Jelenleg

28
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

8 éve 3 hete #181032 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia
Úgy látszik nem értetted meg. Lánctalp közé céloztam, mondhatnám a tank közepére. Fölé.....utána direkt nem mozdítottam már meg, hogy a Szent-Algoritmus mit csinál? Úgyis vesztésre álltunk.
Swamp... Rhm-el voltam. KV13 át akar bukni a dombon. Durr,,,,,sebzés....lánctalp leszakad. Félig kilógott a tank.. nem volt javítója, mert hamarabb töltöttem be...durr.....ugyanaz, (csövet meg sem mozdítottam, mert minek) durrr....maradt 43 hp-ja.
Az utolsó lövés pedig leesett előtte úgy, hogy a cső mozdulatlan volt végig....tank elpucol.....
Tudom, nem tanulmányoztam a lövés mechanikáját a széljárás függvényében és én voltam a béna.
Hagyjuk már ezeket a f@szságokat, ha lehetne...... :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hete #181067 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo

Igen,egyetértek veled,sok ilyen csatával találkozok én is!Most kezdtem egy új fiókot és tier1-es és tier2-es tankok mennek,2-3 perc és vége a játéknak.T1es két lövéssel megsemmisíti a T2-es tankomat én még be sem céloztam!Én meg T1est még sebezni sem tudok!


User error! :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181075 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Úgy látszik nem értetted meg. Lánctalp közé céloztam, mondhatnám a tank közepére. Fölé.....utána direkt nem mozdítottam már meg, hogy a Szent-Algoritmus mit csinál? Úgyis vesztésre álltunk.
Swamp... Rhm-el voltam. KV13 át akar bukni a dombon. Durr,,,,,sebzés....lánctalp leszakad. Félig kilógott a tank.. nem volt javítója, mert hamarabb töltöttem be...durr.....ugyanaz, (csövet meg sem mozdítottam, mert minek) durrr....maradt 43 hp-ja.
Az utolsó lövés pedig leesett előtte úgy, hogy a cső mozdulatlan volt végig....tank elpucol.....
Tudom, nem tanulmányoztam a lövés mechanikáját a széljárás függvényében és én voltam a béna.
Hagyjuk már ezeket a f@szságokat, ha lehetne...... :whistle:

Mesélni mindenki tud. Replay vagy valami?Na persze az nincs mert rögtön kiderülne hogy nem is a játék a hibás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181087 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Mesélni mindenki tud. Replay vagy valami?Na persze az nincs mert rögtön kiderülne hogy nem is a játék a hibás.



Téged ezért fizetnek?

:beer:


Persze, méghozzá a wg. Különben hogy lehetne ilyen recent statja szerinted? :blink: :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181102 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia


Persze, méghozzá a wg. Különben hogy lehetne ilyen recent statja szerinted? :blink: :silly:


Úgy emlékszem, hogy neked is mondtam, de random csata után másnak is, hogy hiszem, ha látom. Én egy narancs, noob, reed.....vagyok, ami tetszik, lehet választani! Játszunk gyakorlóban 3 csatát, gold nélkül. A replay-t feltöltjük mind a ketten és meglátjuk ki a jobb. Így rendben lesz? Ha ennyire kurva jó mindenki, akinek a win8, meg a winf@xa olyan szuper, akkor én porba leszek alázva, nem? :izmena:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181104 Írta: singes
Megválaszolva: singes


Persze, méghozzá a wg. Különben hogy lehetne ilyen recent statja szerinted? :blink: :silly:


Úgy emlékszem, hogy neked is mondtam, de random csata után másnak is, hogy hiszem, ha látom. Én egy narancs, noob, reed.....vagyok, ami tetszik, lehet választani! Játszunk gyakorlóban 3 csatát, gold nélkül. A replay-t feltöltjük mind a ketten és meglátjuk ki a jobb. Így rendben lesz? Ha ennyire kurva jó mindenki, akinek a win8, meg a winf@xa olyan szuper, akkor én porba leszek alázva, nem? :izmena:


Igen, és én a múltkor is leírtam, hogy ez miért is lenne jó? Idő- és kreditpocsékolás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181110 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo

Figyelem: Spoiler!
Ha ennyire kurva jó mindenki, akinek a win8, meg a winf@xa olyan szuper, akkor én porba leszek alázva, nem? :izmena:


Én bevallom őszintén, hogy nekem nagyon rossz a win8-am. Vagyis nem rossz, csak nem tudom, hogy igazából milyen, mert én még mindig win7-et használok. Azt mondjuk mai napig sem értem, hogy a játéktudásnak mi köze van az operációs rendszerhez?!?! :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, tiger, lucha_nDall, singes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181119 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia

Igen, és én a múltkor is leírtam, hogy ez miért is lenne jó? Idő- és kreditpocsékolás.


