Jelenleg

33
látogatónk van

Arty használók topic-ja

7 éve 4 hónapja #217112 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Ma átéreztem arty utálkozok álláspontját, topp tierként heavy-val hanyag eleganciával átakartam menni nyilt terepen. S 2 dolgot örökre megtanultam, ne csak ellenfél listáján első 4-5 tankot nézzem meg, milyen. S ha 4 arty van ellenfélnél sziklák mellett lapulva :cheer: Bakker 4-ből 3 arty rögtön lőtte gépem)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #217128 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Kezdő arty:

1.
Én az amcsikat ajánlanám... de a francia és a német is vihető választás

2.
Amint azt más mások is írták: be lehet csatlakozni magasabb szinten is egyes ágakba_

amcsi: Chaffe -> M41HMC (az már egy igen jó arty)
német: itt tier4-ben lehet becsatlakozni és elkezdeni

3
Amit még nem mondtak neked:

- lehetőleg húzz ki valamin egy BIA-s legénységet ezt képezd át és ezzel kezdj el artyzni.

- Felszerelések:
-- töltésgyorsító
-- célzásgyorsító
-- álcaháló (amire lehet ventit tenni arra azt, de az olyan ritka madár alacsonyabb szinten)

- Fogyócikk: egyesek artys küldikhez használják, akárcsak a prémium lőszert. ( Én M41 és M44 vasakhoz nem szoktam kólát tenni, prém lőszert meg csak akkor kezdek lőni ha látom h jó csata lesz... )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bfreshfishb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #217129 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Tekagi:

- nehéz tankkal, különösen lassú nehézzel nem megyünk nyílt terepre. Különösen nem ha arty van.. de TD, snipertank stb egyaránt kellemetlen lehet.

- a setupnál meg kell nézni az artykat... már három is komoly, de ha négy van.... Közepes tierben különös figyelmet igényel a következő három: LEFH arty, Bishop, FW304. Ezek részint eléggé gyorsan lődöznek - annyira, hogy akár láncon is képesek tartani egy járművet. Ráadásul a két ángliusnál beesési szög is igen meredek (azaz sanszos hogy be tudnak nyúlni ház/szikla mögé.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #217150 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nah igen, hoztam formám :) Köszi különben amit tanácsoltál játékban mikor nyavalyogtam küldim miatt, tudod 4x annyit sebezni mint életerő. Úgy tűnnik működni fog a dolog. Kösz itt is mégegyszer :) Csak tegyen a játék sok-sok 8as közé :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #217716 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M
Akkor már én is...

Valami 400 XP kellett még a Hummelhez, na mondom az már egy csata alatt meglesz. Erre kaptam három olyan bukót, hogy öröm volt ránézni. :cheer:

Első meccs, Prohorovka. Na mondom oké, nem állok a töltés mellé, mert reflexből kiszed az ellen arty, ha okosabb egy zsák krumplinál. Épp elindulok a töltésen át, mikor észreveszem, hogy senki(!) nem ment a domb felé, mindenki elment a TD vonalra. Az eredmény? TD módban kivágtam egy T67-et, aztán jött egy Chaffee, és bukó.

Második meccs, Abbey. Top tier vagyok, csata első fél percében, Pz. I C-t beengedik a bázisra, már megy rá az M41-re, Wolverine kiszedi. Összes retard megindul az apátságba, mert megláttak egy Covenantert, oldalt bejön az ellen a folyó mentén, egy KV-1-be sikerült belehúznom, bukó.

Harmadik meccs, Fisherman’s Bay. Senki se ment középre, nincs spot, városban egy szem O-I, többiek a malomnál campelnek, ellen átjön középen. Egy SU-100-at kicsaptam, T25/2 mögém jön, bukó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #217731 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Akkor már én is...

