Jelenleg

34
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

9 éve 5 napja - 9 éve 5 napja #108426 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Üdvözlet!
1-10ig érdekelne egy magyar klán erősség kik a legjobbak :)
egyébként ez lennék én a játékba
www.noobmeter.c...63826/

kíváncsi lennék hova férnék be :)

Sziasztok


Szia!
Első 10-et nem, de 4-5 -öt tudok mondani(WN8 alapú):
1. ZWACK - Unicums
2. VTEPS
3. OHG
4. VIHAR
5. VAD
Ezekből CW goldszerzés kb ilyen:
1. ZWACK
2. OHG
3. VIHAR
4. VAD
5. VTEPS
Ezt ne vedd készpénznek, de a hivatalos WoT fórumon a ,,Magyaraok klánháborúban" c. topikban megtalálod a rangsort CW alapján.
Üdv
Add. 1: előbányásztam a Magyarok klánháborúbant:
forum.worldofta...__3980

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108429 Írta: Watayoshi
Megválaszolva: Watayoshi

Szia!
Segítséget adhat, hogy a youtube-on találsz klán bemutatkozó videókat, beszélgetéseket, csatafelvételeket. Az egymás közötti kommunikációból sok mindent le lehet szűrni,hogy milyen hangulat is uralkodik a klánban. Én legalábbis így kezdenék neki. De azért előtte belőném milyen szintet is keresek magamnak.
üdv


Ezzel az a baj,hogy majdnem mind egy WG-s videot játsz be és a jó hangulatot jó társaságot igérik.Picit unalmas.

Egy klánnak asszem a -CAT- -nak láttam egy jó kezdeményezését,hogy youtube ra kirakta a beszédét,mit várnak el,mire lehet számítani.Ezt máshol még nem láttam.Sok esetben nem látom a TS szobát se ahol toborzásként lehet beszélgetni tisztekkel.

Én csinálnék nyilt napot is,mikor adott létszámmal légiósként megnézik a jelentkezőket,mit is tudnak.Beszélgetnek vele,ismerkednek a másikkal és kialakulhat egy kölcsönös viszony,hogy most a két félnek megegyeznek az iránymutatói.
Kevés olyat láttam,hogy századba,erődcsatába meghívnak ilyen jelleggel embereket,hogy lássák milyen is az a jó hangulat.
Bedobni a mélyvizbe 1 napra,hogy tényleg azt nyujtja a klán amit igérnek.


Bizonyos szint felett a klánok már nem vadásznak a játékosokra, hanem a rengeteg jelentkező közül válogatják ki a megfelelő embereket.
Mi a célod? Mik az elvárásaid? Mit tudsz nyújtani? Ha ezekre tudod a választ, akkor könnyű megtalálni azt a klánt, amelyik jó lehet.
Nem kötelező egyből csatlakozni a kívánt klánhoz, elég, ha feljársz hozzájuk TS-re. Szakaszolj velük, beszélgess velük, idővel strongholdba is mehetsz velük. Akkor fogsz reális képet kapni arról, hogy milyen is az adott klán.


Nem is a top klánokról beszélek,akinek már a (Hír)neve is elég ahhoz,hogy érdeklődjenek az emberek.Itt a középső rétegről beszélek akik csodálkoznak,hogy nem tudnak egy szint felé emelkedni,mert nem jól marketingeli magát.Ahhoz hogy a jó bornak se kelljen cégér valamit le kellene tenni az asztalra,amit valljuk be manapság elég nehézkes.Ha jól látom global mapon is egyre kevesebb a magyar klán.

Ezen kérdéseidre én például válaszoltam és továbbra is keresem a megfelelő klánt.Mert eddig ugy látszik nem találtam meg az ideálisat,de nem adom fel.:)
A legtöbb klán nem ad TS címet,nehogy hozzáférést,pedig te jól mondod,csak feljárni,néha szakaszozni tökéletes lenne az ismerkedésre.Volt olyan klán aki végleg bannolt,mai napig nem tudom miért,meg se kérdezték miért próbálok feljönni hozzájuk és még hírdették is,hogy bárki felmehet. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108434 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Figyelem: Spoiler!


ideális klánt ne keress, nem létezik

olyan klánt keress ami a Te igényeidnek megfelel és Te ki tudod elégíteni a klán igényeit :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108437 Írta: Watayoshi
Megválaszolva: Watayoshi

Figyelem: Spoiler!


ideális klánt ne keress, nem létezik

olyan klánt keress ami a Te igényeidnek megfelel és Te ki tudod elégíteni a klán igényeit :)


Helyesbítek: Nem találtam még olyan klánt akikkel ki tudjuk egymás igényeit elégíteni.

