Jelenleg 444 vendég és 6 tag online

A legaktívabb magyar klánok

3 hónapja 4 napja #289478 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Félre értések elkerülése végett leírom, bár anyagilag megengedhetnék magamnak nagyobb összeget is nem áll szándékomba venni eme szolgáltatást.
Egyszerűen kiváncsi voltam, h miképp gondolják ezt mások.
Az én statom ilyen. Pont. Nekem fontos, h amit elérek (azt a keveset) azt önerőből tegyem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 4 napja - 3 hónapja 4 napja #289480 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Abszolute egyetértek és dícséretes ez a hozzáállás, ellenben egyre inkább az idő múlásával érzem azt ,hogy régen volt időm a játékra de pénzem nem mostmeg már inkább pénzem van de időm nincs, hogy játszak. Talán pont erre a problémára kínálnak ezek az "ifjú titánok" megoldást azzal ,hogy miközben én dolgozok ők szaladnak egy kört a tankommal a kampányon. Hozzáteszem nem szeretnék így szerezni kampány tankot de elgondolkodtam, hogy egy tank ág kihúzását vagy küldi tankot esetleg megvegyek-e... (a fentebb említett okok miatt, merthát éveket azért nem várnék egy új ágra)

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

3 hónapja 4 napja #289481 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

AntTheZ beküldte: Félre értések elkerülése végett leírom, bár anyagilag megengedhetnék magamnak nagyobb összeget is nem áll szándékomba venni eme szolgáltatást.
Az én statom ilyen. Pont. Nekem fontos, h amit elérek (azt a keveset) azt önerőből tegyem.

Ahogy Echironnak is írtam, nem kell statisztikai mutató, ha valóban "feltörni" kívánsz.
Direkt nem írok tankszerzést sehol, mert a 140 megvétele után rájöttem mennyire kicsi a különbség a 907 és 140 között, ott a játéktudás alapján eldől melyik a jobb valójában, a rangsoroltból következhetne, hogy valóban nagy jelentősége van a nyereménytanknak, de valójában a 260, 279e (küldi, mindenkinek elérhető), Chieftain vitték az ívet, de egy sima IS-7 is elég ha a cél a jó eredmény (4 napnyi tapasztalatból mondom).

Visszatérve a nem statisztika övezte út jóval hosszabb. Ismerettség kell, légióskodni, láttatni, hogy csapatjátékban jó vagy, (és az utolsó hogy az ottani kritikus szituációkat jól kezeld).
Nekem ez 2,5/3 évembe telt, volt egy cirka fél éves kihagyásom. Ám nyilván ennek megvan az emberre a hatása: ha másokkal játszol, szép lassan megtanulod a jó helyeket, a tankok erősségeit és gyengeségeit, és bátrabbá is válsz a játékban. Ebből egyenlő arányosan következik, hogy a statisztikai mutatóid (ha akarod, ha nem) elkezdenek nőni. Nekem ez múlt ősszel érte el a jelenlegi állapotot: a recentem lilává vált amit azóta tartok is. A kezdetben a tiéddel megegyező 1000-es értéket hoztam (wn8), de taktikusi gyakorlás/képzés (UN2T klán), első tízes tank, és azzal napi előrenyomulások, hírszerző, toborzó, majd személyzeti tiszt (-WFH-), majd taktikusi szerep betöltése (4SALE) után mindig javult egy kicsit. Közben megismertem cirka 30 klánt a magyar berkekben (játszottam is velük, legtöbbjüknek a friendlistjén fenn vagyok, és rendszeresen hívnak).
Szó mi szó, neki kellett állni valahol, és a megannyi multi játék közül én a wot mellett tettem le a voksom, habár az elszántságomhoz, hogy ez valóban jó játék a war thunderen és a lolon keresztül vezetett az út. (Utóbbiból 3x égtem ki 4 év alatt, de még mostanság is játszom vele).
Ja, és azalatt a 2,5 év alatt 2 tierX-es tankot húztam ki, az utóbbi 1 évben meg 7-et. De az "út" minden apró részét élveztem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, Echiron, hunwotan, Diszkó Diktátor