Jó, ez is egy szempont. Ezért felajánlok 1000 aranyat az idő és kreditpocsékolás ellentételezéseként. Így már jó? :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181122 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Igen, és én a múltkor is leírtam, hogy ez miért is lenne jó? Idő- és kreditpocsékolás.


Jó, ez is egy szempont. Ezért felajánlok 1000 aranyat az idő és kreditpocsékolás ellentételezéseként. Így már jó? :evil:


Kösz, nem érdekel.
nincs szükségem a lelki békémnek arra, hogy gyakorlóban legyőzzelek. Miért lenne jó? A goldot meg ezért elvből nem fogadnám el, bár nemes felajánlás.

De ha van fölös goldod, és gyakorlózni akarsz, szerintem erre a felajánlásra sokan ugranának, hajrá! :izmena: Esetleg egy versenyt is meghirdethetnél így. :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete - 8 éve 2 hete #181143 Írta: Ötletes
Megválaszolva: Ötletes
Hogy a retek enné meg, azt hittem többen fognak ráugrani a trollkodásomra. Azt hittem lesznek páran, akik majd jól adják alám a lovat, hogy biztos van valami xar, amivel az összes streamer csalhat, de hát nem vagyok elég jó troll :trollol:

matyusfia te meg jó lenne ha befognád a szádat és nem hazudoznál többet. Vagy fogod magad és teszel fel ide egy replayt vagy annyi hiteled sem lesz, mint egy darab falevélnek.

Honnan veszed a bátorságot és fikázol itt másokat úgy, hogy te magad csak fröcsögsz, szidod a játékot, persze semmi bizonyítékot nem vagy hajlandó felmutatni csak ócsárolsz mindenkit, aki replayt kér vagy azt merészeli mondani, hogy 100 méterről ötször mellélőni egy álló tankra az csak és kizárólag a TE hibád, senki másé. Kapjál már magadhoz ember!

[..bizonyos részek moderálva.. - Jacktor]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mcsp, DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181147 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Ha ennyire kurva jó mindenki, akinek a win8, meg a winf@xa olyan szuper, akkor én porba leszek alázva, nem? :izmena:

De. A stíluson és a mondanivalódon is finomíts kicsit, mert előbbi kezd erősödni, utóbbinak viszont semmi értelme, egyszerű, régről ismert konteó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, singes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete - 8 éve 2 hete #181156 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci


Persze, méghozzá a wg. Különben hogy lehetne ilyen recent statja szerinted? :blink: :silly:


Úgy emlékszem, hogy neked is mondtam, de random csata után másnak is, hogy hiszem, ha látom. Én egy narancs, noob, reed.....vagyok, ami tetszik, lehet választani! Játszunk gyakorlóban 3 csatát, gold nélkül. A replay-t feltöltjük mind a ketten és meglátjuk ki a jobb. Így rendben lesz? Ha ennyire kurva jó mindenki, akinek a win8, meg a winf@xa olyan szuper, akkor én porba leszek alázva, nem? :izmena:


Ha a jatek alapjait ismerned akkor tudnad, hogy az ilyen 1 vs 1-nek igy, jelenlegi formajaban nincs ertelme. Akkor lenne ertelme, ha nem lenne +/-25% random es ugyanazzal a harckocsival, ugyanolyan skilles legenyseggel, ugyanolyan ping/fps ertekkel mennetek egymas ellen. Amig ezt a laboratoriumi korulmenyt nem tudod biztositani addig korulbelul szerencsejatek, hogy ki fog nyerni.

Persze en elpicsaznalak igy is, de nem kell az aranyad.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, mcsp, Kopasz, DarkRaven73, singes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181167 Írta: mannfreed1
Megválaszolva: mannfreed1
Sziasztok kérdésem a kép alapján - ilyenkor mi történt ? , az ellen félnek 2 harci eszköz van a térképen jelölve , de élő valójába csak 1 . az 1 élő elhalt a menet végére , És persze vereség lett
mert a másikat nem találtuk
:wine: :idea:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181170 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sziasztok kérdésem a kép alapján - ilyenkor mi történt ? , az ellen félnek 2 harci eszköz van a térképen jelölve , de élő valójába csak 1 . az 1 élő elhalt a menet végére , És persze vereség lett
mert a másikat nem találtuk
:wine: :idea:


