Jelenleg

10
látogatónk van

TOBORZÓ szövegek

8 éve 6 hónapja #149729 Írta: Atlasz
Megválaszolva: Atlasz
Sziasztok
A "66-os parancs" klán tagfelvételt hirdet!
Egy baráti társaság vagyunk akik szeretik hasznosan és jól eltölteni az idejüket.
Ha csatlakozol rendszeres napi szintű folyamatos osztagozást tudunk kínálni és arany jutalmakat a teljesítményért.
Naponta több cw is, főleg ehhez keresünk tier 6-os tankosokat.
Lehetőség van a feljebb jutásra, osztag vezetésre, tapasztalat gyűjtésre.
Segítséget adunk a játék mechanizmusának megismerésében és a küldetések teljesítésében. Kezdők jelentkezését is várjuk!

Feltételek
-16 életév
-700 wn8
-TS3 használata

Próbáld ki magad és csatlakozz!!! Csatlakozás után team speak kötelező!

Jó játékot és jó RNG-t
Jelentkezni lehet: Atlasz, mis_Iron, Enduril, Amelie16
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #149783 Írta: sasimi1974
Megválaszolva: sasimi1974
még 6 napig van lehetőségetek jelentkezni . van még hely :cheer:
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #150489 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S
A HungaroKorps Klán a német 2. világháborús Afrika Korps „expedíciós haderő” nevének ötletéből ered. E klán most újra felvételt hirdet.

Olyan Játékosoknak szeretnénk felkínálni logónk viselését:

-akik akkor jönnek fel, amikor tudnak, vagy épp kedvük van, és nincsenek kötelezve a napi szintű online állapotra. De azért tolják a játékot :)

-akik annyira preferálják a TS programot,(saját bérelt „official” TS-ünk van) hogy akár csak hallgatóságilag jönnek fel, mert egyéb okokból kifolyólag épp beszélni nem tudnak(családban gyerek alszik, asszony Tv-zik,mikrofon tönkrement és folyamatban van pótlása...stb) – szakasz/SH/gyakorló játéknál legalább fülesen hallja a kért utasítást. Emellett az is előny, ha nem kell könyörögni a program használatáért ;)

akik szívesen játszanak csapatban, szakaszban, és ennek a lehetőségét is keresik. :)
-akik elmúltak már 20 évesek, mert nem csak a tizen -és húszéveseké a világ :)

-ahol nem nézik a statisztikát...az a lényeg, hogy a legjobb tudása szerint hajtsa végre a kért utasítást, vagy ha ez nem megy elsőre, legyen nyitott a fejlődésre – A tanácsolt oktató videókat, leírásokat tekintse meg, ha nincs eme tudás a birtokában.

-ahol tier III-IV-es tankok birtokában játszik az illető még csak...lesz az még nagyobb is - együtt összehozzuk:)

Facebook csoportunk is van, ahol közvetlenebb formában tartanánk a kapcsolatot. Ott Hírek, események, hétvégi akciók információihoz is hozzá lehet jutni.

További részletekért keressetek Engem, vagy Parancsnok helyettesemet, kroovy_monty-t.

További eredményes játékot kíván a HUNK mindenkinek.:)

Üdvözlettel: LESIPUSK4S
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #151418 Írta: moody1899
Megválaszolva: moody1899
Az [ODEA]-Blood Eagles újonnan alakult klán tagfelvételt hirdet!

Mik is a céljaink?Szeretnénk egy Cw-Sh orientált klánt összehozni,folyamatos részvéttel a Global Map-on,
mindemellett egy baráti hangulatot kialakítani,hisz ez mégis csak egy játék,nem vérre megy.

Természetesen nekünk is vannak feltételeink,mint mindenhol:
- 14. életkor betöltése,ettől eltekintünk,ha az illető képes normálisan viselkedni
- 600 wn8,ha ez alatt van az sem feltétlen kizáró ok!

