Jelenleg 631 vendég és 13 tag online

TOBORZÓ szövegek

5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #79904 Írta: Vivaldi
Megválaszolva: Vivaldi
Hát tudod nem is akarok egy idióta klánhoz tartozni ahol más mondja meg én mit csinálhatok. Te viszont nyugodtan legyél más szolgája ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hete #79906 Írta: GreenhornPanzer
Megválaszolva: GreenhornPanzer
Kedves Vivaldi!

Részben egyetértek az általad leírtakkal. Sokáig én is pont ezért nem akartam klánhoz csatlakozni, de végül csak beadtam a derekam és nem bántam meg. Sikerült egy olyan társaságba kerülnöm ahol jól szórakozom és már hiányzik ha nem hallom a hülyeségeiket ts-en. :)

Egy klán meg sok esetben hozzájárulhat ahhoz hogy jobb játékos legyél. Sőt, egyebek mellett ezért tömörülnek az emberek klánokba. Nálunk a klánvezér pl. statisztikailag rosszabb nálam, de mégis rengeteget tanultam már tőle. Szóval őket sem kell feltétlenül lenézni vagy lebecsülni.

A különféle követelményekről meg annyit, hogy általában minden klán kitűz valamilyen célt maga elé, ezt pedig másképp nem lehet elérni csak ha megszab bizonyos feltételeket a tagság elnyeréséhez. Pl. az a klán akik sűrűn cw-znek, minek vegyen fel olyan embert akinek még 6-os tankja sincs?

Aláírom hogy sok olyan klán van, ahol bunkó a vezető stb. de igazából mi veszteni valója van bárkinek? Ha nem tetszik kilép és pont.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Vivaldi

5 éve 3 hete #79911 Írta: Lord Zozo
Megválaszolva: Lord Zozo

eldegor beküldte:

Vivaldi beküldte: Üdv.
1. Kedvencem a játék során, mikor csata alatt toborozzák a játékosokat és ez az esetek többségében a csata elvesztésével jár.
2. Másik, mikor megkérdezi hány éves vagyok, / mintha bármit is számítana mennyire ügyes valaki attól hogy elmúlt mondjuk 16 /
3. Kötelező dolgok. Akár csak 1 is. Miért nincs olyan klán ahol semmi sem kötelező. Nehogy már valaki megmondja nekem mit csinálhatok és mit nem.
4. Miért akar az ilyen klánt? Nos csak azért mert olyan idiótán van megszerkesztve a játék, hogy sajnos klán tagjának kell lenned bizonyos dolgokhoz.
5. TS-3 használata.Utálom vadidegen emberek böfögését, csámcsogását, átkozódását hallgatni csata közbe. Csatázni chat használattal is lehet. Ott is tökéletesen meg lehet mutatni a taktikát és nem kell számodra kellemetlen dolgokat hallgatni.
6. És végül , de nem utolsó sorban rengetegszer találkoztam már olyan klán vezetővel akinek a statisztikája siralmas, de ő mondja a taktikát csatában. Ha nem azt csinálsz amit ő mond ki vagy rúgva. És 3-4 inaktivitás után búcsúzhatsz is a klántól.
Ennyit dióhéjban ezekről a klánokról. Sajnos olyat még nem találtam, ahol az említett dolgok ne illenének rá a klánra.

Ilyen hozzáállással nem is fogsz.

Egy kicsit félre érted ezeket a dolgokat.

1. Miért zavar az a néhány másodperc a csata elején, amikor belinkelik a toborzó szöveget? Ne nézz oda , ha idegesít.

2.Igen is nagyon számít. Röviden korkülönbségnek hívják az okát.

3. Mik is szoktak lenni a kötelező dolgok? Ts használat, kor, tank típusok.
Egy normális klánban igenis ezek a dolgok kötelező kell, hogy legyenek.
Hogy akarsz te aktív klántag lenni, ha nincs megfelelő tankod cw-re,erődcsatára? Hogy akarsz úgy játszani csapatban, ha nem használod a Ts-t? Azt a baromságot, hogy csata közben neked majd az FC elpittyegi, hogy hova kell menni , már szóra sem méltatom.

4. A játék részét képezi. Ha te nem lennél ennyire anti szociális, talán még élveznéd is.

5. A választ a 3. pontban megtalálod.

6. Egy valamire való jó klánban a vezető nem igazán szokott csatát vezetni.
Azt aki a csatát vezeti Field Commander-nek vagyis Fc-nek hívják.

Nem tudom, hogy milyen klánokban voltál, de a leírtak alapján egy kicsit el vagy tévedve bizonyos dolgokban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor, Vivaldi

5 éve 3 hete #79943 Írta: Vivaldi
Félreértettél. Nem akarok aktív tag lenni. Tank századoznék alkalmanként hetente 1-2 szer. Illetve nem kapok naponta 10x klán felkérést ha már tagja lennék egy klánnak.

5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #79962 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
Én kíváncsi volnék arra a taktikára amit el lehet "pittyegni" a csata előtti 30 másodpercben. Sokszor TS-en beszélve sem elég ez az idő arra, hogy az FC elmondja ki mivel hova álljon. A kötelező dolgokról meg annyit, hogy mindenhol vannak kötelező dolgok, ha nem lennének azt úgy hívnák, hogy anarchia. Csak gondolj bele, egy század csatában mindenki azt csinálná amit akar, menne a szélrózsa minden irányába...

Szerk. : Abban viszont egyetértek, hogy pl. a "kötelező fent lenni TS-en minden nap" dolog marhaság.

De mivel, hogy, hogy, mivel, de mostmár aztán végképp hoppá mégse.

