Jelenleg 368 vendég és 3 tag online

Widepark

7 éve 7 hónapja #46 Írta: Jacamar
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #3250 Írta: Rutin75
Megválaszolva: Rutin75
Ez a pálya "vidámpark" névre lett elkeresztelve nálunk, erősen pejoratív éllel. Tüzérrel talán még nagyobb halál mint Hummelsdorf, iszonyú kicsi, azonnal spottolnak a vasúti töltésről. A nyugati oldalon a híd alatti szűk rész pillanatok alatt lemming trainek temetőjévé szokott válni, cserébe a keleti oldal sokkal jobban járható vasúti vakvágányai felé a qtya sem jön veled ha TDvel biztosítani akarod. Mediummal/lightel biztos vicces a töltés oldalában rohangászni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cave

7 éve 3 hónapja #3256 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Lentről támadva D1, fentről G0 felé szoktam támadni. Ez azon pályák egyike, ahol a startnál azonnal menni kell, különben elkésel. a győzelem kulcsa szerintem itt az, hogy a rosszabb helyzetben lévő oldal megpróbálja feltartani az ellenséget ahelyett, hogy tovább támadna és elvérezne. A másik ezt felismerve támad. Ezt szoktam írni is, ha már látom.
A töltés oldalában rohangászók nem szoktak sokáig élni. Viszont nem tudom miért panaszkodsz artyval. A9 vagy K3 és senki nem szed ki a végéig. Legfeljebb scout vagy arty ha szerencsés.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cave

7 éve 3 hónapja #3284 Írta: Rutin75
Megválaszolva: Rutin75
Rövid, lényegre törő válaszom: GW Tiger. Ez a probléma neve, oka és lényege :) 40k XP és megy a levesbe, de addig sok nyűgöt okoz még ez a kacat :S

7 éve 1 hónapja #6211 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave
A híd alatti temetőt tényleg csak a kezdők szokták megtölteni, ellenben kifejezetten látványos szokott lenni, amikor a K0-ra odacsücsül néhány reménykedő TD. A vasúti sínt tényleg belövik, de őket is.

7 éve 1 hónapja #6227 Írta: CsZoli
Megválaszolva: CsZoli

Rutin75 beküldte: Rövid, lényegre törő válaszom: GW Tiger. Ez a probléma neve, oka és lényege :) 40k XP és megy a levesbe, de addig sok nyűgöt okoz még ez a kacat :S

Húú,ne is mond nagy problem lett ez nekem is ezeken a pályákon,reménytelen ezzel helyezkedni ezen a pályán.

6 éve 10 hónapja #15942 Írta: Lazusch
Megválaszolva: Lazusch
Nekem nem is nagyon rakja már be a játék 1 hete szerintem nem is voltam rajta

6 éve 10 hónapja #15945 Írta: Codie89
Megválaszolva: Codie89
Úgy vettem észre, hogy ezen a pályán az artykat mindig ugyanoda teszi le (A8). Ma egyszer jött elő ez a pálya, M41-el voltam. Kezdésnél egyből kilőttem az A8-ban levő artyt mindenféle spot nélkül (ebből volt később hackerezés). Ettől eltekintve ezen a pályán nem nagyon szokott pozitív élményem lenni artyval.

6 éve 10 hónapja #15947 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Pedig itt nem sok új taktikát láttam mostanában. Mindenki ugyanúgy játszik rajta. Ha ezt megfigyeled és rutinosan meghinted a pálya adott pontjait, gyakorlatilag vakon spot nélkül is nagy károkat okozhatsz. Bár ez sok más pályára is igaz.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 10 hónapja #15951 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

BAGETT beküldte: Pedig itt nem sok új taktikát láttam mostanában. Mindenki ugyanúgy játszik rajta. Ha ezt megfigyeled és rutinosan meghinted a pálya adott pontjait, gyakorlatilag vakon spot nélkül is nagy károkat okozhatsz. Bár ez sok más pályára is igaz.

Ezért kell ház mellett "sunnyogni" ;)

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

6 éve 7 hónapja #28625 Írta: u15u60lp
Megválaszolva: u15u60lp
KV-1-el 7 kill-ig jutottam ezen a pályán. :)

2 éve 10 hónapja #251839 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
igaz pedig azon a reszen van potencial

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.