-TS használat,amiért nagyon harapunk,ha játszol,mindenképp legyél fennt Team Speaken
-6-os,8-as tankok megléte;preferáljuk tier6:T37,Type 64,Cromwell,T-150,O-I
tier8:IS-3,T54 ltwt.,Rhm-B.wt.,Ru 251,T-32,T49,50 100,13 90,110
Ezek természetesen nem kötelezők,de jó ha van tierenként 2-3
-Szívesen várunk nagyobb klánokból kiábrándult FC-ket,győzelemre vinni a csapatot

Most jön a kérdés,hogy mit kínálunk mi?Nézzük:
- naponta CW
-Ha van terület,igazságos gold osztás
-Saját Ts-3 szerver,0-24 elérhetőséggel
-stronghold játékmód,rangsorolt csapat csata
-Illetve családias légkör,normális klántársak

Ha esetleg felkeltettük az érdeklődésed,beszélj valamelyik vezetőnkkel,toborzónkkal,és a többit személyesen egyeztetjük.
(MaxxisZoli,moody1899,Wieser_HUN)
Jó csatázást!
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #151708 Írta: spectreHU
Megválaszolva: spectreHU
Sziasztok.
Frissen alapított klán vagyunk. Keresünk olyan aktív játékosokat akik szeretnének SH-n,CW-n részt venni - szeretnék az sh és cw bónuszait kihasználni,szakaszban-csapatban játszani vagy csak a társaság kedvéért hajlandóak teamspeaken bandázni a klántársakkal.Előny ha 20+ éves vagy de nem feltétel,teamspeak,700+wn8.

Tisztelettel: spectreHU
Brimstone Squad(BRIMS)
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #151722 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Pusztán kíváncsiságból..

Egyre több klán hirdet SH CW és mindenféle csapat csatákkal kecsegtető felvételt...

Ha van 1 játékos akinek a random győzelmi aránya 50% körül van. Az mit élvez az olyan csapatcsatákban ahol még az 50% győzelem sincs meg?

Nem veszi el a kedveteket a játéktól, az hogy csapatban kevésbé tudtok érvényesülni mint randomban 14 vadidegen játékossal?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600, 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8, bodzy
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #151730 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Erre válaszolnék.

Gondolj bele hogy randomban mi a két legidegesítőbb dolog.

Egyik az, hogy a meccsek jelentős részét +1 sőt +2 tierű csatákban kell lejátszani. Ez pedig nem jó, pont a kezdőbb játékosok akadnak ki ezen a legjobban, hogy ő mégis mi a francot csináljon ilyen ellenfelek ellen ... ( Szerintem is érthető, hogy az ember játszani: lövöldözni, sebezni szeretne .. és nem érzi korrektnek azt, hogy olyan tankok jönnek szembe, amit gold nélkül kezdőként tuti nem lő be. ) .

CW-ben pedig ugye saját tier ellen lehet játszani.

A random másik legidegesítőbb jellegzetessége a kreténidióta csapattárs(ak) jelenléte.

Aki
- az elején beléd lő (mert muszáj kipróbálnia az ágyúját, vagy rosszul van beállítva a célzó botja )
- vagy nem csinál semmit mindvégig, max kidönt pár fát és letarol házakat
- vagy elmegy az elején suicide spotolni
- Artyval meg TD-t játszik, mert még nem találta meg a bal shiftet... ( komolyan találkoztam olyannal aki nem tudott róla hogy van felülnézeti kép! :D ) ...
- vagy (ez amúgy a jó játékosok szokása!) csak saját magával saját játékával törődve és saját WN8-ának fényezésének bűvkörében élve elbújik az egyik sarokban hogy a végén lelőhessen 2-3 rá vadászó lehetőleg már sérült ellenfelet...

A fentiek eléggé idegesítők ha az ember csapatban játszott izét szeretne játszani.

A CW pedig erre kínál lehetőséget: saját tier és ennyire idióták azért nem lesznek...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, spectreHU
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #151731 Írta: wilddog84
Megválaszolva: wilddog84

Erre válaszolnék.

