Jelenleg

29
látogatónk van

Arty használók topic-ja

8 éve 2 hónapja #171990 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Ebben a topic részben arty-ról jót, vagy semmit!
Köszönöm!

Nem értem mire jó ez a szeparálás hogy most ide csak jó dolog kerülhet artyról.Akkor ennyi erővel lehetne ilyen topic heavyről,medről,orosz tankokról,japán tankokról stb.Minden wotos járműnek akad utálója,ugyanúgy leírja a véleményét az aktuális topicba mi a baja vele,miért sz*r az adott tank,miért nem való játékba stb.Ott is ugyanúgy elkallódik a hasznos infó,mégse készítünk újabb és újabb topicot hogy csak a jó legyen meg az adott tankról.A fórum amúgy is a véleménycseréről,különböző szemléletekről szól,ha mindenki csak helyeselne mindenhol nem lenne több hozzászólás.Szerintem semmi rossz nincs abban ha leírjuk ide miért utáljuk az artykat,legalább a használók is tisztában lesznek vele mi az alapvető gond velük,tanulhatnak is belőle,idővel talán el is fogadják hogy főképp a szerencsére épül az egész játék vele,mintsem tudásra.
Még annyit hogy sokszor írjátok ott a másik topic oda lehet írni,de ha egyszer ide ír valaki valami bődületes marhaságot,hiába írom a másik topicba a választ olvasni úgy se fogja az akit érint,mert "átmenekültek" ebbe a topicba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyadi_Loveszdandar, uniscum

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171997 Írta: uniscum
Megválaszolva: uniscum

Ebben a topic részben arty-ról jót, vagy semmit!
Köszönöm!

Nem értem mire jó ez a szeparálás hogy most ide csak jó dolog kerülhet artyról.Akkor ennyi erővel lehetne ilyen topic heavyről,medről,orosz tankokról,japán tankokról stb.Minden wotos járműnek akad utálója,ugyanúgy leírja a véleményét az aktuális topicba mi a baja vele,miért sz*r az adott tank,miért nem való játékba stb.Ott is ugyanúgy elkallódik a hasznos infó,mégse készítünk újabb és újabb topicot hogy csak a jó legyen meg az adott tankról.A fórum amúgy is a véleménycseréről,különböző szemléletekről szól,ha mindenki csak helyeselne mindenhol nem lenne több hozzászólás.Szerintem semmi rossz nincs abban ha leírjuk ide miért utáljuk az artykat,legalább a használók is tisztában lesznek vele mi az alapvető gond velük,tanulhatnak is belőle,idővel talán el is fogadják hogy főképp a szerencsére épül az egész játék vele,mintsem tudásra.
Még annyit hogy sokszor írjátok ott a másik topic oda lehet írni,de ha egyszer ide ír valaki valami bődületes marhaságot,hiába írom a másik topicba a választ olvasni úgy se fogja az akit érint,mert "átmenekültek" ebbe a topicba.


Hagyjuk... az artynak kell, hogy legyen felszopó topicja, különben még valaki azt hinné, hogy rosszat tesz a játéknak, nem kell hozzá skill és csak egy bizonyos réteg számára van implementálva... OH WAIT :trollol:

//kösziamodotmegint

ps: @Sveryxx: sok "sikert" és "jó" "szórakozást" :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171999 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Figyelem: Spoiler!


ja, hogy ott már nincs kivel vitatkozni.... :evil:
A hasonlatod falsch, egyik tanktípus és nemzet sem oszt meg annyira embereket, mint ez. Szerintem itt már annyiszor ment a vita ezen, hogy mindenki tudja mi a gond velük, aki nem, annak meg úgyis hiába magyarázod. ;) Ennek ellenére még mindig elérhető a játékban, abban a formában, ahogy nem szeretjük (thx wg :sick: ), és ezek az akkorisleíromasokcancernekhogyutálomazartykat spam csak felesleges moderálni valót hoz, viszont érdemi előrelépést aligha. :whistle: Szerintem is bölcsebb dolog lenne a másik topikban rage-elni, aztán időnként esetleg ide egy linket dobni hozzá... :izmena: :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitlord23, INFARKTUS, Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172001 Írta: uniscum
Megválaszolva: uniscum

Figyelem: Spoiler!


