Jelenleg 447 vendég és 10 tag online

TOBORZÓ szövegek

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #182650 Írta: Berta
Megválaszolva: Berta
Ugyis van , a 2 gyozelembol az elso a maprakerules a masik pedig amikor megvédjük másnap..tovabbra sem értjük a problemad . Viszont kivalo manipulatív kommunikációt folytatsz bemutatsz v mi általad kitalált dolgot tényként es probalod bizonygatni csak nincsenek erveid , utana példamutatóan elnezest kersz és tovabbra is ugy kommunikálsz mintha igazad lenne. Replayt szivesen küldünk :beer2: Meg valamibe koss bele legyszives hogy mennyire vagy jóindulatú azt már nem kell bizonygatni:-)

A Múlt az amit lezárhatunk, a jelen amit meg kell élnünk, a jövőd pedig magad tervezed " Monique Covet "

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #182654 Írta: Caesar_cart
Megválaszolva: Caesar_cart

Berta beküldte: Ugyis van , a 2 gyozelembol az elso a maprakerules a masik pedig amikor megvédjük másnap..tovabbra sem értjük a problemad . Viszont kivalo manipulatív kommunikációt folytatsz bemutatsz v mi általad kitalált dolgot tényként es probalod bizonygatni csak nincsenek erveid , utana példamutatóan elnezest kersz és tovabbra is ugy kommunikálsz mintha igazad lenne. Replayt szivesen küldünk :beer2: Meg valamibe koss bele legyszives hogy mennyire vagy jóindulatú azt már nem kell bizonygatni:-)

Nem köszönöm nics szükség a replay-re, nem szeretnék másba belekötni.
Pompom lány ruha is sz@rul állna rajtam, illetve a személyeskedést sem szeretem egy vitában, úgyhogy a témát a részemről lezártam.

„- Te nem harcoltál tisztességesen !!!
- Én nem, de ő igen.
(Bronn a halott Ser Vardis-ra mutat)”

3 éve 8 hónapja #182665 Írta: Ezekiel
Megválaszolva: Ezekiel

Caesar_cart beküldte:

Berta beküldte: OK, csak a negédes mellékfutamok nem voltak túl szimpik a gyanúsítgatás mellett :)

Szia!

Nem gyanusítgattam, mindössze arra hívtam fel a figyelmet, hogy talán picit korai a klán erősségét bizonyítandó, a tobrzó topikban, belinkelni egy területet amit licittel nyertetek.
:)

Üdv!
Bocsi hogy ide linkelem, de ez a kedvenc videóm arról, mi történik, ha valaki túl korán elbízza magát:-)

www.ize.hu/comm...=33005
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PanzerGrey

3 éve 8 hónapja #182739 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Amennyire én tudom: licettel elvileg lehet harc nélkül is területet szerezni, gyakorlatileg viszont nem. ( Akkor lehetne harc nélkül megkapni területet, ha csak egy klán "rakna" rá ... de ez nem igazán szokott előfordulni.)

(A licitáláshoz meg eleve osztagozásban megszerzett hírnév vagy mifene kell.)

Erről az egész klános-területes témáról nem ártana amúgy egy magyar nyelvű cikk :)

3 éve 8 hónapja #183252 Írta: tepi1
Megválaszolva: tepi1
Üdv mindenkinek,
A HUNS klánról nem tudom hányan hallottak azok közül, akik ezt olvassák, mindenesetre most valamilyen szinten tervezzük az újjáélesztését. A vezetőségi duó régi HUNS-os vezetőségből származik. A terv nagyjából annyi lenne, hogy megpróbálunk egy normális SH-t felépíteni, hogy lehessen néha küldetést vagy kreditbónuszt tolni. Egyelőre viszont kevesen vagyunk, ezért keresünk pár játékost, aki úgy gondolja, meg van benne, ami kell ahhoz, hogy Magyarország egykori legjobb klánjához tartozzon.
Amit elvárunk:
- 1600 wn8, fejlődő tendenciával, reroll-nál 2800wn8 (nem vesszük nagyon szigorúan)
- Min 2 T8 SH-ra alkalmas tank
- A többi hülyeség, ami kell egy normális klánhoz
Amit tudunk ajánlani:
- Semmi

Mint mondtam, nem akarjuk a régi magasságokba emelni a klánt, csak az amolyan kedvetlenül tengődő játékosokat, akik nem akarnak már komolyan játszani, szeretnénk összeszedni, hogy valami kis bónuszokat gyűjtsünk. Lehetőleg a statpaddolt accok kíméljenek, és ne próbáljátok beadni, hogy első acc meg ilyesmi. 3 és 4 éve vagyunk klánvezetésben, szóval tudjuk, hogy kiről mit mond a statja.
Jelentkezni lehet itt, vagy privátban, esetleg ingame (nem sokszor vagyok fenn) Kacsa1-nél, vagy donamo-nál.
Rolád vagy mi. Jah megvan, roll out.
Kacsa1 out
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Caesar_cart, Morphelo, singes

