Jelenleg

87
látogatónk van

High Way

11 éve 3 hónapja #39 Írta: Jacamar
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7092 Írta: Inoths
Megválaszolva: Inoths
Ha High Way Amerikai pályán vagy akkor az nyer aki északon indít nagyon el kell cseszniük hogy a déliek nyerjenek. 2 pontban elmondom mért északiak nyernek mindig.
1. Távolság és terep: Északiaknak 1 km-t kell megtenniük, hogy elérjenek a városba, míg a déli csapatnak 500m-t, DE az északi csapat jó úton és szinte már lejtön megy végig a városig és a déliek azt az 500m-t meredek emelkedőn és sáros rossz minőségü talajon teszik meg.
2. Ennek nem tudok címet adni, de az a lényeg míg az északi csapat-ra nem nagyon lát rá a déli, és ők frontjukat mutatják a délieknek, a déli csapat az ha az uton megy azonnnal kap pár lövést az oldalába és elmondtam a déliek végig az oldalukat mutatják az ellenségnek. :S

És mire a déli csapat fel ér a városba egy tökösebb csapat már rég ott várja őket ki-ki bujva a fedezékek mögül :S

Ez csak a város elemzése volt a mező-röl ilyet nem tudok sose megyek a mezőre...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #7098 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon
Valóban ez az alap forgatókönyv. És éppen ezért fontos a mező, ha keresztülgyalogol a déli csapat a mezőn, és onnan fel az északi bázishoz akkor az északi támadócsapat nemfog tudni visszaérni. Ugyanis két lehetőség van, még a városban harcolnak. Ha visszafordulnak azonnal végük. Lerendezték a várost és éppen felfelé másznak a déli bázishoz (valahol lent vannak pont, a folyónál), innen meg nem képesek visszaérni éppen az általad vázolt terepviszonyok miatt.

A probléma, hogy mindenki a városba akar menni délről pedig az északiak helyzeti előnye miatt szinte mindegy mennyien mennek oda, ott átjutni nemigen lehet csak szerencsével.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7106 Írta: Inoths
Megválaszolva: Inoths

Valóban ez az alap forgatókönyv. És éppen ezért fontos a mező, ha keresztülgyalogol a déli csapat a mezőn, és onnan fel az északi bázishoz akkor az északi támadócsapat nemfog tudni visszaérni. Ugyanis két lehetőség van, még a városban harcolnak. Ha visszafordulnak azonnal végük. Lerendezték a várost és éppen felfelé másznak a déli bázishoz (valahol lent vannak pont, a folyónál), innen meg nem képesek visszaérni éppen az általad vázolt terepviszonyok miatt.

A probléma, hogy mindenki a városba akar menni délről pedig az északiak helyzeti előnye miatt szinte mindegy mennyien mennek oda, ott átjutni nemigen lehet csak szerencsével.


Hát igen az lenne a legjobb verzió hogy elhitetni az ellenséggel hogy mindenki a mezőn van, de a fele csapat a folyónál figyel valami jó camo-jú tankokal pl.: is-3 és néhány passzív felderítő majd spotolja az enemy-t kapja váratlanul majd az áldás az északi csapat. De ez sajnos randomba kivitelezhetetlen :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7111 Írta: Carius1973
Megválaszolva: Carius1973
Ha minden ilyen egyszerű lenne..mivel a foglalási idő lerövidült ,ezért egy nagy és gyors támadás délről balra indulva sikerrel járhat..az északiak elmennek a városba és elindulnak lefelé..nem érnek vissza..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7118 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
A minap itt olyat láttam majdnem besz*tam a röhögéstől: délről indultunk, a csata felén már túl lehettünk, én meghaltam , fele-fele csapat életben.

JPzE100-unk G3-ban a hasadék széléről sniperkedik észak felé, egyszer csak egy ellenséges T-62A ott terem a tomporában, na ez E100 sem rest hopsz leugrik a kis völgybe keresztbe beáll lánca leesik. Zsupsz utánna a T-62A, csakhogy a med "elbaxa" és a E100 2 vonal felőli oldalára esik szép lassan láncolásal a helyén tartva kiszedi az E100-at és ekkor jön a fekete leves útban van a hulla, bár elsőre úgy tűnt ki tud jönni de az istennek sem sikerült neki. Szerencsétlen mit le nem erőlködhetett, h kijöjjön. :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7121 Írta: Inoths
Megválaszolva: Inoths

A minap itt olyat láttam majdnem besz*tam a röhögéstől: délről indultunk, a csata felén már túl lehettünk, én meghaltam , fele-fele csapat életben.

JPzE100-unk G3-ban a hasadék széléről sniperkedik észak felé, egyszer csak egy ellenséges T-62A ott terem a tomporában, na ez E100 sem rest hopsz leugrik a kis völgybe keresztbe beáll lánca leesik. Zsupsz utánna a T-62A, csakhogy a med "elbaxa" és a E100 2 vonal felőli oldalára esik szép lassan láncolásal a helyén tartva kiszedi az E100-at és ekkor jön a fekete leves útban van a hulla, bár elsőre úgy tűnt ki tud jönni de az istennek sem sikerült neki. Szerencsétlen mit le nem erőlködhetett, h kijöjjön. :cheer:


Én még nem láttam ekkora fail-t de az RNG-ben van egy hasonló :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.