Jelenleg

54
látogatónk van

Sand River

11 éve 3 hónapja #24 Írta: Jacamar
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #878 Írta: Demsy
Megválaszolva: Demsy
Sziasztok!

Volna egy kis problémám ezzel a pályával...
Nem is a pálya felépítésével, hanem inkább a betöltésével.
Ugyanis nem tölt be, de látom a többieket elhullani. Utána viszont amikor frissíti a modulokat... na akkor kifagy a játék (próbáltam várni de gondolom 19 óránál nem kell neki több).

Mit javasoltok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #9771 Írta: Maharet
Megválaszolva: Maharet
Hát..ahogy szokták mondani : Uram, a hiba az Ön gépében van...
Patchelés vagy frissítés alatt valami rosszul jött le és ez miatt van hogy nem tölt be, valszeg ez a pálya file sérült egy ismeretlen oknál fogva.
Uninstall és rakd újra, a Mod-okkal meg csínján...nekem is szedte már szét a játékot egy-két Mod.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #10478 Írta: BrutalGladiator
Megválaszolva: BrutalGladiator
ezt a pályát utálom a legjobban meg az újjat. ezzel az a gond hogy az arty mindig megtalál és nem nagyon tudok elmenekülni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #11023 Írta: akkoska
Megválaszolva: akkoska
Én ezt a pályát csak azért szeretem,mert a dombon vagy hegyen,ahogyan tetszik TD-vel szépen lehet szedni az ellenséges tankokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #11029 Írta: Staudegger_hun
Megválaszolva: Staudegger_hun
Kivéve, ha ez ellen gyorsabb tankjai nem előbb érnek oda, mert akkor ők szedegetnek le téged :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja #79667 Írta: Lucfenyő
Megválaszolva: Lucfenyő
Sziasztok!

Taktikai tanácsot szeretnék kérni. Sokszor dobál az MM erre a pályára (Sand River) cromwellel. Ha a pálya északi részére (A-D sor) kerülök akkor nincs gond, ott már megvannak azok a helyek, amik bejönnek. Ha a déli csapatba kerülök (pláne védekezésnél) nem igazán tudom hova is érdemes menni ezzel a tankkal. Nézegettem Heatmap-et a vBAddict-en de nem jutottam közelebb a megoldáshoz.

Köszi a válaszokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #79862 Írta: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
Megválaszolva: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
Assault módban, védőként G9-be menj, szinte az egész map belőhető/spotolható onnan.
(F sor, 9/0 oszlop, E0-ban pusholni próbáló öngyilkosjelöltek)

A dombtetőn lévő bokrokkal meg sziklákkal kell ügyeskedni, hogyha felmész spotolni/lőni, az egyik oldalról mindig takarva legyél. (ha északra lősz a 9/0 oszlopra, akkor az F sor felől takarjon szikla, ha F felé lősz, akkor északról).

Az E0-ból érkező push-t ideális esetben a csirájában elfolytod azzal hogy kereszttüzet adsz a H0-ban lévő snipereidnek. Ha rájuk néz az ellenfél te lövöd oldalba őket, ha téged próbálnak lőni, vissza tudsz húzódni a dűne takarásába, ha rádmennek, meghalnak.

Ha bottom tier vagy, és más nem indul oda, akkor ne menj oda egyedül (ha egy vérvörös IS3 úgydönt hogy rádyolozik, két lövésből kikapja a cromwelled), vagy az első spotok után húzd el a csíkot. Valamint ha H0-ban nincs elég supportod, akkor is veszélyes lehet ottmaradni, mert nem lesz kereszttűz az E0ból jövő pushra.
wotreplays.com/...077830
Régi replay, nem biztos hogy menni fog, de nagyjából így néz ki egy sikeres védelem innen.

Támadóként ugyanez, csak F 5/6-ból. Belátod a mapet, de cserébe mindenki rád tud lőni ha nem vigyázol, szóval ki kell tapasztalni a terepet.

Encounterben mediumokkal/gyors heavykkel irány A9, ha azt megnyerted, kipucolod ami tankjuk maradt északon, és nyomás be középre F5-6-ba, és onnantól olyan mintha assaultot játszanál támadóként. Ha jól csinálod, te belátod az egész déli oldalt, te tudsz rájuk lőni, ők rád nem.

Röviden és tömören: A középen lévő F5-6 terület a legfontosabb a mapen. Ha ezt kitapasztalod hogy hogy kell használni/belőni, akkor imádni fogod Sand Rivert :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lucfenyő, JeremiasTestver

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja #79867 Írta: Lucfenyő
Megválaszolva: Lucfenyő
Figyelem: Spoiler!


Köszi a részletes választ megpróbálom így :-)
A támadásnál/Encounternél kb a leírtakat szoktam csinálni, ez valahogy evidens volt. G9-et bevallom még nem próbáltam védőként mert mikor a másik oldalról jövök mindig rájuk megyek elsőként és elég tarthatatlan pozíciónak tűnt...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja #79878 Írta: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
Megválaszolva: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
Szívesen.

Azért tűnhet tarthatatlan helynek, mert a legtöbb játékosnak az a tank amit nem lát, nem is létezik. Aztán felmásznak a domb legtetejére, és instant meghalnak amint felspotolódnak. :dry:

Lényeg hogy jól kell használni a köveket fedezéknek hogyha át akarsz nézni a dombon, és rendben leszel :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233748 Írta: dani0417
Megválaszolva: dani0417
Imádom a pályát artyval.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233780 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Imádom a pályát artyval.



Az ilyen embereknek speciális hely van a pokolban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995, Tomat, luperator, diszno_sajtt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265733 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
1 rekesz vodkat a fejlesztoknek ha kukazzak vegre ezt a palyat :thx3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265735 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Pedig ha nincs arty (ami lássuk be krva ritka),akkor meglehetősen egy jó map!A dűnéket jól ki lehet használni fedezékként,és jól el is lehet tűnni akár nagyobb tankokkal is.Na most ugyan ezt nem tudnám pl Fisherman Bay's-ről elmondani...ez egy igazi csőgörény map annyira nem lehet menni rajta semerre.Mert ha az ember kimegy a zöldellő mezőkre akkor vagy a medek vagy az artyk lövik phossá a tankot,vagy megy a városba pofozkodni,esetleg ki jobb szélre...hogy ott meg megint kifókuszálják a francba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272298 Írta: vivanadal001
Megválaszolva: vivanadal001
A Támadás/védekezés verzióját kivették volna az 1.0-ban a játékból?
Nagyon nem adja be mostanában, pedig az a legjobban játszható verziója.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.