Lábjegyzet:Érdekes, nővel ez megy.:P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, eldegor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108448 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus
Ts-ről bannoláshoz én azt tudom hozzá tenni, hogy nálunk is volt olyan, akit anélkül bannoltam, h bárki beszélt volna vele (bár megírtam indokként, h írja meg, mit szeretne). Mit csinált az illető? 6-8x járt a ts-en (előszobából nem tud elmenni, akin semmi rang nincs), és kb. fél-1 percet töltött fenn átlagban. Ezalatt nem próbált meg kapcsolatba lépni egyetlen fentlévő emberrel sem...sőt volt olyan, akit sikerült "elcsípnem", mivel az előszobában vártam, és amint behúztam a tagfelvétel szobába, kilépett...no comment...

Ha a sok magyar klán között nem találsz olyat, akivel kölcsönös lenne a megfelelés, lehet, hogy te vársz túl sokat a leendő arától, nem? ;-)

Szia!
Segítséget adhat, hogy a youtube-on találsz klán bemutatkozó videókat, beszélgetéseket, csatafelvételeket. Az egymás közötti kommunikációból sok mindent le lehet szűrni,hogy milyen hangulat is uralkodik a klánban. Én legalábbis így kezdenék neki. De azért előtte belőném milyen szintet is keresek magamnak.
üdv


Ezzel az a baj,hogy majdnem mind egy WG-s videot játsz be és a jó hangulatot jó társaságot igérik.Picit unalmas.

Egy klánnak asszem a -CAT- -nak láttam egy jó kezdeményezését,hogy youtube ra kirakta a beszédét,mit várnak el,mire lehet számítani.Ezt máshol még nem láttam.Sok esetben nem látom a TS szobát se ahol toborzásként lehet beszélgetni tisztekkel.

Én csinálnék nyilt napot is,mikor adott létszámmal légiósként megnézik a jelentkezőket,mit is tudnak.Beszélgetnek vele,ismerkednek a másikkal és kialakulhat egy kölcsönös viszony,hogy most a két félnek megegyeznek az iránymutatói.
Kevés olyat láttam,hogy századba,erődcsatába meghívnak ilyen jelleggel embereket,hogy lássák milyen is az a jó hangulat.
Bedobni a mélyvizbe 1 napra,hogy tényleg azt nyujtja a klán amit igérnek.


Bizonyos szint felett a klánok már nem vadásznak a játékosokra, hanem a rengeteg jelentkező közül válogatják ki a megfelelő embereket.
Mi a célod? Mik az elvárásaid? Mit tudsz nyújtani? Ha ezekre tudod a választ, akkor könnyű megtalálni azt a klánt, amelyik jó lehet.
Nem kötelező egyből csatlakozni a kívánt klánhoz, elég, ha feljársz hozzájuk TS-re. Szakaszolj velük, beszélgess velük, idővel strongholdba is mehetsz velük. Akkor fogsz reális képet kapni arról, hogy milyen is az adott klán.


Nem is a top klánokról beszélek,akinek már a (Hír)neve is elég ahhoz,hogy érdeklődjenek az emberek.Itt a középső rétegről beszélek akik csodálkoznak,hogy nem tudnak egy szint felé emelkedni,mert nem jól marketingeli magát.Ahhoz hogy a jó bornak se kelljen cégér valamit le kellene tenni az asztalra,amit valljuk be manapság elég nehézkes.Ha jól látom global mapon is egyre kevesebb a magyar klán.

