Ranked

6 éve 3 hete #269689 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Rank 12-vel zártam, silver 6300 körül. Amúgy a boxoban mi lesz? Lehet tudni, vagy meglepetés?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269690 Írta: Robert_07
Megválaszolva: Robert_07
Én meg nem merem ma abbahagyni a Rankedet, 10-ről 13-ra játszi könnyedséggel feldaráltam magam, a héten meg 9-ről 10-re vagy 5-6napig szívtam, jó párszor vissza esve.
Egyébként itt magasabb szinten sokkal élvezetesebbek a meccsek. Mindenki tudja mi a dolga, stb. Úgy hogy ma nincs okom panaszra! :newyear3: :newyear3: :newyear3: :newyear3: :newyear3: :newyear3: :newyear3: :lol: :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsicsuvi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269693 Írta: kicsicsuvi
Megválaszolva: kicsicsuvi
Ma nekem is sokkal jobban ment, az ezen a héten folyamatosan lifteztem rank 11-13 között, ma meg egész simán feljutottam rank 13 és 2 chevronról rank 15-re. A legvége volt kicsit küszködős, kb másfél órán át lifteztem 2 és 5 chevron között, végül obj 140-nel lett meg egy győztes csata 1. hellyel 5 chevronról. Most már mondjuk kicsit bánom, hogy csak az utolsó pár csatára vettem elő, sokkal jobban ment vele a játék, mint az a5-tel vagy is-7-tel - bár szerencsém is volt, egész nyílt pályákat kaptam vele, 2-3k-kat tudtam spotolni is.

Még az elején úgy számoltam, hogy kb 150-250 csata kellhet, végül 191 után lett meg 48%-os winrate-tel, az nem is rossz, egyáltalán nem volt szükséges keményen grindolni, átlag 1,5-2 órát wotozhattam az utóbbi 2 héten, és még így is maradt bő 1 hét a szezon végéig. Az azért váratlan volt, hogy az eleje mennyire könnyen ment, az első napos rank 7 nagy meglepetés volt :D

Remélem, hogy igazatok lesz, és rank 15 elég a gold league-hez. Nekem nagyon brutálisan égeti a kreditet, összesen kb 4 millióba kerülhetett ez a 200 csata, már az ajándékokat is beleszámolva. De szerintem bőven megérte, már csak ha az élményt meg izgalmat nézem is. Végre volt valami, ami feldobta a szóló játékot. :thx2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Robert_07, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269747 Írta: SamanApo
Megválaszolva: SamanApo
Tegnap megint móka volt öt csatából háromban egyetlen ellenfelet sem lőttünk ki. :thx2: :thx: :thx3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269794 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Fun.

(Lakeville nagyon bukó volt. Malinovkát sikerült megnyerni 1 chevronért.
Nem mintha a tegnapi nap nagyon sokkal jobb lett volna.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269823 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni



Fun.

(Lakeville nagyon bukó volt. Malinovkát sikerült megnyerni 1 chevronért.
Nem mintha a tegnapi nap nagyon sokkal jobb lett volna.)


Azt a...Elég dühítő széria lehetett...
Hanyas ranknál jársz?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269826 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Azt a...Elég dühítő széria lehetett...
Hanyas ranknál jársz?


13 a végéig.
Hát, nem bánnám, ha lassan megfordulna a széljárás. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269847 Írta: thompyka
Megválaszolva: thompyka
Azért érdekes ez a ranked mm: tegnap 9/1 win -4 sráf, ma 6/6 win +9 sráffal, így végre megvan a rank 15 többek között ilyen csatával:


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269859 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Rank 13, egy sráf, de már arany liga. Érdekes, hogy ennyi elég hozzá. Mindenesetre megpróbálok feljebb menni, igaz így is túlteljesítettem ahhoz képes amire számítottam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269876 Írta: Totti0
Megválaszolva: Totti0
Én nem tudom hogy jutnak el a sárgák a 12 szintig..ott kínlódok..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269882 Írta: Robert_07
Megválaszolva: Robert_07
Kitartás! Én ma 3-szor estem ki LvL13-ból, a végén visszaharcoltam magam aztán hagytam is a francba az egészet. Folyamat csak pancser csapatokat kaptam. hatul campelő Type5-ökkel stb.

Eddig egyébként 5A-val toltam, de itt kezdem azt érezni, hogy medre kell váltsak mert sokkal pörgősebb az eddigieknél is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269885 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina

Kitartás! Én ma 3-szor estem ki LvL13-ból, a végén visszaharcoltam magam aztán hagytam is a francba az egészet. Folyamat csak pancser csapatokat kaptam. hatul campelő Type5-ökkel stb.

Eddig egyébként 5A-val toltam, de itt kezdem azt érezni, hogy medre kell váltsak mert sokkal pörgősebb az eddigieknél is.


Igen egy olyanhoz volt ma szerencsém, highway-en szépen elkörözött a bázison, hogy ő majd "defend baze" ( így írva ).
Amúgy én Type-al megyek, olyan még nem volt, hogy lemaradjak valahonnan a csatáról. Ma mikor abbahagytam még két csík kellett a 14hez, holnap majd megpróbálom, meg akkor már a 15öt is megnéze, kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269886 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Na visszatértem a bizniszbe :)
Meg is lett végre a rank 10. Maussal. Vissza kellett szereznem a sok stráfot, amit az IS7tel elbuktam, képtelen vagyok vele eltalálni bármit is. Marad egyelőre a Mausnál, az most eléggé adta, voltam vele többször második, illetve egyszer első is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269892 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG



Fun.

(Lakeville nagyon bukó volt. Malinovkát sikerült megnyerni 1 chevronért.
Nem mintha a tegnapi nap nagyon sokkal jobb lett volna.)


Szia straubbazsi!
Ha lehet egy kerdesem a belinkelt excel-tablazatot te csinalod vagy esetleg egy mod tölti a tablazatot automatikusan?Ha egy mod megirnad a linkjet ahonnan lelölthetö.
Elöre is köszi.
De ha mas gyorsabb attòl is szivesen elfogadom;)
Üdv,

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269896 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Szia straubbazsi!
Ha lehet egy kerdesem a belinkelt excel-tablazatot te csinalod vagy esetleg egy mod tölti a tablazatot automatikusan?Ha egy mod megirnad a linkjet ahonnan lelölthetö.
Elöre is köszi.
De ha mas gyorsabb attòl is szivesen elfogadom;)
Üdv,


Külső program.

forum.worldofta...22018/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.