Jelenleg

19
látogatónk van

Kínai harckocsik

10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #6326 Írta: Popika
Megválaszolva: Popika
Az oké, hogy a kis tornya körbe 220 mm viszont a nagyobb toronnyal lejebb megy a töltés idő + muszáj is felrakni rá mivel kell a nagyobb löveghez

sztem a IX-es Heavy óriási hátránya ,hogy a testpáncélját egy 7 es is könnyedén átüti és ezzel egyáltalán nem túlzok és hogy hiába van jó torony páncélzata ha olyan helyre tudna beállni ahol csak a tornya van kint akkor se tud lőni mivel a löveg annyira nem néz lefele hogy az már fáj.. :( :(

+ a nagyobb tornyon rákerül az a 2 nagy csöcs amit ugyancsak jóval könyebb ellőni :/
Nekem egyenlőre ez a véleményem a IX es heavyről igaz a nagy löveg még nincs meg remélem azzal jobb lessz ,de hogy ha kihúztam vele a tier X-est nemhiszem ,hogy vissza fogom sírni :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7201 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Szerintetek IS2 mennyivel jobb vagy rosszabb, mint az IS?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7205 Írta: Inoths
Megválaszolva: Inoths

Szerintetek IS2 mennyivel jobb vagy rosszabb, mint az IS?


Mindenképpen jobb mert Kína az új nemzet és állítólag nagyon OP-k. B)
Én ezt a nemzetet csak az m5a1 stuartig vittem el de a type t-34-hez sosem volt türelmem. Ez az áttlagos közvélemény volt egyikel se játszottam és az adatokt sem ismerem 100%-osan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #7209 Írta: harassin
Megválaszolva: harassin

Szerintetek IS2 mennyivel jobb vagy rosszabb, mint az IS?


Hali!

Az IS -ek körül elég nagy tankok mozognak a match making miatt. Nem tudom hogy ezen mostanában mennyit javítottak de én régen folyamat tier 8 -9 -et kaptam vele. Nekem az IS-2 bejön de (idén legalábbis) nem fogok kínait húzni.
Állítólag pattogósabbak az orosznál. IS -ből is ki lehet hozni ugyanazt csak nem szabad megállni vele az ellenfél előtt, hogy simán becélozhasson (ha nem bírnak a tank közepére lőni elég sűrű a lepattanó a kerekítések miatt).
IS-2 előnye a 300 penes gold ammo. Mostmár, hogy szinte kötelező lenne mindenkinek néhány goldot bekészíteni minden tankba, mivel mondtam nagyobb szintű tankok ellen sorol be... kell is.
Még annyival kiegészíteném, hogy az IS2 kupoláját nehezebb is átlőni tapasztalatom szerint. T29-el közelről 3x telibelőtem, lepattant, kénytelen voltam rámenni a testére.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7366 Írta: Haphaisztosz
Megválaszolva: Haphaisztosz
Sziasztok.
Én nagyon szerettem az IS-2t,csak a kredit miatt adtam el,simán felveszi a versenyt társaival,és nagy játékélmémyt nxújt,nekem most már a a 111 adja ugyan ezt,top csővel vaddisznó lett,addig szenvedős de megéri,így nem ritka a 4-5 ezres sebzés,ami csodálatos örömöt okoz,még 100ezer xp és meglesz a 113,aki siet az vehet egy két napra prémet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7677 Írta: laci9
Megválaszolva: laci9
Valaki tud adni egy linket a kínai teljes tankágról?

Előre köszönöm.:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7678 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Valaki tud adni egy linket a kínai teljes tankágról?

Előre köszönöm.:)



www.wotdb.info/...y=ussr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7679 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Bocs az ruszki.

www.wotdb.info/...=china

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7680 Írta: laci9
Megválaszolva: laci9

Valaki tud adni egy linket a kínai teljes tankágról?

Előre köszönöm.:)



www.wotdb.info/...y=ussr


Kössz, de ez az orosz tankág :D

És a jövőbeli kínai tankágól beszélek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7681 Írta: laci9
Megválaszolva: laci9
A jövőbeli tankágról tud valaki valamit?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7682 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Én úgy tudom a 8.7-ben nem változik a kínai ág. Ami utána jön arról meg szerintem még nemigen tud senki semmit.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7683 Írta: laci9
Megválaszolva: laci9
talán majd 8.8-ban jönnek a kínai TD-k.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7684 Írta: laci9
Megválaszolva: laci9
Annyit tudok kínai TDk-ről, hogy teli lesz amerikai TDk-el.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7727 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave
Sziasztok!

Megkérdezném a társaságot, hogy az 59-16 -al kapcsolatban van-e valaki(k)nek komoly tapasztalata, mert előtte állok, hogy megvegyem, de még sokkalom rá a 900.000 -s árat, mikor 920.000-ért már a Type58-as is elérhető volt. Kicsit túlárazottnak érzem, de lehet, hogy nem nézem ki belőle, vagy nem olvastam jól ki a leírásaiból, hogy mennyire jó (esetleg funny, ha már LT) vele a küzdelem.

Előre is köszönöm szépen a segítségetek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #7918 Írta: daWeee90
Megválaszolva: daWeee90
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni hogy a WZ-131 és a WZ-132-őt milyen arányban rakja be scout illetve top tier sorolásba a Match Making ? A top tier besorolást értem úgy hogy a tank saját tier-e a legmagasabb. Olyanok válaszát várom elsősorban akik tapasztalatból beszélnek és ők is megjárták a harcmezőt ezzel a 2 tankal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.