Ezen kérdéseidre én például válaszoltam és továbbra is keresem a megfelelő klánt.Mert eddig ugy látszik nem találtam meg az ideálisat,de nem adom fel.:)
A legtöbb klán nem ad TS címet,nehogy hozzáférést,pedig te jól mondod,csak feljárni,néha szakaszozni tökéletes lenne az ismerkedésre.Volt olyan klán aki végleg bannolt,mai napig nem tudom miért,meg se kérdezték miért próbálok feljönni hozzájuk és még hírdették is,hogy bárki felmehet. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108450 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
Olvasgatok... hát fura ez a világ :)

Nincs kifejezetten toborzó szoba a ts-en? botrány :)))

Én a magam nevében tudok beszélni. Kb. 2 hetet szántam a klán-keresésre. Volt egy elképzelésem, megnéztem az általam preferált klánokat (leírás alapján) hova férnék be. Ajánlásoknak utánajártam. Kb. 5-10 klánhoz léptem fel ts-re, beszéltem 1-2 vezetővel, elmondtam kerek perec mit tudok nyújtani, s mik az igények.

Ahol lehetőség volt, csatlakoztam strongholdba, csapatba, zombizásba.

Így sem volt könnyű választani, mindenhol van valami ami pozitív...

Egy dolgot tudok talán csak ajánlani: aktív klánt keress. Ahol a tagok több mint 30%-a fent van (lehetőleg abban az időintervallumban, amikor Te is tudsz játszani).

Bocsi az offért

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108467 Írta: Watayoshi
Megválaszolva: Watayoshi

Ts-ről bannoláshoz én azt tudom hozzá tenni, hogy nálunk is volt olyan, akit anélkül bannoltam, h bárki beszélt volna vele (bár megírtam indokként, h írja meg, mit szeretne). Mit csinált az illető? 6-8x járt a ts-en (előszobából nem tud elmenni, akin semmi rang nincs), és kb. fél-1 percet töltött fenn átlagban. Ezalatt nem próbált meg kapcsolatba lépni egyetlen fentlévő emberrel sem...sőt volt olyan, akit sikerült "elcsípnem", mivel az előszobában vártam, és amint behúztam a tagfelvétel szobába, kilépett...no comment...

Ha a sok magyar klán között nem találsz olyat, akivel kölcsönös lenne a megfelelés, lehet, hogy te vársz túl sokat a leendő arától, nem? ;-)


Nekem esélyem nem volt beszélni senkivel,nem volt semmire jogom, meg se kérdezték,hogy kifijaborja vagy,persze hogy én is kiléptem.Másodszor már permban fogadott.:)

Hááát nemis tom:

Mi is az igényem:
-ne legyek én a legjobb a klánban,1300 wn8as accnak keresek klánt a másik kettőnek (1500 illetve 1700 wn8al rendelkeznek.) nem is próbálkozok.
-CW már nem érdekel
-aktivitásszámláló nem köll,de napi szinten játszom csak a kötelező szócska nem köll.
-TS használata
-aktív 20-25 főt számláljon

Azért ezek kemény feltételek.:D

Én mit is adnék ezért cserébe?
-31 t10-es tankot húztam ki tehát van tapasztalat.
-bár nem vinnék csak 1 t10-est a klánba (sajna 1000 csata alatt csak egy top tier sikerült,kappa),mellé még bármikor bevethető 30 darab ideiglenes státuszal.
-nem vagyok kezdő,2010 óta játszom.
-TS-t használok,tudok anyanyelvemen beszélni ha kell.

Lehet töke van a mennyasszonynak?:P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108470 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Ts-ről bannoláshoz én azt tudom hozzá tenni, hogy nálunk is volt olyan, akit anélkül bannoltam, h bárki beszélt volna vele (bár megírtam indokként, h írja meg, mit szeretne). Mit csinált az illető? 6-8x járt a ts-en (előszobából nem tud elmenni, akin semmi rang nincs), és kb. fél-1 percet töltött fenn átlagban. Ezalatt nem próbált meg kapcsolatba lépni egyetlen fentlévő emberrel sem...sőt volt olyan, akit sikerült "elcsípnem", mivel az előszobában vártam, és amint behúztam a tagfelvétel szobába, kilépett...no comment...

