Jelenleg

16
látogatónk van

Arty használók topic-ja

8 éve 2 hónapja #174071 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nálam a 9-es franciska nem bírt egyedül felkapaszkodni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174076 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
@Xizor111

Természetesen, a mozgás ártani sosem árt... :)
Az a "nem éri meg" dolog persze meg nem azt jelenti, hogy ezt mindenki így látja... :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174077 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sziasztok.
Legutóbb volt szó a "tipikus" és "megszokott" arty helyekről.Én kiváncsi lennék arra,hogy nektek van-e nem megszokott-csak úgy véletlen talált helyeitek amelyek beváltak.Lehetőleg-ha van-foton mutassátok.
köszönöm előre is.
mellékelek egyet én is,innen egész jól belőhető a város(mindkettő)


Nyiss egy Kharkov térképet, nézd meg az A0-át. Egy bekerített tér, házak veszik körbe.

S hogy lehet bejutni? Kérj meg egy társat, hogy toljon be az egyik omladékon (jellemzően a legtávolabbin). Nagyon jól lehet onnan kifele artyzni, az egész középső teret lehet lőni, brit artyval pedig még több pozíciót.
S kiszedhetetlen vagy :) Nem tőlem tudtad meg és nem kell terjeszteni :)


Egyedül is be lehet mászni oda, még a 9-es brit is befért.


Oké, hogy fel lehet, de mégis meddig tart?
Mert én eddig is tudtam pár trololo videóból ezt, de egyből nem sikerült bemenni, az egész meccset meg nem akartam ott elszórakozni evvel...bár azon a térképen sokat úgyse nagyon veszít az ember, ha mással babrál, amikor artyval épp oda teszi az MM... :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #174090 Írta: pola
Megválaszolva: pola
Sziasztok,

T92 tulajdonosok,
ez az arty erdekelne, eddig nagyon tetszett az osszes amerikai arty, mostanra gyult ossze a creditem.
szeretnem megtudni, hogy megeri beleinvesztalni, vagy inkabb koltsem mas kategoriakra (med, light, stb)

valaszokat elore is koszonom!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174124 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Sziasztok,

T92 tulajdonosok,
ez az arty erdekelne, eddig nagyon tetszett az osszes amerikai arty, mostanra gyult ossze a creditem.
szeretnem megtudni, hogy megeri beleinvesztalni, vagy inkabb koltsem mas kategoriakra (med, light, stb)

valaszokat elore is koszonom!

(Bár nekem nincs meg de ki van fejlesztve és meg is fogom venni mert eltökéltem magam hogy minden amcsi10-es kell a garázsomba)
Alapvetően jó volt anno ez az arty de a nagy nerfeléseknek köszönhetően mára az egyik legrosszabb artyként tartják számon. Lassan tölt, pontatlan, nehézkes a mozgása viszont ha talál irdatlan nagyot üt és a splashje is nagyon jó ill. az ap löszerének is nagyon nagy az átütése.
Nem igen szokták ajánlani mivel ma már a nerfeknek köszönhetően nem igazán viszik cw-re vagy ha viszik is csak nagyon kevés pályára.
Melette szoljon hogy én azért randomban nem egy T92-t látok 2 ill. 3 csillagal a csövén. szóval elgondolkodtató hogy ténylegesen mennyire rossz is ez az arty.......

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #174131 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

Sziasztok,

T92 tulajdonosok,
ez az arty erdekelne, eddig nagyon tetszett az osszes amerikai arty, mostanra gyult ossze a creditem.
szeretnem megtudni, hogy megeri beleinvesztalni, vagy inkabb koltsem mas kategoriakra (med, light, stb)

valaszokat elore is koszonom!


Hát, nem tudom... nekem csak 1 csillag van rajta, de kb. 3 éve megvan (még a kiválóság jelek előtt szereztem 8-as top artyként. Kőkeményen kiherélték, lassú, pontatlan, lassan céloz, 44s a töltése. Viszont ha talál, akkor garázs. A splash igen jó, általában 10/6-7 lövés sebez a splashnek köszönhetően. Azt tudni kell róla, hogy a javítás kb. 30k-ról indul, és minden egyes lőszer 2,5k... a prém ammo ára most hirtelen nem ugrik be. Szerintem nem éri meg vele játszani, legalábbis én az utóbbi időben nem sok jó csatát mentem vele. Nekem nem volt meg az M53/55, de azt mondják a hozzáértők, hogy az fényévekkel jobb, állítólag CW-re is inkább azt viszik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174139 Írta: singes
Megválaszolva: singes
Kérdésem volna az artykról.

