Jelenleg 798 vendég és 10 tag online

Szavazás: Belépés kizárólag WOT-os felhasználónévvel?

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #280422 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

lollerkutya beküldte: Nem fogok magyarázkodni(na jó egy kicsit,csak a jobb kezem működik) és erről beszélek. megnézed , imádod a statisztikát,nem ismersz,de megitélsz.

nem itéllek meg, dehogyis... viszont játéktudást meg lehet ítélni.. egyszerűen csak ha valakinek a statisztikája hosszú távon nem jó az nem jó játékos és kész.. ennyire egyszerű.. és lehet magyarázkodni hogy közös acc a 3 éves gyerekemmel és néha a nagymamám is zavar játék közben de ez csak magyarázkodás. amúgy meg ez mind nem számít. ha okosat írsz az jó, senki nem bánt érte. Ha nem, akkor pedig ki fogják javítani. nem a statod maitt hanem amiatt amit írsz. És utána nem kell megsértődni.

és továbbra is azt látom, hogy az ellenzők nagy része szégyelli azt aki irl vagy ingame vagy mindkettő.. tökmindegy.
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete #280423 Írta: lollerkutya
Megválaszolva: lollerkutya

Bhalangir beküldte:

lollerkutya beküldte:

GoldMalac beküldte: Amugy olyan rettenetes dolog felvallalni az aki vagy a jatekban, vagy akar IRL?
Vagy névtelenül konnyebb irkalni mindenfélét?
Csak úgy altalaban kerdezem.

Nem az a rettenetes,hanem a kényszeres elemzők,akik megmondják a tutit, Nem ismer,nem tudja mi,miért,de levonja a következtetést..

számomra inkább a kényszeres kifogáskeresők az elborzasztóak, de ez nézőpont kérdése...

ne haragudj , de félre beszélsz.én nem keresek kifogást, . de ha gondolod egy sör,vagy ásványvíz mellett beszélgetek veled nagyon szivesen. akár interaktív is. Csak,hogy valami alapján,alkothass véleményt.

Kezemben kard,szívemben tűz.Ember!Bizz és küzdve,küzdj!Sodorjon szél,mit bánom én! Aki hitvány mit sem ér.
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete #280424 Írta: lollerkutya

GoldMalac beküldte:

lollerkutya beküldte: Nem fogok magyarázkodni(na jó egy kicsit,csak a jobb kezem működik) és erről beszélek. megnézed , imádod a statisztikát,nem ismersz,de megitélsz.

nem itéllek meg, dehogyis... viszont játéktudást meg lehet ítélni.. egyszerűen csak ha valakinek a statisztikája hosszú távon nem jó az nem jó játékos és kész.. ennyire egyszerű.. és lehet magyarázkodni hogy közös acc a 3 éves gyerekemmel és néha a nagymamám is zavar játék közben de ez csak magyarázkodás. amúgy meg ez mind nem számít. ha okosat írsz az jó, senki nem bánt érte. Ha nem, akkor pedig ki fogják javítani. nem a statod maitt hanem amiatt amit írsz. És utána nem kell megsértődni.

és továbbra is azt látom, hogy az ellenzők nagy része szégyelli azt aki irl vagy ingame vagy mindkettő.. tökmindegy.

értem én,de te nem értettél,vagy nem olvastad elég figyelmesen mit írtam. Nem sértődöm meg egyébként ha értelmes hangnemben szólnak. :beer2:

Kezemben kard,szívemben tűz.Ember!Bizz és küzdve,küzdj!Sodorjon szél,mit bánom én! Aki hitvány mit sem ér.
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #280426 Írta: GoldMalac
akkor megdumáltuk mert senki sem bántott és amúgy is általánosságban irtam NEM RÓLAD.
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete #280427 Írta: lollerkutya
meg hát .

:thx: :beer2:

Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #280428 Írta: Tiborg33
Megválaszolva: Tiborg33
Üdv Mindenkinek!