Valami 400 XP kellett még a Hummelhez, na mondom az már egy csata alatt meglesz. Erre kaptam három olyan bukót, hogy öröm volt ránézni. :cheer:

Első meccs, Prohorovka. Na mondom oké, nem állok a töltés mellé, mert reflexből kiszed az ellen arty, ha okosabb egy zsák krumplinál. Épp elindulok a töltésen át, mikor észreveszem, hogy senki(!) nem ment a domb felé, mindenki elment a TD vonalra. Az eredmény? TD módban kivágtam egy T67-et, aztán jött egy Chaffee, és bukó.

Második meccs, Abbey. Top tier vagyok, csata első fél percében, Pz. I C-t beengedik a bázisra, már megy rá az M41-re, Wolverine kiszedi. Összes retard megindul az apátságba, mert megláttak egy Covenantert, oldalt bejön az ellen a folyó mentén, egy KV-1-be sikerült belehúznom, bukó.

Harmadik meccs, Fisherman’s Bay. Senki se ment középre, nincs spot, városban egy szem O-I, többiek a malomnál campelnek, ellen átjön középen. Egy SU-100-at kicsaptam, T25/2 mögém jön, bukó.


A még menthető meccseken nem tudsz mást csinálni, mint mész a hordával és megpróbálsz valahogy mögéjük helyezkedni...ha letolták azt az oldalt, ahova beözönlöttek, mész utánuk...közben érdemes ezerrel pingelni a bázist...hátha pár észreveszi...
Persze vannak "alapból felejtős" meccsek (2x annyi heavy pl. ellennél, 30% alatti esélyekkel megtámogatva, egy-két unikum Cromwell-szakasz stb. )...Nah ezeket azért szeretem, mert nem kell gondolkodni...RRR, sima kilépés, alt+f4, meg még pár más gyorsan megoldja a problémát... :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218519 Írta: Pria
Megválaszolva: Pria
Sziasztok!

A héten megvettem a VIII-as német G.W. Tiger P-t, de már most nagyon utálom...
A Hummel és a G.W. Panther még úgy ahogy tetszett és jó köröket mentem velük, de a VIII-as szerintem ratyi.
Iszonyú nagy felépítmény, iszonyú lassú, hamar kispotolnak, lassan szűkül és jóval pontatlanabbnak érzem a VII-es elődjénél, illetve kisebb a löveg kitéríthetősége oldal irányba.
A VII-essel legalább voltak 2500-3500 sebzéses csatáim is, de ezzel 1600 a max.
A legénységet álca + BIA skillel használom + álcaháló, töltés gyorsító és célzás gyorsító + csoki
(Egyedül álcafestést nem raktam rá)

Lehet érdemesebb lenne inkább vissza vásárolnom a VII-es arty-t a küldikhez? :scratch:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218550 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sziasztok!

A héten megvettem a VIII-as német G.W. Tiger P-t, de már most nagyon utálom...
A Hummel és a G.W. Panther még úgy ahogy tetszett és jó köröket mentem velük, de a VIII-as szerintem ratyi.
Iszonyú nagy felépítmény, iszonyú lassú, hamar kispotolnak, lassan szűkül és jóval pontatlanabbnak érzem a VII-es elődjénél, illetve kisebb a löveg kitéríthetősége oldal irányba.
A VII-essel legalább voltak 2500-3500 sebzéses csatáim is, de ezzel 1600 a max.
A legénységet álca + BIA skillel használom + álcaháló, töltés gyorsító és célzás gyorsító + csoki
(Egyedül álcafestést nem raktam rá)

Lehet érdemesebb lenne inkább vissza vásárolnom a VII-es arty-t a küldikhez? :scratch:


Sokkal többre ezektől ne számíts (szerintem a GW E100 a leggyengébb 10-es arty amúgy)...Ha fun arty-t akarsz, akkor FV304, ha meg komolyat, akkor OBJ 261...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218552 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Üdv
Azt írja, hogy 2 hete érdeklődtem -a legkezdőbb- artyzós témával kapcsolatban...
Azóta megvettem az M12-t, kifullozva 100as fiúkkal, +BIA 96%-on. Lehet csak jó volt a csillagok állása, de azóta megcsináltam a STUG4 arty ágát, + a T28HTC-nél a 6. missön pörög... már csillaga is van, szal eléggé a kezemre áll. Iszonyat tetszik.
Amikor agyon szopat a nyomorék csapat, az ellen, az MM a devla, előszedem trollkodni. mert lehet vele... T7 és alatta tud 1 lövésezni. azért az imádni való. :D
Vagy ha 1000hp környékén lévő Tiger2 vagy WT az oldalát mutatja....:) :troll:

