Jelenleg 399 vendég és 3 tag online

Adminok figyelmébe

7 éve 5 hónapja #24973 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Jacktor lenne 1 kérdésem.
Ha nyitnák 1 topikot az Acél mikulás apáról, ahol mindenki elmondhatják a véleményét szabadon, nem úgy mint a saját oldalukon ahol mindent törölnek ha valakinek nem tetszik a szabályzat és ezt le is írja.

Tehát egyböl töröljék, vagy megtudhatnám , hogy mások mit gondolnak.
Nagyon kíváncsi vagyok hogy csak én vagyok ilyen fasz meg még 1 páran. Esetleg a "többség" mit gondol.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #24975 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Jacktor,a honlap jobb sarkában volt olyan info panel ami kijelezte a statisztikát,mi lett vele mert nekem eltünt?

7 éve 5 hónapja #24976 Írta: ndee12
Megválaszolva: ndee12
Jacktor!

Gondolom, azt nem lehetne megoldani, hogy az ilyen retardáltak ne tudjanak még egyszer bejutni a fórumra...

7 éve 5 hónapja #24978 Írta: tibi144

Mir4g3 beküldte: Jacktor lenne 1 kérdésem.
Ha nyitnák 1 topikot az Acél mikulás apáról, ahol mindenki elmondhatják a véleményét szabadon, nem úgy mint a saját oldalukon ahol mindent törölnek ha valakinek nem tetszik a szabályzat és ezt le is írja.

Tehát egyböl töröljék, vagy megtudhatnám , hogy mások mit gondolnak.
Nagyon kíváncsi vagyok hogy csak én vagyok ilyen fasz meg még 1 páran. Esetleg a "többség" mit gondol.

Hát szerintem nem lenne egy népszerü topic.Lehet én értelmezem rosszul,de itt arrol lenne szó,hogy bátran lehet személyeskedni?
Én nem ismerek senki személyesen és nem a játékbeli teljesìtményéből ki indulva fogom eldönteni,hogy Ő milyen ember. ;)

7 éve 5 hónapja #24979 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Miért kellene személjeskedni?
Én nem érték 1et a mostani szabályokal, és még van néhány ember. Én azt szeretném tudni hogy mennyien gondolják úgy hogy ez már nem az aminek indult, hanem ESL verseny lett belöle.

7 éve 5 hónapja #24980 Írta: Atilla
Megválaszolva: Atilla
Hát igen Jactor nem tud mindent elolvasni az biztos. De lehetősége van IP-cím alapján tiltani. Ami nem ártana néha. Az oldal jó és mindég fejlődik.

7 éve 5 hónapja #24981 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
- Statot kiszedtem a bannerből mert nem frissült naponta, akkor meg ne vigye az erőforrást az is.
- Ilyen jellegű topikot nem nyitunk mert valóban elharapózna a hangulat.
- magyar44 kap egy IP bant, bár ha jól látom egy usa proxyn keresztül regelt be.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144

7 éve 5 hónapja #24983 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

Atilla beküldte: Hát igen Jactor nem tud mindent elolvasni az biztos. De lehetősége van IP-cím alapján tiltani. Ami nem ártana néha. Az oldal jó és mindég fejlődik.

Dinamikus IP vagy proxy használata esetén nem sokat ér ...

7 éve 5 hónapja #24984 Írta: tibi144

Mir4g3 beküldte: Miért kellene személjeskedni?
Én nem érték 1et a mostani szabályokal, és még van néhány ember. Én azt szeretném tudni hogy mennyien gondolják úgy hogy ez már nem az aminek indult, hanem ESL verseny lett belöle.

Akkor olyan topic-ra gondol ahol keményebben lehet fogalmazni?
Az idő majd eldönti,hogy mennyire lesz aktìv topic,topic neve lehetne az,hogy:Csak Saját Felelőségre vagy Boxutca. :woohoo:
Támogatom.

7 éve 5 hónapja #24987 Írta: Atilla
Megválaszolva: Atilla
Nem a témához tartozik és biztos már volt válasz is,de az lenne a kérdésem hogy lehet a felvett csatát át konvertálni?

7 éve 5 hónapja #24994 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Valóban nem ide tartozik, mindjárt csinálok neki egy új témát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Atilla

7 éve 5 hónapja #25719 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Jactor: csak szerény kérdés.. Nincs a forum mociban olyan lehetőség , hogy "tahótlanítok" nyomógombbal ignorra tehetek egy usert?

7 éve 5 hónapja #25726 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp
Jacktor, benéznél a dühöngő topicba, és törölnél pár HSZ-t ?
(esetleg IP ban?)

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #25850 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Jacktor bocsi de van vagy két személyiségproblémàs egyed , örülnék ha tàvol lehetne őket tartani, tankos apukàs fórumba is irosgatnak meg bajuszos bàcsi képét rakosgatja fel,amit màshol művel az is kritikàn aluli, a hozzàszólàsait én nem sírnàm vissza.

7 éve 5 hónapja #25857 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Hali!
Javasolnám a forumot szét trollkodó egyedek ellen a War Gaming-es Open ID-vel való regisztrációt a Fórumra!

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.