Jelenleg 338 vendég és 4 tag online

Szavazás: Belépés kizárólag WOT-os felhasználónévvel?

1 éve 2 hónapja #280386 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum

Kesumisu beküldte: Sziasztok!
Én igennel szavaztam. Amikor regiztem az oldalra, nekem eszembe sem jutott, más felhasználó nevet használni.
Lenne néhány kérdésem:
- Most nem tesz különbséget az oldal belépésnél a kis és nagy betűk között. A bevezetés után már tesz?
- Mi garantálja, hogy a saját nevemel regizek?
- Hogyan fog azonosítani az oldal, milyen adatot néz még a néven kívül az a script?
- Esetleg a WOT nyit valami kaput erre?

Ugyanezek jutottak eszembe. shaking :beer2:

Eszembe sem jutott más névvel regizni, viszont bejelentkezéskor kisbetűvel írom, az egyszerűség miatt a nevem, de belépve már mindenhol nagybetűs, ahogy a játékban van. Így is elveszik mindenem?
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280388 Írta: hoob_1
Megválaszolva: hoob_1
Szerintem át fog irányítani a WG beléptető oldalára és ott kell majd bejelentkezni. Úgy mint más hasonló oldalakon. Másképp a statot nem tudják elérni. De javítsatok, ha tévedek.

Szépen elhúztunk (mármint az igenesek), remélem bevezetitek.
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280390 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Olvassatok vissza, már leírtam egyszer hogy pontosan hogy működik a dolog.
De igen, át fog irányítani a WG belépési oldalra, ami visszaválaszol ide ok vagy nem ok a login.
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #280399 Írta: CSKA
Megválaszolva: CSKA
Lakcím, anyja neve, szem. ig. szám is jól jönne.... meg egy friss fotó, lehetőleg egész alakos, csak hogy lehessen látni, kibe nem érdemes belekötni :izomtibi:

A viccet félretéve, így is a WOT beli értékelés adja a vitaalapot a legtöbb eldurvuló személyeskedéshez.
Tehát én felesleges erőlködésnek tartom. Szerintetek mekkora része lenne a regeléseknek épen tíz csatás?? túl nagy iq nem kell egy wot-os acc létrehoztásához, ugye.
De elég csak azt a lekezelő stílust visszaidéznem, amikor feltettem itt korábban egy kérdést, amiben a fiam 4-5K-s nem éppen unicum accjából raktam be képet....

Kb. olyan volt, mint amikor a sítáborban átcsúsztam a páromhoz, aki éppen a hóeke alapjait tanulta a sísuliban. Az oktató megörült nekem, hogy na itt van még egy kezdő, akit hóekére taníthat.
Csak akkor esett pánikba, mikor a meredek részen háttal!! lefelé gyorsulva faképnél hagytam, és visszakérdeztem, hogy így most jól csinálooooooom?

Szóval szerintem sokkal hasznosabb lenne önkéntes alapon néhány wotos statisztika megjelenítésének a lehetősége az avatarban, de ennek a scriptelhetősége gondolom nem igazán megoldható.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lollerkutya, miszterq
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280402 Írta: Aquaflow
Megválaszolva: Aquaflow
Tőlem lehet, biztos segíti a megtisztulást.
Pedig én is szívesen tolnám fullban a kretént! :trollol:

Vigyázz, hogy sose légy gyorsabb, mint az őrangyalod!

Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280405 Írta: miszterq
Megválaszolva: miszterq
Kilóg a lóláb. :spaz:

Jó párszor előfordult már hogy valaki fényt derített disznóságokra, (jónak vélt) játékosok, klánok csalásaira, ügyeskedéseire, stb. Általában ezt anonim módon tették, de volt aki felvállalta a nevét.
Ezután a szokásos reakció a görcsös tagadás, majd további tények szembeállítása esetén a törlés, tiltás, fórum hozzászólás zárása.
Egy anonim nick esetében a tiltás + hozzászólások törlése volt a szankció, egy regisztrált névvel rendelkező egyén esetén viszont, ha van olyan bátor és bármi rosszat fel mer hozni, ilyen esetben máris megtalálható, lejáratható. Sőt, több klánban megfordult emberkék facebook acchoz is tudnak játékosnevet kötni, így máris bővül a (vissza)támadás lehetősége.
Soha nem voltam tiltva, és nem járattam le senkit, valós névvel vagyok és sosem csaltam, én csupán érdeklődve figyeltem az ilyen kényes vitákat, amíg nem töröltek mindent.

