Jelenleg

28
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 2 hónapja #264255 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Excelsior vagy T-14 5ös prémium tankok mennyire "használhatóak" manapság? Megéri megvenni őket:? ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264257 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF

Hú basszus ez a Patriot megőrjített.
Gondoltam kihasználva az utolsó napokat a karácsonyi bónuszból kicsit farmolok.
Elővettem a Patriotot pihenőjéről, de nemtudom mi történt vele mert árnyakéa valamikori önmagának.

Gyengepontot egyszerűen nem tudok lőni mert olyan szórása van az ágyúnak hogy megy mindenfelé célkörön belül.(t54e1 érzésre pontosabb volt)
A másik idegesítő dolog amit más tanknál nem tapasztalok hogy bentvan az ellen a célkörben teljesen de olyanokat misselek hogy elmegy a lövés az ágyúcső meg a tanktest között.

Közel nem merek menni ha csak nem vagyok top tier mert lövésváltásból jól nem tudok kijönni.
Ha hátrébbról próbálkozom lemaradok a csatáról mert a szupernehezeket leszámítva mindenki gyorsabb nálam.

T29et T32-t szerettem gondoltam ez is jó lesz de egyszerűen nem bírok vele.

Valami tanács hogyan érdemes használni? Mert már a becserélést fontolgatom.
Egy szerencséje van hogy még szar körökkel is elég jól hoz.


Nekem a csupasz verziója van meg.
Ez a tank a tornyozáson kívül semmire nem alkalmas(mint az amcsi heavyk úgy általában). Abban viszont elég jó. Ha jól tornyozol, egyedül a nyomorult arty köphet bele a levesedbe.
Szóval próbáld a hulldownt erőltetni. Keresd mindig a dombos részeket, sose menj be a városi heavy dühöngőkbe, mert hamar szétkapnak, gyenge test, kevés alfa, simán rád ugranak. De pl. Westfield heavys részén nyugodtan mehetsz tornyozni.
Ha mégis van városi heavy dühöngő, akkor menj inkább a medek vonalán, ott jellemzően kevesebb az épület, több a bucka/domb, az átütés is elég a medek páncélzatához, valamint rammoláshoz is jobb lehetőségek vannak.
Szerintem a sebessége megvan a medekkel való lépéstartásra(bár én SP-én "nevelkedtem"-ahhoz képest a Patriot rakéta-),vagy legalábbis követésükre.
A te szereped úgyis csak akkor jön, ha a két med-vonal már összeért, és kialakult az adok-kapok. Na ekkor érkezel te, és bizony hathatós segítséget tudsz nyújtani az ellen medjeinek lenyomásában. Viszont itt is bele köphet a levesedbe az a nyomorult arty, mivel általában nem sok fedezék van a med line-on ellene.

Az ágyú pontatlansága ellen húzd ki mihamarabb a BIA sort, illetve a Pillanatkép és Sima utazás skilleket, valamint én függőleges stabilizátorral, célzásgyorsítóval és töltésgyorsítóval használom.
Ezzel a setuppal én elég pontosnak mondanám, még menet közben is.
Ezek az én tapasztalataim, nekem így vált be a legjobban.
Olvasd át a tankról készült elemzést is(ha már olvastad, akkor újra olvasd el).
wotinfo.hu/inde...lemzes

Remélem tudtam segíteni valamit, ne add fel, mert jó kis tank ez. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hecienda, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264261 Írta: Fboss
Megválaszolva: Fboss
Az Excelsior-t ismerem. Egy ideje nem játszom vele. Annak ellenére, hogy kicsi az ágyú átütése, lehet vele jókat játszani. Én kifejezetten próbálom kerülni a heavy tankokat. Arra megyek amerre általában a light és med tankok közlekednek. A páncél jó ellenük, a tűzgyorsaság pedig bedarálja őket..

Replay: ensk-fboss-excelsior
Replay: prokhorovka-fboss-excelsior

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264264 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
@KUF:
Jó ötlet, kipróbálom. Én is csak most keresem ezzel a tankkal a hogyan merre dolgot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264268 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN

Sziasztok!

Excelsior vagy T-14 5ös prémium tankok mennyire "használhatóak" manapság? Megéri megvenni őket:? ;)

T14-et szeretem, az volt a második prémium tankom, de már nem kapható. Páncél jónak mondható, ágyúja komolyabb ellenfelet csak golddal visz be.
Excelsiort is megvettem anno de mérgembe el is adtam a 0 PEN-es ágyuja miatt.
Ha nem akarsz ezekkel legénységet húzni ne erőltesd.
T5 ből én a MATILDA IV-et választanám és vinnék magammal sok sok prémium lőszert..... :-)
Ha most kellene választanom egy prémium tankot az olcsóbbakból az a Type64 lenne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264298 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek

Sziasztok!

