Jelenleg

29
látogatónk van

Szovjet harckocsik

9 éve 2 hónapja #89941 Írta: ManfredMambo
Megválaszolva: ManfredMambo

Szevasztok!Tapasztalt szovjet TD-sektől kérdezném,mit ajánlanak felszereléseket,első skillt SU-152-re?Valamint a 152mm-es ágyúba melyik lőszert?


Szia!

Célzás gyorsító, töltés gyorsító, álcaháló.
Parancsnoknak 6. érzék, a többinek álcát.
És repeszt. (Ha nem megy be akkor 300-at sebez, ha bemegy -1 tank :evil: )

Nem szerettem igazán a SU-152-őt, de néhány tanács hátha segít (persze ér kijavítani):
Ha lősz ne célozz gyenge pontot, inkább csak a tankot. :lol: Szerencsés ha oldalba, vagy gyenge páncélzatút tudsz eltalálni.
Mivel ez is vak, úgy vedd fel a pozíciódat a csata elején, hogy mindig legyen előtted valaki aki felderít.
Ha lőttél legyen hova elbújni, vissza húzódni az elég hosszas töltési idő vége előttig, mert ha lőttél hidd el, azt mindenki tudja... :lol:
Ne kapkodj vele, ez olyan mint egy felborított arty, ami vízszintesen lő. ;)

Sok sikert hozzá, és ne feledd utána jön az ISU-152, ami a BL10-el egy szörnyeteg! :evil: :)


Tök jó amit leírtál. Én mondjuk azért rendesen megpakoltam arany lőszerrel is. Bár kicsit drága de eszméletlen átütése van T7-ben. A tankok 90%-ánál elég csak hozzáérnie a lőszernek és megy is a 750-850-es sebzés. Puhákra mehet a repesz. Szuper érzés, mikor a T8 heavyk szinte visítva menekülnek előled. Puhákra mehet a HE. Egyszer az AMX m445-ömről lekapott cca 1000 hp-t egy SU152.

Ami még nagyon fontos (ISU-nál is az lesz), hogy úgy forgasd a tankod, hogy lehetőleg az ágyúdat tudják csak lőni. Ott pattint szinte mindent.


Köszi mindenkinek!Eddig azok a tapasztalatok,hogy repeszt keveset használok,de néha jóljön,AP fogy rendesen,135 tier 7be mindenre elég nagyjábol,8tól felfelé meg spamelem a goldot :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #91882 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
A KV-85 alap ágyúja nem képes átütni a Vk-36.01H parancsnoki hídját 20 méterről, szemből???? Ne pasztmek már...... vagy csak egy újabb "te most nem sebzel köcsög" WG trükk... nem először járok így a mai napon. Szóval ha a WG egyik fantasztikus módszere, akkor kúrja meg magát ott ahol van!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ahinoam

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #91884 Írta: ahinoam
Megválaszolva: ahinoam
az már hihetetlen mennyire lenerfelték a kv85-őt, pedig már kihúztam 5 skillesre
még az ágyúsüllyedését is elszarták pedig eddig sem volt valami jó

tegnap IS3-at szemből 100m-ről középső háromszöget goldal sem lőtte be kb 3-szor
azt elfordult mert mással harcolt és oldalról a lánc között már egészen közelről ugyancsak goldal semmi - ja és mindig használok paint jelzést hogy lássam hol találom el a tankokat !!!

kérdem én mi a redves fa...nak van az a 176-tól 250-ig való páncélátütés ha még a 100-as pánclt sem viszi át még goldal sem - a 17 ms töltésidőről már ne is beszéljünk :angry:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 93DavidOFFF

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #91885 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Mindent értek, nem jár a WG-nek a keksz.....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ahinoam

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #91886 Írta: ahinoam
Megválaszolva: ahinoam
de még a sex sem :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 93DavidOFFF

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #91887 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
De az igen, saját magát megkúrhatja annyira, hogy beleőrül, mint mondtam! :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #92476 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Harcostársak!

