Jelenleg 350 vendég és 3 tag online

Paris

1 éve 8 hónapja #284696 Írta: straubbazsi
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Volt egy megfelelőnek tűnő lehetőségem bejátszani a hidat. A tükör agresszív játék elméletileg a házhoz rohanás, ahova később felmozog az IS-7 és 430U, de azt szerintem még nehezebb jól kivitelezni (bünteti az arti is).

Én is rutintalanul, apróbb hibákkal, de kísérletező kedvű haladóknak:

bodzy.wot-recor...e_play

(Plusz egy 440 méter ammo rack azoknak, akik a legújabb modpack megvásárlásán gondolkoztak. ; ) )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja #284697 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc

straubbazsi beküldte: Volt egy megfelelőnek tűnő lehetőségem bejátszani a hidat. A tükör agresszív játék elméletileg a házhoz rohanás, ahova később felmozog az IS-7 és 430U, de azt szerintem még nehezebb jól kivitelezni (bünteti az arti is).

bodzy.wot-recor...e_play

(Plusz egy 440 méter ammo rack azoknak, akik a legújabb modpack megvásárlásán gondolkoztak. ; ) )

Ez a hidas pozíció elég necces dolog, de te ügyesen csináltad. Sztem azt a házat nagyon nehéz lehet elérni elsőre és ott egyáltalán tudnak e támogatni?! A T30 nagyon ki akart lőni, nem jelentek meg verejtékcseppek a homlokodon?
Amúgy szép kör volt, gratulálok!

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #284698 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Laccvacc beküldte:

straubbazsi beküldte: Volt egy megfelelőnek tűnő lehetőségem bejátszani a hidat. A tükör agresszív játék elméletileg a házhoz rohanás, ahova később felmozog az IS-7 és 430U, de azt szerintem még nehezebb jól kivitelezni (bünteti az arti is).

bodzy.wot-recor...e_play

Ez a hidas pozíció elég necces dolog, de te ügyesen csináltad. Sztem azt a házat nagyon nehéz lehet elérni elsőre és ott egyáltalán tudnak e támogatni?! A T30 nagyon ki akart lőni, nem jelentek meg verejtékcseppek a homlokodon?
Amúgy szép kör volt, gratulálok!

Eléggé, nem is nagyon látom játszani másoktól. Ha a másik oldal tele van HE ágyúkkal (mint általában), akkor meg eleve veszett fejsze.

A házat úgy értettem, hogy a pálya másik oldaláról kezdve a meccset.

Hát ilyen ez, néha farkasszemet kell nézni azokkal az ágyúkkal is. Egyáltalán nem is pontos a T30 közvetlen megállás után, persze néha el fog kapni, akkor utáni kénytelen lettem volna lassabban játszani. - Vagyis, én a hidas helyzetre gondoltam először, később mellé érve kizárólag az extra sebzésért vállaltam az esetleges halál (highroll) kockázatát, a csata már mindenképpen nyerve volt. ;)

Köszönöm!

1 éve 8 hónapja #284700 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc
"A tükör agresszív játék" - ezen átsiklottam :)

Számomra "nehézkes" ez a pálya (rühellem), pláne hogy mostanság light tankokkal próbálkozom, és nem mindig a mezőt választom, de sztem meddel sem mernék kiállni a hídra mint te. Mindenesetre kell hozzá tudás, fejlett legénység és szerencse.

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #284701 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Laccvacc beküldte: "A tükör agresszív játék" - ezen átsiklottam :)

Számomra "nehézkes" ez a pálya (rühellem), pláne hogy mostanság light tankokkal próbálkozom, és nem mindig a mezőt választom, de sztem meddel sem mernék kiállni a hídra mint te. Mindenesetre kell hozzá tudás, fejlett legénység és szerencse.

Jóformán sosem megyek kezdésnek a mezőre a pálya második napjától. Ami előfordult, hogy azonnal pusholhatónak tűnt (gyors tornyos nehézzel vagy meddel), egyből át bal oldalt a lépcsőknél, de kábé háromszor csináltam a nem tudom mennyi idő alatt. (Plusz, ez ranked meta volt pár hétig! ;D )

Lighttal általában spotolom és lövöm a heavy crosst, kb onnan, ahol a tédék ülnek a mezőt és várost elválasztó épület mellett. Aztán csak bízom benne, hogy lesz később kínálkozó lehetőség középről, de alapvetően szívás, igen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc

1 éve 8 hónapja #284720 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Nice!

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.