3 éve 8 hónapja #183427 Írta: Plata
Megválaszolva: Plata
HUNS-ról nem sokat hallottam,de a kacsa1 sokat mond, a legutáltabb és legtahóbb magyar moderátor volt.Remélem csak volt.Előszeretettel vadászott fenyegetett és bannolt magyarokat. :beer2:

3 éve 8 hónapja #183431 Írta: singes
Megválaszolva: singes

tepi1 beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Amit tudunk ajánlani:
- Semmi

Végre egy őszinte szöveg. :great:

Nagyon szorítok nektek, hajrá! :beer2:

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tepi1

3 éve 8 hónapja #183434 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Hát nem tudom.... semmi fejlődési lehetőség, világot megváltó gondolatok, Cw térképet leigázunk és mindenki igazságosan goldotkap ajánlat, baráti családiastestvériszeretettelfüszerezettösszetartásasírontúlis jel mondat. Se a lilákat se a kékeket degradáló megjegyzés....

Komolytalan ez így, tessék szépen megnézni a többi klán hirdetését és hasonlóan nyilatkozni.

Jaaaa a lényeget majdnem elfelejtettem: Méénemolvadtokbeegymásikklánbaminekmáámegintegy... :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Caesar_cart

3 éve 8 hónapja #183481 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

MPeter71 beküldte: [
Szerintem megnézzük ezt a területet mi is, van 21K fame pointunk, talán csak elég lesz a licithez, aztán Cézár viheti a fiúkat a területért. :-)

Mi is voltunk ott pár napig,de a DEF_ és a _SOW_ klánok szövetségesek,így elég nehéz ott terjeszkedni,inkább hagytuk is.Vannak jobb helyek is a mapon:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Caesar_cart, MPeter71

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #184223 Írta: GregoryEgo
Megválaszolva: GregoryEgo
SZIASZTOK KLÁNKERESŐK!

Szeretném megismertetni veletek a klánunkat, a [V_P_A] VIPERA-t. Igen, tudom, nagyon félelmetes állat a vipera. Mi is azok vagyunk, és bizony okot is adunk rá, hogy még a csapattársaink is féljenek tőlünk! Mi gyógyszertől belassult taták és tüzes kedvű, HC trottyosok vagyunk, akik újra elővették rég elfeledett pelenkáikat. Mi már nem rettenünk meg, ha nem érünk ki időben WC-re, de ellenfeleink sírva menekülnek, mikor szemük láttára kivesszük a fogainkat, vagy kiürítjük katétereinket.

Korunk ellenére merünk nagyot álmodni. Mi nem csak a való életben, de a tankok világában is gondolunk családjainkra. Építkezünk, hogy unokáink, dédunokáink 10 szintes, panorámás, full extrás erődöt örökölhessenek meg tőlünk, és herdálhassanak el! De addig is, míg élünk, reményeink szerint sok aranyat és prémet fogunk kitermelni belőle.
Másik nagy célunk, hogy új zsírverdát zsebeljünk be a következő CW-s bingón, mert igaz, hogy szeretjük a lakkozást a karácsonyi játékról, de már nem olyan jó a szemünk, hogy élvezzük a csillogását, ellenben az új motor zúgása zörgő csontjainkat is felélénkítené.

Ha a túlzásoktól nem mentes rövid, kis ismertetőm felkeltette az érdeklődéseteket, akkor itt megtaláljátok a klán WoT-os oldalát , illetve ha további információt szeretnétek, kérhettek TS-audienciát akármelyik tisztünktől ingame. Például náluk
Spartacus_74, a főmókus-nagyvezír,
APU79, a mindenkit lesöprő jobbvezír,
dalijani, az építőmester balvezír,
és a többi vezírt nem sorolom, mert csak olyanok jutnak eszembe, hogy levezír meg cavintonvezír...
Üdvözlettel, Igaz Vágyak :-*

u.u.i.: Jajj, izé, tudtam, hogy elfelejtek valami fontosat. Mivel már a testi és mentális képességeink hanyatlófélben vannak, ezért már a vezetőengedélyünk sokunknak megkopott, de szeretünk buliba járni, 6-os, 8-as téglagyűjtés céljából. Szóval teret biztosítunk mindazok számára, akik tudnak, vágynak vezetni, megtanulnák, újra megtanulnák, vagy csak kipróbálnák magukat. Másfelől általában szeretjük, ha ezeket a partybuszokat többen vezetjük, hogy nyugodtan elbóbiskolhassuk egyszer, egyszer.