ja, hogy ott már nincs kivel vitatkozni.... :evil:
A hasonlatod falsch, egyik tanktípus és nemzet sem oszt meg annyira embereket, mint ez. Szerintem itt már annyiszor ment a vita ezen, hogy mindenki tudja mi a gond velük, aki nem, annak meg úgyis hiába magyarázod. ;) Ennek ellenére még mindig elérhető a játékban, abban a formában, ahogy nem szeretjük (thx wg :sick: ), és ezek az akkorisleíromasokcancernekhogyutálomazartykat spam csak felesleges moderálni valót hoz, viszont érdemi előrelépést aligha. :whistle: Szerintem is bölcsebb dolog lenne a másik topikban rage-elni, aztán időnként esetleg ide egy linket dobni hozzá... :izmena: :trollol:


Dühöngőbe linkeltem egyet, nézd meg ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172003 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Köszönöm Dodge meg lesz ne aggódjál én legalább nem csak a számítógép elött élek :) És nem ugatok mindíg mindenkivel hogy ez szar az szar 6000x át lett rágva és azért mert valaki artyt mer használni nehogy már ti döntsétek el hogy szar ember-e vagy sem. semmi jogotok hozzá plusz bent van a játékban majd ha nem lesz és mégis láttok egyet majd lehet offolni meg buzerálni a másikat :D
Mindíg elkezditek ugyan azt a lemezt . Fuj arty igy ugy amugy aztán az artysok mondják hogy fút ti igy ugy amugy aztán meg a végén az van hogy le lesz moderálva az egész a picsába. sok értelme van mondhatom. Direkt gerjesztitek a feszkót........
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitlord23

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172004 Írta: pitlord23
Megválaszolva: pitlord23

Ebben a topic részben arty-ról jót, vagy semmit!
Köszönöm!

Nem értem mire jó ez a szeparálás hogy most ide csak jó dolog kerülhet artyról.Akkor ennyi erővel lehetne ilyen topic heavyről,medről,orosz tankokról,japán tankokról stb.Minden wotos járműnek akad utálója,ugyanúgy leírja a véleményét az aktuális topicba mi a baja vele,miért sz*r az adott tank,miért nem való játékba stb.Ott is ugyanúgy elkallódik a hasznos infó,mégse készítünk újabb és újabb topicot hogy csak a jó legyen meg az adott tankról.A fórum amúgy is a véleménycseréről,különböző szemléletekről szól,ha mindenki csak helyeselne mindenhol nem lenne több hozzászólás.Szerintem semmi rossz nincs abban ha leírjuk ide miért utáljuk az artykat,legalább a használók is tisztában lesznek vele mi az alapvető gond velük,tanulhatnak is belőle,idővel talán el is fogadják hogy főképp a szerencsére épül az egész játék vele,mintsem tudásra.
Még annyit hogy sokszor írjátok ott a másik topic oda lehet írni,de ha egyszer ide ír valaki valami bődületes marhaságot,hiába írom a másik topicba a választ olvasni úgy se fogja az akit érint,mert "átmenekültek" ebbe a topicba.


Egy konkrét artiról szerintem nyugodtan írhatsz ide rosszat, pl: az obj 212A egy pontatlan nagy rakás szar, de ha az artitól, mint "class"-ról írsz arra ott a másik topic. uniscum pedig csak kötekedni meg trollkodni jár ide, erre szerinted tényleg szükség van, mint pl. amit ma művelt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172005 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Rita linkjére gondolsz? Néztem (meg belenéztem Jingles videójába is). Én tudom/érzékelem, hogy gond van velük, leginkább akkor gurul el a gyógyszerem, amikor próbálok 1-1 missiont megcsinálni (mert be kell valljam, a lightokkal szar vagyok, ráadásul a 3 artys küldi kellene, ahová rendszerint nem, vagy egyet kapok... egyszóval talán több esélyem van spg-vel T55-öt szerezni)... szóval bemegyek artyval, össze vissza lövöldözök, még splash se nagyon van, a következő csatába meg bemegyek E5-tel 4 arta... most mondjam, hogy 1(!!!) lövést kaptam ellenséges tanktól, úgy hullottam el 2 perc alatt (pedig nálam nemigen játszik az xvm focus)... azok nem hibáznak. Tisztában vagyok a helyzettel, csak feleslegesnek gondolom újrakezdeni a szájkaratét. Még a végén elfogy miattatok a tárhely!!! :evil: :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172009 Írta: uniscum
Megválaszolva: uniscum