A bishop mennyire hasonlít a birch gun-ra? Anno játszottam vele, és noha tornyos, vmi ritka rossz emlékeim vannak róla. Célom az fv204 lenne a küldik miatt (lőj meg x járművet, lőj ki y járművet, stb). Még 5k xp kellene rá, de azt freeből átruganám. De ha szerintetek ugyanolyan, akkor hagyom a fenébe.

Másik: m53 mennyivel jobb az elődjénél, az m40/43-nál?

Tegnap kínomban beültem egy körre, erre az rng szeretett, mert egy lövéssel kiszedtem egy 50100-t és egy t34-t, és (mivel véletlenül ez a küldi volt aktív), már csak pár küldi hiányzik az 55a-hoz (artyból asszem még 4-5 küldi van vissza).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174141 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi
Figyelem: Spoiler!


akkor a hatos amcsi arty a barátod. töltés és célzásgyorsító, meg álcaháló. fogyócuccoknak javítások, illetve kóla. ebből még a 8as is jó úgy hallottam, de kezdésnek elég darálni a hatossal.

én a német ággal előrébb tartok, sokkal kisebb látószöge (vagy mi a tökömnek mondják azt a tartományt amin belül tudsz lőni lánctalp forgatás nélkül), nagyobb és lomhább, ellenben a 8asnak majdnem 10 méter a splash dmge (goldcsi lőszernek).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174142 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00
Üdv!

Létezik, hogy 2-3 méternyi splash damage távolság többlet sokat lendít a dolgokon?

Arty-kon ritkán lőttem eddig golddal, viszont az utolsó körömben 3-4 gold HE-t lőttem a VII-es franciámmal. Mint egy álom. Felébredek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #174145 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Kérdésem volna az artykról.

A bishop mennyire hasonlít a birch gun-ra? Anno játszottam vele, és noha tornyos, vmi ritka rossz emlékeim vannak róla. Célom az fv204 lenne a küldik miatt (lőj meg x járművet, lőj ki y járművet, stb). Még 5k xp kellene rá, de azt freeből átruganám. De ha szerintetek ugyanolyan, akkor hagyom a fenébe.

Másik: m53 mennyivel jobb az elődjénél, az m40/43-nál?

Tegnap kínomban beültem egy körre, erre az rng szeretett, mert egy lövéssel kiszedtem egy 50100-t és egy t34-t, és (mivel véletlenül ez a küldi volt aktív), már csak pár küldi hiányzik az 55a-hoz (artyból asszem még 4-5 küldi van vissza).


Nos a Bishop az egy kicsi Obj.261 5-ös szinten ha a tüzelési időt és a csőkitéríthetőséget nézzük egyébként én kimondottam komáltam azt a kis artyt de azért az FV304 jobb a sebessége és a csőkitéríthetősége miatt.
M53/M55 jobb mint az M40/43 mivel ugyan az a nagy gun viszont pontosabb gyorsabban tölt nagyobb a csőkitéríthetőség hála a forgótoronynak és nagyobb a beesési szög is
ill. a sebessége félelmetes leszoktam hagyni vele a medeket XD annyira gyors XD méltán hívják a játék legjobb artyjának de a küldiket az M40/43-al is simán meg lehet csinálni. Ami miatt szopo az 53/55 az a plusz 1 legénységi tag és a nagy csö nincs meg alapbol a 40/43-ról ezért 60k xp-t ki kell huzni mert az alap ágyu raja az M12 gunja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: singes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174146 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi
Figyelem: Spoiler!


német 8as artyt full golddal tolom, pont a splash miatt. vicces mikor 2-3 tankot sebzek egyszerre:D

itt egy vidi, amikor két artyt szedek ki egyszerre: wotreplays.com/...iger_p

utolsó lövés. bár szerintem az egész kör szekszi volt
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kharon00

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174147 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Üdv!

Létezik, hogy 2-3 méternyi splash damage távolság többlet sokat lendít a dolgokon?

Arty-kon ritkán lőttem eddig golddal, viszont az utolsó körömben 3-4 gold HE-t lőttem a VII-es franciámmal. Mint egy álom. Felébredek?



Ha az RNG úgy akarja ................ XD
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kharon00

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174153 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Kérdésem volna az artykról.

A bishop mennyire hasonlít a birch gun-ra? Anno játszottam vele, és noha tornyos, vmi ritka rossz emlékeim vannak róla. Célom az fv204 lenne a küldik miatt (lőj meg x járművet, lőj ki y járművet, stb). Még 5k xp kellene rá, de azt freeből átruganám. De ha szerintetek ugyanolyan, akkor hagyom a fenébe.

