Jelenleg

52
látogatónk van

Arty használók topic-ja

7 éve 4 hónapja #218742 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
sokkal több is. az amerikai tüzér vonal a játék leginkább felhasználóbarát vonala. 6-os egész jó, 7-es f.sza, 8-as atom, 9-es húb.....meg, a 10-es szokott sokszor hektikus véleményt alkotni, de az AP lövedéktől nekem mindig feláll. (ilyenkor hiányzik a chat, főleg az enemy...) viszont rohadtul nem mindegy a legénység! artákba az esetek nagy százaléában az emberek "belekukázzák" a megmaradt legénységet. van minden skill, tűzoltás meg signalboost utána meg eladják,mert 'ez kancsal meg összevissza lődöz'. ha rendberakod, akkor megszolgálják. akkor kell eladni, amikor tényleg nagyon nem megy. de akkor úgy kompletten az arty használattal van a gond. 8-as nagyon jó CW/SH csatákra. Ha jól működik a csapat 3k dmg alatt nem jössz ki vele csatából. A 9-es is nagyon jó ilyenekre. Még randomban is játszva hozhatóak a sebzések vele. Gore medál gyártására kifejezetten ideális ;) csak legyen türelmed ráérezni
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510, Sics, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218766 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

sokkal több is. az amerikai tüzér vonal a játék leginkább felhasználóbarát vonala. 6-os egész jó, 7-es f.sza, 8-as atom, 9-es húb.....meg, a 10-es szokott sokszor hektikus véleményt alkotni, de az AP lövedéktől nekem mindig feláll. (ilyenkor hiányzik a chat, főleg az enemy...) viszont rohadtul nem mindegy a legénység! artákba az esetek nagy százaléában az emberek "belekukázzák" a megmaradt legénységet. van minden skill, tűzoltás meg signalboost utána meg eladják,mert 'ez kancsal meg összevissza lődöz'. ha rendberakod, akkor megszolgálják. akkor kell eladni, amikor tényleg nagyon nem megy. de akkor úgy kompletten az arty használattal van a gond. 8-as nagyon jó CW/SH csatákra. Ha jól működik a csapat 3k dmg alatt nem jössz ki vele csatából. A 9-es is nagyon jó ilyenekre. Még randomban is játszva hozhatóak a sebzések vele. Gore medál gyártására kifejezetten ideális ;) csak legyen türelmed ráérezni


Hát nekem a 8-as az amolyan "átlag-nagyotlövő" kategória volt, amihez kb. alap, hogy társult a pontatlanság...a 9-es meg...inkább hagyjuk... :S Ennyi miss-t még életemben nem lőttem, mint avval a sz@rral...és az a helyzet, hogy másoktól is hasonló véleményeket hallottam, szóval úgy néz ki, nem egyedi eset volt az enyém...a poén meg az, hogy miután eladtam, a legénység úgy szuperál az m12-ben, ahogy az elvárható lenne... :huh: :dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218767 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

sokkal több is. az amerikai tüzér vonal a játék leginkább felhasználóbarát vonala. 6-os egész jó, 7-es f.sza, 8-as atom, 9-es húb.....meg, a 10-es szokott sokszor hektikus véleményt alkotni, de az AP lövedéktől nekem mindig feláll. (ilyenkor hiányzik a chat, főleg az enemy...) viszont rohadtul nem mindegy a legénység! artákba az esetek nagy százaléában az emberek "belekukázzák" a megmaradt legénységet. van minden skill, tűzoltás meg signalboost utána meg eladják,mert 'ez kancsal meg összevissza lődöz'. ha rendberakod, akkor megszolgálják. akkor kell eladni, amikor tényleg nagyon nem megy. de akkor úgy kompletten az arty használattal van a gond. 8-as nagyon jó CW/SH csatákra. Ha jól működik a csapat 3k dmg alatt nem jössz ki vele csatából. A 9-es is nagyon jó ilyenekre. Még randomban is játszva hozhatóak a sebzések vele. Gore medál gyártására kifejezetten ideális ;) csak legyen türelmed ráérezni


Hát nekem a 8-as az amolyan "átlag-nagyotlövő" kategória volt, amihez kb. alap, hogy társult a pontatlanság...a 9-es meg...inkább hagyjuk... :S Ennyi miss-t még életemben nem lőttem, mint avval a sz@rral...és az a helyzet, hogy másoktól is hasonló véleményeket hallottam, szóval úgy néz ki, nem egyedi eset volt az enyém...a poén meg az, hogy miután eladtam, a legénység úgy szuperál az m12-ben, ahogy az elvárható lenne... :huh: :dry:


Én az M40-et utáltam meg. Annyi 0 sebzéses kört nem mentem még, mint azzal. Aztán meglett a BIA rajta és egész használható lett. Azt meg kell adni, hogy ha betalál, egész rendeseket sebez. De az utódját a kisebbik ágyújával és kezdő személyzettel is sokkal jobbnak érzem. Ez az M53 megtartós lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218780 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
hmm, érdekes. pedig a 8ast nagyon szokták szeretni.

