Jelenleg

30
látogatónk van

Francia harckocsik

8 éve 5 hónapja #155161 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96

Lóerő/tonna aránya rosszabb,szóval érezni is fogod. Szerintem jobb lehet a 9-es. QuickyBaby is a 9-est szereti. Ráadásul az nem mindig 10-es meccsbe megy,és így még jobbnak érzed.


amúgy valóban, elég gyakori tier 9 tankkal hogy 3 top tier tank közül te vagy az egyik a többi meg mind tier 7 és 8


Én FCM-el vagyok úgy,hogy nagyon sokszor van 3 9-es tank.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #155164 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Velem az ritkán fordult elő, hogy t9-be játsszak mert két 10-es meddel toltam szakaszban. Direkt készültem a t10-re. Szóval nekem bejön nagyon.


xp szempontjából jó, mert magasabb szintű tankokat lősz, az ágyú amúgy is tier 10 szóval nem okoz gondot

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #155418 Írta: GAgyiXyXy
Megválaszolva: GAgyiXyXy
Csak azt tudom elmondani a 30-ról, hogy remek tank. Bár korrigált egy kissé a rendszer, a remek találati arányt visszább vette, az átütésen is lecsavart egy kicsit, de még mindig jobb mint a szovjet medjeimmel.

Első nap elég volt rágondolnom mit akarok eltalálni és már sebezte is.
Második nap már rá kellett néznem és már sebezte is.
Tegnap már célozni is kellett és nem mindig találta el, de ha eltalálta sem sebezte mindig.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #157257 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs
Ma mentem tesztszerón, kipróbáltam az AMX 30B-t, mivel a kilences már ki van fejlesztve. Megéri megvenni? Nem tűnik rossznak a tízes, de az Action X-nél gyengébbnek tűnik, ami nekem meglesz ahogy kicserélik a 4202-t, és így értelmetlen kihúzni egy gyengébb tankot.
Lehet, hogy a csajok inkább az 50b ágra mennek majd.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #157635 Írta: GAgyiXyXy
Megválaszolva: GAgyiXyXy
Az első 40 csatám élveztem a 30B-vel. Azóta...valami történt...kezd átcsúszni az útálom kategóriába. Még 100 csatát beleteszek, ha nem változik megy a levesbe.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #159202 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
AC 46 kifejlesztve. Mennyire használható? Vagy most álljak meg, mielőtt megveszem, mert a Foch 155-öt inkább szidják, mint dicsérik? :huh:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #159204 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
8-as Foch kellemes, csak dugd el a tomporát és a szarvát. 9-es foch überbrutál, messze jobb a 10-esnél. A 10-es is használható, de nagyon pici dpm-je van és nulla oldalpáncél, valamint pontatlan. Rettentő csapatfüggő. Ám néha-néha rebesgetik, hogy a fejlesztők is elismerték az overnerfet és gondolkodnak, mit is csináljanak vele.
Az ac46-ot rettentően utáltam. Minden beüti.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #160928 Írta: Christofia
Megválaszolva: Christofia
Erről az M4A1-ről lehet tudni valamit, hogy miféle járgány? Nem is hallottam ezidáig az érkezéséről. Ez megint olyan tanknak tűnik számomra, aminek papíron egész korrekt ágyúja van, de használat közben kiderül, hogy egy légpuskával is többre mennél (vagyis francia).
Szerk.:
wiki.wargaming....lorise

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #163581 Írta: keeper75
Megválaszolva: keeper75
9.12 óta bc-25 ágyú nem vettétek észre sokkal szarabb lett???

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #166352 Írta: blslas
Megválaszolva: blslas
Hi !

A T-8-as Amx cdc mennyire használható tank? Érdemes gondolkodni a megvételén?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #166354 Írta: Primetime
Megválaszolva: Primetime

Hi !

A T-8-as Amx cdc mennyire használható tank? Érdemes gondolkodni a megvételén?


Egyértelműen nem. papírtank, 10-esben semmit sem érsz vele, amúgy sem sokat. FCM picit drágább, de legalább tierlimites.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Saruwitz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #166355 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Hi !

A T-8-as Amx cdc mennyire használható tank? Érdemes gondolkodni a megvételén?


Egyértelműen nem. papírtank, 10-esben semmit sem érsz vele, amúgy sem sokat. FCM picit drágább, de legalább tierlimites.

Egyértelműen igen! Nem könnyű vele játszani és nem fogsz vele keresni annyit mint az FCM-el de szerethető tank gyakorlatilag páncél nélkül.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167939 Írta: gyusziboy
Megválaszolva: gyusziboy

Hi !

A T-8-as Amx cdc mennyire használható tank? Érdemes gondolkodni a megvételén?


Egyértelműen nem. papírtank, 10-esben semmit sem érsz vele, amúgy sem sokat. FCM picit drágább, de legalább tierlimites.

Egyértelműen igen! Nem könnyű vele játszani és nem fogsz vele keresni annyit mint az FCM-el de szerethető tank gyakorlatilag páncél nélkül.


Nekem megvan, és nagyon szeretem. Papír az igaz, viszont gyors, gyorsan fordul, gyorsan tölt, gyorsan céloz és pontos is...:) és a kreditet is szépen hozza. 10esben még inkább vigyázni kell rá, de szinte minden 8assal nehéz 10esben érvényesülni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171403 Írta: BPC33
Megválaszolva: BPC33
Sziasztok.

Abban kérném a segítséget, hogy az M4A1-t vagy cdc-t érdemesebb megvenni? Melyiknek mi az előnye a másikhoz képest?

Előre is Köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171412 Írta: uniscum
Megválaszolva: uniscum

Sziasztok.

Abban kérném a segítséget, hogy az M4A1-t vagy cdc-t érdemesebb megvenni? Melyiknek mi az előnye a másikhoz képest?

Előre is Köszi.


Amiben a CDC jobb:
  • mobilabb
  • jobb célzási idő
  • jobb gundep
  • picit jobb camo
  • nagyobb átütésű AP alaplőszer, APCR prémium lőszer
  • nagyobb DPM

Amiben az M4 jobb:
  • TALÁN nem üti át a HE és nem overmatchelik szemből
  • nagyobb alfa
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.