Úgyhogy köszönöm még egyszer a tanácsokat, véleményeket, bejött. :thx2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218553 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Arty isten:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218566 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
M12 téma, két kérdésem volna:
(Tegnap került fel rá a nagyobbik cső...)

1.
Melik lőszer töltsem bele, az óccsót vagy a drágát?

2.
A legénységnek hagyományos vagy light kólát jobb adni? (Esetleg muzsikálnak anélkül is.?)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218567 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

M12 téma, két kérdésem volna:
(Tegnap került fel rá a nagyobbik cső...)

1.
Melik lőszer töltsem bele, az óccsót vagy a drágát?

2.
A legénységnek hagyományos vagy light kólát jobb adni? (Esetleg muzsikálnak anélkül is.?)

Még kólával nem próbáltam... MAjd ma. Lehet.
A goldja csak nagyobb körben robban, de ugyanannyi a dmg... Szal, ha 2 low hp-s med közé belősz, (max 2-300hp) akkor sanszos az 1 lövés 2 kill. De pl szemből Tiger2-be ugyan úgy 300at tudtam sebezni sime HE-vel, mint SEHS-el... Szerintem felesleges.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218596 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

M12 téma, két kérdésem volna:
(Tegnap került fel rá a nagyobbik cső...)

1.
Melik lőszer töltsem bele, az óccsót vagy a drágát?

2.
A legénységnek hagyományos vagy light kólát jobb adni? (Esetleg muzsikálnak anélkül is.?)

Még kólával nem próbáltam... MAjd ma. Lehet.
A goldja csak nagyobb körben robban, de ugyanannyi a dmg... Szal, ha 2 low hp-s med közé belősz, (max 2-300hp) akkor sanszos az 1 lövés 2 kill. De pl szemből Tiger2-be ugyan úgy 300at tudtam sebezni sime HE-vel, mint SEHS-el... Szerintem felesleges.


Dettó.
Gold HE-t szerintem egy-két arty-n (Con GC, T92) kívül nem éri meg használni...aahhoz túl drága...(bár én azokban sem használok/használtam)
Prémium kajával tapasztalataim szerint a Con GC az, ami mutatott különbséget...M12 simán fun anélkül is... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218616 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Kérdezném, akinek van M40/43-a.
Van annyi mosoly értéke a nagytesónak, mint az M12-nek?
Próbálgatom teszt szerveren, de az a legkevesebb, hogy lassabban tölt. Mondjuk -érzésre- szűkülni u.a. idő alatt tud, viszont a lövedéke ISZONYAT LASSAN ér célt... Aztán mire odaért, már pont annyival van arrébb az ellenfél hogy semmi, vagy csak minimális dmg legyen belőle.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #218621 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

Kérdezném, akinek van M40/43-a.
Van annyi mosoly értéke a nagytesónak, mint az M12-nek?
Próbálgatom teszt szerveren, de az a legkevesebb, hogy lassabban tölt. Mondjuk -érzésre- szűkülni u.a. idő alatt tud, viszont a lövedéke ISZONYAT LASSAN ér célt... Aztán mire odaért, már pont annyival van arrébb az ellenfél hogy semmi, vagy csak minimális dmg legyen belőle.


Van. Páncélozott tankokba is csapja az 500-akat, ha sikerül eltalálni, van némi splashe is (tegnap SH-ban két egymás mellett álló 300 HP-s IS-3 bánta). Szerintem korrekt.
A lövedék sebessége 440 m/s azt hiszem, az M12-ére meg 490-re emlékszem, de az a hetes artyk legjobbja. Nekem nincs problémám vele, pár tíz csata alatt rá lehet szokni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bfreshfishb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.