SEGÍTSÉG! #2

10 hónapja 1 hete #307467 Írta: Hunter77_sb
Megválaszolva: Hunter77_sb
Sziasztok, tud valaki tippet adni, mi romolhatott el nálam a játékban? A betöltő kép marad a csata közben, nem látom a tankokat. Tegnapig jól futott minden, reggel még ment a marsi küldetés mód,
Az Aslan mód pack van fent egyedül de az is már jó régóta. 
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 1 hete - 10 hónapja 1 hete #307471 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana
Figyelem: Spoiler!


Üdv! Valami lehet összeakadt a játékban a MOD miatt! Töröld le a MOD-ot, aztán csinálj egy játék ellenőrzés és javítást, így menni fog!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter77_sb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 1 hete #307473 Írta: Hunter77_sb
Megválaszolva: Hunter77_sb
Valószínűleg a mod volt régebbi és azért akadt össze, majd a játék frissítések után 3-4 nap múlva teszem csak fel az új modot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 1 hete #307477 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Sziasztok! Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni hogy: A jelenlegi accom hogy tudom úgy variálni hogy eu 3-4 en tudjak játszani? Ma meghivtak az eu 3 ra és nagyon bejött az emberek hozzáállása a csatákban. Sőt.... Ma sok vesztes csatám volt... Eu 3 on 50% ra vissza tudtam rántani amiket buktam.. + Nincs az a toxikus légkör... Szóval van valami ötletetek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 1 hete #307479 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok! Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni hogy: A jelenlegi accom hogy tudom úgy variálni hogy eu 3-4 en tudjak játszani? Ma meghivtak az eu 3 ra és nagyon bejött az emberek hozzáállása a csatákban. Sőt.... Ma sok vesztes csatám volt... Eu 3 on 50% ra vissza tudtam rántani amiket buktam.. + Nincs az a toxikus légkör... Szóval van valami ötletetek?
 

Oda csak úgy tudsz átkerülni, ha olyan hív meg szakaszba, aki eleve már ott van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 1 hete #307481 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Köszi a választ. Regeltem most az orosz oldalon. Be is enged a játékba de mégis eu 1 re rak be.... Hogy lehet cis re regelni??

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 5 napja #307495 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Köszi a választ. Regeltem most az orosz oldalon. Be is enged a játékba de mégis eu 1 re rak be.... Hogy lehet cis re regelni??
 

Nekem nem egyértelmű, hogy mi történt/mit jelent pontosan az, hogy beregeltél az orosz oldalon.Ugyanis ha az EU3-4-re szeretnél állandóra bejutni, az tudtommal jelenleg közel lehetetlen. A WG az EU3-4-t a RU szerverekről átjelentkezett, döntően ukrán de jópár orosz meg belorusz játékosoknak hozta létre. Az átjelentkezési időszakot a WG lezárta, és új accountot célirányosan ide nem lehet létrehozni (tudtommal). „Állandó kiskapu”-ként az létezik, hogy megveszed egy, EU3-4-re átjelentkezett ukrán/orosz játékos accountját. „Ideiglenes kiskapu” az, hogyha – mint „matyiabagoly” is írta - ismersz egy EU3-4-en accounttal rendelkező játékost és ő szerverváltással áthív.E mellett pár hónapja, talán egy éve a WG létrehozta a WOT-EU orosz nyelvű híroldalát+ügyfélszolgálatát (többek közt a magyarral együtt) – ez az orosz nyelvű oldal így kissé félreérthető, de ha itt jelentkeztél be, akkor igazából semmit nem tettél/semmire nem mentél.=11.0ptAz is lehet, hogy a tényleges RU-szerverre regeltél be. De ehhez a tényleges orosz WOT-hoz a worldoftanks.eu helyett a worldoftanks.ru oldalon keresztül kell/lehet a regisztrációt az új accounthoz elindítani. Bár kételkedem, de lehet, hogy ez történt meg. Mivel az orosz WOT-üzemeltetést a WG átadta a csoportba tartozó Lesta Games-nak, így lehet, hogy worldoftanks.ru-tól tovább lettél irány a Lesta weboldalára (nem tudom, nincs tapasztalatom). Arra is vigyázni kell, nehogy a google vagy a WG a lokációdat ismerve visszairányítson az EU-régióba/ worldoftanks.eu oldalra. Ha végülis ide regeltél be, akkor valamelyik RU-szerverre fog bedobni. Arról, hogy melyik RU-szerverre, arról lövésem nincs. Anno amikor elkezdtem játszani (ennek 7 éve), benéztem és volt akkor 15 RU-szerver (ha jól emlékszem) – úgy ahogy nálunk volt EU1 meg EU2. Az időzónák miatt más szerveren játszottak a moszkvai meg a vlagyivosztoki játékosok, külön RU-szerverük volt a kazahoknak stb. Szóval lehet, hogy valamelyik RU-szerverre regeltél be – viszont ekkor elképzelésem sincs, miért nem ekként működik az account. Talán még annyi lehet, hogy a regisztráció után a Game Centerben külön be kell importálni/hozzá kell adni az accountot és indításkor át kell váltani--- ezt a menüpontot a Game Center bal legfelső sarkában látható menü egyik almenüjeként találod meg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, fabyzol3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 5 napja #307497 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Az EU3-nak luxemburgi, az EU4-nek kazahsztáni címe van (Ezek a RU3 és a RU10 szerverek voltak korábban).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 5 napja #307498 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Köszönöm srácok. Megpróbálok olyan accot venni bagóért. 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 4 hete #307586 Írta: thomas.anderson
Megválaszolva: thomas.anderson
Sziasztok!
Gondoltam írok ide a fórumba hátha valaki tud segíteni.
Laptopon GeforceNOW-t használva megszakadt a játék (World of Warships) és most belépve nulláról kezdődik. Mint aki most kezdett játszani (3 hajó).
Hagyományos módon (Steam-et használva az erős asztali gépről) ugyanez a gond.
Mit érdemes megpróbálni, ezzel a szinkronizációs problémával hova érdemes fordulni? (GeforceNow, Steam vagy Wargaming support?)
Ötleteiteket, segítségeteket előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 4 hete - 8 hónapja 4 hete #307590 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!
Gondoltam írok ide a fórumba hátha valaki tud segíteni.
Laptopon GeforceNOW-t használva megszakadt a játék (World of Warships) és most belépve nulláról kezdődik. Mint aki most kezdett játszani (3 hajó).
Hagyományos módon (Steam-et használva az erős asztali gépről) ugyanez a gond.
Mit érdemes megpróbálni, ezzel a szinkronizációs problémával hova érdemes fordulni? (GeforceNow, Steam vagy Wargaming support?)
Ötleteiteket, segítségeteket előre is köszönöm.