én azt javasolom, hogy az agyadban ürítsd ki az artákról szóló információkat tároló fiókot és kezdj egy új kartotékot, amiben berendezed asszerint őket (nemzetek szempontjából akár), amilyen feladatot el TUD látni.

például: melyek, amelyek inkább kritikus támogatóak, pontos lövések leadását tesz lehetővé, ki tud szedni tankot mert el is találja és be is üti (pl szovjet tüzérek AP lőszerrel már az S-51től elég durvák) vagy melyek azok, amelyek hatalmas területsebzéssel vannak megáldva és zárótüzet képesek adni egy területre, átjáróra, ilyesmi (pl, amerikai járművek, vagy a briteknél a 9-es és a 10-es).

lehet így könnyebb lesz megszeretni vagy megszokni őket. nekem ez a módszer egész jól működött. lőszertípusokkal is érdemes ezek végett játszogatni, AP, prémium repesz simán vállalhatóak mert az a dolga, hogy sebezze be, amit be kell. az arták azért mégsem a farmoló tankok kategóriájába tartoznak.

természetesen van azért olyan, amikor éktelen miss-eket produkál, de az én tapasztalatom alapján ez nem annyira jellemző.

(ps.: FV3805 nagyon hasonló az M53/M55höz, a sebzései nagyjából ugyan olyanok, gyorsabban tölt, gyorsabban céloz. ágyúkitéríthetősége nincs akkora, de hamar helyrerakja a célkört. egyedül a mobilitása nem hasonlít rá)

[és nem, az artyzás nagyon nem csak evés és klikk]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FrankeeHUN, Sics, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218810 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

hmm, érdekes. pedig a 8ast nagyon szokták szeretni.

én azt javasolom, hogy az agyadban ürítsd ki az artákról szóló információkat tároló fiókot és kezdj egy új kartotékot, amiben berendezed asszerint őket (nemzetek szempontjából akár), amilyen feladatot el TUD látni.

például: melyek, amelyek inkább kritikus támogatóak, pontos lövések leadását tesz lehetővé, ki tud szedni tankot mert el is találja és be is üti (pl szovjet tüzérek AP lőszerrel már az S-51től elég durvák) vagy melyek azok, amelyek hatalmas területsebzéssel vannak megáldva és zárótüzet képesek adni egy területre, átjáróra, ilyesmi (pl, amerikai járművek, vagy a briteknél a 9-es és a 10-es).

lehet így könnyebb lesz megszeretni vagy megszokni őket. nekem ez a módszer egész jól működött. lőszertípusokkal is érdemes ezek végett játszogatni, AP, prémium repesz simán vállalhatóak mert az a dolga, hogy sebezze be, amit be kell. az arták azért mégsem a farmoló tankok kategóriájába tartoznak.

természetesen van azért olyan, amikor éktelen miss-eket produkál, de az én tapasztalatom alapján ez nem annyira jellemző.

(ps.: FV3805 nagyon hasonló az M53/M55höz, a sebzései nagyjából ugyan olyanok, gyorsabban tölt, gyorsabban céloz. ágyúkitéríthetősége nincs akkora, de hamar helyrerakja a célkört. egyedül a mobilitása nem hasonlít rá)

[és nem, az artyzás nagyon nem csak evés és klikk]


Hátöööö...S-51-be hosszú távon AP-t lövöldözni...ööö...nem hinném, hogy akkora fun lenne...hiszen HE-vel is akkorát tudott mellélőni, hogy így sem sebzett semmit se :pinch: De azért írok múlt időt, mert nekem az évekkel ezelőtt volt meg a fő fiókon...most majd hétvégétől meglátjuk, mennyit változott esetleg...

Az FV3805-öt meg az M53-at nálam nem lehet egy lapon emlegetni...a britt nagy csővel igen jó, míg az amerikait már leírtam, hogy milyen...