3 hónapja 4 napja #289484 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
Hát nem miért neked is az van??

nothing is true everything is permitted

3 hónapja 4 napja #289485 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
A tankálomány azé fontos, hogy a taktikus tudjon miből csemegézni sh-n cw_n.
Nálunk is van 4-5 taktikus, és mind az 5 illetőnek más a tankálomány felépítése amiből válogat.
Illetve lista is van vezetve melyik tankból mennyi van a klánba, illetve mik lesznek hamarosan meg.
Így nagy részt nyomon követhető az is mik azok a hiány tankok amikből csak mondjuk 3-4 ember rendelkezik. Így ki lehet adni hogy mely tank ágakat kell elkezdeni húzni.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

2 hónapja 4 hete #289559 Írta: Diszkó Diktátor
Megválaszolva: Diszkó Diktátor

Tankpeti beküldte:

AntTheZ beküldte: Félre értések elkerülése végett leírom, bár anyagilag megengedhetnék magamnak nagyobb összeget is nem áll szándékomba venni eme szolgáltatást.

Ahogy Echironnak is írtam, nem kell statisztikai mutató, ha valóban "feltörni" kívánsz.
Direkt nem írok tankszerzést sehol, mert a 140 megvétele után rájöttem mennyire kicsi a különbség a 907 és 140 között, ott a játéktudás alapján eldől melyik a jobb valójában, a rangsoroltból következhetne, hogy valóban nagy jelentősége van a nyereménytanknak, de valójában a 260, 279e (küldi, mindenkinek elérhető), Chieftain vitték az ívet, de egy sima IS-7 is elég ha a cél a jó eredmény (4 napnyi tapasztalatból mondom).

Visszatérve a nem statisztika övezte út jóval hosszabb. Ismerettség kell, légióskodni, láttatni, hogy csapatjátékban jó vagy, (és az utolsó hogy az ottani kritikus szituációkat jól kezeld).
Nekem ez 2,5/3 évembe telt, volt egy cirka fél éves kihagyásom. Ám nyilván ennek megvan az emberre a hatása: ha másokkal játszol, szép lassan megtanulod a jó helyeket, a tankok erősségeit és gyengeségeit, és bátrabbá is válsz a játékban. Ebből egyenlő arányosan következik, hogy a statisztikai mutatóid (ha akarod, ha nem) elkezdenek nőni. Nekem ez múlt ősszel érte el a jelenlegi állapotot: a recentem lilává vált amit azóta tartok is. A kezdetben a tiéddel megegyező 1000-es értéket hoztam (wn8), de taktikusi gyakorlás/képzés (UN2T klán), első tízes tank, és azzal napi előrenyomulások, hírszerző, toborzó, majd személyzeti tiszt (-WFH-), majd taktikusi szerep betöltése (4SALE) után mindig javult egy kicsit. Közben megismertem cirka 30 klánt a magyar berkekben (játszottam is velük, legtöbbjüknek a friendlistjén fenn vagyok, és rendszeresen hívnak).
Szó mi szó, neki kellett állni valahol, és a megannyi multi játék közül én a wot mellett tettem le a voksom, habár az elszántságomhoz, hogy ez valóban jó játék a war thunderen és a lolon keresztül vezetett az út. (Utóbbiból 3x égtem ki 4 év alatt, de még mostanság is játszom vele).
Ja, és azalatt a 2,5 év alatt 2 tierX-es tankot húztam ki, az utóbbi 1 évben meg 7-et. De az "út" minden apró részét élveztem.

A jó öreg UN2T-s sh-k meg cw-k. :D Azokat nagyon élveztem anno. Talán ott lettek a legszebb emlékeim is a játékról. Meg hát igen, így én is elég sok embert ismertem meg akikkel szívesen játszok a mai napig is.

Klánom a National Association for the Advancement of Fat People vagyis a NAAFP.

"Do your best, and God will take care of the rest."

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.