 

Valószínűleg másik szerverre (ázsiai, amerikai) léptél be. Ha eddig nem a Steam-es volt a játék, akkor az is gond lehet, mert akkor nem a WG-s fiókoddal lépsz be, hanem egy másik, Steames fiókkal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: thomas.anderson

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 3 hete #307607 Írta: thomas.anderson
Megválaszolva: thomas.anderson
Szia!
Nagyon köszönöm a választ, ahogy kezdem körbejárni a problémát, nagyon úgy néz ki hogy igazad van. Most NA (North America) szerver látszódik a felületen (EU helyett).
Esetleg arra van javaslat hol lehetne átváltani a játék felületén belül?
(Találtam egy olyan megoldást ami a konfigfájl  \World of Warships\preferences.xml törlésével vagy a <currentRealm>na</currentRealm> ==> <currentRealm>eu</currentRealm> sor átírásával jár, de ettől kicsit tartok. Nehogy véletlen friss állapotot hozzon létre az EU-s szerveren ... és felülírja a játékon belül eddig elért eredményeket.)
A Tankos játékban van DLC új instance létrehozására, de a Hajósban nem találtam ilyet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 3 hete #307608 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Szia!
Nagyon köszönöm a választ, ahogy kezdem körbejárni a problémát, nagyon úgy néz ki hogy igazad van. Most NA (North America) szerver látszódik a felületen (EU helyett).
Esetleg arra van javaslat hol lehetne átváltani a játék felületén belül?
(Találtam egy olyan megoldást ami a konfigfájl  \World of Warships\preferences.xml törlésével vagy a <currentRealm>na</currentRealm> ==> <currentRealm>eu</currentRealm> sor átírásával jár, de ettől kicsit tartok. Nehogy véletlen friss állapotot hozzon létre az EU-s szerveren ... és felülírja a játékon belül eddig elért eredményeket.)
A Tankos játékban van DLC új instance létrehozására, de a Hajósban nem találtam ilyet.
 

Az eredményeid nem veszhetnek el, azok a szerveren vannak. Legrosszabb esetben nem fog indulni a kliens és újra kell telepíteni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 napja #308648 Írta: gergő.kiss
Megválaszolva: gergő.kiss
Sziasztok!

Netről letöltve, vagy steamből letöltve teljesen mindegy. Mindig runtime error irt ki. Csatolok egy képet a problémáról. Youtube összes videóját megcsináltam már, a hiba továbbra is fennáll. Kérem valaki segítse    n.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #308669 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Üdvözlet !Újra telepített Win, és Wot.Folyamatosan ezt az üzenetet kapom .Csak a  meghajtóra telepített könyvtárból, a  wot exe-vel indul a játék és működik  ( de pl. a bolt nem jön be.).A wot. parancsikonokra kattintva  bejön a Wg. Game Centert és onnan nem lehet belépni mert bejön ez a hibaüzenet.Ehhez kellene segítség  Köszi  T. 
 
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.