Ha a sok magyar klán között nem találsz olyat, akivel kölcsönös lenne a megfelelés, lehet, hogy te vársz túl sokat a leendő arától, nem? ;-)


Nekem esélyem nem volt beszélni senkivel,nem volt semmire jogom, meg se kérdezték,hogy kifijaborja vagy,persze hogy én is kiléptem.Másodszor már permban fogadott.:)

Hááát nemis tom:

Mi is az igényem:
-ne legyek én a legjobb a klánban,1300 wn8as accnak keresek klánt a másik kettőnek (1500 illetve 1700 wn8al rendelkeznek.) nem is próbálkozok.
-CW már nem érdekel
-aktivitásszámláló nem köll,de napi szinten játszom csak a kötelező szócska nem köll.
-TS használata
-aktív 20-25 főt számláljon

Azért ezek kemény feltételek.:D

Én mit is adnék ezért cserébe?
-31 t10-es tankot húztam ki tehát van tapasztalat.
-bár nem vinnék csak 1 t10-est a klánba (sajna 1000 csata alatt csak egy top tier sikerült,kappa),mellé még bármikor bevethető 30 darab ideiglenes státuszal.
-nem vagyok kezdő,2010 óta játszom.
-TS-t használok,tudok anyanyelvemen beszélni ha kell.

Lehet töke van a mennyasszonynak?:P


mi érdekel?

- stronghold
- CW miért nem?
- szakasz?

miért akarsz klánba menni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108475 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus
Hmmm... nálunk nem lennél a legjobb az 1300-as accoddal, de dobogós lennél, overallt tekintve..ha végigbogarásznánk a recentet, akkor lehet, hogy az sem :-). CW-t nem tervezünk, max. 10es strongholdot, nincs aktivitásszámlálónk (a klán egy jó része felnőtt, családos, akár több műszakban dolgozó ember). Ts kötelező, saját ts-ünk van, és elvárom a normális stílust...hol van a töke ennek a menyasszonynak? Mivel 1 hónapja alakultunk, jelenleg 26 főt számlálunk, de 3 épület a strongholdban már 4es szintű, építjük a következő kettőt. A 26 főből van, hogy 12 ember aktív egy este, de van, hogy ha épp úgy jön ki, akkor csak 5-6. De ha mindenki elfut mert csak 26-an vagyunk, nem is lesz előrelépés ;-)

Ts-ről bannoláshoz én azt tudom hozzá tenni, hogy nálunk is volt olyan, akit anélkül bannoltam, h bárki beszélt volna vele (bár megírtam indokként, h írja meg, mit szeretne). Mit csinált az illető? 6-8x járt a ts-en (előszobából nem tud elmenni, akin semmi rang nincs), és kb. fél-1 percet töltött fenn átlagban. Ezalatt nem próbált meg kapcsolatba lépni egyetlen fentlévő emberrel sem...sőt volt olyan, akit sikerült "elcsípnem", mivel az előszobában vártam, és amint behúztam a tagfelvétel szobába, kilépett...no comment...

Ha a sok magyar klán között nem találsz olyat, akivel kölcsönös lenne a megfelelés, lehet, hogy te vársz túl sokat a leendő arától, nem? ;-)


Nekem esélyem nem volt beszélni senkivel,nem volt semmire jogom, meg se kérdezték,hogy kifijaborja vagy,persze hogy én is kiléptem.Másodszor már permban fogadott.:)

Hááát nemis tom:

Mi is az igényem:
-ne legyek én a legjobb a klánban,1300 wn8as accnak keresek klánt a másik kettőnek (1500 illetve 1700 wn8al rendelkeznek.) nem is próbálkozok.
-CW már nem érdekel
-aktivitásszámláló nem köll,de napi szinten játszom csak a kötelező szócska nem köll.
-TS használata
-aktív 20-25 főt számláljon

Azért ezek kemény feltételek.:D

Én mit is adnék ezért cserébe?
-31 t10-es tankot húztam ki tehát van tapasztalat.
-bár nem vinnék csak 1 t10-est a klánba (sajna 1000 csata alatt csak egy top tier sikerült,kappa),mellé még bármikor bevethető 30 darab ideiglenes státuszal.
-nem vagyok kezdő,2010 óta játszom.
-TS-t használok,tudok anyanyelvemen beszélni ha kell.

Lehet töke van a mennyasszonynak?:P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108487 Írta: Watayoshi
Megválaszolva: Watayoshi
Figyelem: Spoiler!


mi érdekel?

- stronghold
- CW miért nem?
- szakasz?

miért akarsz klánba menni?


