Jelenleg 294 vendég és 4 tag online

Adminok figyelmébe

7 éve 9 hónapja #9894 Írta: Adri
Megválaszolva: Adri
hello!kérdés eddig kiírta az oldal a klán és a játék százalékot visszamenőleg 60napra is az hova tünt és lesz e még.Köszi a választ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #9895 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Hali. Klikklej a nevedre ;)

7 éve 8 hónapja #14724 Írta: Jacktor
A Fórumban megváltoztattam a hozzászólások sorrendjét, nevezetesen mostantól a régiek lesznek felül és az újak alul (mint a cikkeknél).
Nem is értem ez eddig miért volt máshogy...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, BAGETT

7 éve 8 hónapja #14768 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Bele vagyok zavarodva miota valtozott a sorrend. :blink:

7 éve 8 hónapja #14771 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Jacktor beküldte: A Fórumban megváltoztattam a hozzászólások sorrendjét, nevezetesen mostantól a régiek lesznek felül és az újak alul (mint a cikkeknél).
Nem is értem ez eddig miért volt máshogy...

Kösz, de én is idözavarban szenvedek. Nem baj, megszokjuk gyorsan. Ha esetleg nem lenne lekorlátozva a hozzászólások hossza ennyire és lehetne egymás után többet küldeni (mert nem lehet 1 percen belül) az jó lenne. És ha lehet még az oldalsávban is lehetne kicsit több fórum hozzászólás látható. Vagy legyen lapozható. A 6 nagyon kevés, sok kimarad két olvasás között...

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #14800 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
De azt nem változtattad meg, hogy ha rákattintok egy fórumtémára, akkor ne az 1. oldalra ugorjon a legrégebbihez - legalábbis ha a Fórum menüből nyitod meg. Az oldalsávnál működik.

7 éve 8 hónapja #14801 Írta: Jacktor
Azt nem is tudom megváltoztatni. Klikkelj az utolsó oldalszámra.

De most kicsit nagyobb problémába futottam (tárhelyszolgáltató fel fog függeszteni a forgalmi limit miatt) szóval most ezt próbálom megoldani valahogy :-/

7 éve 8 hónapja #14802 Írta: BAGETT
Ha esetleg nem lenne lekorlátozva a hozzászólások hossza ennyire és lehetne egymás után többet küldeni (mert nem lehet 1 percen belül) az jó lenne. És ha lehet még az oldalsávban is lehetne kicsit több fórum hozzászólás látható. Vagy legyen lapozható. A 6 nagyon kevés, sok kimarad két olvasás között...

Persze csak ha nem függesztenek fel a forgalmi limit miatt.

7 éve 8 hónapja #14876 Írta: Jacktor
Levettem 20 másodpercre.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT, CookieMonster007

7 éve 8 hónapja #14877 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Ha nem titok hány regisztrált tagod van? A túlterhelést(ha fórum motor jó) akkor a túl sok lekérdezés okozza. Nekem is van egy fórumom,s küzdöttünk ezzel,végül külön szervert kellet bérelnünk. Nálam 80.000 reális tag van,bannoltakat nem számoljuk.Ha jobb tárhely kell szólj,az enyém Hollandiában van,de már 4 éve gond nélkül megy,pedig warez fórumunk van.

MaximusAquila

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #14878 Írta: Jacktor
A Fórum főoldalán kiírja alul hogy mennyien vagyunk, most 3265 regisztrált tagunk van.
Megnéztem a terhelési statisztikát és a CPU túlterheléssel van gondjuk szerintem (10x-es), mert a memóriából alig használok (vagy a havi forgalommal, ami júliusban 300 GB volt).

Ha ma nem sikerül egy másik, átmeneti (megosztott) tárhelyet találnom (lásd új hírben), akkor vegyük fel a kapcsolatot. Nem szeretném ha az oldal akár csak 1-2 napra is leállna és 2-3 hétre lenne csak szükségem, míg a VPS szervert elintézem. Természetesen ezért az időszakért fizetnék is valamennyit.
Havi 1 millió oldalletöltés van, de gondolom ez nem téma egy olyan szerveren ahol 80k tag van. Maga az oldal amúgy csak 380 MB (adatbázissal).

Egy szó mint száz, ha nem tudok szervert intézni, igénybe venném a segítséged (tárhelyed) átmenetileg... illetve ha Ti is úgy gondoljátok és elférek én is ott, akkor akár véglegesen is (persze havi utalással amiben megegyeznénk).

szerk: keress meg légyszi ha vagy...

7 éve 8 hónapja #14925 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Sajnos én is bérlem,nem sajátom,bár gondoltunk rá ,hogy jobb lenne,de az ASVA tudod :)

De itt a kiszolgálónk web oldala,nézelődj neked egy virtuális szeró is jó. Cpu terhelés a sok lekérdezés miatt van,vagy ha ddos támadás ér. Nekünk ezen a héten volt ilyen. A fizetést mi is eddig egy google reklámból hoztuk ki míg VPN Gold-unk volt,simán állta,de mióta saját szerverünk van bérelve van egy donate gomb,s ez már ki állja a szerót. Javaslom neked is ezt a megoldást. Sokan szeretjük ezt az oldalt s ,ha kell áldozunk is picit majd rá(nem csak a prémiumra). Így lazán tovább tudsz lépni. Én meg kérdem a gyereket aki a fő gépész,hogy elbírnánk e titeket is ideiglenesen míg be élesítik az új szerót.

Itt a szolgáltató oldala:

www.leaseweb.co...ckages

MaximusAquila

7 éve 8 hónapja #15085 Írta: BAGETT
Szerintem betelt a "Csak egy kérdés" topik.

7 éve 8 hónapja #15086 Írta: Trianchid
Megválaszolva: Trianchid
igen pont a válaszodnál :(

7 éve 8 hónapja #15428 Írta: Jacktor
Ma-holnap költözünk, addig nem posztolok új hírt, mivel a backup már átment az új helyre. A fórum és cikk kommenteket majd updatelem a névszerver átírás előtt közvetlenül.

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.