Jelenleg 433 vendég és 4 tag online

Kiválóságjeles élménybeszámolók.

2 napja 18 órája - 2 napja 18 órája #299176 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Schwarzpanzer (Mutz) 58 , szakértelmesített nevén az agysejt romboló.

Véleményem a tankról
Bűn rossz és a legnagyobb akarattal sem tudnék másat írni róla. Egyszerűen vannak a játékban kombinációk, amik működnek vagy működésre tudod bírni. Például az E100 kis lövege lehet hogy rossz, de ha ki tudod használni a DPM-ed, akkor sok nehéz-tankot képes vagy kilőni 1v1 szituációban. Vagy ha a csillagrombolóval van 7/3 átütő lövésed, ami teljes HP-s, akkor az 4-5k HP környéke, ami megint csak azt jelenit, hogy hiába rossz a tank, ki tudod használni.
És akkor van ez a hulladék, ami....
Lövege az olyan amilyen. Egyszer van, egyszer nincs, egyszer meg identitászavaros kínai-német.
Mobilitás? Az E 75 TS 45km/h-át is gyorsabbnak érzem, mint ennek az 50-et. Pluaz még minimális páncélod sincs, tehát ha valami pattan róla, akkor az az ellenfél ügyetlenkedésének volt köszönhető.
Ezen kívül még ott van egy olyan tulajdonsága, hogy modulérzékeny, tehát még azt sem tudod csinálni, hogy bemész közelharcolni, ezzel is kompenzálva a löveg irreálisan rossz értékeit. Itt meg kell jegyeznem, hogy a 212 AP csak dísznek való. Tipikus van, de minek kategória, mivel távolra saját szintes közepes tankokat sem tud már átütni.

Session

Minél gyorsabban, hogy emlékezni se érkezzek erre

Első GM: 42 csata 2600 átlag kombinált. Itt még úgy voltam a tankkal, hogy azért nem működik, mert nem szoktam még meg.

Második GM: 32 csata 2800 átlag kombinált. Kezdtek megjelenni az első ősz hajszálak és jöttem rá, hogy itt már nem velem van a baj.

Harmadik GM: az összes többi csata és 3200 átlag kombinált. Mintha egy Obj.907-re próbáltam volna megcsinálni a csillagot. Konkrétan a maraton alatt a 907-el nem játszottam olyan szinten koncentrálva 6,7k kombinált mellett, mint ezzel a 8-as hulladékkal.

Összegzés
Szerencse, hogy szubjektív véleményeket írtam eddig is a záró részbe, mert máskülönben most bajban lennék. Mikor bejött a Panther 8.8, akkor ez a tank méltó párja lett volna. Most nem hogy nem ajánlom senkinek, egyenesen óva intek mindenkit ettől. Akinek van valamiféle német (amúgy a tank svájci) fétise, annak szíve-joga, de ez....ááh.
Teljesen városi pályán nem tudod használni, mert a DPM elenyésző, páncél meg maximum a felverődő kő ellen van. Félig nyitott pályán az arták ütnek be vagy sebzik a minimum 400-at, ha szerencséd van, akkor csak 200-at splashelnek. Teljesen nyitott pályán meg elméletben lehetne használni, de akkor ki megy előre spotolni? A yolo ebr? A fogalmatlan light játékos? A med-light hibrid, aki épp TD-játszik?
A legnagyobb bajom a tankkal, hogy ha van csapat, akkor használható, ha rossz a pálya, de aránylag jó a csapat, akkor még elmegy, de ha egyik sem, akkor viszlát. Ja és tier X-ben 1350+ hp vagy csak, mert hiába snipeolsz, hiába vagy passzív 2000 sebzés és talán van még spotod, amivel visszamész a garázsba. Azt a 2,7k kombináltat úgy szórakoztam össze, hogy nagyon ritkán voltam 3k átlag kombinált felett. Összehasonlítva az Indien-Panzerrel nyújtott teljesítményemmel:
69 csata és 3,1k átlag kombinált. Egy papíron rosszabb tankkal, aminek mindössze 100-al kevesebb az elvártja.

Videó
Az egyetlen olyan kör a 150+ csata alatt, amiben benne volt minden.

Replay

Egyébként a Twitch csatorna lassan, de biztosan célba ér. A héten megvoltak az első élesebb bevetések (hangok finomítása, kinézetek megalkotása, stb), szóval aki szeretné https://www.twitch.tv/watashino_silean_samanézni a szenvedésemet a GM-ekkel, azokat szeretettel várom :xmas1:

A heti anyag még egész biztosan az E 75 TS befejezése lesz, utána pedig jön egy kis pihenő, aminek következtében olyan tartalmak lesznek, ami nem szokványosak a Twitch témái között...

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Bhalangir, RedFox69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.