Jelenleg

8
látogatónk van

A legaktívabb magyar klánok

4 éve 9 hónapja #289456 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

most őszintén van egy tier10-es wz132-őd mit vártál,hogy azt mondják persze gyere majd egy nem meta tankkal is elviszünk (Az ilyen klánokban már megvan a party ki melyik Fc vel megy )


Nézd megértem az állsápontod és nem is ebbe kötöttem bele. Sőt a VTEPS-be is jelentkeztem és ott teljesen korrekten kezelték ezt a dolgot. Nekem ez a "fizess különben nem" dolog az ami nem tetszik. Am most ráálltam ,hogy kipörgessem az orosz medeket ,hogy legalább ezt az indokot ne halljam, hogy "csak 1 X-esed van".

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #289457 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
HUNwotan: Ha nem az oltogatásra koncentrálnál néha, akkor láthatnád hogy nem ez volt a komment lényege. Remélem azért jót recsiztél amíg a játékos profilját meg az egy darab 10-es nem meta tankját nézegetted és a hozzá/be-szólásodat megírtad.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289458 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Mint írtam a top Klánok pénzt kérnek ha cw tankot szeretnél szerezni. És ugyan ezt csinálja FAME, és társai klánok is. Nem csak a magyarok. Sőt x összegért kampány tankokat is segítenek megcsinálni. Csak az nem 20.000 ft lesz :troll:

Nem akartam nektek hinni... komolyan... majd mostanában volt szerencsém egy toborzóval beszélgetni. Nem fogom véka alá rejteni és nem fogom cenzúrázni a klánt se mert akik ezt megengedhetik maguknak azok akkor vállalják is fel az ilyet :angry:

Pár ismerősöm bizztatására körbenéztem, mert szerintük a képességeimhez mérten lehetnék jobb klánban is. Nem vagyok nagy klánváltós típus de ha valahol jól megy a cw és én is tudok fejlődni (mert igen nekem is kell mert nem stabil a teljesítményem) akkor mennék és maradnék is hosszútávon egy erősebb klánban.

A RE-AP -ot megkerestem és jeleztem nem bánnám ha végre valahára egy kampány tank is összejönne. Ők azt mondták a statom jó, a játéktudásommal sincs gond ellenben nincs elég X-es tankom így nem vesznek fel, de ha csak a kampánytank kell akkor egy 20-asért megcsinálják :yk:
Hát mondom mi a fax... Nekem nem ér ennyit a dolog. Ha meg kijönnek a X-es tankok akkor meg nem egy RE-AP ban fogom múlatni az időt... tényleg dühítő, hogy pár klán nyiltan ezt csinálja...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289459 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
De ahogy mondani szokás, ha valamiben jó vagy soha ne csináld ingyen.
Re-ap se 5-10 cw tankot hoz el egy kampány alatt, így érthető hogy elkérnek x összeget pláne egy olyan tankért amit csak cw kampányból lehet megszerezni, ami úgy szintén meló...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289462 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Pár ismerősöm bizztatására körbenéztem, mert szerintük a képességeimhez mérten lehetnék jobb klánban is. Nem vagyok nagy klánváltós típus de ha valahol jól megy a cw és én is tudok fejlődni (mert igen nekem is kell mert nem stabil a teljesítményem) akkor mennék és maradnék is hosszútávon egy erősebb klánban.