Mi érdekel?
Egy olyan társaság,akikkel lehet randomban sikereket elérni.Három jó játékos már el tud dönteni egy csata kimenetelét,hozzáteszem nem mindig.Azért mondom a jó játékost,mert mindentől függetlenül jó tanulni másoktól,igy a szintemen vagy annál jobb emberek csoportosulását keresem.Szórakozni is vágyom,de nekem a szórakozás az,ha nyerünk vagy nagy csatában veszítünk tehát ha játszunk akkor odafigyeléssel nem pedig jajdejóhogyittvagytokcsakjátszunkpárkört stílust kedvelem.
Stronghold a CW-k kistestvére full saját statégáinkra hagyatkozva,azért itt is fontos a társakra maximálisan tudjak támaszkodni,mint egy miniCW,ez már annyira nem hoz izgalomba,de tőlem ez még mehet.nincs olyan időhöz kötve mint a CW,lehet váltogatni az embereket,nem gond ha mondjuk mennem kell.
CW:Mint írtam 2010-óta játszom,bejártam pár klánt,voltam jópár CW-n,már kaptam hideget-meleget,ezt meghagyom már az ifjú titánoknak.

Miért akarok klánt?
Akar a fene,csak annyira megfojtják az embert az idióta barmok,hogy esélytelen már randomban is játszani.Még szerencse,hogy nagyon nincs mit kifejlesztenem tankot,akkor örülnék meg,de a személyes küldiket szeretném megcsinálni,de ezt egyedül esélytelen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108491 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
szakaszhoz nem kell klán csak egy jó barátlista ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Apa1972_hu

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108496 Írta: Watayoshi
Megválaszolva: Watayoshi

Hmmm... nálunk nem lennél a legjobb az 1300-as accoddal, de dobogós lennél, overallt tekintve..ha végigbogarásznánk a recentet, akkor lehet, hogy az sem :-). CW-t nem tervezünk, max. 10es strongholdot, nincs aktivitásszámlálónk (a klán egy jó része felnőtt, családos, akár több műszakban dolgozó ember). Ts kötelező, saját ts-ünk van, és elvárom a normális stílust...hol van a töke ennek a menyasszonynak? Mivel 1 hónapja alakultunk, jelenleg 26 főt számlálunk, de 3 épület a strongholdban már 4es szintű, építjük a következő kettőt. A 26 főből van, hogy 12 ember aktív egy este, de van, hogy ha épp úgy jön ki, akkor csak 5-6. De ha mindenki elfut mert csak 26-an vagyunk, nem is lesz előrelépés ;-)

Figyelem: Spoiler!



Én ugy voltam vele,ha rossz volt számomra az MM már dezertáltam is,tudatosan nem csináltam jobb accountot,nehogy idiot statpadder reroll account státuszt kapjon a recruit accountom.Sose éreztem magam jó játékosnak,ezzel se akartam villogni másoknak.

Elhiszem,hogy új klánnak nehéz a sorsa,de én már nem vagyok az a csináljuk együtt a mozgalomért harcos,csak egy megfáradt öreg aki levezetni maradt a wotban igy szükségem van arra,ahogy Kicsitrash is írta egy megfelelő létszámú aktív ember,akikkel lehet együtt játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108498 Írta: Watayoshi
Megválaszolva: Watayoshi

szakaszhoz nem kell klán csak egy jó barátlista ;)


Az is elfogyott,kell utánpótlás és a tömeg klánban van. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja #108506 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Nem is a top klánokról beszélek,akinek már a (Hír)neve is elég ahhoz,hogy érdeklődjenek az emberek.Itt a középső rétegről beszélek akik csodálkoznak,hogy nem tudnak egy szint felé emelkedni,mert nem jól marketingeli magát.Ahhoz hogy a jó bornak se kelljen cégér valamit le kellene tenni az asztalra,amit valljuk be manapság elég nehézkes.Ha jól látom global mapon is egyre kevesebb a magyar klán.

