Jelenleg 503 vendég és 12 tag online

Élnék a lehetőséggel

3 hónapja 4 napja #293268 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

W4SS4W beküldte: Sziasztok!

Megkockáztatva hogy él meg topic, elnék a lehetőségel.
Bár meg 99%ban meg vagyok elégedve a teljesitmenyemel, de 1%ban tudom hogy van meg mit tanulnom, es nagyon sokkat kell meg abba az 1%ba bele raknom mint a legénységi skillnél az utolsó %ba :whistle:

wot-life.com/eu...14354/

Nem első accountom, de jelenleg az utolsó.
Vajon mit árul el a statisztikám?:idea:

Ha tényleg kiváncsi vagy a statisztikád elemzésére, akkor nyisd csak le a spoilert :)
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 napja #293331 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Sziasztok!

Kíváncsi lennék mi a véleményetek erről:

https://hu.wot-life.com/eu/player/Henrik8511/

3 hónapja 4 órája #293344 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Henrik8511 beküldte: Sziasztok!

Kíváncsi lennék mi a véleményetek erről:

https://hu.wot-life.com/eu/player/Henrik8511/

Kicsit saját magamra emlékeztetsz. Kb. 10 ezer csatáig én is "csak játszottam", nem érdekelt a hatékonyság, hogy hogy teljesítek, és milyen hatással van ez a csatára. Csakis az ideológiáimnak megfelelő nemzetek ágait húztam és nem volt szempont, hogy az adott tankok illeszkednek-e a metába vagy sem. Aztán hirtelen elkezdett érdekelni a dolog és elkezdtem törekedni arra, hogy jobb és jobb legyek. Videókat néztem, streameket, elemzéseket olvastam, tanácsot kértem más játékosoktól, félretettem az úgymond nézeteimet és elkezdtem meta tankokat húzni.
Valahogy ezt látom rajtad is és a profilodon. Mélyről indultál, de határozottan fejlődsz. Látni azt, hogy téged is hirtelen elkezdett érdekelni a játék és a fejlődés. Sok csatád van low tierben (tier 5 és alatta), akárhogy is, a kisebb tiereket már jól ismered. Azt ajánlom tehát, hogy kezdj el meta ágakat húzni, még ha a nulláról is kell felépítened. Látom, hogy jellemzően heavykkel és medekkel játszol, illetve lowtier lightokkal van sok csatád. Ideológia ide vagy oda, de neked is el kell fogadnod, hogy a német tankok közel sem a játék legjobb járművei, bár persze van köztük is néhány must have darab. Én erősen javallom, hogy folytasd az IS ágát az IS-7 és mellette az Obj. 277 irányába. Kezd el az orosz med ágat az Obj 140 és a 430U felé, esetleg az orosz light ággal is próbálkozhatsz. Ez idő alatt sokat fogsz fejlődni és ha megtanulod használni a vékonyabb páncélzattal rendelkező orosz heavyket is (T-10, 277) akkor elindulhatsz a kínai heavy ágra is. A brit med ágat hagyd a csudába, a Cromwell remek tank, de a többit hagyd, inkább a Super Conq felé indulj el. Ajánlom még a japán med ágat is. Megtanít az óvatos, hibát nem tűrő játékra és tier 10-re kapsz egy remek tankot. Az M48 Patton felé is bátran elindulhatsz, az az ág megtanít a hulldown harcmodorra, amit amúgy a japánokkal is alkalmazni kell.
A túlélt csatáid és az átlag spotolt járművek alapján bátran játszol, néha túlságosan is. Légy egy kicsit megfontoltabb. Ez nem azt jelenti hogy gubbassz hátul, de amikor előremész mérd fel a csapatod mozgását és csak azokat a kulcspozíciókat told be bátran ahol lesz mögötted támogatás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Henrik8511

3 hónapja 3 órája #293346 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Köszönöm az elemzést.

Elég jól látod sajnos a német ág nem az amit vártam jó és pontos ágyú de többnyire papír face to face harcra akkor se jók mikor top tierben van az ember. Td-t arty-t többnyire csak kampányhoz és eventekhez használok a lánctalpas lightok mióta bejöttek a kerekesek azóta nem sokat érnek mire láncossal elérnéd a célt addigra ők már ott vannak. Egyenlőre az Orosz Is 7 a cél majd az olasz ág és az Amerikai nehezek. Light arty és td csak múszájból.

3 hónapja 11 perce #293348 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Apró kiegészítés. Az Obj 277-et nem javaslom senkinek, mert van a játékban 430U. Kicsit kisebb alfa és... ennyi. Minden másban jobb.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

2 hónapja 4 hete #293350 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

_Szazados_ beküldte:

Apró kiegészítés. Az Obj 277-et nem javaslom senkinek, mert van a játékban 430U. Kicsit kisebb alfa és... ennyi. Minden másban jobb.