Rita linkjére gondolsz? Néztem (meg belenéztem Jingles videójába is). Én tudom/érzékelem, hogy gond van velük, leginkább akkor gurul el a gyógyszerem, amikor próbálok 1-1 missiont megcsinálni (mert be kell valljam, a lightokkal szar vagyok, ráadásul a 3 artys küldi kellene, ahová rendszerint nem, vagy egyet kapok... egyszóval talán több esélyem van spg-vel T55-öt szerezni)... szóval bemegyek artyval, össze vissza lövöldözök, még splash se nagyon van, a következő csatába meg bemegyek E5-tel 4 arta... most mondjam, hogy 1(!!!) lövést kaptam ellenséges tanktól, úgy hullottam el 2 perc alatt (pedig nálam nemigen játszik az xvm focus)... azok nem hibáznak. Tisztában vagyok a helyzettel, csak feleslegesnek gondolom újrakezdeni a szájkaratét. Még a végén elfogy miattatok a tárhely!!! :evil: :silly:


Én poénból írtam az egészet ide, tudom, hogy ezeket nem győzi meg az ész érv, szóval hagyom rájuk. Egészségükre, én inkább hagyatkozom a saját tudásomra, mint egy virtuális dobókockáéra :D Az már más tészta, hogy ilyen könnyen besértődnek egy kis vicc miatt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #172011 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Rita linkjére gondolsz? Néztem (meg belenéztem Jingles videójába is). Én tudom/érzékelem, hogy gond van velük, leginkább akkor gurul el a gyógyszerem, amikor próbálok 1-1 missiont megcsinálni (mert be kell valljam, a lightokkal szar vagyok, ráadásul a 3 artys küldi kellene, ahová rendszerint nem, vagy egyet kapok... egyszóval talán több esélyem van spg-vel T55-öt szerezni)... szóval bemegyek artyval, össze vissza lövöldözök, még splash se nagyon van, a következő csatába meg bemegyek E5-tel 4 arta... most mondjam, hogy 1(!!!) lövést kaptam ellenséges tanktól, úgy hullottam el 2 perc alatt (pedig nálam nemigen játszik az xvm focus)... azok nem hibáznak. Tisztában vagyok a helyzettel, csak feleslegesnek gondolom újrakezdeni a szájkaratét. Még a végén elfogy miattatok a tárhely!!! :evil: :silly:


Én poénból írtam az egészet ide, tudom, hogy ezeket nem győzi meg az ész érv, szóval hagyom rájuk. Egészségükre, én inkább hagyatkozom a saját tudásomra, mint egy virtuális dobókockáéra :D Az már más tészta, hogy ilyen könnyen besértődnek egy kis vicc miatt.


Az a baj hogy azért sértödünk meg könyen mert már 100000x lehordtatok mindenkit a sárga földig hgoy hülye artys ennyi semmi más És már az elején meg akarjuk akadájozni a trollkodást és beszólásokat.
Nem nem a te k*rvaany*dat én nem mondtam ilyet nem is kételkedem a tudásodban és abban hogy jó játékos vagy nem is vontam sose kérdöre hogy az vagy -e nem is ugattam sosem veled.....

Szerk.:
És kérlek ne kezelj tárgy ként minket "ezeket" a helye smegfogalmazás "őket"
Csak egy példa: Azért mert szeretek artyzni hidd el sokalta többet játszok más tankosztályokkal :) megnézheted nyugodtan milyen tankjaim is vannak 10-es szinten

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #172013 Írta: uniscum
Megválaszolva: uniscum

Rita linkjére gondolsz? Néztem (meg belenéztem Jingles videójába is). Én tudom/érzékelem, hogy gond van velük, leginkább akkor gurul el a gyógyszerem, amikor próbálok 1-1 missiont megcsinálni (mert be kell valljam, a lightokkal szar vagyok, ráadásul a 3 artys küldi kellene, ahová rendszerint nem, vagy egyet kapok... egyszóval talán több esélyem van spg-vel T55-öt szerezni)... szóval bemegyek artyval, össze vissza lövöldözök, még splash se nagyon van, a következő csatába meg bemegyek E5-tel 4 arta... most mondjam, hogy 1(!!!) lövést kaptam ellenséges tanktól, úgy hullottam el 2 perc alatt (pedig nálam nemigen játszik az xvm focus)... azok nem hibáznak. Tisztában vagyok a helyzettel, csak feleslegesnek gondolom újrakezdeni a szájkaratét. Még a végén elfogy miattatok a tárhely!!! :evil: :silly:


Én poénból írtam az egészet ide, tudom, hogy ezeket nem győzi meg az ész érv, szóval hagyom rájuk. Egészségükre, én inkább hagyatkozom a saját tudásomra, mint egy virtuális dobókockáéra :D Az már más tészta, hogy ilyen könnyen besértődnek egy kis vicc miatt.