AP-t tapasztalataim szerint egyedül az Obj 261-be érdemes tölteni, azt is csak lassú vasak ellen... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #219067 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
beeeng 170 csata és meg is lett az M40/43.:D
Pénteken meg belerakom az M12es fiúkat, addigra már pöpecül nőtt skillekkel...:) (aranyért átképzés)
Addig tudnátok adni valami tippet, hogy ezzel a 8assal hogyan érdemes játszani? Mozgalmasan, vagy statikusan, pontlövő vagy inkább splashses, mennyire megy mellé BIA-s skillel kb...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #219114 Írta: BlondSzi
Megválaszolva: BlondSzi
Sok jót nem igen lehet róla elmondani!!Nekem 3 skilles legénység van benne,kifejezetten artyra kiképezve,de pontosságot inkább hagyjuk.Messze elmarad az M12-től.A gyorsasága szintén felejtős ezért csak statikus játék megy vele.A sebzése igen rapszodikus.Valamikor mindent eltalál,van amikor semmit.De inkább a semmi felé hajlik a mérleg nyelve.Elég nagy a robbanási sugara,ezért csak csínján,ha csapattársad taszigál valakit ,mert zicher,hogy őt is kilövöd.M53/M55 kifejlesztéséig-ami a hírek szerint az egyik legjobb-(200000 tapasztalat) bizti megfogod utálni ezt az artyt,ha nem az egész játékot!! :cheer: Ja!!!Legyen sok zséd mert rendesen viszi a pénzt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #219126 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

kb. mint az 50100...T8-asként igen jó, viszont amik alatta vannak kb. trágyák mind..:unsure: :(


Naaa... az m4 45 az egyik legjobb tank!
:)
de tényleg. Imádnivaló az ágyúja.

Én az M40-et utáltam meg. Annyi 0 sebzéses kört nem mentem még

A 9-es franciska arty szerintem lazán túltesz a legrosszabb rémálmaidon is :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219150 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

kb. mint az 50100...T8-asként igen jó, viszont amik alatta vannak kb. trágyák mind..:unsure: :(


Naaa... az m4 45 az egyik legjobb tank!
:)
de tényleg. Imádnivaló az ágyúja.

Én az M40-et utáltam meg. Annyi 0 sebzéses kört nem mentem még

A 9-es franciska arty szerintem lazán túltesz a legrosszabb rémálmaidon is :)


Éés mit szeretsz annyira az Amx m445-ben, ha szabad kérdeznem? Csak nem a majd' 3s célzási időt? Vagy a "franciás" szórást? :cheer:

Amúgy meg ha ennyire rossz a 9-es B-C arty, hova tennéd a 10-est? Mezőgazdasági traktor, vagy netán lánctalpas vontató kategóriába? :sick: :lol: :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219152 Írta: fakirr1
Megválaszolva: fakirr1
Én inkább gyorsulási versenyre küldeném :D Ritka pontatlan a haverom 155-58-a ( a 261-emhez képest :evil: , ellenben a kitárazása eléggé hatásos tud lenni ...Iszonyat gyors, olyan helyekre és akkor tud eljutni, ahova és amikor nem is gondolná az ember. A hátránya a táras mivolta. Counterezésnél pillanatok alatt ki lehet lőni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219155 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Én inkább gyorsulási versenyre küldeném :D Ritka pontatlan a haverom 155-58-a ( a 261-emhez képest :evil: , ellenben a kitárazása eléggé hatásos tud lenni ...Iszonyat gyors, olyan helyekre és akkor tud eljutni, ahova és amikor nem is gondolná az ember. A hátránya a táras mivolta. Counterezésnél pillanatok alatt ki lehet lőni...


Épp ezért nem szokás vele "tipikus" arty helyekre állni (persze van úgy, hogy nem tudsz mást csinálni)...a táras mivolta akkor érvényesülne, ha legalább 3x találna is a 4-ből...ilyen arány alatt qrvára nem éri meg 70+s-ig malmozni a (jobb esetben) 1000 dmg-ért...pláne manapság az ötperces csaták világában, amikor örülsz, ha 2x ki tudsz tárazni... :pinch:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219156 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector


Éés mit szeretsz annyira az Amx m445-ben, ha szabad kérdeznem? Csak nem a majd' 3s célzási időt? Vagy a "franciás" szórást? :cheer:

Amúgy meg ha ennyire rossz a 9-es B-C arty, hova tennéd a 10-est? Mezőgazdasági traktor, vagy netán lánctalpas vontató kategóriába? :sick: :lol: :troll:


Előttem leírtad, hogy sem a 9, sem a tíz nem jó semmire. Ráadásul 60000 xp egy olyan ágyú, mely nem jobb az előzőnél. Ha mellé megy, nincs splash. ha talál, 200-400 sebzés. A torony lassú, rémálom volt vele a játék.
A tízes ugyanez, de legalább 4-ből két lövedék mellé megy, egy 0 splasht okoz, egy meg minimális sebzést. Mintha az fv304 játszana nyolcasok ellen, hosszabb újratöltési idővel.