Továbbá, a valós játékosnevek véleményem szerint erősítik a stat alapú e-pénisz méregetést a jövőben, ami nem tesz jót.
A trollokra most nem térnék ki, azok továbbra sem valók ide. Miattuk igennel szavaznék, de a fenti dolgok miatti aggodalmaim miatt nemet nyomtam. :spaz:

Üdv
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, zics911, turoskeksz
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #280410 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

CSKA beküldte: A viccet félretéve, így is a WOT beli értékelés adja a vitaalapot a legtöbb eldurvuló személyeskedéshez. Tehát én felesleges erőlködésnek tartom.

Ebben igazad van, az adja. Viszont ennek a változásnak nem az a lényege, hogy láthassák emberek egymás wotos teljesítményét (ezt eddig is sokan publikussá tették), hanem hogy a nemkívánatos emberek kitiltás után ne tudjanak vissza regelni más néven és folytassák nemkívánatos nézeteik, véleményük terjesztését.
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280411 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Amugy olyan rettenetes dolog felvallalni az aki vagy a jatekban, vagy akar IRL?
Vagy névtelenül konnyebb irkalni mindenfélét?
Csak úgy altalaban kerdezem.
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280414 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

GoldMalac beküldte: Amugy olyan rettenetes dolog felvallalni az aki vagy a jatekban, vagy akar IRL?

Magam részéről, én az ingame nick-emet használom. Viszont azt a minimális privát szférát hadd őrizzem már meg, hogy a polgári, anyakönyvezett nevemet nem teszem közszemlére. Az internet mindig is az anonimitásról szólt, szóval ezen elcsodálkozni, nettó naivitás.
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280416 Írta: lollerkutya
Megválaszolva: lollerkutya

GoldMalac beküldte: Amugy olyan rettenetes dolog felvallalni az aki vagy a jatekban, vagy akar IRL?

Nem az a rettenetes,hanem a kényszeres elemzők,akik megmondják a tutit, Nem ismer,nem tudja mi,miért,de levonja a következtetést..

Kezemben kard,szívemben tűz.Ember!Bizz és küzdve,küzdj!Sodorjon szél,mit bánom én! Aki hitvány mit sem ér.
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280417 Írta: GoldMalac
Senki sem kerdezte a polgari neved.... :) maradjon a te nagy titkod :)
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #280418 Írta: GoldMalac

lollerkutya beküldte:

Nem az a rettenetes,hanem a kényszeres elemzők,akik megmondják a tutit, Nem ismer,nem tudja mi,miért,de levonja a következtetést..

Hat a szamok azert makacs dolgok... nagyon sok ido sok csata statisztikaja nem hazudik.. rossz nap van.. rossz ev nem nagyon (jatekban) persze megertem ha valaki ezt nem akarja lattatni de nem is ez a terv lenyege es mint hallottatok szemelyeskedesnek veszik a modok ha beszol valaki hogy ugyetlen vagy. Szoval nem kell felni senkinek nem serul majd a lelke.

amugy erdekes az is, hogy TÖBBNYIRE azok rejtőzködnének akik vagy rendszeresen a szőnyegre szarnak, vagy nem olyan ügyesek és a konteo topic lelkes szerzői...
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280419 Írta: lollerkutya
Megválaszolva: lollerkutya
Nem fogok magyarázkodni(na jó egy kicsit,csak a jobb kezem működik) és erről beszélek. megnézed , imádod a statisztikát,nem ismersz,de megitélsz.

Kezemben kard,szívemben tűz.Ember!Bizz és küzdve,küzdj!Sodorjon szél,mit bánom én! Aki hitvány mit sem ér.
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280420 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

lollerkutya beküldte:

számomra inkább a kényszeres kifogáskeresők az elborzasztóak, de ez nézőpont kérdése...

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #280421 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

GoldMalac beküldte: Senki sem kerdezte a polgari neved.... :) maradjon a te nagy titkod :)

Akkor az alábbi mondatrész, amit leírtál korábban, mégis mit jelent?: "...vagy akar IRL?"
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.