Excelsior vagy T-14 5ös prémium tankok mennyire "használhatóak" manapság? Megéri megvenni őket:? ;)


Szia!
A T14 korábban jó páncélját megette az idő, ma már simán átlövik a nehéz tankok és a td-k is. Ha olyan leosztást kap, hogy kevés a heavy és sok közepes és könnyű tank (tier 5-ben szokott ilyen lenni) na akkor csúnya pusztításra képes még mindig. Vannak jobb vételek, az a fun érzés amit évekkel ezelőtt a páncélja nyújtott már nincs meg, de a kreditszorzója még mindig nagyon jó. Ha van hozzá képzett legénységed akkor jó lehet, anélkül én ma már nem venném meg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264301 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Sziasztok!
Szeretném kikérni a véleményetek, milyen közepes prémium tankot érdemes meg venni??? :thx2:


Fő szabályként én azt mondanám, hogy olyat, amibe jó legénységet tudsz rakni. Én személy szerint nyolcas tankba, ha normál, ha prémium, már nem szeretek "kezdő" legénységet rakni. Ha nulláról akarok legénységet húzni, akkor én maradok egy hatosnál. Szintúgy kézenfekvő, hogy max. hatosnál maradj, ha nem akarsz rá sok pénzt költeni. Ha pár ezer forintból meg akarod úszni, akkor ki kell várni egy 50%-os V-ös, vagy 30%-os VI-os leárazást.

Ha nincs semmi számottevő szempontod, és a pénz sem számít, akkor farmolásra jelenleg talán a két francia nyolcas a legjobb. Ugyanakkor szerintem sem a Lorraine, sem a Revo nem kezdőnek, sokkal inkább tapasztalt és inkább jobb játékosoknak való. Papír medekkel azért nem egyszerű a játék a többségnek, a Lorraine meg könnyen fogszívós lehet, aki még nem játszott táras tankokkal.

Ha első prém tanknak lenne, és elég, vagy nem is telik többre hatosnak, akkor kvázi a hatos mezőnyből én semmiről nem beszélnélek le. A Rudy és a Cromwell B egyik nagy előnye, hogy azokat 100%-os és BiA-val rendelkező legénységgel szokták adni, ami azért nem elhanyagolható, hátránya, hogy ki kell várni, amíg bekerülnek a boltba, és azokra nem szokott számottevő akció lenni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264303 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
C.C.

Nem képződik hamarabb a crew VIII.-ban?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264304 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

C.C.

Nem képződik hamarabb a crew VIII.-ban?


Nézd magasabb alap xp-t kapnak és magasabb nyilván a legénységi xp bónuszuk is, így röviden: de. Ugyanakkor én tartom magam, hogy nyolcas prémiumba már szeretek olyan legénységet rakni, ami legalább a második skill sort húzza. De ez a saját külön bejáratú véleményem, senkire nem akarom rákényszeríteni.

Ugyanakkor általában nem tartom szerencsésnek, amikor valaki első prémium tankra nyolcast vesz, pláne ha még nem jutott az adott ágon el erre a szinre. Ha meg már van egy legénysége, amivel nyolcas szintig végiggrindolt egy ágat, akkor eleve meg van a legénység, amiről beszélünk.

Annak viszont, amikor valaki úgy első blikkre meg vesz egy nyolcas prémet, aztán még csak hasonlóval se játszott korábban, és el kezd benne egy kutyaütő legénységgel "farmolgatni", szerintem az esetek többségében dühöngés és WG szidalmazás a vége.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrch, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264305 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

C.C.

Nem képződik hamarabb a crew VIII.-ban?


Nézd magasabb alap xp-t kapnak és magasabb nyilván a legénységi xp bónuszuk is, így röviden: de. Ugyanakkor én tartom magam, hogy nyolcas prémiumba már szeretek olyan legénységet rakni, ami legalább a második skill sort húzza. De ez a saját külön bejáratú véleményem, senkire nem akarom rákényszeríteni.

Ugyanakkor általában nem tartom szerencsésnek, amikor valaki első prémium tankra nyolcast vesz, pláne ha még nem jutott az adott ágon el erre a szinre. Ha meg már van egy legénysége, amivel nyolcas szintig végiggrindolt egy ágat, akkor eleve meg van a legénység, amiről beszélünk.

Annak viszont, amikor valaki úgy első blikkre meg vesz egy nyolcas prémet, aztán még csak hasonlóval se játszott korábban, és el kezd benne egy kutyaütő legénységgel "farmolgatni", szerintem az esetek többségében dühöngés és WG szidalmazás a vége.


Pont azért érdekelt, hogy miért így csinálod.
Mintha valamikor már beszéltünk volna erről, de nem vagyok benne biztos:)
Köszi:)
;)

(Én általában a 8as prémet használom legénységképzésre, és az megy a rendes tankba, szerintem ez a leghatékonyabb módja. Nem szeretek legalább 1 bia sor meg lámpa+apró nélkül bemenni.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264306 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Én is tier hat-hét képzem fel a legénységeket.

*

Ha nincs semmi számottevő szempontod, és a pénz sem számít, akkor farmolásra jelenleg talán a két francia nyolcas a legjobb. Ugyanakkor szerintem sem a Lorraine, sem a Revo nem kezdőnek, sokkal inkább tapasztalt és inkább jobb játékosoknak való. Papír medekkel azért nem egyszerű a játék a többségnek, a Lorraine meg könnyen fogszívós lehet, aki még nem játszott táras tankokkal.