Az m4 45-ben a gyorságot és a nagy átütésű ágyút szeretem. Az én játékstílusom mindig az optikán és a camo-n alapszik. Nem vicc, az e100-on is van csigaszem :) 212-vel meg mindent átüt nyolcasig. Mint egy fcm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #219160 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32


Éés mit szeretsz annyira az Amx m445-ben, ha szabad kérdeznem? Csak nem a majd' 3s célzási időt? Vagy a "franciás" szórást? :cheer:

Amúgy meg ha ennyire rossz a 9-es B-C arty, hova tennéd a 10-est? Mezőgazdasági traktor, vagy netán lánctalpas vontató kategóriába? :sick: :lol: :troll:


Mintha az fv304 játszana nyolcasok ellen, hosszabb újratöltési idővel.

Nem vicc, az e100-on is van csigaszem :)


Azért az FV még 8-asok ellen is OP tud lenni...IS3-típusú tankokba jó eséllyel tolja a 4-500-akat...meg persze van RHM, Skorpinyon, Francia tankok stb... :cheer:

Ezt az E100+periszkópot én a helyedben gyorsan törölném...mielőtt még ráharapna valamelyik "megmondóember"...:lol: :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219166 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Sok jót nem igen lehet róla elmondani!!Nekem 3 skilles legénység van benne,kifejezetten artyra kiképezve,de pontosságot inkább hagyjuk.Messze elmarad az M12-től.A gyorsasága szintén felejtős ezért csak statikus játék megy vele.A sebzése igen rapszodikus.Valamikor mindent eltalál,van amikor semmit.De inkább a semmi felé hajlik a mérleg nyelve.Elég nagy a robbanási sugara,ezért csak csínján,ha csapattársad taszigál valakit ,mert zicher,hogy őt is kilövöd.M53/M55 kifejlesztéséig-ami a hírek szerint az egyik legjobb-(200000 tapasztalat) bizti megfogod utálni ezt az artyt,ha nem az egész játékot!! :cheer: Ja!!!Legyen sok zséd mert rendesen viszi a pénzt.


Átképeztem a fiúkat az M12-ből, azóta beleraktam kemény 30 csatát.
Kész lett a HTC fennmaradó 5 küldije -az összes kitüntetéssel-.
Tényleg faja a HE splash-e, az AP-ja meg űber... HAAAA betalál.... full hp-ról vinni az IS3-at, királytigrist..:D.
Szórása teljesen beszűkülve: track. Következő földbe, aztán repesz, és a maradék 200 hp-ról kiszedem...:/ Tényleg nagy ingadozó....
Ugyanakkor mindezek ellenére egyenlőre nagyon tetszik.:) USA SPG ágat mindenkinek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #219189 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Azért az FV még 8-asok ellen is OP tud lenni...IS3-típusú tankokba jó eséllyel tolja a 4-500-akat...meg persze van RHM, Skorpinyon, Francia tankok stb... :cheer:

Ezt az E100+periszkópot én a helyedben gyorsan törölném...mielőtt még ráharapna valamelyik "megmondóember"...:lol: :troll:


Nem mondom, volt amikor 600 pottyant az is3-ba, én meg csak pislogtam, hogy WUT?
Sőt, a szuperpöri is kapott egy 550 körülit, aztán gyorsan elpucolt. De gyakran csak csipeget. Viszont amíg az fv304-nél ez is fun, a bc-nél már nem annyira őszinte az ember mosolya.

Ha tudnád mennyire rimánkodtak Abbey-n, hogy végre valaki olyan e100-at hozzon CW-n, amelyik ellát a 0-1-es vonalon a túloldalig... S akkor milyen jól jött :)

Bár már három hónapja nem játszottam úgy igazán... azóta nem stresszelek, jönnek is rám a plusz kilók.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.