Biztos, hogy nem fog tetszeni néhány emberkének, amit most ŐSZINTÉN leírok, és besorol a "se..nyaló" kategóriába.....Ám legyen. Nem is azért írom, hogy ezen vitatkozzatok majd több napon keresztül.Ezek így történtek meg.
2013 májusában kezdtem a játékot (WOT), és a mai napig emlékszem arra a csodálatos álmélkodásra, ami eltöltött az első pár száz - lehet, hogy volt az ezer is - csatában. :woohoo:
Aztán pár hét/hónap után már belépett az egóm is a játékba....szerettem volna jobban játszani, a meccs végén nem mindig a hátsó harmadban lenni abban a bizonyos csata végi ablakban ( akár győzött a csapat, akár vesztett). Egy cél fogalmazódott meg bennem: Az összes harci jármű kifejlesztése, és ezeket kipróbálása, a TŐLEM telhető legjobb módon. Még most is ezt szeretném, de a lelkesedésem, és a szabadidőm mennyisége már közel sem annyi, mint régen.Nem volt ismerősöm, aki ezzel a játékkal nyomta volna, így nem tudtam segítséget kérni senkitől (meg szégyellettem is volna :whistle: ). Így - a Google segítségét kérve - két magyar nyelvű oldalt dobott ki a gép. Ezt , és a wothungaryt. A másodikat majd egy évig nézegettem, ezzel az oldallal egyetemben, de az nem jött be annyira, így ennél az oldalnál maradtam végig.
Először csak olvasgattam. Jól emlékszem még arra, hogy nem tudatlanságomban az első pár artyt, úgy húztam ki, hogy nem tudtam hogyan kell "felülről" célozni. Így jobbára mentem előre a pályán, remélve, hogy jön majd velem szemben egy ellen, és bele tudok durrantani....majd instant halál. Itt kerestem, és találtam megoldást (melyik gombot nyomd meg paraszt) erre az igen bonyolult problémámra. :wb:
Sokat olvasgattam, tetszett az, hogy voltak jó páran, akik segítő szándékkal írtak ide. Sokat is tanultam. Pályákról, tankokról, módszerekről, WN7, WN8, modok, stb. Kipróbáltam a látottakat, hallottakat, van amit alkalmazni tudtam (jó részüket ma is alkalmazom), van amit pedig nem. Nem azért, mert nem volt működőképes, egyszerűen én nem tudtam átültetni a gyakorlatba. Béna voltam (még most is sokszor). Itt láttam először a különböző oldalak leírásait, linkjeit, amivel figyelni lehet a saját eredményességemet, statomat.
Arra is felfigyeltem, hogy vannak olyan emberek itt, akinek majdnem mindig bejönnek a tanácsai, és vannak olyanok, akiknek a leírásait, tanácsait nem tudtam alkalmazni. Az előbbiek statját - micsoda szégyen nekem! -meglestem, és azt láttam milyen eredményesek! Édesapám sokszor azt mondta: nem szégyen az okosabbtól tanulni, fiam! Íg tanultam tőlük. Úgy gondoltam olyan jó leszek majd, mint ők. Persze azóta rájöttem, hogy sosem leszek olyan jó, de nagyon sokat fejlődtem. Felismertem a hibákat, amiket (azóta is többször) elkövetek a csatákban. Olyannal is találkoztam, hogy valaki leírta a tutit, aztán megnéztem az eredményét, és láttam, hogy vagy nem igaz amit leírt, vagy csak ő sem tudja alkalmazni.
Konkrét példát leírva: Nagyon szenvedtem néhány tankkal, és nem tudtam mit tegyek. XY leírta, hogy így és így, és a tuti.Megsasoltam a statját, látom ám, hogy a delikvens játszott kb.20 csatát az adott tankkal, és azt is pocsék - az enyémhez hasonló -eredményességgel.NEM AZT MONDOM, hogy hüle, meg nem ért hozzá, de sem én, sem ő nem tudtuk jól csinálni a dolgot.
Aztán eljött a pillanat, hogy még többet akartam kérdezni, és még többet tanulni, ezért regeltem ide. Úgy döntöttem, hogy az eredeti nicknevemet használom, hogy majd aki segíteni akar, az megnézheti a statomat, és ez is segít neki abban, hogy azt kielemezve eldöntheti azt, mit kellene másképp csinálnom, és mit csinálok jól. NEKEM ez volt az oka, hogy így döntöttem.Nem tudom, hogy végül is jó ötlet volt-e, és ránézett-e végül is bárki a statomra, és erre támaszkodva mondott/írt nekem tanácsot. Ezt tűnt logikusnak. Nem írok neveket (nem lenne értelme, nem is célom a személyeskedés), és nem is emlékszem mindenkinek a nevére akik írtak nekem.....Egyetlen kivételt azonban teszek.
Az első kérdésemet, amit feltettem itt egy bizonyos "százados" válaszolta meg, nem túl megnyerő stílusban, amin én vérig sértődtem. :P . Ugyanazt éreztem, amit azóta is mindig megjelenni látok néhány a(r)cc-nál, hogy milyen lekezelően bunkó (elnézést, de tényleg így volt), meg "nehogymáezmondjamegnekem", és különben is: mások sokkal nagyobb hüleséget kérdeztek, "őketmérnem" érzés. Pár napig nem is szagoltam erre. Jó kitoltam veletek, mi?! :)
Aztán visszaóvakodtam, elolvasva a kérdésem előtti pár oldalt, és rázizzentem, hogy -sajna-, nem jól gondoltam. És ez azóta is előfordult párszor. IGEN, van egy stílusa a "százas" úrnak, meg az is lehet, nem én voltam aznap az első tájékozatlan kérdező, meg lehet, hogy rossz napja volt, DE legyünk őszinték, nincs-e olyan ember mindannyiunk életében aki - bár javítani/tanítani/okítani akar - ezt nem a legkedvesebb eszközökkel teszi? Tanár, szülő, nagyszülő, oktató, bárki.....NEM, nem kellemes, és sem élvezem, de néha kell egy (vagy több ) pofon az élettől, hogy a jobb utat válasszuk. Nem a könnyebb, a jobb utat.
Nem személy szerint "százasos "-ra hegyezem ki a dolgot, van még ilyen ember itt. Csak példának hoztam fel, és hát ő volt az első velem kapcsolatban. Ez egy picit b.zis volt, bocsi. :nono:
Azóta volt már más is, akitől nem kedveskedő helyreigazítást kaptam, de már nem fogom fel személyes sértésnek a dolgot. Én is tévedhetek, és fogok is, ettől vagyok ember...
Próbáltam bekerülni is kisebb közösségbe is itt az oldalon, de nem jött össze. Nem az ő hibájuk volt, és nem is az enyém. Egyszerűen nem jött össze. Nem mindenki nevet pl. egy elmondott viccen, és nem mindenki lesz velem kedves és megértő, csak azért, mert a magánéletemben az engem körülvevő emberek többsége ilyen.
De attól még olvashatom a fórumokat, hozzászólásokat. Egy csomó mindent adott nekem ez az oldal....teljesen ingyen. Ha nem tetszene amit látok, olvasok - nem járnék ide. Rengeteget írtam most le, és még nagyon sokat szeretnék, és tudnék is, de már így is majd két órája pötyögök egy ujjal a gépen, a törlés gomb sűrű használatával. Hiába, a kor....... :cheer:
Egyetlen dolgot azonban ki kell emeljek. NAGYON büszke voltam magamban rátok akkor, amikor EZ A KÖZÖSSÉG ÖSSZEFOGOTT, amikor kellett. (a beteg kisfiú, és Morphelo esete) Már csak azért is, mert a magyar valóságban egyre ritkábban tapasztalható az összefogó közösség.
És ha megbántottam valakit...nem ez volt a cél. shaking