Boldogok a sajtkészítők!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #184835 Írta: Tankvadasz77
Megválaszolva: Tankvadasz77

F E L H Í V Á S !
[/b][/size]

A Mocsok Macsók (MO-MA) klán olyan 18 évnél idősebb harcosokat (egyedi elbírálás alapján fiatalabbakat is) keres akik tevékenyen részt vennének napi SH, rangsorolt, illetve szakasz csatákban, később CW-n is.

Nem vagyunk OP klán de szeretnénk azzá válni!
Lehet, hogy éppen Te vagy az, aki újabb lendületet adhat nekünk!
Gyere,fejlődjünk együtt!

Klánunk nem akadémia, felvételi követelményeink a következők, melyek egyedi elbírálás alapján változhatnak:

* Ts3 használat amikor játékban vagy
* Minimum 3000 csata
* Legalább 600 sebzés csatánként
* 500+ WN8 érték
* 3500+ személyes értékelés
* SH/CW képes tier 6 (T-150,OI, T-37, Cromwell…) tier 8 (IS-3,110,T54 ltwt, T32, WZ132…) tankok
* Összetartásokon (gyakorló ,házi bajnokság stb.) való részvétel
* Felvételi beszélgetés, bemutatkozó csata minden jelentkezővel

A jó hangulat garantált de ne szívd mellre ha kapod az ívet! ;)

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet,
keresd toborzó tisztjeinket : Tankvadasz77, zozo510 - a játékban!

Klán info: eu.wargaming.ne...73558/

Legyél Te is Mocsok Macsó!

Sose szakítsd félbe az ellenséget, ha éppen hibát követ el. (Napóleon)

Köszönet Bodzynak az első videómért!

Miért nem frissül ez a sz@r?????? 0 csata?????
Mellékletek:

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #185092 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
Üdv!

Hamarosan közeledik a kampány és amennyiben érzed magadban az x-faktort ne habozz!
Az EFE-Közösség új klánt alapít, a név még nincs meg, jelenleg a FIRE-ön belül gyülekezik a brigád, mert ott fel vannak húzva a Stronghold épületek.
Az Ex-ZWACK vezetőséggel együtt pár volt ZWACK-os is tagja lesz a klánnak.
A klán át lesz nevezve, a logó meg lesz változtatva, szóval nem para.

Az EFE-Közösséget a régi motorosoknak nem kell bemutatni, idepakolok inkább egy régi toborzó videót:

Az újaknak, csak annyit mondok hogy egyike volt a régi négy nagynak (EFE, KAZNA, PTS, EXNOM).

A követelményeink:
- Értsd meg és beszéld az alapvető WoT-Angolt
- 2500 overall WN8, 3500 WN8 Recent (a light és t9 med paddereket tapasztalt toborzóink kiszűrik)
- minimum 8 db CW képes Tier10 (mi nem bohóckodunk low tierben) - 3 Gunmark előny!!!
- Legyen fekete humorod
- Tier8 SH tankok nem ártanak ha megvannak

Magyar kontakt a klánon belül: utokepes_

Ha van kérdésed írj bátran!
Ha megfelelsz a fent feltüntetett számoknak és tank követelményeknek akkor ne hezitálj ez a Te lehetőséged is, hogy egy frissen alakuló sikerre ítélt klán tagja legyél!
Amennyiben a számok nem közelítik meg a fenti értékeket (pl: 600wn8-ad van) ne is vedd inkább a fáradtságot, nem fogok válaszolni, bocsi de nehéz a toborzók élete.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

3 éve 8 hónapja #185094 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
" Szerénység! Ne tömjénezze magát! Szerénység! Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység." :izmena: :lol: :lol:

3 éve 8 hónapja #185097 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat

Leopardusz beküldte: " Szerénység! Ne tömjénezze magát! Szerénység! Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység." :izmena: :lol: :lol:

Privátban írd meg, hogy mit kifogásoltál. Ne offoljunk

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

3 éve 8 hónapja #185159 Írta: Carius1973
Megválaszolva: Carius1973

Serious_Threat beküldte:

Leopardusz beküldte: " Szerénység! Ne tömjénezze magát! Szerénység! Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység." :izmena: :lol: :lol:

Privátban írd meg, hogy mit kifogásoltál. Ne offoljunk

Elég szomorú ,hogy Bástya elvtárs örökérvű mondását magyarázni kell...

Az egyenesség kifizetendő főleg ha valakiről az a hír járja ,hogy körmönfont.A sikerhez nem elegendõ a tervezés. Rögtönzésre is szükség van.Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!
Jó fegyver az atompisztoly, csak mindkét irányba el tud sülni.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.