Jelenleg

27
látogatónk van

Tank Destroyer

9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #51459 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Üdvözlet!

Valaki akinek most is van és használja elárulná milyen most az Object 268??? :blink:
Még anno nerf előtt eladtam és gondolkozom rajt,hogy visszaveszem.
Továbbá az Object 263 szól szeretném tudni a véleményeteket/tapasztalataitokat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56442 Írta: Boliviano24
Megválaszolva: Boliviano24
Sziasztok engem az érdekelne, hogy van e valakinek AMX 50 Foch (155) járműve, mivel teszt szerveren rendkívül jó tapasztalataim voltak vele, de a hozzá vezető ág elég hosszadalmasnak tűnik, és aki végig szenvedte az leírhatná, hogy kínkeserves volt e, mint például a Brit AT ág.

Előre is köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56451 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

Sziasztok engem az érdekelne, hogy van e valakinek AMX 50 Foch (155) járműve, mivel teszt szerveren rendkívül jó tapasztalataim voltak vele, de a hozzá vezető ág elég hosszadalmasnak tűnik, és aki végig szenvedte az leírhatná, hogy kínkeserves volt e, mint például a Brit AT ág.

Előre is köszi.


én a fürdőkádnál megálltam.
Az UE 57 ok, de nincs gun dep.
A Somua borzalom-foshalom.
A fürdőkád godlike.
Az ARL-t mindenki szidja mint a bokrot, nagy célzásidő, nagyon kicsi oldalirányú kitéríthetőség, papírcsomagolás tumorral.
AMX-ek lelki világáról majd ír valaki :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56455 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

Sziasztok engem az érdekelne, hogy van e valakinek AMX 50 Foch (155) járműve, mivel teszt szerveren rendkívül jó tapasztalataim voltak vele, de a hozzá vezető ág elég hosszadalmasnak tűnik, és aki végig szenvedte az leírhatná, hogy kínkeserves volt e, mint például a Brit AT ág.

Előre is köszi.


én a fürdőkádnál megálltam.
Az UE 57 ok, de nincs gun dep.
A Somua borzalom-foshalom.
A fürdőkád godlike.
Az ARL-t mindenki szidja mint a bokrot, nagy célzásidő, nagyon kicsi oldalirányú kitéríthetőség, papírcsomagolás tumorral.
AMX-ek lelki világáról majd ír valaki :)


Én azt írnám, hogy a KV-1S-től különbözően ezekhez sok tudás is kell, hogy jól lehessen velük játszani (na meg idióta ellenfelek, akik 20k csata után se ismerik a gyenge pontokat). Ha kevesebb tudással is jól akarsz TD-zni, akkor T18

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56477 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

Sziasztok engem az érdekelne, hogy van e valakinek AMX 50 Foch (155) járműve, mivel teszt szerveren rendkívül jó tapasztalataim voltak vele, de a hozzá vezető ág elég hosszadalmasnak tűnik, és aki végig szenvedte az leírhatná, hogy kínkeserves volt e, mint például a Brit AT ág.

Előre is köszi.


én a fürdőkádnál megálltam.
Az UE 57 ok, de nincs gun dep.
A Somua borzalom-foshalom.
A fürdőkád godlike.
Az ARL-t mindenki szidja mint a bokrot, nagy célzásidő, nagyon kicsi oldalirányú kitéríthetőség, papírcsomagolás tumorral.
AMX-ek lelki világáról majd ír valaki :)


Én azt írnám, hogy a KV-1S-től különbözően ezekhez sok tudás is kell, hogy jól lehessen velük játszani (na meg idióta ellenfelek, akik 20k csata után se ismerik a gyenge pontokat). Ha kevesebb tudással is jól akarsz TD-zni, akkor T18


A nerf óta Foch=Fosh

Addig AMXek és ARL rendben van

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56535 Írta: Boliviano24
Megválaszolva: Boliviano24
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább tovább húzom a Brit AT ágat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56544 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább tovább húzom a Brit AT ágat.


Szerintem első TD ágnak a francia és az angol is vakvágány. A francia TD-k az én szememben amolyan "would-be German" TD-k, azaz valami olyan mottó szerint készültek, hogy "csináljunk valami hasonlót, mint a JgPanther, JgPantherII, csak aztán keféljünk el benne valamit franciás lazasággal".

Az angol TD-kkel meg az a baj, hogy k. lassúak, ha nem jön veled éppen szemben elegendő ellenfél, akkor te sosem érsz velük oda, ahová kéne, az erős frontpáncél pedig relatív, mivel mindegyiken meg lehet találni a gyenge pontot.