5 éve 3 hete #79973 Írta: Lord Zozo
Megválaszolva: Lord Zozo

smok3_hun beküldte: Én kíváncsi volnék arra a taktikára amit el lehet "pittyegni" a csata előtti 30 másodpercben. Sokszor TS-en beszélve sem elég ez az idő arra, hogy az FC elmondja ki mivel hova álljon. A kötelező dolgokról meg annyit, hogy mindenhol vannak kötelező dolgok, ha nem lennének azt úgy hívnák, hogy anarchia. Csak gondolj bele, egy század csatában mindenki azt csinálná amit akar, menne a szélrózsa minden irányába...

Szerk. : Abban viszont egyetértek, hogy pl. a "kötelező fent lenni TS-en minden nap" dolog marhaság.

Abszolút egyetértek veled.

A Ts problémát meg úgy lehet megoldani, hogy Afk szoba és némítás. Az elmúlt több mint 3 évben soha nem volt így problémám, ha nem akartam vagy tudtam a ts-t használni. Így fent is vagyok meg nem is.:-)

5 éve 3 hete #79975 Írta: Vivaldi
Sziasztok.
Hogyan lehet klán meghívót küldeni valakinek?

5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #79982 Írta: Vivaldi
AZ ISSK klán felvétel hirdet. Semmi sem kötelező és akkor vagy fenn amikor akarsz.
Ha érdekel keress meg a játékban és küldöm a meghívót.TS-3 as használat nem szükséges. Minimum tank szint I tier ;)

5 éve 3 hete #79987 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
OFF:

nem ugrott be elsőre ez a figura , ilyen dumával. Ilyen hozzáállással és mentalitással régről .
Pedig tudtam h már volt vele kapcsolatunk itt és nézeteltérés is lehtett vele. De az istenért nem ugrott be ki ez a Vivaldi...

Hát Mr. Gomolan. Innentől kezdve már képesek lehetünk őt annak módja és rendje szerint kezelni . (komolytalan arc :lol: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor, ManfredMambo, Petike75

5 éve 3 hete #80001 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
És mik a klán céljai? :) Semmi közöm hozzá tudom, de képes voltál 2000 aranyat elb@szni erre?

De mivel, hogy, hogy, mivel, de mostmár aztán végképp hoppá mégse.

5 éve 3 hete - 5 éve 3 hete #80013 Írta: Vivaldi
Nem voltam képes :) ,mert nem 2000 arany. 4.3 euro :). Hatalmas lóvé. Gondolkozom is hogy eladom az öröklakásom :) És én a lassan 3 év alatt ennyit költöttem a játékra ellentétben azokkal akiknek már a sokadik prémium tankjuk van arany vásárlásából ;)
A cél pedig, hogy jól érezzük magunkat és felszabadultan játszhassunk egy online játékon, ahol nincsenek elvárások és nem kötelez senki semmire. Nem várja el senki hogy állandóan ott legyél minden nap. Nem kell TS3 - at használni ha az zavaró a családod , vagy egyéb szempont miatt.
Egymást segítve fejlődünk a játékban. Egyetlen elvárás a kulturált magatartás. Tehát Te kapásból nem felelnél meg az elvárásoknak.

5 éve 3 hete #80016 Írta: szeszpioca
Megválaszolva: szeszpioca
A mi klánunk is ilyen, nincs semmi kötelezettség, mert miért is lenne egy játékban,bármi is kötelező?.... elbohóckodunk és ennyi :) De hát ezt a vájt agyú efi polir huszárok úgysem értik... :D

A lét határozza meg a tudatot,ja megiszod a lét elszáll a tudatod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vivaldi

5 éve 3 hete #80017 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
"Egymást segítve fejlődünk a játékban."

Ez elvárás/követelmény? :)
Csak hogy kekeckedjek.

Nekem az a vesszőparipám, hogy inkább keresni kell egy 1-2 fős klánt, s azt átvenni, mint alapítani. Így is nagyon el van aprózva a játékosállomány. Mármint az értelmesebbje.

Ha valakinek ilyen jellegű igénye lenne, keressen meg, kap egy klánt :)

Kis 5-20 fős klánok jelentkezését is várjuk, akik nem tudnak erődözni/csapatozni, mert nincs meg a létszám. Nálunk még van hely, s biztosítjuk a minden napi csapatjátékot...

5 éve 3 hete #80019 Írta: HUNatesy
Megválaszolva: HUNatesy
Megyek klánba lépek és cw-zek...ja nem mert senki nem jött be mert nem kötelező de nem is tudok nekik szólni mert ts-en sincs senki mert csámcsognak és böfögnek csak mikor fenntvannak..és különbenis nekem ne ugasson az fc én akkorisodaállok ahovaakarok..ugyse kötelező ez az egész törlöm is és kész...csak előtte kihúzok egy tier1-es tankot amivel polirozom az efim :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor

5 éve 3 hete #80021 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

HUNatesy beküldte: Megyek klánba lépek és cw-zek...ja nem mert senki nem jött be mert nem kötelező de nem is tudok nekik szólni mert ts-en sincs senki mert csámcsognak és böfögnek csak mikor fenntvannak..és különbenis nekem ne ugasson az fc én akkorisodaállok ahovaakarok..ugyse kötelező ez az egész törlöm is és kész...csak előtte kihúzok egy tier1-es tankot amivel polirozom az efim :evil:

A Fun klánok nem járnak cw-re. Max ha megbeszélik, s megvan a csapat. De jellemzően nem szokott összejönni "fun" klánokban 15 tier10 tankot birtokló játékos (HELYESEN!!!), hogy egyáltalán el tudjanak játszani a gondolattal.

Van, aki azért jelentkezik klánba, mert hiányzik a tankra egy logo :)

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.