Másik: m53 mennyivel jobb az elődjénél, az m40/43-nál?

Tegnap kínomban beültem egy körre, erre az rng szeretett, mert egy lövéssel kiszedtem egy 50100-t és egy t34-t, és (mivel véletlenül ez a küldi volt aktív), már csak pár küldi hiányzik az 55a-hoz (artyból asszem még 4-5 küldi van vissza).


Nos a Bishop az egy kicsi Obj.261 5-ös szinten ha a tüzelési időt és a csőkitéríthetőséget nézzük egyébként én kimondottam komáltam azt a kis artyt de azért az FV304 jobb a sebessége és a csőkitéríthetősége miatt.
M53/M55 jobb mint az M40/43 mivel ugyan az a nagy gun viszont pontosabb gyorsabban tölt nagyobb a csőkitéríthetőség hála a forgótoronynak és nagyobb a beesési szög is
ill. a sebessége félelmetes leszoktam hagyni vele a medeket XD annyira gyors XD méltán hívják a játék legjobb artyjának de a küldiket az M40/43-al is simán meg lehet csinálni. Ami miatt szopo az 53/55 az a plusz 1 legénységi tag és a nagy csö nincs meg alapbol a 40/43-ról ezért 60k xp-t ki kell huzni mert az alap ágyu raja az M12 gunja.


A bishopnak is ugyanolyan meredek a beesési szöge, mint az fv-nek?
Az m53-nak mekkora a beesési szöge? Mint a cgc-nek, vagy annyira azért nem meredek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #174154 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00
Az M53 beesési szög engem is érdekelne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #174161 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Kérdésem volna az artykról.

A bishop mennyire hasonlít a birch gun-ra? Anno játszottam vele, és noha tornyos, vmi ritka rossz emlékeim vannak róla. Célom az fv204 lenne a küldik miatt (lőj meg x járművet, lőj ki y járművet, stb). Még 5k xp kellene rá, de azt freeből átruganám. De ha szerintetek ugyanolyan, akkor hagyom a fenébe.

Másik: m53 mennyivel jobb az elődjénél, az m40/43-nál?

Tegnap kínomban beültem egy körre, erre az rng szeretett, mert egy lövéssel kiszedtem egy 50100-t és egy t34-t, és (mivel véletlenül ez a küldi volt aktív), már csak pár küldi hiányzik az 55a-hoz (artyból asszem még 4-5 küldi van vissza).


Nos a Bishop az egy kicsi Obj.261 5-ös szinten ha a tüzelési időt és a csőkitéríthetőséget nézzük egyébként én kimondottam komáltam azt a kis artyt de azért az FV304 jobb a sebessége és a csőkitéríthetősége miatt.
M53/M55 jobb mint az M40/43 mivel ugyan az a nagy gun viszont pontosabb gyorsabban tölt nagyobb a csőkitéríthetőség hála a forgótoronynak és nagyobb a beesési szög is
ill. a sebessége félelmetes leszoktam hagyni vele a medeket XD annyira gyors XD méltán hívják a játék legjobb artyjának de a küldiket az M40/43-al is simán meg lehet csinálni. Ami miatt szopo az 53/55 az a plusz 1 legénységi tag és a nagy csö nincs meg alapbol a 40/43-ról ezért 60k xp-t ki kell huzni mert az alap ágyu raja az M12 gunja.


A bishopnak is ugyanolyan meredek a beesési szöge, mint az fv-nek?
Az m53-nak mekkora a beesési szöge? Mint a cgc-nek, vagy annyira azért nem meredek?


Mivel nem igazán tudok angolul ezért nem igen tudok rákeresni neked de tapasztalataim szerint kicsivel kisebb a beesési szöge mivel a csövét nem tudja annyira magas végállásba emelni de böven jó igy is(ugyan azt a gunt használja mind2) viszont a bishopnak nagyobb a percenként leadott sebzése szám szerint 2093dmg/min míg az fv-nek 2000 dmg/min viszont a mozgéknysága messze sokkal rosszabb mivel a valentin alvázára épül és ezért igen lassucska az fv-hez képest.
Az 53/55-nek nincs akkora beesési szöge mint a cgc-nek viszont tapasztalataim azt mutatják hogy berakható a második helyre utána, és lényegesen gyorsabban is tölt mobilisabb sokkalta és pontosabb is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: singes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.