Ha TD, és még nem sok tapasztalatod van, akkor 1. orosz 2. német, vagy ha 5-6 szinten meg akarsz állni, akkor T49/Hellcat. Bármelyiket jobban fogod élvezni (és hatékonyabb leszel vele) elsőre, mint akár a franciákkal, akár az angolokkal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #56628 Írta: Boliviano24
Megválaszolva: Boliviano24

Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább tovább húzom a Brit AT ágat.


Szerintem első TD ágnak a francia és az angol is vakvágány. A francia TD-k az én szememben amolyan "would-be German" TD-k, azaz valami olyan mottó szerint készültek, hogy "csináljunk valami hasonlót, mint a JgPanther, JgPantherII, csak aztán keféljünk el benne valamit franciás lazasággal".

Az angol TD-kkel meg az a baj, hogy k. lassúak, ha nem jön veled éppen szemben elegendő ellenfél, akkor te sosem érsz velük oda, ahová kéne, az erős frontpáncél pedig relatív, mivel mindegyiken meg lehet találni a gyenge pontot.

Ha TD, és még nem sok tapasztalatod van, akkor 1. orosz 2. német, vagy ha 5-6 szinten meg akarsz állni, akkor T49/Hellcat. Bármelyiket jobban fogod élvezni (és hatékonyabb leszel vele) elsőre, mint akár a franciákkal, akár az angolokkal.


Valami hasonló érzésem támadt nekem is, mint amit írtál, hogyha jobban belegondolok.
Már 9-es szinten vagyok a német Waffenträger ágon, tehát tudom milyen az igazán ütős TD ág, csak gondoltam valami merőben mást is futtatok mellette.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56694 Írta: Get200
Megválaszolva: Get200
Ha már a cicával úgy vagy, hogy hozza a sikereket, vedd vissza a T49-et :)
Az elején utáltam.. sőt.. úgy tekintettem rá, mint a Hellcat elötti szopatás.. Most meg a cica eladva, T49 örök darab.. Tegnap hozott nekem egy Readly-t és a Top Gun sem ritka..
A Type 64 is ilyen.. egy gyűlölet, amig rá nem érzel :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56816 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Nem tomm.... :lol:

Én ki próbáltam milyenre sikerült a nerf, igazából az FV-TD-n csak annyi változott, hogy átírták a HESH átütését a valós értékre. :P (sose volt 275)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56902 Írta: bela455
Megválaszolva: bela455
Hello Velemenyt szerettnek kerni a T28Proto-rol. Erdemes megvenni most hogy akcioba van? Akinek megvan mi a tapasztalata,mit erdemes ra rakni, mint felszerelest? Gyakran rakja 10-esek koze? Kosz elore is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56905 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Hello Velemenyt szerettnek kerni a T28Proto-rol. Erdemes megvenni most hogy akcioba van? Akinek megvan mi a tapasztalata,mit erdemes ra rakni, mint felszerelest? Gyakran rakja 10-esek koze? Kosz elore is.


Szia! Én épp most húzom. Az elején utáltam. Lassú tetű. Könnyen megszivatják a gyors tankok DE,

Miután meglesz rá a nagy ágyú, és fejlett emberekkel mész, teljesen megváltozik. Az ágyúja félelmetes. Olyan gyorsan lődözi a 400-akat, hogy mire észbe kap egy 9-es már halott is. Nincs az a 8-as heavy, aki ne futna el előle :). Szerencsére olyan páncélzata van, hogy a játékosok 80%-ának fogalma sincs hol lője át. Nagyon jó hull downban. Bár kevés élete van egyedül is képes feltartani több tankot, ha jól beforgatod.

Aránylag keveset dobja 10-esek közé, ISU-t jagdII-t sokkal többször. Azt kell, hogy mondjam ezt a tankot muszáj kipróbálni. Sok türelem kell hozzá, de ha beindul a csata, csak azt veszed észre, hogy már 2000 fölött van a sebzésed.

Mindig szembe állja a tankokkal, leheletnyit beforgatva, mert az oldala papír.

Viszont amíg nincs rá nagy ágyúd... Hát 3-ból 1 meccs lesz csak jó. Utána 5-ből 1 rossz :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56912 Írta: bela455
Megválaszolva: bela455
Szia. Kosz az infot. Megveszem. Kozepso agyut meg kapja szabad tp-bol. Te milyen felszerelest raktal ra? En a toltesgyorsitora, celzasgyorsitora es periszkopra gondoltam. Olvastam a camoja nem valami jo, ezert nem gondoltam alcahalora. Mi a velemenyed?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja #56913 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Célzogyorsito helyett inkább ventit raknák rá! Udv!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #56914 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70

Célzogyorsito helyett inkább ventit raknák rá! Udv!


Te, a protkó nem nyitott? :)
Így is huzat van benne :lol: :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.