Az rendben is van, de akkor mit tudnál ajánlani nem annyira tapasztalat játékosoknak? Tételezzük fel, Lorraine a legerősebb nyolcas med, jó creditfarmoló, és az egyik legpopulárisabb tízeshez legénységképző. Azért legyen inkább Primo Victoria vagy mod1, mert ezeknek van páncélja? Egyébként lehet, de akkor a válasz inkább az, hogy ne vegyél medet, vegyél heavyt, nem?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264307 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Bazsi, ezt jó tudni. Ha már sok jó így csinálja biztos van alapja.
De VI-os prémben vagy simában?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264309 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Én is tier hat-hét képzem fel a legénységeket.

*

Ha nincs semmi számottevő szempontod, és a pénz sem számít, akkor farmolásra jelenleg talán a két francia nyolcas a legjobb. Ugyanakkor szerintem sem a Lorraine, sem a Revo nem kezdőnek, sokkal inkább tapasztalt és inkább jobb játékosoknak való. Papír medekkel azért nem egyszerű a játék a többségnek, a Lorraine meg könnyen fogszívós lehet, aki még nem játszott táras tankokkal.


Az rendben is van, de akkor mit tudnál ajánlani nem annyira tapasztalat játékosoknak? Tételezzük fel, Lorraine a legerősebb nyolcas med, jó creditfarmoló, és az egyik legpopulárisabb tízeshez legénységképző. Azért legyen inkább Primo Victoria vagy mod1, mert ezeknek van páncélja? Egyébként lehet, de akkor a válasz inkább az, hogy ne vegyél medet, vegyél heavyt, nem?


Defender>Patriot>Lowe>AMX

En ezeket ajanlanam, ebben a sorrendben. De nem ajanlom, mert ebben a rengeteg 10-es csataban egy kezdo nem fog boldogulni, egy atlagos jatekos meg nehezen. Igy a kredit meg az xp sem fog jonni.

Medek kozul azt mondanam a Lorraine es a Revo az a ketto ami elvan akar tier 10-ben is de akkor is csak ugyes jatekosok kezeben. A type 59 nagy elonye itt jon elo, ugye a tier limit. Egyebkent tok atlagos tank, de a tier limitje az rengeteget jelent hatekonysag szempontjabol.

A Primo Victoriat nem ismerem, egy Centurion klonnak tunik APCR alap loszerrel, szoval nem lehet rossz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264310 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

C.C.

Nem képződik hamarabb a crew VIII.-ban?


Ott képzel gyorsabban legénységet, ahol több xp-t szerzel.

A tier 8 kredit farmra való. Nem ajánlott ott elkezdeni új legénységet húzni a nulláról. Ott már minimum 2-3 skilles ellenfelek vannak 400+ látótávolsággal. Lámpa nélkül halott vagy. Halott tank pedig nem szerez xp-t.
Arról nem is beszélve, hogy kics@$&el a saját csapatoddal is és vereséggel szintén kevesebb xp-t fogsz kapni.

Tier5 ideális legénység képzésre. Egyrészt kisebb a tankok látótávja, tovább élsz lámpa nélkül, kevesebb a pro játékos 6-7 skilles tankokkal, kisebb a handicap és jobban tudod befolyásolni a csatát, azaz ha jó vagy többször nyerhetsz, ami több xp, másrészt bár az alap xp alacsonyabb, de a tier szorzó korrigál!

Ja és aki tier 8-ban húz nullás legényeket, az k@pja be!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, dobilaci, armin_fan, wrch, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264312 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

C.C.

Nem képződik hamarabb a crew VIII.-ban?


Ott képzel gyorsabban legénységet, ahol több xp-t szerzel.

A tier 8 kredit farmra való. Nem ajánlott ott elkezdeni új legénységet húzni a nulláról. Ott már minimum 2-3 skilles ellenfelek vannak 400+ látótávolsággal. Lámpa nélkül halott vagy. Halott tank pedig nem szerez xp-t.
Arról nem is beszélve, hogy kics@$&el a saját csapatoddal is és vereséggel szintén kevesebb xp-t fogsz kapni.

Tier5 ideális legénység képzésre. Egyrészt kisebb a tankok látótávja, tovább élsz lámpa nélkül, kevesebb a pro játékos 6-7 skilles tankokkal, kisebb a handicap és jobban tudod befolyásolni a csatát, azaz ha jó vagy többször nyerhetsz, ami több xp, másrészt bár az alap xp alacsonyabb, de a tier szorzó korrigál!

Ja és aki tier 8-ban húz nullás legényeket, az k@pja be!


Köszönöm szépen a mindenképpen pozitív és kedves stílusban átadott információidat.
Nekem egyenlőre jobb a 8-as prémtank erre a célra, mert nagyjából 2 nap alatt 2 sor megvan.
Ha boostolok akkor hamarabb.
De mivel C.C., és Bazsi sem így csinálja, mindenképpen ki fogom próbálni az ő módszerüket.

;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.