Igazából nem tudtam eldönteni eddig, hogy ez az első accountod, esetleg resetelted vagy már játszottál korábban egy másikkal, mert nyilván a statisztika mellett erre is rá szoktak kérdezni egy-egy klánnál. 2017 óta játszol, amit kerekíthetünk 2,5 évnek, és szerintem akkor lehet egy klán tagjának tekinteni vkit, ha egy hónapig ott van/volt. (Nálam ez 5/6 klánomra igaz, sőt, inkább egy évet töltök kb mindenhol) Hozzám képest te igencsak sokszor váltogatod a klánjaid, ami nyilván fontos is ha nem vagy elégedett, csak az a kérdés, hogy fel tudsz-e idézni minden klánodból egy olyan pillanatot, amiért megérte ott lenni, amire ott jöttél rá.
Akár úgy is mondhatnám, hogy akkor tudsz a legtöbbet tanulni (bár ez már inkább klán- és klánok közti élet), ha rendszeresen sh-zol, erődözöl más, magyar, vagy külföldi klánokkal, és ugyanakkor rangot képviselsz a klánodban. Nem mindenhol értékelik, ha több irányban is kapcsolatokat tartasz, engem is már több alakalommal hordtak le miatta (nem mentem a saját klánnal sh-zni), de nagyobb bajom még nem volt belőle. Ha így teszel, van az a pont, ahol már eltekintenek a statisztikától a felvételnél: tavaly a 4SALE-be ismerettségi úton kerülhettem be, de hívtak a F0W-ba, WEBOS-ba, HAC-L-be, és a RE-AP-ban is szívesen látnának, pedig az egyetlen statisztikai mutatóm a recentem (amit a taktikusi pozícióm miatt is illik tartanom) + minden 4. csatám klánnal játszom.
Anno egyszer dühöngőbe is írtam valakinek, hogy minden csak idő kérdése, és bárhova el lehet jutni, ez igaz a wotra is. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289463 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
oltás????még nem oltottam senkit főleg egy olyan játékostársat akiben van potenciál. Név nélkül pedig a véleményed nem nagyon érdekel✌️
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289464 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Köszönöm, hogy alászálltál a névtelen halandók közé és válaszoltál, mester!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289465 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Nem szeretek én se sokat váltogatni és ha azt nézzük mennyi dőt töltöttem a klánokban akkor nem kis számot kapunk. A két legelső klánom próbáltam egybe terelni sikertelenül (ezért voltam mind a kettőben parancsnok helyettes) de sajnos onnan azért kellett eljöjjek mert pár srácnak szúrta a szemét a magas wn8 és mindenféle hülyeséget kitaláltak és rágalmaztak. Én erre nem voltam vevő és eljöttem.

I__G -ben sokat tanultam és szereztem sok kapcsolatot; ott találkoztam olyanokkal akik nagggyyyon sokat tanítottak nekem a játékról. RE-AP rövid életű volt; F0W amiben több időt voltam ahol szintén sok pozitív élménnyel gyarapodtam és ezt főleg a F0W-E csapatának semmint a vezetőség érdeme. Velük mentem fel global mappra és szereztem igen jó ismerősöket, szövetségeseket. AOV lényegében a F0W-E csapata volt.

A jelenlegi klánomnak is látom a hiányosságait ezért is hajlottam rá hogy körbenézzek.
Am nem resetelt a profil, csak játszottam már előtte; meg én toltam armoured warfare-el meg warthunderrel is (szimulátort ami kicsit nehezebb mint a wot) szóval volt tapasztalat. De am jogos, valójában inkább 10k vagy 12k csatám "van". Ennek ellenére lehet látni, hogy stabilan ez a 2100 wn8 amit tartok így van még hova fejlődni így is. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289467 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Arra azért felhívnám a figyelmet, hogy a legtöbb tankszerzésre esélyes magyar klánba csak melós hülyeként kerülhetsz kampány csapatba.Hiába vagy jelen minden este, az összesen 2-3 napon megjelenő haveroknak előbb lesz meg a tankja, te meg az utolsó nap is izzadhatsz, hogy ne csússz ki a listáról.Kihúzzák akár 4-5 havernak is egy kampányban a tankot, a másik meg hadd szenvedjen, menjen csak a szándékosan bukott csatára, vagy épp arra amelyiken nincs meg a 15 fő, nincs szüksége szorzós meccsre, hisz úgy is itt van minden nap majd összeszedi ahogy akarja a pontokat.Alapvetően mondjuk nincs baj azzal, ha segít valaki annak akivel jóban van, de ezzel pont azt köpik szembe aki adja a létszámot, aki miatt nem gyűjti a klán a büntit, aki beugrik minden csatára, mert a nem jelen lévő haver, akinek épp viszik az accountját erre nem képes.A végén meg megnézed a csatarányokat 150-200 csatával épphogy ott vagy a lista alján, a vezetők haverjai meg 10 csatával ott vannak a középmezőnybe, úgy hogy igazából semmit sem csináltak.Nem is véletlen, hogy kampány után annyi klán megszűnik/átalakul, azért az emberek többsége nem szereti ha hülyének nézik.
Egy olyan klánban voltam, ahol korrektül álltak az egész kampány során a játékosokhoz, nem számított, hogy kinek a kije vagy, nem ment az állandó variálás, a nem jelenlévők acc húzása a másik játékos kárára stb., az pedig a HAC-L.
Szóval nem árt a számok mögé nézni olykor, mert ami kívülről jól mutat, az nem biztos, hogy valóban jó is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HondaCB1300SA, Echiron