Gondolj bele hogy randomban mi a két legidegesítőbb dolog.

Egyik az, hogy a meccsek jelentős részét +1 sőt +2 tierű csatákban kell lejátszani. Ez pedig nem jó, pont a kezdőbb játékosok akadnak ki ezen a legjobban, hogy ő mégis mi a francot csináljon ilyen ellenfelek ellen ... ( Szerintem is érthető, hogy az ember játszani: lövöldözni, sebezni szeretne .. és nem érzi korrektnek azt, hogy olyan tankok jönnek szembe, amit gold nélkül kezdőként tuti nem lő be. ) .

CW-ben pedig ugye saját tier ellen lehet játszani.

A random másik legidegesítőbb jellegzetessége a kreténidióta csapattárs(ak) jelenléte.

Aki
- az elején beléd lő (mert muszáj kipróbálnia az ágyúját, vagy rosszul van beállítva a célzó botja )
- vagy nem csinál semmit mindvégig, max kidönt pár fát és letarol házakat
- vagy elmegy az elején suicide spotolni
- Artyval meg TD-t játszik, mert még nem találta meg a bal shiftet... ( komolyan találkoztam olyannal aki nem tudott róla hogy van felülnézeti kép! :D ) ...
- vagy (ez amúgy a jó játékosok szokása!) csak saját magával saját játékával törődve és saját WN8-ának fényezésének bűvkörében élve elbújik az egyik sarokban hogy a végén lelőhessen 2-3 rá vadászó lehetőleg már sérült ellenfelet...

A fentiek eléggé idegesítők ha az ember csapatban játszott izét szeretne játszani.

A CW pedig erre kínál lehetőséget: saját tier és ennyire idióták azért nem lesznek...



Tökéletes megfogalmazás. Gratulálok! Komolyan, ebben semmi szarkazmus nincs, tényleg rátapintottál a lényegre!! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #151733 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Ezt értem... és teljes mértékben egyet is értek. (ugyan ezért nem nagyon randomozok)

Lehet bennem van a hiba hogy ilyen győzelem orientált vagyok. De engem a saját klánomban is bosszant ha gyakrabban kikapunk mint ahogy azt én várnám.

Valahogy a sors úgy hozta, hogy a csapattagok is hasonló beállítottságúak voltak, (WN8 tól függetlenül, mikor én kezdtem még a századot csak prémmel lehetett csinálni, és se WN8 se EFF-i nem volt :woohoo: ) Ezért nem értem a dolgot.

