Jelenleg

24
látogatónk van

Szovjet harckocsik

10 éve 11 hónapja #2360 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Kell a lánc (sajnos). De a nagy gun ugyanaz, ami az IS-4-esen is van, és ez úgy vélem, magáért beszél.

A következőképp néz ki nálam a harckocsi:

Minden maxon, IS-7 még olyan 70k XP

Töltés gyorsító
Célzás gyorsító
Szellőzés

Legénység
BiA mindenkinek
6th sense
Offroad driving
2x Camo

Most van húzás alatt a toronyforgatási skill, meg ez meg az, ami úgy jól esett.

Régebben én is sírtam itt eleget, hogy mekkora egy szar tank, és az is, amíg nincs felfejlesztve. A Gun pontatlan, erre figyelni kell. Szeret mellé menni, szóval ELC-kre távolról ne lőjjünk. A cső nem szeret vízszintes alá hajolni, ezért a sík terepet szereti a tank. A fejlesztett torony brutál, nagyon nagyon nehéz belőni. Támadást ne vezessünk vele, hagyjuk meg a nagy böszme tankoknak. Nagyon jól lehet vele sunnyogni, mert lapos, és hátba támadni az ellenfelet. Az átlag sebzése 450-500, a maximális amit eddig elértem (rackeléseken kívül) 605 volt - normál lőszerrel. Robbanóval nem játszottam, goldnak meg durvább a penje (400 körüli), mint sok TD-nek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2385 Írta: necsab
Megválaszolva: necsab
Sziasztok!

Valamelyik IS-en láttam az oldalára rögzítve egy farönköt :) Az mi célt szolgálhatott ott igazából? Vagy nem jól láttam?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2386 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Szép napot! IS3 véleményekre lennék kíváncsi. ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2387 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Szuper tank! :cheer:

+ BL-9 remek löveg, bár néha pontatlan
+ elég gyors és mozgékony
+ elég alacsony
+ jól döntött páncélzat, spaced armor

- a löveget nem nagyon lehet lefele fordítani
- ammorack érzékeny, érdemes a töltőnek a biztonságos elhelyezést kifejleszteni

Én venti, stab, töltésgyorsítóval használom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2388 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Menyit számit a stab nekem célzásgyorsitó vanb fent helyete!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2390 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
A stab 20%-al csökkenti a célzókör "méretét", azaz kisebb körről kezd el szűkülni.
Sztem azért jobb mint a célzás gyorsító, mert ezzel a tankkal támadni kell, tolni az ellent(persze nem ész nélkül) és a sok fedezékből ki be-mozgás-hinta-facetoface harc ott pedig ennek nagyobb hasznát veszed, mert eleve kissebb körből szűkülsz össze. Remélem érthető amit mondani akarok. :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dozer00, RAZERXX

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2391 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar

Sziasztok!

Valamelyik IS-en láttam az oldalára rögzítve egy farönköt :) Az mi célt szolgálhatott ott igazából? Vagy nem jól láttam?


IS-8 jobb oldala

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2392 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Persze értem!!! akkor csere! :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja - 10 éve 11 hónapja #2393 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

Sziasztok!

Valamelyik IS-en láttam az oldalára rögzítve egy farönköt :) Az mi célt szolgálhatott ott igazából? Vagy nem jól láttam?


Az is8 oldalán, de a t54 hátulján is van, meg valamelyik objecten is. Az kérlek szépen arra van, hogy ha a tank elakad a sárban, akkor azt keresztülláncolják a két lánctalpon, így ahogy a tank maga alá húzza a sárt lapátszerűen tolja hátrafelé a rönkel, ami természetesen a tankot meg előre tolja. Mikor kiért hátul leveszik és megint az elejéhez láncolják. Így a tank kitudja magá húzni a sártengerből.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: necsab

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2394 Írta: solbergWRC
Megválaszolva: solbergWRC
Hali. Kérdésem az lenne hogy KV1ből mit érdemes kifejleszteni ?? T150, vagy KV1S???

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2395 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Én először a T-150-et vettem meg, majd utána a KV1S-t is, nekem mindkettő tetszett, alapvetően eltérő játékstílust kíván a két tank és az utána következő tankok is ezt a két stílust képviselik. A T-150 lomhább, de cserébe jobban páncélozott, én pár acélfalat összeszedtem vele, a KV1S gyorsabb, gyengébben páncélozott, viszont ott van a 122mm-es ágyúja, ami Tier VI-ban egyedülálló, sok kisebb gépet egyetlen lövésből ki lehet végezni vele, de ehhez viszonylag közel kell menni az ellenséghez, mert az ágyú eléggé pontatlan, amíg nincs meg a 122-es ágyú, addig eléggé nehézkes a KV1s-el a játék. Rutintalanabb játékosoknak talán a T-150 a jó választás, anno én is azt vettem meg előbb, viszont a KV1S nekem a 122-es ágyúval nagyon jó játékélményt ad. Azt javaslom, hogy mindkettőt fejleszt ki és esetleg próbáld is ki, mivel a KV1-el nem gond a fejlesztés, mert nagyon élvezetes azzal is a játék.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2398 Írta: solbergWRC
Megválaszolva: solbergWRC
Köszi. Én is a T150et fejlsztettem, de még nincs rá keret. Hát nekem a KV1el nem könnyű farmolni mert folyton kilőnek, sose tudok egy épkézláb meccset öszuehozni :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2399 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar

Sziasztok!

Valamelyik IS-en láttam az oldalára rögzítve egy farönköt :) Az mi célt szolgálhatott ott igazából? Vagy nem jól láttam?


Az is8 oldalán, de a t54 hátulján is van, meg valamelyik objecten is. Az kérlek szépen arra van, hogy ha a tank elakad a sárban, akkor azt keresztülláncolják a két lánctalpon, így ahogy a tank maga alá húzza a sárt lapátszerűen tolja hátrafelé a rönkel, ami természetesen a tankot meg előre tolja. Mikor kiért hátul leveszik és megint az elejéhez láncolják. Így a tank kitudja magá húzni a sártengerből.


Ne higgy neki, az valójában a gun :P (ez pedig elég sokmindent megmagyaráz)...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: frankonero11, nightelf86

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2400 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Akkor neked szerintem mindenféleképpen a T-150 lesz a jó választás egyelőre, a KV-1 azért jó farmtank, mert sokszor teszi tier V-be, ahol szerintem a legerősebb gép, persze azért nem legyőzhetetlen, illik vele fedezékben maradni és a többi tier V-ös nehéztank gyenge pontjait lőni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2468 Írta: elbal
Megválaszolva: elbal
Tanácsot szeretnék kérni. KV-1S-el minden 2. csatában kigyújtanak, annak ellenére hogy a CO2-os tankot már megvettem rá, a legénység sajnos még messze van a képességtől. Van ötlet hogyan lehetne kivédeni a kigyújtást?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.