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #289470 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Ha már igy belefeledkeztünk a nyeremény tankok CW és az ezt biztosítani tudó klánok irogatásába csavarjunk egy kicsit a katyvaszon.
Echironnak mondtak egy számot staisztikáját és tank állományát figyelembe véve.
Kérdezem én, mi a helyzet ha az én kaliberü játékos veszi a fejébe, h szeretne egy nyeremény tankot? Tank állományom szerintem hozzá vetöleg rendben van, viszont a játéktudás finoman szolva is hagy némi kivetni valót maga utan. Van-e esélye magam fajta játékosnak?
(Kérdésem, ha már itt tartunk nem csak magam miatt teszem fel. Nyilván sokunknak megfordul a fejében akik hasonló adottságokkal birnak.)
Kiváncsian várom a reakciókat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289472 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Ha már igy belefeledkeztünk a nyeremény tankok CW és az ezt biztosítani tudó klánok irogatásába csavarjunk egy kicsit a katyvaszon.
Echironnak mondtak egy számot staisztikáját és tank állományát figyelembe véve.
Kérdezem én, mi a helyzet ha az én kaliberü játékos veszi a fejébe, h szeretne egy nyeremény tankot? Tank állományom szerintem hozzá vetöleg rendben van, viszont a játéktudás finoman szolva is hagy némi kivetni valót maga utan. Van-e esélye magam fajta játékosnak?
(Kérdésem, ha már itt tartunk nem csak magam miatt teszem fel. Nyilván sokunknak megfordul a fejében akik hasonló adottságokkal birnak.)
Kiváncsian várom a reakciókat.


Utánakérdeztem és nem a stat számít hanem a tank állomány. Ha nagyon nem olyan a tankállomány akkor azért kell több mert megkenik az FC-t a klán vezetőt (hogy beengedjék) stb...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289473 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Ha már igy belefeledkeztünk a nyeremény tankok CW és az ezt biztosítani tudó klánok irogatásába csavarjunk egy kicsit a katyvaszon.
Echironnak mondtak egy számot staisztikáját és tank állományát figyelembe véve.
Kérdezem én, mi a helyzet ha az én kaliberü játékos veszi a fejébe, h szeretne egy nyeremény tankot? Tank állományom szerintem hozzá vetöleg rendben van, viszont a játéktudás finoman szolva is hagy némi kivetni valót maga utan. Van-e esélye magam fajta játékosnak?
(Kérdésem, ha már itt tartunk nem csak magam miatt teszem fel. Nyilván sokunknak megfordul a fejében akik hasonló adottságokkal birnak.)
Kiváncsian várom a reakciókat.

Fizetős módszernél lényegtelen a statisztika, mivel valószínűleg nem te viszed csatába az accountot.
Normál módon meg szerintem nincs sok esély tankszerzésre gyenge statisztikával..A legutolsó kampánynál is volt próbálkozás magyar viszonylatban egy event klánnal, hogy bárkit felvesznek, ígértek fűt-fát, de a vége csúfos bukás lett, bárhogy próbálták mentegetni magukat itt a fórumon.
Szóval ha nincs megfelelő recent értéke a játékosnak, felesleges áltatnia magát, mert maximum liciten szerezheti meg a tankot,
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289474 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
Nem bukás lett, csak nem jött össze nekik elismerés is lett lettvolna ha egy random klán elhoz legalább 10 tankolt olyan klánok ellen ahol össze van szokva a csapat.minden tiszteletem azé a kláné amelyik megprobálta,de az nem járható ut ahogy sokan megmondták nekik akkor de nem hitték el

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289475 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
Neked valami kisebbségi fóbiád van ugye??nem volt gyerekszobád,vagy vertek(vernek),esetleg valami más?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289477 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Neked valami kisebbségi fóbiád van ugye??nem volt gyerekszobád,vagy vertek(vernek),esetleg valami más?

Ez nekm szolt?
Ha rendeszeresen olvasod az oldalt magadtol is rájöhetsz, h ez a hozzászólásod a provokáción kivűl másra nem jó.
Csókoltatlak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.