Jelenleg 917 vendég és 16 tag online

Mines

7 éve 1 hónapja #40 Írta: Jacamar
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #3286 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Nekem a pályákkal igazából az a bajom,hogy 1-es mapok vagy túl nagyok vagy túl kicsik pl:Mines én artyzom is és így van 1 pici rálátásom.
Az első:
-artyval vagy topgun vagy 5perc és cunter áldozat.

-heavyval még csak csak

-schout hát :huh:

-TD az is elmegy de csak max 7-8-ig

Pl:OBJ268 beállt a bozótba /K4/ és a 4 arty :ohmy: kb 3 lövés volt

Kisebb tankoknak még jó kb 5-6t-ig

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg

6 éve 8 hónapja #3314 Írta: Rutin75
Megválaszolva: Rutin75
Szerintem nem rossz hely ez, főleg alacsonyabb tierben gyakori. Tüzérrel kevés a jó hely és hamar a nyakadon vannak a futrinkák (scoutok) ha felengedik őket a hegyre, de vannak ennél lehetetlenebb mappok. Elvileg mediummal tolulni kell fel a hegyre szintén, gyakorlatilag könnyen lehet hogy egyedül maradsz fent és szétkapnak mint hülyegyerek a mikuláscsomagot...
A házak/szőlő felé én szinte sosem megyek, viszont ha TDvel kiírtom a szembejövőket, a sziget felé át lehet kúszni. Így a szemközti párkány TDitől is védve vagy egy ideig. Heavy tankkal is működhet ez, akár a csata elején is ha a szigeten nincsenek komoly erők.

6 éve 8 hónapja #3319 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
A hill a kulcs, és ha lehet elkerülöm. Megyek szigetelni. Onnan lehet szedni a hillen szkanderező hevyket oldalról. Plusz ha nem jön senki lazán végig lehet menni a szélen mielőtt bárki odaérne (T-34-85). A gond megintcsak az, ha a szőlőben vagy a hillen elvérzik a banda. Akkor vége.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 8 hónapja #3910 Írta: Carver03
Megválaszolva: Carver03
szerintem jó pálya de csak ha jó a csapat

6 éve 7 hónapja #5143 Írta: kopasz73
Megválaszolva: kopasz73
Elárulok egy titkot ami nem is titok ha a csapat jobbról megkerüli a várost mármint a futrinkák és a közepes tankok akkor nagyon könnyen meglehet nyerni ezt a pályát,kivéve ha az ellenség is ara jön ami elég ritka nekem az egyik kedvenc pályám elég sok győzelmem itt van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cave

6 éve 6 hónapja #6586 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

kopasz73 beküldte: Elárulok egy titkot ami nem is titok ha a csapat jobbról megkerüli a várost mármint a futrinkák és a közepes tankok akkor nagyon könnyen meglehet nyerni ezt a pályát,kivéve ha az ellenség is ara jön ami elég ritka nekem az egyik kedvenc pályám elég sok győzelmem itt van.

Kipróbáltam, háromszor. Jöttek velem, mindegyik alkalommal.

Kiderült, hogy én vagyok a béna. :unsure:
Nekik sikerült!

6 éve 4 hónapja #14699 Írta: CookieMonster007
Megválaszolva: CookieMonster007
Nekem Mines örök klasszikus!Először lőttem itt a legtöbb killem,BT-2 vel,8 at irtottam ki(talán ez volt az első topgunom).mostanába igazán a KV-3al szokott oda tenni de mindig megnyerjük,én is 1,5k sebzés(stock ágyu)meg 2 kill.Mines nekem mindig a kedvencem lesz ,persze himmelsdorf mellett :D

5 éve 9 hónapja #38541 Írta: kacsa04
Megválaszolva: kacsa04
Ha valaki nagyon ráér kipróbálhatja milyen érzés sérthetetlennek lenni. B)
Mellékletek:

5 éve 1 hónapja #82340 Írta: gdavid093
Megválaszolva: gdavid093
A falu felé én sem szoktam menni, utálom azt a helyet. Ott mindig rábaszok :D Egyenesen a hegyre, ott mindig rengetegen vannak nálam, szerintem 8-8 játékos legalább:) Én a torony felé szeretek menni. Ott egy kicsit campelni egy bozótban, ki lehet szedni onnan párat, akik hátul vannak. Aztán irány az ellenfél bázisa, de előtte ha még vannak a hegyen, akkor bekeríteni őket:) Persze ez nem mindig jön össze:D De ez az alaptervem mindig:)

2 éve 1 hónapja #258434 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
falu a kulcs,a hazak miatt is,artytol vedve vagy nagyreszt es a hillen levoknek is kikell dugniuk az orrukat ha rad akarnak loni..onnantol kezde meg agyaggalamb loveszet :dancing:

2 éve 1 hónapja #258439 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Hát én szinte sose megyek a faluba. Amit én szoktam Mines-on játszani jellemzően:

Északi oldalról szinte mindig megpróbálom megjátszani a k1 pozíciót. Ha oda tudok jutni, és a csapat ad némi támogatást (csak anyni is elég, hogy valami öngyilkos idióta ne rohanjon rám) akkor az F5-ben tologató tankokat valamint ha visszahúzódnak G5-6-ba, megrektelem :-) Ha valami nehéz vassal vagyok, akkor inkább D7 sarka. Meddel néha, ha valami elvetemült a vársoba megy C8-9 felől kiszorítom onnan.

Délről szeirntem nagyon fontos (és sok csapat totál kihagyja és jön is a bukta) hogy az elvetemült játékost, aki K1-be igyekszik J1-2-ből kontroll alatt tarsuk. Aztán a szokásos F4-5 vagy E-F7.

Én az északi oldalról jobban szeretem játszani ezt a pályát.

Morphus101 beküldte: falu a kulcs,a hazak miatt is,artytol vedve vagy nagyreszt es a hillen levoknek is kikell dugniuk az orrukat ha rad akarnak loni..onnantol kezde meg agyaggalamb loveszet :dancing:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.