Jelenleg

46
látogatónk van

Pályák sorsa és MM-je

7 éve 10 hónapja #190872 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black
A CW-t passzolom, arra nem gondoltam.
Viszont gyakorlóban tényleg nincs bent Province, megnéztem. Kár, én is szerettem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193364 Írta: aranyipeti@freemail.hu
Megválaszolva: aranyipeti@freemail.hu
Port, Severogorsk. Meg van még pár. Pl. azt is kivették amiben a tier 1es, és 2es ahrckocsik szaladjáltak. A nevére pontosan nem emlékszem, de erősen kempelő pálya volt. De amiket asszem 2. linkelt, azok nem lesznek valami jó pályák. De a normálisakat kiveszik az ilyen sz@rokat mint Pilsen berakják. Ott szinte semmit nem lehet csinálni. Ráadásul Parist is 2 patchel ezelőttre ígérték de sehol. Én még nem Dominanciázok, de a klántársak azt mondták ott sincs ilyen pálya. De szivasson csag a WG. :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193367 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
beraktak helyette egy rohdt nagy godrot, amibe a 50-60al repeszto kistankok olyan bukfenceket hanynak h. csak na:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193413 Írta: bodogzus
Megválaszolva: bodogzus

Tudom hogy nem nagyon érdekel ez a pálya stat senkit de azért bemásolom mivel mindig írják hogy ismétli a pályákat. Mentem 37 kört egymás után a Tier VI Jumbóval, hogy legyen 55.000xp a T20-ra és ezeket a statokat szedtem össze vele ez idő alatt.

21 Pálya és 31 ütközet volt.

VI Tier: 11
VII Tier: 13
VIII Tier: 13

(3) Wintenberg VI-VI-VI
(3) Highway VIII-VI-VII
(3) El Halluf VII-VIII-VIII
(2) Abbey VIII-VIII
(2) Serene Coast VIII-VI
(2) Windstorm VIII-VI
(2) Overlord VII-VIII
(2) Mountain Pass VIII-VI
(2) Cliff VII-VI
(2) Pilsen VII-VII
(2) Sand River VIII.VI
(2) Lakeville VIII-VI
(2) Westfield VII-VII
(1) Karelia VIII
(1) Tundra VII
(1) Winter Himmelsdorf VI
(1) Artic Region VIII
(1) Erlenberg VII
(1) Siegfried Line VII
(1) Kharkov VII
(1) Sacred Walley VII

Elég változatos volt. (meglett a T20 legalább)


Nem is értem miért sír mindenki a pályák miatt. Ha valaki sokat játszik természetes, hogy úgy tűnik neki , hogy az adott pályán épp most játszott. A munkatársam is azt mondja, hogy minden nap 2-3 pályán játszik, de amikor a telefonomon mutatom neki a pályákat, mindre ezt mondja, hogy volt a napokban...

itt egy link a pályák előfordulási statisztikájáról tier 6-ban:

www.vbaddict.ne...attles

A Province-t utáltam :)
Dragon Ridge-n meg nem játszottam, mert akkoriban vették ki amikor elkezdtem a játékot. Pedig kíváncsi lennék rá.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193414 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
hat pedig nekem folyamatosan az van napi szinten h. 2 map egymas utan:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193417 Írta: bodogzus
Megválaszolva: bodogzus

hat pedig nekem folyamatosan az van napi szinten h. 2 map egymas utan:D


Az biztos azért van, hogy ha először valamit elrontottál azt újra tudd próbálni :)

Szerintem te is írd fel sorban ahogy Attila tette és kiderül, hogy aránylag változatos a pályasorsolás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193420 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
1. vbaddictra fel lehet tolteni dossie filet es az megcsinalja neked a statot:D
2. replayeket is le tudod menteni, es a filenvekbol latszik a palya:D

de az elso verzio a leglustabb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193421 Írta: TJTJ
Megválaszolva: TJTJ


A Province-t utáltam :)
Dragon Ridge-n meg nem játszottam, mert akkoriban vették ki amikor elkezdtem a játékot. Pedig kíváncsi lennék rá.


Oké nem volt paradicsombiztos pálya, viszont Provance-t kivenni ősbűn volt, alacsony tierben az egyetlen olyan pálya volt, ahol a kezdők megtanulhatták a pontos célzást és, hogy mennyire fontos az együttműködés ,vagy hogy melyik csapat lép először és foglalja el a kritikus pontokat.
Helyette bevágták mittengrádot, az eredmény meg is van a játék tele van olyan új játékosokkal, akik nem képesek eltalálni semmit ami 50m-en túl van, és még egy bot is nagyobb segítséget jelent a játékban mint ők.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.