További jó szórakozást mindenkinek: Tiborg33 :thx:

U.i. relax :https://www.youtube.com/watch?v=KaOC9danxNo
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, bodzy, Hunti, bogehu, Bhalangir, Talentum, sweet85, Khepera, Serious_Black, _Szazados_, straubbazsi, Rylian_Shina, Zaphire23
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #280429 Írta: -
Megválaszolva: -
Egyszerűen nem fogom fel, honnan veszi pár ember ezt a sületlen baromságot, hogy kell az IGAZI neve, meg a lakcíme, meg a személyi száma, meg ezek???? Hol volt ez leírva? Semmiféle ilyen adata nem fog kelleni, soha a büdös életbe itt.

Mit nem lehet azon megérteni, hogy a wotos neveden, meg a statodon kívül SEMMILYEN PRIVÁT ADAT NEM FOG NAPVILÁGOT LÁTNI! Semmi! Se az email címed, se a jelszavad, se a paypal fiókod, vagy nem tudom mit tudnak még beleképzelni az emberek, de SEMMI SE. Egyes egyedül a wotos nicked, a statod, és ennyi. Miért kell X ezerszer leírni?

A statisztikád NEM PRIVÁT. Nem is lesz az soha, te magad írod alá minden patch után abban a WoT-os EULA-ban, amit egyszerűen csak továbblöksz egy "Megértettem" gombbal. Nincs olyan opció a wargaming oldalán, amikor a profilodat mókolod, hogy statisztika elrejtése. Nincs. Nem is lesz, ezt maga a WG nyilatkozta már rengetegszer.

Meg mit kell szégyelni a statod? Mi van akkor, ha piros, ha zöld, ha kék, ha sárga, narancs vagy esetleg fekete statisztikád van? Én nem szégyellem, a klántársaimét se fogom soha szégyelleni, egyetlen ismerősömét sem fogom, akik nagyon rossz játékosok. Ez egy J.Á.T.É.K! Nincs mit szégyelni egy játékon! Én is rengeteg játékban vagyok rossz, és? Nem szégyen, nincs mit szégyelni. Fel a fejjel!

