Jelenleg 356 vendég és 3 tag online

Jelentkezés

1 hónapja 1 napja #290829 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Echiron beküldte: Mindenkit szívesen látunk!

Holnap reggel 9-kor! (9:00-10:30 ; EU 2-es szerveren)
"Gyakorló kedzőknek / haladóknak"

Na hogy ment az oktatás? Osztálylétszám?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 órája #290848 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Hali, jól sikerült.

6-an végig voltak, de a vége fele tudtunk egy 4v4-et is játszani. Voltak tapasztaltabbak is ("haladók") velük majd szakaszban nézzük át a gyakorlatiasabb részeket.
Szerintem jó volt a hangulat. Sokan utána is rámírtak és megköszönték, volt akivel tudtam is szakaszozni utólag. Jó látni mikor valaki már egyből próbálja alkalmazni a hallottakat! :)

Ellenben jelezném, hogy most hétvégén nem tudok lenni; de szívesen venném ha valaki megtartaná az alkalmat. A héten keressetek bátran a szakasszal kapcsolatban.

Jövő hét után (tehát 28.-án) szándékomban áll tartani még ilyen gyakorlót. SZeretnék előre is megkérni mindenkit, hogy készüljön kérdéssel, illetve TS-Discord valamelyikét helyezze üzembe mert 6-8 játékosnak már nem tudok játékban beszélni és egyben mutogatni is.
Várom azokat is akik már voltak, főleg ha gyakorlati helyzetre/legénység skillezésre vagy flszerelésre vonatkozó kérdéseik lennének!

bandras32 beküldte:

Echiron beküldte: Mindenkit szívesen látunk!

Holnap reggel 9-kor! (9:00-10:30 ; EU 2-es szerveren)
"Gyakorló kedzőknek / haladóknak"

Na hogy ment az oktatás? Osztálylétszám?

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, bandras32, Istiger1

2 hete 4 napja #291041 Írta: Echiron
Sziasztok,

Most szombaton szeretnék tartani ismét egy gyakorlót EU2-es szerveren 10 óra körül. Játékon belül ugyan ezzel a névvel megaláltok. Aki jönne azt kérném, hogy kérdéseit hozza magával; kérésre szituációt elemezhetünk vagy pályákra kérhettek tippet.
A kommunikáció discord (vagy ts-en?) keresztül fog történni így ajánlanám a programok előkészítését. (discord böngészőből is fut, nem igényel különösebben semmit)

Várok minden érdeklődőt! :)

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #291063 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
Sziasztok

A toborzó program keretein belül, keresek olyan játékost aki szívesen részt venne a "kiképzésben".

Részvételi feltételek:
Ha új vagy akkor kevesebb, mint 200 csatával kell rendelkezned.
Ha visszatérő vagy, akkor pedig olyan játékosnak kell lenned, aki az elmúlt 60 napban nem játszott.

Amit ajánlok:

-Tippek trükkök ( ha esetleg még nem olvastál, vagy nincs tudomásod róluk )
- Jó hangulatú szakasz :)
- Jutalmak mint :
Kötvények , festés, emblémák jelvények és egy általad választott tier 7-es prémium tank a következőkből :
*SU122-44
*Dicker Max
*Panther/M10
*Tiger 131
*Sherman VC Firefly
*KV-122
Vagy ha ezek nem kellenének akkor 1,900,000 kredit

Ha felkeltettem érdeklődésedet bátran keress meg itt az oldalon, vagy esetleg wotban=>szkazi2 néven.

Ui:
Elsősorban új tagok jelentkezését várom, de nem utasítom vissza a már haladókat sem sőt,
kitudja lehet még én is tanulok valami újat általad :)

Üdvözlettel:

Lordi999_HUN

2 hete 4 napja #291067 Írta: Echiron
Am lordi ez nem tank akadémia amit írtál... mi itt nem nyerészkedünk a gyakorlókkal viszont te a 8-as tankért mész. Esetleg hírdetsd ezt a megfelelő topikban

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #291069 Írta: Lordi999_Hun
Kedves Echiron

Emailben értekeztem erről jacktorral, és ő linkelte be ezt a topicot, hogy próbálkozzak itt első körben.

Am te melyik topicot preferálnád?

2 hete 3 napja #291073 Írta: Echiron
www.wotinfo.hu/...184467

Lordi999_Hun beküldte: Kedves Echiron

Emailben értekeztem erről jacktorral, és ő linkelte be ezt a topicot, hogy próbálkozzak itt első körben.

Am te melyik topicot preferálnád?

2 hete 3 napja #291074 Írta: Lordi999_Hun
Hát egy próbát valóban megér, de...

Ez nem olyan topic mint, pl a fórumban a toborzó ahol klánok hirdetnek tagfelvételt, hanem egy frissítéssel kapcsolatos hír amihez van hozzászólás.

Emiatt kérdeztem jactort, hogy akkor most létrehozhatok-e ennek egy különálló fórumbeli témát, vagy hol tehetek vele egy próbát ahol úgymond nem zavarok :)

Amit pedig írtál, hogy nyerészkedni próbálok ezt nem vélném igaznak hisz ki is írtam, hogy ha az illető kezdő, akkor abban az esetben segítek neki megtanulni a játék apróbb cseprőbb dolgait.(Ha ő is szeretné) Tanulásának jutalma pedig gyümölcsözni fog, és még úgymond ajándékot is kap.

2 hete 3 napja #291077 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
én szeretnék tanulni

nothing is true everything is permitted

2 hete 3 napja #291079 Írta: Lordi999_Hun
Kedves hunwotan

Ha ezt komolyan gondoltad akkor természetesen játszhatunk együtt a jutalmakért, de a statisztikád alapján inkább én tanulnék tőled :) Ha ezt téged nem zavar és ezen felül részt akarsz venni a buliban, akkor vegyél fel wotban : szkazi2

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.