Az a baj hogy azért sértödünk meg könyen mert már 100000x lehordtatok mindenkit a sárga földig hgoy hülye artys ennyi semmi más És már az elején meg akarjuk akadájozni a trollkodást és beszólásokat.
Nem nem a tekurvaanyádat én nem mondtam ilyet nem is kételkedem a tudásodban és abban hogy jó játékos vagy nem is vontam sose kérdöre hogy az vagy -e nem is ugattam sosem veled.....


Mivel ez is törlésre fog kerülni, tekintve, hogy minden második neked címzett válaszom eddig törlésre került, ezért gyorsan olvasd el: lehet, hogy nem k*rvaany*ztál, de érvelni legalább annyira tudsz, mint a többiek ("nem csak a gép előtt élek"). Legközelebb majd azt hozd fel, hogy igazából te vagy a jó, mert az unicum hátul campel és csak killeket lop XD
Mondom, 12 éves kiscsajok sértődnek be ilyen hamar, mint ti.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172018 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Rita linkjére gondolsz? Néztem (meg belenéztem Jingles videójába is). Én tudom/érzékelem, hogy gond van velük, leginkább akkor gurul el a gyógyszerem, amikor próbálok 1-1 missiont megcsinálni (mert be kell valljam, a lightokkal szar vagyok, ráadásul a 3 artys küldi kellene, ahová rendszerint nem, vagy egyet kapok... egyszóval talán több esélyem van spg-vel T55-öt szerezni)... szóval bemegyek artyval, össze vissza lövöldözök, még splash se nagyon van, a következő csatába meg bemegyek E5-tel 4 arta... most mondjam, hogy 1(!!!) lövést kaptam ellenséges tanktól, úgy hullottam el 2 perc alatt (pedig nálam nemigen játszik az xvm focus)... azok nem hibáznak. Tisztában vagyok a helyzettel, csak feleslegesnek gondolom újrakezdeni a szájkaratét. Még a végén elfogy miattatok a tárhely!!! :evil: :silly:


Én poénból írtam az egészet ide, tudom, hogy ezeket nem győzi meg az ész érv, szóval hagyom rájuk. Egészségükre, én inkább hagyatkozom a saját tudásomra, mint egy virtuális dobókockáéra :D Az már más tészta, hogy ilyen könnyen besértődnek egy kis vicc miatt.


Az a baj hogy azért sértödünk meg könyen mert már 100000x lehordtatok mindenkit a sárga földig hgoy hülye artys ennyi semmi más És már az elején meg akarjuk akadájozni a trollkodást és beszólásokat.
Nem nem a tekurvaanyádat én nem mondtam ilyet nem is kételkedem a tudásodban és abban hogy jó játékos vagy nem is vontam sose kérdöre hogy az vagy -e nem is ugattam sosem veled.....


Mivel ez is törlésre fog kerülni, tekintve, hogy minden második neked címzett válaszom eddig törlésre került, ezért gyorsan olvasd el: lehet, hogy nem k*rvaany*ztál, de érvelni legalább annyira tudsz, mint a többiek ("nem csak a gép előtt élek"). Legközelebb majd azt hozd fel, hogy igazából te vagy a jó, mert az unicum hátul campel és csak killeket lop XD
Mondom, 12 éves kiscsajok sértődnek be ilyen hamar, mint ti.

kedves aranyos bogaram

ha nem szereted az artyt, lelked raJTA
én nem szeretem a sok mitugrász futrinkát, de nem anyázom őket
ls nem lkátogatom a light vagy med tankok forumait
hogy mutogassam hogy hányat lőttem ki

ossssssssssssssssssszt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172020 Írta: uniscum
Megválaszolva: uniscum
Nyelvtan órát sem látogattad, ha tippelhetek. :trollol:

Gondolom nem szereted őket, mert nehéz becélozni a nem álló dolgokat :D Még mindig semmit nem írtam artykról, de oké, biztos, hogy ilyeneket írtam ezek szerint, hogy mennyit lőttem ki. :D Adtok a szerből? Jó cuccnak tűnik :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #172021 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
mindig ez van belőle... :( :izmena:

omnomnom

Figyelem: Spoiler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172024 Írta: pitlord23
Megválaszolva: pitlord23
Seelöwe, tényleg olyan, mintha valamilyen tiltott szert fogyasztanál, ettől a futrinka elnevezéstől meg szakadok! :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172025 Írta: uniscum
Megválaszolva: uniscum

mindig ez van belőle... :( :izmena:

omnomnom

Figyelem: Spoiler!


Akkor magyarázd már el nekik pls :( Én kevés vagyok ehhez...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.