Tehát elég az is ha saját tierben, jó hangulatú csapatban, eredménytől függetlenül játszatok?
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #151745 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Én csak azt nem értem, hogy ehhez miért kell 20k klánt létrehozni? Nem lenne egyszerűbb egy klánban csoportosulni és úgy CW-SH-zni?
Ott van pl a 66-osok, HUNK.....stb kis klánok akik most kezdték és nincsenek meg 100-an sőt még 10-en sem. Akkor az nem lenne jobb, hogy oda beléptek és akkor gyarapodik a klán. Ti is jól szórakoztok mert nem azt fogjátok látni, hogy "vagyunk 7-en a játékban, gyorsan könyörögjünk egy 6-os SH-ért", hanem tegyük fel, hogy a klán 60 fős és esténként 20-21-en fent vagytok. Az már 2x8-as SH vagy 8-as CW vagy 3x6-os SH vagy 6-os CW.
Ha pedig ennek az a hátránya, hogy nem lehettek Commanderek akkor sajnálom. Egy jó klánban nincs Commander meg Deputy meg franc tudja ki, hanem vagy te és a többiek. CW-SH-ban természetesen mindenkinek van rangja, de randomban, csapatban, 6-os SH-ban mindenki egyenlő.
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #151768 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Én mégegyszer klánba nem lépek, pedig jó nevú csapat volt. Egyszerűen nem bírom a kötöttségeket. Viszont Sics - akarva akaratlan - nagyon jól megfogta a különbségeket a klán élet, és a random világa között.
Hogy miért nem fuzionálnak a kis klánok? Amiért a kis pártok és a kis egyházak sem. Mind azt gondolja, ők az igaz hit letéteményesei, és a még tévelygők fognak csatlakozni hozzájuk.
Ha három kóborkutya találkozik, hamar lerendezik egymás közt a rangsort és onnantól falka ként működnek. Lehet ők valamit jobban tudnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: shaman, Szilvi
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #151824 Írta: shaman
Megválaszolva: shaman
De azért azt ugye tudod, hogy ez egy MMO játék lenne ahol a lényeg a csapatjátékon lenne és nem a fos randomon?! Bár ez a WG hibája is, hogy nem ad nagyobb rewardot a csapatban játékért... Kezdésnek mondjuk a klánalapítás költségeit emelném meg mondjuk a 10x-re.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #151847 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Offolumk, de én kezdtem és talán ennyi még belefér. Tul. képpen neked igazad van és szerintem a WG is óvatosan megindult azon az úton, hogy megpróbálja csapatokba terelni a játékosokat.
Ennek ösztönzői a csak csapatban elérhető küldetések, illetve az olyan tankok megjelenése, melyek csak klánok számára elérhetők.
Persze ilyen jétékos tömeget megregulázni szinte reménytelen meg amúgy is óvatosan kell ezzel bánni.
Randomban is lehet jó meccseket vívni. Többször előfordult, hogy dinamikus szakaszban, vagy kimondatlanul összeverődve sikerült nagyot alkotni. Nagyjából a társaság első mozdukataiból lehet látni, mi lesz a vége. / XVM-el nem idegesítem magam./
Valahol az is érdekes, hogy 15 vadidegen ember néhány percre összeverőde milyen alkalmi együttműködésre képes?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: siposbalint0, Sics
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #153271 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
Parancsnokok!
Ha van köztetek olyan, ki szeretné próbára tenni magát a safarin, csatlakozzon hozzánk (komplett klánokat is várunk, akik egyedül nem tudnának kiállni). Természetesen nem vagytok kénytelenek távozni a kampány végén :)
eu.wargaming.ne...44437/
Üdv: kicsitrash
Téma zárolva.
8 éve 5 hónapja #153483 Írta: moody1899
Megválaszolva: moody1899
Az [ODEA]-Blood Eagles újonnan alakult klán tagfelvételt hirdet!

Mik is a céljaink?Szeretnénk egy Cw-Sh orientált klánt összehozni,folyamatos részvéttel a Global Map-on,
mindemellett egy baráti hangulatot kialakítani,hisz ez mégis csak egy játék,nem vérre megy.

Természetesen nekünk is vannak feltételeink,mint mindenhol:
- 14. életkor betöltése,ettől eltekintünk,ha az illető képes normálisan viselkedni
- 600 wn8,ha ez alatt van az sem feltétlen kizáró ok!

-TS használat,amiért nagyon harapunk,ha játszol,mindenképp legyél fennt Team Speaken
-6-os,8-as tankok megléte;preferáljuk tier6:T37,Type 64,Cromwell,T-150,O-I
tier8:IS-3,T54 ltwt.,Rhm-B.wt.,Ru 251,T-32,T49,50 100,13 90,110
Ezek természetesen nem kötelezők,de jó ha van tierenként 2-3
-Szívesen várunk nagyobb klánokból kiábrándult FC-ket,győzelemre vinni a csapatot

Most jön a kérdés,hogy mit kínálunk mi?Nézzük:
- naponta CW
-Ha van terület,igazságos gold osztás
-Saját Ts-3 szerver,0-24 elérhetőséggel
-stronghold játékmód,rangsorolt csapat csata
-Illetve családias légkör,normális klántársak

Ha esetleg felkeltettük az érdeklődésed,beszélj valamelyik vezetőnkkel,toborzónkkal,és a többit személyesen egyeztetjük.
(MaxxisZoli,moody1899,Wieser_HUN)
Jó csatázást!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ManfredMambo, Digibooo
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.