolva: Stariah

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy tud e valaki esetleg egy olyan MOD-ot ami valahogy/valamilyen módon leegyszerűsíti a HUD-ot (jelige: "minimal design"). Kevesebb csicsával, de a hasznos információk megtartásával. Elsősorban azért szeretnék egy ilyet kipróbálni, mert ha csekély mértékben is, de növelné az amúgy se sok FPS-em játék közben(komplett HUD eltüntetéssel megduplázódik, de az úgy nem olyan szórakoztató :cheer: ). Már átnyálaztam pár helyet, de eddig csak olyanokat találtam, amelyek supportja már jópár verzioszámmal korábban megszűnt.


probalkozz valami telepitos-modpack-kel, mint pl az aslain modpack. (aslain.com)
OTt te tudod beallitani, hogy mely mod-ok telepuljenek es az xwm reszen a megjelenitendo infok nagyreszet is magad allitod ossze.
Egy preview segitsegevel lathatod a klikkelgetes kozben,hogy mi is az, amit eppen valasztani akarsz.

     ██████ ██]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅██(☭)███▅▄▃▂
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: clxing

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 napja #106066 Írta: EJ
Megválaszolva: EJ
hello!

az innen letölthető modpackben, aki ért hozzá nem tudná megnézni, hogyan lehet a zoomolási lépcsőket kevesebbre venni?
www.twitch.tv/anfield_us

direct link a modhoz-->(nagyon letisztult, zoom, célzó, és egy baromi jó napi stat, + az XVM megjeleníti az adott tankal elért winrate-et, így látod ha egy unicum csak a hellcattel farmolta a wn8-at:D )
www.mediafire.c....2.rar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 napja #106128 Írta: 3g0_L3g02
Megválaszolva: 3g0_L3g02
Lehet használtam én is csak most tabról irok majd ha asztalin leszek akkor leírom :evil: :whistle: :whistle: :evil: :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 napja #106557 Írta: EJ
Megválaszolva: EJ

hello!

az innen letölthető modpackben, aki ért hozzá nem tudná megnézni, hogyan lehet a zoomolási lépcsőket kevesebbre venni?
www.twitch.tv/anfield_us

direct link a modhoz-->(nagyon letisztult, zoom, célzó, és egy baromi jó napi stat, + az XVM megjeleníti az adott tankal elért winrate-et, így látod ha egy unicum csak a hellcattel farmolta a wn8-at:D )
www.mediafire.c....2.rar


ebben valaki nem tudna segíteni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 napja - 9 éve 2 napja #106599 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
@EJ
Egyenlőre nem, sajnálom. Ma nem volt rá időm foglalkozni vele, de talán holnap este alaposabban rá tudok nézni...


.Trollz be flippin' out, Mon!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: EJ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 napja #106714 Írta: EJ
Megválaszolva: EJ
ok, előre is köszi :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 17 órája #106933 Írta: AnimalHunter2014
Megválaszolva: AnimalHunter2014
Sziasztok!

Szeretnék berakni egy új célkeresztet, de nem tudom, hogy hogy kell. :unsure:
Ha valaki tud segíteni kérem írjon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 16 órája #106961 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia,
Pontokban, röviden:
1., letöltöd a neked tetsző célzó-modot
2., bemásolod a fájlokat a megadott mappába, ami jelenleg a játékon belül a res_mods/0.9.6 - ban található
3., kipróbál, játszik, örül :-)
Ha több segítség kell írj.
Üdv

Sziasztok!

Szeretnék berakni egy új célkeresztet, de nem tudom, hogy hogy kell. :unsure:
Ha valaki tud segíteni kérem írjon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 16 órája #106967 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Sziasztok!

Szeretnék berakni egy új célkeresztet, de nem tudom, hogy hogy kell. :unsure:
Ha valaki tud segíteni kérem írjon.


Letöltöd a ModPack INSTALLER-t, futtatod, bejelölöd, hogy mire van szükséged, és kész:
aslain.com/inde...-2015/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 órája #107200 Írta: EJ
Megválaszolva: EJ

hello!

az innen letölthető modpackben, aki ért hozzá nem tudná megnézni, hogyan lehet a zoomolási lépcsőket kevesebbre venni?
www.twitch.tv/anfield_us

direct link a modhoz-->(nagyon letisztult, zoom, célzó, és egy baromi jó napi stat, + az XVM megjeleníti az adott tankal elért winrate-et, így látod ha egy unicum csak a hellcattel farmolta a wn8-at:D )
www.mediafire.c....2.rar


UP

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 11 hónapja #107458 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Sajnálom.
Csak annyit tudni, hogy "Zoom out" modot is használ. De hogy melyiket azt passzolom. Sajnos az időm is és a türelmem is véges.
Passzlom a kérdést.


.Trollz be flippin' out, Mon!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 11 hónapja #107464 Írta: EJ
Megválaszolva: EJ

Sajnálom.
Csak annyit tudni, hogy "Zoom out" modot is használ. De hogy melyiket azt passzolom. Sajnos az időm is és a türelmem is véges.
Passzlom a kérdést.


azért kössz h ránéztél:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 11 hónapja #107560 Írta: NP.
Megválaszolva: NP.
Sziasztok, Azt tudná valaki, hogy melyik az a mod, amelyik megjeleníti játék közben az adott tankom látótávját? Ez egy magyar mod volt, kiírta a saját látótávot periszkóppal és anélkül is, de nem találom melyik lehetett az.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.