Ezen kérdéseidre én például válaszoltam és továbbra is keresem a megfelelő klánt.Mert eddig ugy látszik nem találtam meg az ideálisat,de nem adom fel.:)
A legtöbb klán nem ad TS címet,nehogy hozzáférést,pedig te jól mondod,csak feljárni,néha szakaszozni tökéletes lenne az ismerkedésre.Volt olyan klán aki végleg bannolt,mai napig nem tudom miért,meg se kérdezték miért próbálok feljönni hozzájuk és még hírdették is,hogy bárki felmehet. :)


Most meg leszek kövezve, de leírom: a középső klánréteg nem igazán létezik. Vannak klánok jó eredményekkel és/vagy nagy múlttal, és vannak baráti társaságok. A közepes játéktudású emberek általában feljebb akarnak lépni, és ugrálnak a klánok között abban a reményben, hogy máshol talán jobb lesz.

Az az alapvető probléma, hogy a játékosbázishoz képest túl sok a klán. Sokan kakasok akarnak lenni a szemétdombjukon, ezért alapítanak egy új klánt, majd eszeveszett spamdömpinget indítanak toborzás címén. Sikerül is 20-30 főre felduzzasztani a klánt, de közben a kakasok többsége elkezdi búbolni a beosztottakat. Ennek az az eredménye lesz, hogy kilépnek a klánból, belépnek máshová, de ugyanez lesz a szitu.

Továbbá az emberek megunják a sikertelenséget egy idő után. Csak az a klán lehet működőképes, ahol nagy az aktív mag, és van 1-2 használható FC. De a siker még így sem garantált, a vándormadaraknak köszönhetően gyakran cserélődik az állomány, így nehéz összeszokni. Ez pedig nem a siker felé vezető út.

Azok a klánok életképesek, akik tudatosan építkeznek, akik normális követelményeket állítanak fel, és ragaszkodnak is hozzá. A "baráti társaság", mint toborzó szöveg a lehető legrosszabb megközelítése a klántoborzásnak. Játszani akarsz és fejlődni, vagy barátkozni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 5 napja - 9 éve 5 napja #108510 Írta: Trükkös Frici
Megválaszolva: Trükkös Frici

mi érdekel?

- stronghold
- CW miért nem?
- szakasz?

miért akarsz klánba menni?


Mi érdekel?
Egy olyan társaság,akikkel lehet randomban sikereket elérni.Három jó játékos már el tud dönteni egy csata kimenetelét,hozzáteszem nem mindig.Azért mondom a jó játékost,mert mindentől függetlenül jó tanulni másoktól,igy a szintemen vagy annál jobb emberek csoportosulását keresem.Szórakozni is vágyom,de nekem a szórakozás az,ha nyerünk vagy nagy csatában veszítünk tehát ha játszunk akkor odafigyeléssel nem pedig jajdejóhogyittvagytokcsakjátszunkpárkört stílust kedvelem.
Stronghold a CW-k kistestvére full saját statégáinkra hagyatkozva,azért itt is fontos a társakra maximálisan tudjak támaszkodni,mint egy miniCW,ez már annyira nem hoz izgalomba,de tőlem ez még mehet.nincs olyan időhöz kötve mint a CW,lehet váltogatni az embereket,nem gond ha mondjuk mennem kell.
CW:Mint írtam 2010-óta játszom,bejártam pár klánt,voltam jópár CW-n,már kaptam hideget-meleget,ezt meghagyom már az ifjú titánoknak.

Miért akarok klánt?
Akar a fene,csak annyira megfojtják az embert az idióta barmok,hogy esélytelen már randomban is játszani.Még szerencse,hogy nagyon nincs mit kifejlesztenem tankot,akkor örülnék meg,de a személyes küldiket szeretném megcsinálni,de ezt egyedül esélytelen.


Nem akarok kekeckedni, de szerintem nem ez a legcélravezetőbb hozzáállás. Klánba szerintem elsősorban az lépjen be, akit érdekel a WoT "végjátéka", a századozás, erődcsaták, majd CW. Biztos van egy pár klán, amelyek sima szakaszozásban érdekeltek, de a tapasztalt, megbízható játékosok többségét inkább olyan klánokban fogsz találni, ahol folyik a felkészülés a CW-re, erődre.
Szerintem neked sem jó, ha kényszerből csatlakozol egy klánhoz. Előbb-utóbb úgy is megunod és kezdheted az egézzet előről. Talán klán helyett célravezetőbb, ha TS-jogot kérnél egy nagyobb klántól. Szerintem biztos akad egy-két normális parancsnok, aki engedi, hogy a legényeivel játsz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.