A nagy küldetés sorozatokba annyit könnyűtankoztam, hogy kifejlesztettem a LTTB-t. Gondoltam mielőtt lecserélem a mt-25 megnézem az adatait, de a wothungary-s álcás tábláztokból hiányzik az Lttb (meg a T54-light is).
Kérdésem a következő: valamihez mérten nem tud valaki álcázási értékeket mondani a fönt említett két tankra. (Érdekes, hogy az új amerikai light-ok meg benne vannak. Pedig emlékeim szerint később jelentek meg, mint az Lttb.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #92478 Írta: 99lufi
Megválaszolva: 99lufi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #92480 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Lufi!

Köszi. Ezek alapján már biztos a csere...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #93357 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Hello
T44-el kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. Idáig heavy tankokkal játszottam, szóval nem igazán van tapasztalatom a mediumokkal. A T43 nagyon bejött, sikerült 2379 WN8 at összehozni vele, ami nekem nagy eredmény.
A T44 jelenleg még alap, de free xp-ből kimaxolom. A legénység (3skill) heavy tankból került bele javitás, BIA, mozgást elősegitő skillekkel.
A kérdésem az lenne, hogy milyen felszereléseket tegyek rá, mire kell vigyazzak vele. A spotolás nem igazán az erösségem, igaz nem is tudom, hogy alkalmas e rá. Az aktiv játékot jobban szeretem.
Nem vagyok egy nagy játékos wot-life.com/eu...asz30/ , szóval minden tanács, észrevétel jól jön .
Előre is köszönöm. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #93359 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Töltés gyorsító, stabilizátor, ventilátor vagy fix távcső. Ezek a sztenderd közepes tank felszerelések, persze attól is függ mi van a depóban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #93379 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

Hello
T44-el kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. Idáig heavy tankokkal játszottam, szóval nem igazán van tapasztalatom a mediumokkal. A T43 nagyon bejött, sikerült 2379 WN8 at összehozni vele, ami nekem nagy eredmény.
A T44 jelenleg még alap, de free xp-ből kimaxolom. A legénység (3skill) heavy tankból került bele javitás, BIA, mozgást elősegitő skillekkel.
A kérdésem az lenne, hogy milyen felszereléseket tegyek rá, mire kell vigyazzak vele. A spotolás nem igazán az erösségem, igaz nem is tudom, hogy alkalmas e rá. Az aktiv játékot jobban szeretem.
Nem vagyok egy nagy játékos wot-life.com/eu...asz30/ , szóval minden tanács, észrevétel jól jön .
Előre is köszönöm. :)


Ha a T-43 ennyire ment, akkor ezt is szeretni fogod! Én töltésgyorsító, vert. stab., optika kombóval megyek, ez vált be (volt venti is, de az optika többet segít, sokkal hamarabb észreveszem ez ellent mint ő engem..)

személyzet (ebben a sorrendben):

BIA,6.érzék,javítás,álca
BIA,javítás,mesterlövész,álca
BIA,javítás,sima utazás, off road
BIA,javtás, bizt. elhelyezés, álca

feszerelés:

nagy elsősegély, nagy javító, automata tűzoltó (az első kettő a fix bónuszok miatt nagyon megéri)

lőszer: 40/10/6 (első mindig APCR, főleg T9,10-ben, utána eldöntöm)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #93384 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Köszönöm a válaszokat.
Lenne még egy kérdésem, mik azok a fix bónuszok. :oops: :oops:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #93390 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Nagy javítókészlet:
Csatánként egyszer megjavít minden, az aktiválás pillanatában sérült modult a járművön valamint (aktiválás nélkül is) +10% javítási sebességet ad az egész csata idejére. Javítás után ezek a modulok természetesen újra megsérülhetnek.

Ezt böngészd végig:

www.wotinfo.hu/...zkozok

:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #93395 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Látom van itt segitőkész ember, melóm meg nincs, ezért feszitem még egy kicsit a húrt.
Nem használta soha nagy javitó készletet, ezért nem igazán értem a működését. Azt értem, hogy egyszerre több modult is meg tud javitani, de mi van akkor, ha csak a lánc sérült és én megjavitom, gondolom ezek uán már nem tudom újra használni. Alapjába véve olyan, mint a kicsi javitó csak egyszer lehet felhasználni, azzal a külömbséggel, hogy a nagy egyszerre több modult is javit.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.