Nálam is többször előfordult már, hogy már kilőtt (ellent és társat egyaránt) még élőnek jelzett a minimap...szerintem valami mod-összeakadás vagy bug lehet az oka (Jove-pack-ot használok + 1-2 ezt kiegészítő mod-ot, bár hallottam már, hogy másnál is voltak hibák a Jove-féle csomaggal... :dry: ).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mannfreed1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181172 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

Sziasztok kérdésem a kép alapján - ilyenkor mi történt ? , az ellen félnek 2 harci eszköz van a térképen jelölve , de élő valójába csak 1 . az 1 élő elhalt a menet végére , És persze vereség lett
mert a másikat nem találtuk
:wine: :idea:


Nem szeretnélek megbántani... de... mindenki volt kezdő.
Aki szerencsés kezdő volt, annak egy "öreg" játékos elmagyarázta és szakaszban harcolva megmutatta, mi ez a játék, hogyan kell játszani stb... és néhány kezdőt még a szabályzat elolvasására is sikerült rávenni.

A többség azonban azt hiszi, ez is olyan játék, mint a foci: bumm... belerúgok a labdába és ha baromi jó arc vagyok a csajoknál, akkor gól lesz...

Szóval:
1.
Ha a szabályzatot elolvastad volna a láthatósággal/megjelenítéssel stb. kapcsolatban, akkor tudnád, hogy vannak olyan piros tankok, amik csatában vannak, de mégsem látszanak a kistérképen.
1/B.
Vannak olyan piros tankok, amik csatában vannak és a halványpiros pontocska azt a helyet jelöli a kistérképen, hogy amikor utoljára fel voltak derítve a zöld csapat által, akkor hol voltak (és azóta már akárhová elmehettek onnan).
1/C.
Vannak olyan piros tankok, amik már nincsenek csatában és mégis látszanak halványpirosan a kistérképen.
Ez főleg azokban a műszakilag hibás számítógépeken fordul elő, mint a te géped is.
Ugyanis:
A játékhoz minimum 45 körüli FPS-t ajánl a WG, még minimum grafikán is.
A játék valahogy eldöcög még kb. 25 FPS-en, de már egy csomó megjelenítési, akció stb. hibái lesznek.
Nálad a kép 6 FPS-t mutat... egyáltalán, mozgott a kép neked vagy diavetítésed van?
Ugyanis 2:
A játékhoz "ajánlott" PING: 20 vagy ennél kisebb (nálam 9 általában)
A legtöbb játékos Magyarországon 50-60 körüli PING-el játszik, ez a "még elfogadhat" érték.
120 PING körül már kihagy, megakad a játék stb... 200-999 PING között megszakad a játékmenet rövidebb-hosszabb időre.
Nálad 166 PING-et mutat a kép... azaz, játszhatatlan a játék a te gépeden műszaki szempontból.

A fent leírtak alapján nálad a játék képi megjelenítésével óriási problémák vannak és a műszaki akciók végrehajtása (pl. célzás, több tank felderítése, közelharcok stb.) kínosan hajtódnak végre (ha egyáltalán végrehajtódnak).

A műszaki problémáidat elfeledve, a képen az óriásinál is nagyon taktikai hiba látható.
Ugyanis 3:
Egy csatatérképen, amikor a képen látható helyzet van, nem indulunk el keresni a piros ellenfél tankját (igen, a fenti "élőerő-jelző" alapján pontosan látni, hogy csak 1db.(!) piros tank van életben), hanem elkezdünk foglalni a piros zászlós körben... a piros tank pedig vagy jön "visszalőni" a foglalást vagy nem.
Ha jön, akkor csatázhatunk vele... és abban a nagyon előnyös helyzetben, amiben a képen láthatóan vagytok (ketten vagytok zöldek), a másik zöld tank a piros zászlós körön kívül úgy helyezkedik el, hogy ő álcázva legyen és rálásson a körre és környékére... és ha a visszaérkező piros tank esetleg ki is lövi a foglaló zöld tankot, a "biztosító" tank kilövi a piros tankot.
És az is elképzelhető, hogy nem jön a piros tank... ilyenkor "el kell engedni" a kilövés lehetőségét, ugyanis a győzelem a fontos elsődlegesen ebben a játékban... mert, ha a piros tank utáni hajkurászásban nem figyelsz az időre, akkor döntetlen lesz a csata a vége - ez miért jó eredmény, amikor a foglalással simán győzhettetek volna?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.