Meg mi a ciki abban, hogy rossz vagy, és mondjuk tanulni akarsz, vagy tanulnod kell egy-két új dolgot, trükköt, bármit? Nem a tanulás a szégyen, hanem a tudatlanság, és a tudálékosság. Tiborg33 tökéletesen leírta, mit gondolok én is erről, és nagyon szépen köszönöm a hosszú és tartalmas hozzászólását :) shaking

Az ilyen e-pénisz méregetést (idézve miszterq szavait) pedig ha személyeskedésbe, kemény veszekedésbe torkollana, le kell csapni, meg kell szakítani, kész. Nem szabad teret engedni neki, és ismét csak a saját nevembe tudom mondani, nem is fogom hagyni. MINDKÉT fél elbírálásánál.

Inkább az a baj, amikor két olyan ember vitatkozik, ahol az egyiknek hiába van igaza, a másik soha nem fogja elfogadni azt, és ebből a "véleménykülönbözőségből" fakad egy konfliktus, valahonnan biztos. Ezt pedig viszik tovább, posztról posztra, cikkről cikkre... és beállnak mellé többen, hol szimpátia miatt, hol azért, mert a másiknak igaza van.... na most ennél a szavazásnál ez tökéletesen elő is jött.
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete #280430 Írta: lollerkutya
pont a lényeget nem fogtad. anyu neve 3 pédányban stb... megadom a pinkódm is. mindent...fórum baszod.

Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #280433 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Én már a PUK kódot szeretném, de az már konteo. :cry2:
Ekkora izgalmat a wotos vásárláskor megadott adatok nem váltanak ki? :scratch: :blondy:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete #280434 Írta: GoldMalac
vihar a biliben. szavani se kellene róla
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete #280436 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Leírom még egyszer, hátha hisznek nekem akiknek hasonló statja van mint nekem. Soha, egyetlen alkalommal sem ért engem semmiféle csesztetés azért, mert annyi a statom amennyi. Ha írtam dühöngőbe, és ökörséget írtam, kijavítottak, hogy figyelj, nem úgy van, ahogy leírod, elmondták, hogy miért és kész. Megnéztem, igazuk volt, pont. De közben egyetlen szó sem esett arról, hogy mennyi a wn8-an, effim akármim.
Vannak nálam jobb játékosok, nem is kevesen akiknek lehet adni a véleményére, mert elképzelhető, hogy nem hülyeséget beszél Az, hogy néha erőteljesebben fogalmaznak.. Ez van. Szerintem mikor valaki közel 1000-szer válaszol ugyan arra a hülyeségre, már kicsit türelmetlenebb.

Az meg hogy a wot-os acc ID-jével kötik össze az itteni accodat, nem oszt nem szoroz. Illetve de, mert talán csökken a trollok száma, mert ha teszem azt 500 csata lesz a min, hogy elfogadja az accod, nem lesznek sokan, akik beleölnek annyit, hogy két hsz erejéig trollkodjanak mielött odavág a bannhammer.

Darton kegyelméből!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunti, straubbazsi, GoldMalac
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete #280440 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

lollerkutya beküldte:

Bhalangir beküldte:

lollerkutya beküldte:

GoldMalac beküldte: Amugy olyan rettenetes dolog felvallalni az aki vagy a jatekban, vagy akar IRL?
Vagy névtelenül konnyebb irkalni mindenfélét?
Csak úgy altalaban kerdezem.

Nem az a rettenetes,hanem a kényszeres elemzők,akik megmondják a tutit, Nem ismer,nem tudja mi,miért,de levonja a következtetést..

számomra inkább a kényszeres kifogáskeresők az elborzasztóak, de ez nézőpont kérdése...

ne haragudj , de félre beszélsz.én nem keresek kifogást, . de ha gondolod egy sör,vagy ásványvíz mellett beszélgetek veled nagyon szivesen. akár interaktív is. Csak,hogy valami alapján,alkothass véleményt.

Természetesen nem rád gondoltam.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete #280441 Írta: Golza
Megválaszolva: Golza
Támogatom, a kevesebb troll mindig jobb.
A név miatt nyafogóknak nem lehetne beállítani hogy megadhasson egy megjelenítendő nevet? Pl a jatekosneve noobhunter de nem akarja hogy játékban zaklatva legyen uh itt beállítja a prohunter nevet igy a játékos név az emailcím helyét venné át.
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete #280442 Írta: GoldMalac
vagy legyen megjelenitve a neve visszafele leírva... :))

mekkora gáz már ezen hisztizni :D
Téma zárolva.
2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #280443 Írta: STARset
Megválaszolva: STARset
Nekem tetszik a dolog és támogatom, annak ellenére, hogy nem accnévvel vagyok most :P
De hol lehet szavazni?vagy kommentes a dolog?
Téma zárolva.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.