És kevesebb HP :P :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

2 hónapja 4 hete #293379 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Valaki rá tudna nézni az AMX 12 T statomra, hogy mit kellene tennem, hogy eredményesebb lehessek azzal a tankkal?

Előre is köszi

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 hónapja 4 hete #293401 Írta: Shockstrike
Megválaszolva: Shockstrike
Sziasztok!

Amennyiben él még a topic, kaphatnék egy elemzést?

wotlabs.net/eu/...strike

Előre is köszönöm.

2 hónapja 3 hete #293440 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Matt__Kirby beküldte: Valaki rá tudna nézni az AMX 12 T statomra, hogy mit kellene tennem, hogy eredményesebb lehessek azzal a tankkal?

Előre is köszi

Nagyon alacsony a túlélési arányod (15%), próbálj meg kicsit óvatosabban játszani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

2 hónapja 3 hete #293462 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Gonoszság nem gonoszság ...

Ha nem feladatod van evvel az osztállyal, akkor inkább válasz valami olyat amiben némiképp védettebb vagy...több hp-val. Mert valójában a suicide spottal is többet lehetne okosan összehozni.

Jobb helyezkedés, időben felismerni , hogy hol lát rá a csapat az ellenfélre. Hol tudsz magad is sebezni ... ez pálya ismeret. Meg pár 1000 csata már, hogy tudd, a játékosállomány mit tud magából kihozni.. és hol veszett fejsze nyele spotolni bármit is!

Ha light a cél a tipikus kiindulási pozíciókat néz meg. Aztán figyelj a csapatodra, hogy hol segítenek és mikor figyelnek egyáltalán rád. Ez már fél siker, ha jobb eredményeket akarsz.

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #293466 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

phurges00 beküldte: Gonoszság nem gonoszság ...

Ha nem feladatod van evvel az osztállyal, akkor inkább válasz valami olyat amiben némiképp védettebb vagy...több hp-val. Mert valójában a suicide spottal is többet lehetne okosan összehozni.

Jobb helyezkedés, időben felismerni , hogy hol lát rá a csapat az ellenfélre. Hol tudsz magad is sebezni ... ez pálya ismeret. Meg pár 1000 csata már, hogy tudd, a játékosállomány mit tud magából kihozni.. és hol veszett fejsze nyele spotolni bármit is!

Ha light a cél a tipikus kiindulási pozíciókat néz meg. Aztán figyelj a csapatodra, hogy hol segítenek és mikor figyelnek egyáltalán rád. Ez már fél siker, ha jobb eredményeket akarsz.

Köszönöm szépen, mostanában kezdtem eredményes lenni, igaz csak hatos tierben a lightokkal.
Tudom, hogy nem "fényes a mundér", de ha egyszer annyira adja....Nyilván X csatát nem tudok meg nem történté tenni, de most éreztem rá arra hol érdemes és mikor spotolni. Lassan meglesz a 3. gm (92%)azért az csak valami!
Tisztában vagyok vele, hogy a térkép és az azon történtek a csaták 70%-ban hasznosabbak mint bármilyen más infó.

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 hónapja 1 hete #293926 Írta: raptor981019
Megválaszolva: raptor981019
Sziasztok!
Én is élnek a lehetőséggel.
Egy újrakezdő játékos vagyok 9K csataval kB 2 hónapja kezdtem újra és már 2016ota nagyon sokat változott a META, alapvetően én is elveket követtem és követem és ezért nem a meta szerint húzom a tankokat továbbá nem is tudom mik a mostani meta tankok. Lenne már egy X-es tankom IS7 de mivel tudom h képesség hiányában vagyok egy ideig nem tervezek topban játszani.
Egy általános véleményt kérhetek illetve tanácsokat hogyan rázódjak vissza a játékba. 2016ban (900WN8) körül voltam.
Előre is köszönöm a segítséget.
hu.wot-life.com...64342/

1 hete 3 napja #295407 Írta: gyusziboy
Megválaszolva: gyusziboy
Sziasztok!

Ha valaki még figyeli ezt a topicot, akkor kérhetném, hogy vessen egy pillantást a statomra, mit gondol róla: wotlabs.net/eu/...sziboy .

Előre is köszi!

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #295439 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

gyusziboy beküldte: Sziasztok!

Ha valaki még figyeli ezt a topicot, akkor kérhetném, hogy vessen egy pillantást a statomra, mit gondol róla: wotlabs.net/eu/...sziboy .

Előre is köszi!

Én értékelést nem írok, de ha szeretnéd, szívesen megyek pár kört veled a játékban (ts/dc használattal). Utána mondhatok tanácsokat, és ha kérdésed van válaszolhatok rájuk :)
(privátban írj rám)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.